Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

Meni se je najin zakon zdel kar vredu, ženi očitno ne. Med kregom mi je priznala, da je takrat, ko naj bi bila na službeni poti, preživela 3 dni z drugim moškim. Ne bi me rada zapustila, vsaj toliko časa ne, dokler ne vidi kako se bo razpletla zgodba z ljubimcem. Njen predlog je, da takrat, ko delam ponoči ona preživi z lover boyem in tako vidi, če jima sploh gre skupaj. S svojim priznanjem, še bolj pa z predlogom, me je pustila odprtih ust. Kaj se je zgodilo me je doletelo šele naslednji dan in vse kar sem lahko naredil je bilo, da sem vse njene stvari spakiral v vrečke in jih pustil pred vrati, ter zamenjal ključavnico. Zdaj, 15 mesecev kasneje se želi vrniti, ker je spoznala svojo zmoto in ker pogreša otroka, ki sta ostala pri meni. Zelo sem negotov. Vem, da ji ne morem zaupati, brez zaupanja pa res ne vem kako naj bi odnos obstajal. Pravi, da pograša otroka, ne reče pa nikoli da tudi mene. Čutim, da sem samo orodje za popravilo trenutne situacije, a vseeno bi rad da smo spet družina. V resnici vem, da ji ni nič do mene. Še vedno sem jezen nanjo in na celo situacijo, ki jo je povzročila. Po nekaj tednih njenega dobrikanja sem popustil in preselila se je nazaj k nam.

Srce mi pravi, da lahko spet obudiva tisto kar sva imela , a moja glava mi non stop govori, da to ni vredu. Otroka pa sta zadovoljna. V tem trenutku mi je to najbolj važno. Jemljem vsak dan posebej in poskušam uživati v vsakem trenutku. Ustvarjamo nove spomine. In če se bo spet vse sfižilo, bom lahko vsaj rekel, da sem naredil vse da naša družina obstane. Če nama ne uspe, tretjič ne bo obstajal. Z razlogom se imenuje »druga priložnost«.

Prijatelji pa me »zasmehujejo«. Mislijo, da sem neumen, da sem copata in ne vem kaj še vse. Kaj pa po vaše? Vesel bom iskrenih odgovorov.

Najprej sem pomislil da si nor da si jo sprejel nazaj.

Pol pa ,otroci so veseli vidva se pred njimi nekregata. Mogoce tud ko sta sama ne vec.

Vsak si zasluzi drugo priloznost in ona in ti.

Ce  tKo cutis tko delaj.

Mi ko gledamo od vzuni smo najbolj pametni, ce bi bli pa v tvojihcevljih bi drugac mislil

Odgovor na objavo uporabnika
Tolažilna nagrada, 19.01.2022 ob 16:18

Meni se je najin zakon zdel kar vredu, ženi očitno ne. Med kregom mi je priznala, da je takrat, ko naj bi bila na službeni poti, preživela 3 dni z drugim moškim. Ne bi me rada zapustila, vsaj toliko časa ne, dokler ne vidi kako se bo razpletla zgodba z ljubimcem. Njen predlog je, da takrat, ko delam ponoči ona preživi z lover boyem in tako vidi, če jima sploh gre skupaj. S svojim priznanjem, še bolj pa z predlogom, me je pustila odprtih ust. Kaj se je zgodilo me je doletelo šele naslednji dan in vse kar sem lahko naredil je bilo, da sem vse njene stvari spakiral v vrečke in jih pustil pred vrati, ter zamenjal ključavnico. Zdaj, 15 mesecev kasneje se želi vrniti, ker je spoznala svojo zmoto in ker pogreša otroka, ki sta ostala pri meni. Zelo sem negotov. Vem, da ji ne morem zaupati, brez zaupanja pa res ne vem kako naj bi odnos obstajal. Pravi, da pograša otroka, ne reče pa nikoli da tudi mene. Čutim, da sem samo orodje za popravilo trenutne situacije, a vseeno bi rad da smo spet družina. V resnici vem, da ji ni nič do mene. Še vedno sem jezen nanjo in na celo situacijo, ki jo je povzročila. Po nekaj tednih njenega dobrikanja sem popustil in preselila se je nazaj k nam.

Srce mi pravi, da lahko spet obudiva tisto kar sva imela , a moja glava mi non stop govori, da to ni vredu. Otroka pa sta zadovoljna. V tem trenutku mi je to najbolj važno. Jemljem vsak dan posebej in poskušam uživati v vsakem trenutku. Ustvarjamo nove spomine. In če se bo spet vse sfižilo, bom lahko vsaj rekel, da sem naredil vse da naša družina obstane. Če nama ne uspe, tretjič ne bo obstajal. Z razlogom se imenuje »druga priložnost«.

Prijatelji pa me »zasmehujejo«. Mislijo, da sem neumen, da sem copata in ne vem kaj še vse. Kaj pa po vaše? Vesel bom iskrenih odgovorov.

Kva čš slovenčki ste cupatar. Da enmu iz juga to nrdi je  drug mument prec za glavo krajš.

nova
Uredništvo priporoča

Res si budala. Ampak okej, tvoj lajf.. sam jeba da v to vlačiš še otroke!

če ste tok blesavi da poročate kurvetine, pač plačite to aneee.. sam otroc pa ne bi smeli biti not vpeti!!

Sicer imaš precej egoistično žensko, pa vseeno. Morda se ti pa splača rešeti zakon.

 

Ampaktokrat reci, če misliš ostati in dejansko dati mene in družino na prvo mesto lahko probava, če se misliš ozirat za drugimi pa prosim pojdi za voljo mene in otrok in imejmo lep odnos, ampak ne midva kot zakonca ampak kot starša.

Nisi copata, samo človeški si. Ne pusti pa da te ima za prehodna obdobja.

Do konca druge priložnosti ti še parkrat nabije roge in počisti prihranke.

No, tretje priložnosti ne bo, ker boš tako na tleh, tako psihično kot finančno, da te tudi povohala ne bo več.

Srečno….

veš kk pravjo. vse se obrne tko kukr se more. tut zgodbice ne prnesejo več klikov. he he

saj je vseeno v življenju, dvakrat se obrneš pa si star njo boš pa tudi spoznal po tej plati.

Pozdravljen

 

Že sam si rekel da ne bi moral zaupati taki osebi. Ali se ti splača še ta vsakodnevni stres?

Kar je bilo je bilo. V kolikor bi začela skupaj ponovno živeti bi tebe grizla vsa vajina zgodba, njo pa (najbrž) sram in bi se izjemno prilagajala kar pa spet ne bi bila ona. Medtem časom si vzpostavil dober odnos z otroki, kar je najpomembnejše!!!

Verjemi mi, da bi otroci čutili nezadovoljstvo četudi se pred njimi ne bi kregala ipd..

Govorim kot ločen oče.

Naredi kot sam misliš, da je prav, ampak povem, da jaz osebno se ne bi vrnil oziroma poskusil še enkrat.

Ti nisi resen, kolega!!

Na kratko.. Povzetek..

Drugi so jo pedenali, da ne recem ubijali s tići… Ja drugi, ker verjemi, da ni bil samo en..

Ubijali so jo, ko sta bila se skupaj.. Potem se nadaljne 15 mesecev…. Pustila otroke pri tebi, seveda, ker z njimi se okol ne bi mogla fukarit..

Zdaj, ko je pa usa prefukana dobesedno in odjebana s strani jebaca, si jo pa ti nazaj vzel!??

No coment.. Vso sreco ti zelim, od srca.

Sem na strani tvojih kolegov. Koliko vas je takih idiotov? Otroci gor ali dol, tvoji so do 16 ga leta, potem te tudi oni odjebejo in zaradi tega si greš življenje uničevat. Kapo dol.

Zenska te pac ne ceni kot moskega, ker si copata. Ko bo naslednji prisel mimo bo sla.

Odgovor na objavo uporabnika
Kranjčan, 19.01.2022 ob 19:53

Ti nisi resen, kolega!!

Na kratko.. Povzetek..

Drugi so jo pedenali, da ne recem ubijali s tići… Ja drugi, ker verjemi, da ni bil samo en..

Ubijali so jo, ko sta bila se skupaj.. Potem se nadaljne 15 mesecev…. Pustila otroke pri tebi, seveda, ker z njimi se okol ne bi mogla fukarit..

Zdaj, ko je pa usa prefukana dobesedno in odjebana s strani jebaca, si jo pa ti nazaj vzel!??

No coment.. Vso sreco ti zelim, od srca.

Ne, nisi copata. Prav si naredil. Ravnal si zrelo in odgovorno. Daj pa ji zelo jasno vedeti, da tretje priložnosti ne bo.

Vedno boš rezerva.

Bo prišel drug mimo…

    Poslusaj glavo!!!

“Kaj pa po vase?”

Po nase si tud neumen ja. Skoda🤦‍♀️

Tolažila nagrada,

Si v situaciji v kateri si nihče ne bi želel biti, vsi pa pametujejo… Imaš svoje srce, svojo glavo, ravnaj kot sam misliš da je prav. Če boš takole spraševal druge, se boš na koncu se bolj spraševal kaj je prav. Prav je vse kar narediš s svojo glavo in s srcem! Zvest ostani prvo sebi, otrokom. Gospa te absolutno nima za partnerja, ne spoštuje te, ne zmeni se zate, nima niti pravih človeških vrednot, če se takole potika okrog z drugim…pa saj nima 15 let?! Imej hrbtenico, ne pusti se ponizevat! Zakaj ona tebi postavlja pogoje, ti pa ne njej, jasno in glasno!?! Razčisti zakaj je to naredila, ne da te vleče za nos kakor njej paše…

Sodeč po napisani vsebini, imaš čustveno inteligenco. Tega ne premorejo vsi, se vidi. Naj ne postane trenutna situacija cona udobja za oba (‘samo da je ljubi mir doma).

Srečno!

Ma… glede na to, da si že prvič pravilno odreagiral, ne vem zakaj, bi se sedaj obremenjeval, s tem kaj pravijo kolegi… ti pa konc koncev tvoja vest, tvoj notranji glas, tvoja “glava” pravilno namigujejo. ali drugače povedano, ne glede na to, kako se bo ona obnesla,.. mislim da je pri vsem tem, najtežje živet v nasprotju s tem, kar ti pravi notranji glas.

NE bom ti pametoval, kaj narediti, … lahko ti pa samo rečem, da družina lahko obstaja in funkcionira tako, da si najdeš drugo, in da živi zato, in tako, da boš ti srečen, …. konc koncev, bodo tudi otroka imela najbolj kvalitetno življenje tako, da boš ti srečen… tako da poskrbi zase.

Nisi copata in po mojem si prav ravnal. Si vsaj ne boš očital, da nisi poskusil. Sedaj je na njej, da se potrudi in ti dokaže, da je vredna nove priložnosti.

DEBIL brez hrbtenice, copata papučar pravzaprav ti si kr pancar lp

Zakaj se ti prijatelji smejijo? Ker si simp, ker nimas jajc , ce zenskam samo lezes v rit in naredis vse po njihovo te ne spostujejo in si za njih samo za silo zadnja izbira preden spozna boljsega.

Ko bo prisla tvoja zena nazaj pa te na kolenah prosla da ji das se eno priloznost bi premislo drugac pa lahko odjebe.

Ti bi ji mogel pokazat da je nerabis pa po moznosti bi si mogel poiskat drugo zensko samo da te zena vidi z njo in spozna da TI si nje vreden in da je lahko srecna ce jo bos se gdaj hotel.

Moski in zenske se razlikujemo po tem da moski bo skupaj z zensko, ki je pod njemu v smislu denarja, izgleda, karakterja….. Zenske pa nikoli oz. Skoraj nikoli.

Mislim da je to dokaz da ti je v obraz povedala da bo poizkusila z fakerjo pa ce njima nebo slo da pride nazaj, to mors vedet da si za njo 0 , da te ne spostuje kot moskega.

 

To je resnica , ozri se okoli pa odpri oci , vsiljivci in obupanci ne pridejo pri zenskah nikamor ker jih smatrajo za nic vredne.

Naj bluzijo ostali na tem forumo kar hocejo , kar sem ti povedal si zapomni ker ti bo se mogoce gdaj prislo prav.

 

 

Mislim, da si zelo velikodušna oseba. “Vsaka ti čast”.   Lepo je, da si jo vzel nazaj zaradi otrok, mama je le mama!  Ni pa enostavno zate. Če jo imaš rad, ji boš pač odpustil, pozabil.  Želim ti, da bi te ona še tudi imela rada. Potem bi bil problem rešen. Vso srečo ti želim!

u, to se je pa sosedu zgodilo leta nazaj, njegova res bla lepa ko greh, ma zmešana, pustila njega in dva sina , se je vrnila…in ponovila….ccc, eno je, če tebe zapusti, drugo je , če otroka

Zgodi se da spozna napako in ti bo mogoče neizmerno hvaležna in se trudila za lepši zakon ter te šele sedaj ljubila neizmerno.

A smeti tudi odneseš v kanto in jih greš naslednji dan vzeti ven in imaš v stanovanju?

New Report

Close