Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska

Ženska

seba… nimava sreče :)))))) No jest čakam še do 14. ure.. potem pa me 2 dni ni in seberemo šele v četrtek 🙂 Tko da.. če boš sam tuki…

hmmmmm ma ne, sej to pa ne verjamem… ponavadi je tko.. ko mene ni, se tuki gor … dela kažin :))))

pa da vidimo prihodnost :)))

Jani, obljubim da bom v imenu obeh pisal, če kaj bo. Ampak če bo tako kot danes, bo bolj klavrno.
Zgleda, da so ženske kot SOMI. Ampak trnke sva vrgla. Zdaj je treba samo čakat, a ne?

Naša ljuba fanta,
več kot srečne smo lahko, da vaju – in vas
imamo.
Jaz osebno se v imenu vsega ženskega, kar leze
ino hodi tu gori iz srca zahvaljujem za vajino potrpežljivost. Z le-to sta dokazala, da sta zlata človeka, da sta … moška, predvsem pa, da sta vzorna …….

m o ž a,

ki bi ju človek, eh no, se pardonjeram, ki bi ju vsaka ženska z veseljem posvojila.

Hvala vama, ampak zame je vsak ponedeljek “ponedeljek hude tlake”, ker pa sem bila teden dni na “dopustu”, sem se ob 14. uri komajda prebila do “mize”, t.j., da vidim površino mize. Nekaj papirjev je šlo v predal (naš ježek bo to že vedel, kateri predal to je….uni, čisto ta spodnji, ki ga malokrat odpiramo …..kajne, ježek moj mili??????), nekaj jih je šlo po fasciklih, nekaj po pisarnah, nekaj v mašinco za uničevanja, nekaj pa jih je ostalo kar na mizi, da kdo ne mi mislil, bogami, da pa nič ne delam.

V mislih sem bila z vami, tudi s teboj, KR, in v mislih bom z vami tudi popoldan.

Lep preostanek dneva!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close