Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska, ki ne doživi orgazma

Ženska, ki ne doživi orgazma

Spoznal sem punco, ki me zelo privlači, po drugem zmenku sva se znašla v postelji in glej ga zlomka, karkoli počnem, ne doživi orgazma, razen pri zelo dolgem lizanju.

Jaz kaj takega še nisem doživel ker se vedno res potrudim za bejbo in sem jih imel že kar precej. Enim pride hitro, drugim ne, vsaki pa pride vsaj enkrat.
Zadevo sva še trikrat ponovila in vsakič isto. Ona pravi da je njej to čist kul, da nikoli ne doživi orgazma med seksom. Men je pa to kr neki, nevem če bova lahko ostala skupaj. Je kdo že doživel kaj takega?

če sta seksala že na drugem zmenku se ne poznata kaj prida, tako da po eni strani ni nič čudnega. Vendar ženska, ki seksa proti svoji volji ni kaj prida in slej ko prej bodo problemi.
Na tvojem mestu bi jo zgasnila in našla žensko, ki ji bo res do tebe.

če ne doživi orgazma bi skor stoposto rekel, da tud ženske miline nima, (se opravičujem ženskam, ki so bile zlorabljene in se jim je sex uprl) tako da…, takšna ženska ne zna uživat niti sama s sabo, kaj šele s kom drugim, đabe boš ti lizal do nezavesti, ženska se more trest, ko te začuti na sebi in v sebi.

nova
Uredništvo priporoča

to sem doživel pri parih puncah, da niso doživele orgazma. Je pa res kar je napisano, tem je tudi manjkala ženstvenost pa ne po izgledu ampka po obnašanju. Ena je bila res huda in sem jo imel nekaj časa za praznjenje. Mi pa kot partnerka ne sede tak tip punce. Značilno je da so po duši bolj možate imajo raje moško kot žensko družbo. Vsak naj seveda izbira kar mu je všeč sam sex brez njenega orgazma je dober le če ne najdeš druge.

Če bi se malo informiral glede žensk in kako one doživljajo spolnost, namesto da si obseden sam s sabo in idejo, da si hud frajer, bi vedel, da ni to nič nenavadnega. V resnici večina žensk prej doživi orgazem z draženjem ščegetavčka kakor s samim seksom, ogromno jih doživi orgazem med seksom izključno če zdraven še ščegetavček dražijo. In ogroooomno jih orgazma med seksom ne doživi, ampak samo z rdaženjem ščegetavčka. Vse tiste vzdihovalke, ki so prej redno in pridno orgazmirale s tabo, vedi, da jih je večina orgazem hlinila, da so ti nafilale ego. Žal. Močno dvomim, da si imel res tako srečo, da si srečal same tiste redke perle, ki jih vaginalen seks spravlja ob pamet od užitka. Kar raziskuj malo. Glede žensk in doživljanja orgazma, preberi kaj, pa boš videl, da je res. Premisli, preden jo odpikaš, ker ta je vsaj pripravljena odkrito govoriti o tem. Kar pomeni, da seks zanjo ni tabu in lahko veliko eksperimentirata in preizkušata nove stvari, da najdeta nekaj, kar bo ustrezalo obema. Ostale trape, ki so se samo pretvarjale, da uživajo, namesto da bi se s partnerjem usklajevale in raziskovale, ne bodo nikoli uživale, ampak samo govorile naokrog, da tipi (tudi ti) niso dovolj dobri v postelji.

Če bi se malo informiral glede žensk in kako one doživljajo spolnost, namesto da si obseden sam s sabo in idejo, da si hud frajer, bi vedel, da ni to nič nenavadnega. V resnici večina žensk prej doživi orgazem z draženjem ščegetavčka kakor s samim seksom, ogromno jih doživi orgazem med seksom izključno če zdraven še ščegetavček dražijo. In ogroooomno jih orgazma med seksom ne doživi, ampak samo z rdaženjem ščegetavčka. Vse tiste vzdihovalke, ki so prej redno in pridno orgazmirale s tabo, vedi, da jih je večina orgazem hlinila, da so ti nafilale ego. Žal. Močno dvomim, da si imel res tako srečo, da si srečal same tiste redke perle, ki jih vaginalen seks spravlja ob pamet od užitka. Kar raziskuj malo. Glede žensk in doživljanja orgazma, preberi kaj, pa boš videl, da je res. Premisli, preden jo odpikaš, ker ta je vsaj pripravljena odkrito govoriti o tem. Kar pomeni, da seks zanjo ni tabu in lahko veliko eksperimentirata in preizkušata nove stvari, da najdeta nekaj, kar bo ustrezalo obema. Ostale trape, ki so se samo pretvarjale, da uživajo, namesto da bi se s partnerjem usklajevale in raziskovale, ne bodo nikoli uživale, ampak samo govorile naokrog, da tipi (tudi ti) niso dovolj dobri v postelji.
[/quote]

Jap, verjemi, da je res tako. Ogromno žensk fejka orgazem, ker:
– nočejo, da jih tip okliče za frigido
– nočejo, da tip do nezavesti natepava
– bildajo njegov ego hudega tipa

Ti ne boš nikoli ugotovil, da fejkajo, ker so že zelo zverzirane v tem. Ni nujno, da ničesar ne čutijo, lahko so celo zelo mokre in vzdražene, samo pride jim ne. In ja, večini pride z drgnjenjem ščegija. Ti imaš pač tisto občutljivo točko na glavci peni-sa, ženske pa je nimajo v vagini, ampak na ščegetavčku. Zakaj bi torej blaznele, ko prodiraš vanje. Edino tisto, kar si v glavi predstavljajo, ko to delaš, morda lahko privede do orgazma. Verjemi, izredno redke so ženske, ki brez draženja ščegija, samo s prodiranjem dosežejo orgazem.

Poleg tega jo lahko vzburja nekaj čisto drugega. Vprašaj jo, če se samozadovoljuje in na kaj takrat misli.
Poleg tega: mogoče je, da je ubožica tisti orgazem po zelo dolgem lizanju odigrala, ker je hotela enostavno da nehaš.:)

Ah, jaz sem poročena že 30 let, pa tudi še nikoli nisem doživela O.Enim pač to ni dano v življenju.

Če bi se malo informiral glede žensk in kako one doživljajo spolnost, namesto da si obseden sam s sabo in idejo, da si hud frajer, bi vedel, da ni to nič nenavadnega. V resnici večina žensk prej doživi orgazem z draženjem ščegetavčka kakor s samim seksom, ogromno jih doživi orgazem med seksom izključno če zdraven še ščegetavček dražijo. In ogroooomno jih orgazma med seksom ne doživi, ampak samo z rdaženjem ščegetavčka. Vse tiste vzdihovalke, ki so prej redno in pridno orgazmirale s tabo, vedi, da jih je večina orgazem hlinila, da so ti nafilale ego. Žal. Močno dvomim, da si imel res tako srečo, da si srečal same tiste redke perle, ki jih vaginalen seks spravlja ob pamet od užitka. Kar raziskuj malo. Glede žensk in doživljanja orgazma, preberi kaj, pa boš videl, da je res. Premisli, preden jo odpikaš, ker ta je vsaj pripravljena odkrito govoriti o tem. Kar pomeni, da seks zanjo ni tabu in lahko veliko eksperimentirata in preizkušata nove stvari, da najdeta nekaj, kar bo ustrezalo obema. Ostale trape, ki so se samo pretvarjale, da uživajo, namesto da bi se s partnerjem usklajevale in raziskovale, ne bodo nikoli uživale, ampak samo govorile naokrog, da tipi (tudi ti) niso dovolj dobri v postelji.
[/quote]

Točno tako in nič drugače.

Reciva, da imam 20 prijateljic, kolegic. Nobena od njih še med sexom ni doživela orgazma. Zakaj v njihovem imenu ne bom govorila, lahko pa ti povem kako je bilo pri meni.

Prvi resni fant…vedno mi je pred sexom moral dražit ščegetavček, ker drugače iz mojega “vrhunca” nič ni bilo.
Sem ga pa brez problema doživela s sedanjim partnerjem.
V čem je razlika?

Prvi me je privlačil vizualno, sexualno nikoli.
Sedanji…samo privil me je k sebi, pa je spodaj že curljalo.

Potem je tu pomembna še velikost oz.širina penisa…slabe izkušnje s prvim Sex partnerjem…

In namesto, da sedaj tu iščeš odogovore pri moških, ki mislijo, da je res problem samo v ženski,poišči odgovore pri punci (če se samo zadovoljuje, bo že znala povedat kaj ji paše).

bi morale med redovnice.

Tam so take.

Odlično napisano!

Rule 34

tudi med redovnicami so take, ki so pohotne, pa to seveda zatajujejo, razen če se z župnikom dol dajejo ali se pa samozadovoljujejo, in take, ki niso. Sploh pa je kakšno slovensko dekle v zadnjih 20 letih šlo za redovnico??

Oja, stalno se odločajo za redovnice. Samo redkokatera zdrži strog režim. Nekaj jih osebno poznam.

Tiste, ki ne zdržijo, se ponavadi potem zaposlijo npr. na Radiu Ognjišče ali drugih verskih ustanovah. Nekdanja Uršulinka Andreja Celec je zap. v Domu Janeza Krstnika (receptorka, strežnica, perica), …

Bog ve, če ji ne bi bilo med redovnicami udobnejše …

Metka Vrabič je pri šolskih sestrah. Tja je šla po srednji steklarski šoli. Še vedno je tam.

Osebno poznam tudi Damjano Pintarič. Bila je prof. španščine na FF. Njen oče je bil pravnik. Študirala je v Salamanci. Vstopila je med Karmeličanke. Tam imajo zelo malo možnosti kaj tako grešnega početi.

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiq3_7Egs_qAhVPUcAKHTpXCZ4QFjAAegQIARAB&url=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.druzina.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Ficd{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fspletnastran.nsf{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fclanek{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fzakaj-bog-ljubi-liha-stevila{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3FOpen&usg=AOvVaw0FvJup79-BN92Caxyi0SHs

Če bi se malo informiral glede žensk in kako one doživljajo spolnost, namesto da si obseden sam s sabo in idejo, da si hud frajer, bi vedel, da ni to nič nenavadnega. V resnici večina žensk prej doživi orgazem z draženjem ščegetavčka kakor s samim seksom, ogromno jih doživi orgazem med seksom izključno če zdraven še ščegetavček dražijo. In ogroooomno jih orgazma med seksom ne doživi, ampak samo z rdaženjem ščegetavčka. Vse tiste vzdihovalke, ki so prej redno in pridno orgazmirale s tabo, vedi, da jih je večina orgazem hlinila, da so ti nafilale ego. Žal. Močno dvomim, da si imel res tako srečo, da si srečal same tiste redke perle, ki jih vaginalen seks spravlja ob pamet od užitka. Kar raziskuj malo. Glede žensk in doživljanja orgazma, preberi kaj, pa boš videl, da je res. Premisli, preden jo odpikaš, ker ta je vsaj pripravljena odkrito govoriti o tem. Kar pomeni, da seks zanjo ni tabu in lahko veliko eksperimentirata in preizkušata nove stvari, da najdeta nekaj, kar bo ustrezalo obema. Ostale trape, ki so se samo pretvarjale, da uživajo, namesto da bi se s partnerjem usklajevale in raziskovale, ne bodo nikoli uživale, ampak samo govorile naokrog, da tipi (tudi ti) niso dovolj dobri v postelji.
[/quote]

Ne bluzi. Govoris iz lastnih izkusenj in ker mogoce poznas par kolegic, ki majo tezave dozivljat orgazme?
Od kje ti statistika, da “ogromnooo” zensk ne more dosegat orgazma in fejka? Resno.
Jaz nikoli nisem imela tezav s tem, tudi ce me moski ne zna zadovoljit, se pa sama. Mogoce je sreca deloma ker doma seks nikol ni bila tabu tema, po drugi strani mi je bilo vedno zabavno raziskovat spolnost.
Razumem, da imajo te tezave zenske, ki so bile posiljene ali kakorkoli drugace zlorabljene, ampak ne mi govorit, da je to vecina zensk. In da so vse zenske tako blesave, da hlinijo orgazem. Jaz imam cel kup prijateljic, ki so precej kinky in uzivajo v seksu, mogoce celo bolj kot njihovi partnerji. Tako da ne sodi po sebi prosim in meci slabo luc na zenski spol, kot da smo nesposobne uzivat v necem tako prijetnem in pomembnem.

Če bi se malo informiral glede žensk in kako one doživljajo spolnost, namesto da si obseden sam s sabo in idejo, da si hud frajer, bi vedel, da ni to nič nenavadnega. V resnici večina žensk prej doživi orgazem z draženjem ščegetavčka kakor s samim seksom, ogromno jih doživi orgazem med seksom izključno če zdraven še ščegetavček dražijo. In ogroooomno jih orgazma med seksom ne doživi, ampak samo z rdaženjem ščegetavčka. Vse tiste vzdihovalke, ki so prej redno in pridno orgazmirale s tabo, vedi, da jih je večina orgazem hlinila, da so ti nafilale ego. Žal. Močno dvomim, da si imel res tako srečo, da si srečal same tiste redke perle, ki jih vaginalen seks spravlja ob pamet od užitka. Kar raziskuj malo. Glede žensk in doživljanja orgazma, preberi kaj, pa boš videl, da je res. Premisli, preden jo odpikaš, ker ta je vsaj pripravljena odkrito govoriti o tem. Kar pomeni, da seks zanjo ni tabu in lahko veliko eksperimentirata in preizkušata nove stvari, da najdeta nekaj, kar bo ustrezalo obema. Ostale trape, ki so se samo pretvarjale, da uživajo, namesto da bi se s partnerjem usklajevale in raziskovale, ne bodo nikoli uživale, ampak samo govorile naokrog, da tipi (tudi ti) niso dovolj dobri v postelji.
[/quote]

Za žensko je seks samo nujno zlo da z njim dobi moškega s katerim si lahko ustvari družino. Zato ženske večinoma v njem ne uživajo ampak je to neke vrste biološka obveza.

Ne bluzi. Govoris iz lastnih izkusenj in ker mogoce poznas par kolegic, ki majo tezave dozivljat orgazme?
Od kje ti statistika, da “ogromnooo” zensk ne more dosegat orgazma in fejka? Resno.
Jaz nikoli nisem imela tezav s tem, tudi ce me moski ne zna zadovoljit, se pa sama. Mogoce je sreca deloma ker doma seks nikol ni bila tabu tema, po drugi strani mi je bilo vedno zabavno raziskovat spolnost.
Razumem, da imajo te tezave zenske, ki so bile posiljene ali kakorkoli drugace zlorabljene, ampak ne mi govorit, da je to vecina zensk. In da so vse zenske tako blesave, da hlinijo orgazem. Jaz imam cel kup prijateljic, ki so precej kinky in uzivajo v seksu, mogoce celo bolj kot njihovi partnerji. Tako da ne sodi po sebi prosim in meci slabo luc na zenski spol, kot da smo nesposobne uzivat v necem tako prijetnem in pomembnem.
[/quote]

Ne govorim iz svojih izkušenj. Raziskav je narejenih veliko. Boš že kaj poiskala, če boš hotela. Kakšen argument imaš pa ti? Svojo lastno izkušnjo? Od kdaj si pa ti pravilo in merilo za vse ženske? Ne govorim o tem, da v seksu ne uživajo in da ne doživljajo orgazma, ampak o tem, da ga doživijo z draženjem ščegetavčka, ne pa s penetracijo v vagino. Kaj se pa dogaja v spalnici in p**** tvojih prijateljic, pa ne veš. One lahko govorijo, kar hočejo. Dokazat itak ne moreš nič. Misliš, da bo katera na glas povedala, da ne doživi orgazma in si pridelala naziv “frigidna”? Na tem področju mnogo ljudi laže. Si naprimer že kdaj slišala moškega priznati, da ima majhnega?

Ne bluzi. Govoris iz lastnih izkusenj in ker mogoce poznas par kolegic, ki majo tezave dozivljat orgazme?
Od kje ti statistika, da “ogromnooo” zensk ne more dosegat orgazma in fejka? Resno.
Jaz nikoli nisem imela tezav s tem, tudi ce me moski ne zna zadovoljit, se pa sama. Mogoce je sreca deloma ker doma seks nikol ni bila tabu tema, po drugi strani mi je bilo vedno zabavno raziskovat spolnost.
Razumem, da imajo te tezave zenske, ki so bile posiljene ali kakorkoli drugace zlorabljene, ampak ne mi govorit, da je to vecina zensk. In da so vse zenske tako blesave, da hlinijo orgazem. Jaz imam cel kup prijateljic, ki so precej kinky in uzivajo v seksu, mogoce celo bolj kot njihovi partnerji. Tako da ne sodi po sebi prosim in meci slabo luc na zenski spol, kot da smo nesposobne uzivat v necem tako prijetnem in pomembnem.
[/quote]

No,z boldanim si povedala vse. Tudi če te moški ne zna zadovoljiti, se pa sama. Saj nihče ni rekel, da velikoooo žensk nikoli ne doživi orgazma, rekla je, da veliko žensk ne doživi orgazma zgolj z not in ven telovadbo. Je treba še kaj več. In ja, tudi jaz imam kar nekaj prijateljic, ki uživajo v seksu,kar pa ne pomeni, da tudi doživijo orgazem. Eno ni vedno nujno povezano z drugim. Na enem takem babjem večeru jih je kar nekaj takih uživačk v seksu povedalo, da nikoli ne doživijo orgazma, če se ne samozadovoljujejo poleg. Ene nikoli ne doživijo ob odnosu, ampak samo ko se samozadovoljujejo, v bistvu je od 16 samo ena rekla, da ga doživi med dejanskim spolnim odnosom brez pomoči roke.

Jezus, torej zakaj ženske sploh sexate?

Klinc pa tak poznavalc zensk. Na sosednjem forumu se en moz pridusa, da ko zeni pride, je konec seksa, je ne briga, kako je znjim. A to je milina? Jaz sem cort zenska, kljub vsej emancipaciji se mi zdi, da je nekaj naloga moskega, nekaj pa naloga zenske. Pri nama moz nosi hlace, nisem bila zlorabljena, peri seksu mi pa vseeno ne pride. Tako pac je. Rada seksam, padem tud v trans od uzitka, ampak klasicnega orgazma pa ni.

Od vedno rada seksam in zelo uživam pri tem, orgazma pa še nikoli nisem doživela med penetracijo, pa sem že v zrelih letih.

Haložanka, kaj ne bi smela seksat, ker mi ne pride pri not ven? Malo si me razočarala….

Podobnega mnenja sem kot Popay. Če ženska ni mokra, da rabiš rokavčke, da dploh lahko prideš do nje… teci proč, kar te noge nesejo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ker je lepo. In ker doživimo orgazem, na tak ali drugačen način.

Bit mokra nima popolnoma nobene veze z dejstvom, da je vaginalni orgazem za mnogo žensk nedosegljiva zadeva. Ah moški.. ne pametujte okoli ženskega telesa.

Rule 34

Klinc pa tak poznavalc zensk. Na sosednjem forumu se en moz pridusa, da ko zeni pride, je konec seksa, je ne briga, kako je znjim. A to je milina? Jaz sem cort zenska, kljub vsej emancipaciji se mi zdi, da je nekaj naloga moskega, nekaj pa naloga zenske. Pri nama moz nosi hlace, nisem bila zlorabljena, peri seksu mi pa vseeno ne pride. Tako pac je. Rada seksam, padem tud v trans od uzitka, ampak klasicnega orgazma pa ni.
[/quote]

Ehh, pol imaš neko blokado, če si ti to priznaš ali ne. Zavrti film od otroštva dalje nazaj in se spomni igranja s sabo, če si to sploh počela. Spomnim se ene, kako se je tempirala preden ji je prišlo, jst sem samo ležal na hrbtu, tako je ona hotela dost je bilo, da imam trd penis. Ona je pa ta svoj orgazem zlagala kot lego kocke. Preden ji je prišlo, je bil stisk penisa čedalje močnejši, kot, da ga bi s kleščami stiskala, pol pa … enkrat, v stanovanju tik pred koncem je neki padlo iz omare…, sem mislil, da jo bo kap zadela, tako se je ustrašila, orgazem se je sesul kot panta pita. Ampak ko je spet sebi prišla je gradnja piramide spet začela jovo na novo…, ona je bila enostavno tak egoist, da je hotla svoj orgazem doživet, pa tud, če bi bil takrat konec sveta… zanimivo, da pol ponavadi ni prišla k sebi ene 10 minut.

Bit mokra nima popolnoma nobene veze z dejstvom, da je vaginalni orgazem za mnogo žensk nedosegljiva zadeva. Ah moški.. ne pametujte okoli ženskega telesa.
[/quote]

Glej… spolnost je stvar užitka. Orgazem je izven konteksta spočetja – pa še to zgolj pri moškem – povsem irelevantna zadeva. Kolikokrat sem kot moški že doživel božanske užitke z žensko brez ejakulacije (in tudi brez neke pretirane želje po njej). Ko mi ženska govori o tem, da v spolnosti ne doživi vrhunca, mi to pove zgolj eno: da ne zna uživati v spolnosti. In takih se že od najstniških let ogibam, kot hudič križa. Trpite, zavedajoč se razlogov vašega trpljenja… torej, kaj naj vam človek reče… naj vam bode Milo, Drago in Ljubo. 🥱

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj pa ima navlaženost z orgazmom?

New Report

Close