Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska ne ve, če je zanosila s "poštarjem" ali z možem

Ženska ne ve, če je zanosila s "poštarjem" ali z možem

Kaj je p.eder stari, spet živčen, ekr ti tvoja nagravžna debela baba ne da?

Kaj ti je naredila moja mati? Pi.ička ti materna, povej mi že enkrat, kaj?
[/quote]

…men ni nč naredila, ma tebe je pa orng za-ukala:(((

Zelo ne fer odgovor. Torej, moški, ki ima poleg žene še druge bejbe je frajer, ženska pa k….. Smo že leta 2019 in ne 1819, haloo!!! Meni se zdi normalno, da ima drugega, da jo zadovolji, če jo mož ne zna. Edino ne razumem, zakaj ga sploh še gleda /moža/, če zadovolji samo sebe in ne tudi nje. In zaradi tega tudi fama, da ženske nočejo v zakonu sexati, da jih boli glava….ženske zelo rade sexajo s tistimi, ki vedo,zakaj gre, da imajo tudi one kaj od sexa. Seveda jih boli glava, ko spet pomisli na notr pa ven, pa konc…Dokazano je, da veliko več žensk vara može, kot obratno…zakaj že?

Pomota, smo leta 2018

Sej ne morem verjet, da obstajajo tudi take krave…ma ne zdej pa zivali zalim:(((..Bogi Pusenjak s kaksnimi izmecki mora imeti opravka. To je za mene cisto neopravicljivo…ce si raje z drugim, pusti moza in pojdi k drugemu, ne pa ojoj 5 let varati sebe, moza, otroke…pa kaksna mama je to??? In zdej bo imela otroka pa ni vazno cigav je..ojojojoj ne vem no to je zame najvecja prevara, ki jo lahko nekdo naredi.

kurb.a po vseh merilih.

kurb.a po vseh merilih.
[/quote]

Ukradeno je najlepše .Pa vznemirljivo.En dan imaš enega tiča v sebi, Drug dan drugega.

Bolj problematično je obratno – kadar imata starša oba modre, pa se rodi otrok z rjavimi 🙂
[/quote]
genetično je to tudi čisto možno, ker so odkrili nove gene, ki določajo barvo oči in je zadeva malo bolj komplicirana, kot to, kar smo se mi učili v osnovni šoli…

No če smo tako civilizirani naj se loči in preseli otroke k poštarju, sej verjetno je njegov. če se že vsajate da nismo takšni kot pred 100 leti.

Druga stvar vsi ti ki varajo morjo imet nekoga da varajo.

Ukradeno je najlepše .Pa vznemirljivo.En dan imaš enega tiča v sebi, Drug dan drugega.
[/quote]
iz svojih izkušenj nebuloze tukaj plozaš? Ga tiščiš vsak dan drugi svojega/ ali se nastavljaš vsak dan drugemu?
Če ti paše tebi, to ne pomeni,da je za ostale to sprejemljivo. Ker v resnici nam je nagnusno in normalni, iskreni, pošteni in zvesti takega početja niti slučajno ne odobravamo.

Tako,da lahko greš svoja dejanja promovirat drugam.

v usta in rit pa ne bo teh težav


iz svojih izkušenj nebuloze tukaj plozaš? Ga tiščiš vsak dan drugi svojega/ ali se nastavljaš vsak dan drugemu?
Če ti paše tebi, to ne pomeni,da je za ostale to sprejemljivo. Ker v resnici nam je nagnusno in normalni, iskreni, pošteni in zvesti takega početja niti slučajno ne odobravamo.

Tako,da lahko greš svoja dejanja promovirat drugam.
[/quote]

Kaj se zdaj jeziš na sebe, si se prepoznala pa te je speklo.

Ojej prejoj, sami čistuni in bogaboječi krepostneži tukaj na monu. A ste včeraj pri maši že bili?
To se lahko vsakemu zgodi, ki vara in vara že skoraj vsak. To se je dogajalo tudi v preteklosti in se bo dogajalo tudi v prihodnosti. Čemu telečja začudenost?
Ste pa ziher komentatorji tisti, ki nimate s sploh s kom seksat, bodisi vas noben noče bodisi ste drugače spolno nepotešeni in ste prav zato malček bolj podvrženi obsojanju, ki diši po nedo.je.bani zagrenjenost. Get a life!

Zavoljo lastnega in psihičnega zdravja moža in otrok, bi bilo bolje, če bi se že na začetku odločila za takega, ki jo seksualno zadovolji in s svojimi “potrebami” ne bi uničevala še življenj drugih ljudi, ki jih sicer ima za “najdražje”.
Eno je, če se z možem dogovori za odprt zakon, drugo pa je, če za njegovim hrbtom počne po svoje, njemu in otrokom pa laže v obraz.

Aja… to ne gre, ker ji njen ljubček ne more zagotavljati enakega blagostanja… Jeba. 😀
Ko enkrat odrasteš, ti postane jasno, da v življenju ne moreš dobiti vsega, da je potrebno delat kompromise. Infantilni um tega pač ne zapopade in deluje še naprej na svoj impulzivni način.

Najprej je potrebno pomesti pred lastnim pragom, si pogledati v obraz…
Če ob vsem laganju, manipuliranju in prevarah to še vedno zmorete, preverite svoje moralne vrednote. Če tudi tukaj ne najdete problema in sebe vidite kot pošteno in zanesljivo osebo, bo treba pa kaka klinična obdelava vaše psihe.
Vse kar v življenju počneš, ima svoje posledice. Ene so dobre, druge pa slabe… Hudič je, ko na koncu padete na nos in se ne morete več sami pobrati… takrat pa so krivi vsi, le vi ne. 😉

Se je škoda razburjat. Mož bo vesel ker bo oče, poštar pa tudi.
Vsi srečni in zadovoljni v svojih svetovih.

Najprej je potrebno pomesti pred lastnim pragom, si pogledati v obraz…
Če ob vsem laganju, manipuliranju in prevarah to še vedno zmorete, preverite svoje moralne vrednote. Če tudi tukaj ne najdete problema in sebe vidite kot pošteno in zanesljivo osebo, bo treba pa kaka klinična obdelava vaše psihe.
Vse kar v življenju počneš, ima svoje posledice. Ene so dobre, druge pa slabe… Hudič je, ko na koncu padete na nos in se ne morete več sami pobrati… takrat pa so krivi vsi, le vi ne. 😉
[/quote]

Glej no glej. Užaljeni in ranjeni svetohlinec se je oglasil, ki je kakopak brez greha in silovito meče kamne. Svoja dognanja postavi v tretjo osebo množine, ker nimaš pojma kdo sem in kaj sem. Še manj pa se ti sanja o mojih vrednotah. Nikjer ne zagovarjam varanja. Ne sanjaj in ne leporeči, lažemo vsi, s tabo vred, tudi manipuliramo vsi zavestno ali podzavestno. Eni bolj eni manj. Zato mi ne sadit rožic na gnoju. Manipulira in laže že majhen otrok.

Glej no glej. Užaljeni in ranjeni svetohlinec se je oglasil, ki je kakopak brez greha in silovito meče kamne. Svoja dognanja postavi v tretjo osebo množine, ker nimaš pojma kdo sem in kaj sem. Še manj pa se ti sanja o mojih vrednotah. Nikjer ne zagovarjam varanja. Ne sanjaj in ne leporeči, lažemo vsi, s tabo vred, tudi manipuliramo vsi zavestno ali podzavestno. Eni bolj eni manj. Zato mi ne sadit rožic na gnoju. Manipulira in laže že majhen otrok.
[/quote]

v mojem pa, hvalavesolju, tega ni.

v mojem pa, hvalavesolju, tega ni.
[/quote]

Ne, res ne more bit, sploh če zabijaš iz dneva v dan na monu, nimaš priložnosti, da bi se v tvojem svetu kaj drastičnega zgodilo.

ploskam 👏

Glej no glej. Užaljeni in ranjeni svetohlinec se je oglasil, ki je kakopak brez greha in silovito meče kamne. Svoja dognanja postavi v tretjo osebo množine, ker nimaš pojma kdo sem in kaj sem. Še manj pa se ti sanja o mojih vrednotah. Nikjer ne zagovarjam varanja. Ne sanjaj in ne leporeči, lažemo vsi, s tabo vred, tudi manipuliramo vsi zavestno ali podzavestno. Eni bolj eni manj. Zato mi ne sadit rožic na gnoju. Manipulira in laže že majhen otrok.
[/quote]

Nihče ni brez greha in zagotovo nisem svetohlinec, še manj popolnež, a živim tako, kot mi narekuje moj nabor vrednot. To še ne pomeni, da morate vsi ostali živeti na enak način, ne pomeni pa da moram prenašati tvoje omalovaževanje na tak, žaljiv način.
Glede laganja in manipuliranja imaš delno prav. Vprašanje pa je, kakšne so posledice. Jep, otrok se nauči manipulirati že v zgodnjem otroštvu in če mu starši ne vcepijo moralnih vrednot, tak ostane tudi v odrasli dobi in tak potem zlahka in brez obžalovanja hodi po drugih.
Najtežje je prevzeti odgovornost za lastno početje in sprejeti tudi poledice. Ko si tega zmožen, ni več težko slediti moralnim vrednotam in ni več težko priznati, da si naredil napako, da si bil slab človek. Lažje si odpustiš, lažje spiš in v tebi podobnih vzbujaš zavist. 😉

Glej no glej. Užaljeni in ranjeni svetohlinec se je oglasil, ki je kakopak brez greha in silovito meče kamne. Svoja dognanja postavi v tretjo osebo množine, ker nimaš pojma kdo sem in kaj sem. Še manj pa se ti sanja o mojih vrednotah. Nikjer ne zagovarjam varanja. Ne sanjaj in ne leporeči, lažemo vsi, s tabo vred, tudi manipuliramo vsi zavestno ali podzavestno. Eni bolj eni manj. Zato mi ne sadit rožic na gnoju. Manipulira in laže že majhen otrok.
[/quote]

Rožice pa vedno vzbrstijo prav na dobro pognojeni zemlji. 😉
Tudi tvoja.

Nihče ni brez greha in zagotovo nisem svetohlinec, še manj popolnež, a živim tako, kot mi narekuje moj nabor vrednot. To še ne pomeni, da morate vsi ostali živeti na enak način, ne pomeni pa da moram prenašati tvoje omalovaževanje na tak, žaljiv način.
Glede laganja in manipuliranja imaš delno prav. Vprašanje pa je, kakšne so posledice. Jep, otrok se nauči manipulirati že v zgodnjem otroštvu in če mu starši ne vcepijo moralnih vrednot, tak ostane tudi v odrasli dobi in tak potem zlahka in brez obžalovanja hodi po drugih.
Najtežje je prevzeti odgovornost za lastno početje in sprejeti tudi poledice. Ko si tega zmožen, ni več težko slediti moralnim vrednotam in ni več težko priznati, da si naredil napako, da si bil slab človek. Lažje si odpustiš, lažje spiš in v tebi podobnih vzbujaš zavist. 😉
[/quote]

V življenju niso vse poti enake. Nekateri rabijo življenjske lekcije bolj, drugi manj. Vsi se učimo iz napak, zato naj živi vsak svoje življenje kot ga hoče. Za posledice tako ali tako vsak odgovarja sam. Če ste brez napak in je vaše življenje popolno, pomeni, da življenja sploh niste živeli.

Rožice pa vedno vzbrstijo prav na dobro pognojeni zemlji. 😉
Tudi tvoja.
[/quote]

Odvisno od vrsto rož. Nimamo vsi enakih.

V življenju niso vse poti enake. Nekateri rabijo življenjske lekcije bolj, drugi manj. Vsi se učimo iz napak, zato naj živi vsak svoje življenje kot ga hoče. Za posledice tako ali tako vsak odgovarja sam. Če ste brez napak in je vaše življenje popolno, pomeni, da življenja sploh niste živeli.
[/quote]

Najdražje se je učiti iz lastnih napak. Pa tudi takrat, ko se ti zgodi, je potrebno narediti temeljito analizo, ker se ti znajo zaradi nerazumevanja in pavšalnih zaključkov problemi vrniti kot bumerang.
Za posledice odgovarjaš sam v tolikšni meri, kot zadevajo tebe. Vprašanje pa je koliko odgovarjaš za povzročeno škodo na psihi in življenjskem standardu lastnih otrok, ko enkrat razdreš družino? Si zmožen to oceniti in opredmetiti? Govorim o tem, ne o čistunstvu.
V začetnem postu te teme ženska sprašuje ali je možno in kaj zdaj ne zaradi tega, ker se ji je ponesrečilo nekaj, ampak ker jo je strah predvsem posledic njenih dejanj, za katera je morala grdo manipulirati in debelo lagati možu, otrokoma in verjetno še širši družini. Ta ženska ni pripravljena na očiščenje, ampak išče načine kako vse skupaj pomesti pod preprogo. Vest je pač ne bo pekla, ker je nima, važno ji je le, da ohrani svoj življenjski standard in zadovoljevanje lastnih potreb.
Res ji ne zavidam, ker vse to se enkrat vrne in obresti tečejo…
Jeg… če imaš dober nabor moralnih vrednot, v take situacije niti ne prideš. 😉

Odvisno od vrsto rož. Nimamo vsi enakih.
[/quote]

Drži. Nekatere celo smrdijo hujše od gnoja na katerem rastejo. 😉

New Report

Close