Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženska pri 40 – komu je zanimiva?

Ženska pri 40 – komu je zanimiva?


Itak, že večkrat povedal, da take prfliknjene za enkratno uporabo ste pa dobre, usekana se še bolje natepava, kot normalna, ker ta je na začetku zadržana. Ampak to to je pa tudi vse, če seveda zadoščate z videzom.:-)
[/quote]

Natepavaš ti kakšno samo v svoji bolani domišljiji. primitiven, butast, neizobražen, s predsodki, brez stila, pa še tolk zabit, da po svoji edini možni klienteli pljuva, torej zmešanih babah. Ma revček kaj naj bi katera videla na tebi, a tvoj šarm alkoholiziranega primitivca?
[/quote]
No ja, pijem glih ne, če me ti butastega vidiš, me tudi ne preseneča, ker nižene tvoje ravni pa res nisem nikoli dosegel :-), drugače se pa jaz tudi v smehu včasih vprašam kaj vidijo na meni? 🙂 Ampak je pa hudo, ko moram katero zavrnit ker ne zadošča kriterijem, mater že tu na monu je bilo silne jeze, ki se nikakor ne neha. 🙂

Natepavaš ti kakšno samo v svoji bolani domišljiji. primitiven, butast, neizobražen, s predsodki, brez stila, pa še tolk zabit, da po svoji edini možni klienteli pljuva, torej zmešanih babah. Ma revček kaj naj bi katera videla na tebi, a tvoj šarm alkoholiziranega primitivca?
[/quote]
No ja, pijem glih ne, če me ti butastega vidiš, me tudi ne preseneča, ker nižene tvoje ravni pa res nisem nikoli dosegel :-), drugače se pa jaz tudi v smehu včasih vprašam kaj vidijo na meni? 🙂 Ampak je pa hudo, ko moram katero zavrnit ker ne zadošča kriterijem, mater že tu na monu je bilo silne jeze, ki se nikakor ne neha. 🙂
[/quote]
Nismo vieli da bi se katera zate zagrebla. Si bluzil spet ali mokre sanje? Nobena se zate ne zanima.

Natepavaš ti kakšno samo v svoji bolani domišljiji. primitiven, butast, neizobražen, s predsodki, brez stila, pa še tolk zabit, da po svoji edini možni klienteli pljuva, torej zmešanih babah. Ma revček kaj naj bi katera videla na tebi, a tvoj šarm alkoholiziranega primitivca?
[/quote]
No ja, pijem glih ne, če me ti butastega vidiš, me tudi ne preseneča, ker nižene tvoje ravni pa res nisem nikoli dosegel :-), drugače se pa jaz tudi v smehu včasih vprašam kaj vidijo na meni? 🙂 Ampak je pa hudo, ko moram katero zavrnit ker ne zadošča kriterijem, mater že tu na monu je bilo silne jeze, ki se nikakor ne neha. 🙂
[/quote]

Koga ti zavrneš? Ti si luzer, ki cele dneve visi na mon-u in to ti je celo življenje. O babah pa samo fantaziraš v svojih sanjah, ker te v realnosti nobena ne povoha.


No ja, pijem glih ne, če me ti butastega vidiš, me tudi ne preseneča, ker nižene tvoje ravni pa res nisem nikoli dosegel :-), drugače se pa jaz tudi v smehu včasih vprašam kaj vidijo na meni? 🙂 Ampak je pa hudo, ko moram katero zavrnit ker ne zadošča kriterijem, mater že tu na monu je bilo silne jeze, ki se nikakor ne neha. 🙂
[/quote]

Koga ti zavrneš? Ti si luzer, ki cele dneve visi na mon-u in to ti je celo življenje. O babah pa samo fantaziraš v svojih sanjah, ker te v realnosti nobena ne povoha.
[/quote]
Doma ujčka medija ali muciko, edino ona se mu še pustita. Pa skozi okno glede mimoidoče. Ponoči pa stoji pred kopalnicami in sanja, da se kopa z golo ženskico. Prav je, ti kar uživaj! 🙂

Ta še dolgo ne bo kavsal, s srečno poročenimi babami na debatne krožke hodi, potem pa one domov k možu na f.uk on pa s trdim domov. Bolj butast si že težko.

Sem star 25 let in lahko rečem, da je kar nekaj urejenih in fit žensk okoli 40-ega leta in izgledajo zelo privlačne, zato ne vem, zakaj bi imele težave pri iskanju partnerjev, vse je le v glavi. 🙂


Uporabna, uporabna, ja, za… seks, avanturo, obcasnistvo, … za kaj drugega pa… bolj malo verjetno.

tle se motis,baba pri 40je najbolj fajna,se ne sminka afna,ampak pokaze fris brez makeupa,da pokaze svoj pravi obraz,in ne ko 20,30letne k celo placo zagonijo v dm,milleru,sam da bo lepa kao,40letne so flegme,lepe,urejene,čiste, poštene
imajo denar na banki,nikoli v minusu in provoscijo si vse od mladega jebaca do morja maldive,californije,smucanue,,,itd

jaz mislim da z tako osebo ni nič narobe. je njegova odločitev kako bo. mogoče je ženska neplodna in zato nima otrok in je vdova ter posledično zaradi tega samska.. možno je vse. dokler je tak človek normalen in zdrav je vse dobro. ne vem zakaj bi to moglo bit tako čudno?

tle se motis,baba pri 40je najbolj fajna,se ne sminka afna,ampak pokaze fris brez makeupa,da pokaze svoj pravi obraz,in ne ko 20,30letne k celo placo zagonijo v dm,milleru,sam da bo lepa kao,40letne so flegme,lepe,urejene,čiste, poštene
imajo denar na banki,nikoli v minusu in provoscijo si vse od mladega jebaca do morja maldive,californije,smucanue,,,itd

Kaj pa imajo leta veze z ljubeznijo? Vsak, ki je pripravljen, si najde/dobi letom primernega partnerja. Zdaj, če nekomu ne odgovarja 40-letnica, koga to pravzaprav briga??? Razen morda nekaj tistih ostarelih in vsega naveličanih žigolov, zagrenjenih ločencev in pivovskih šank filozofov, ki so nevoščjivi in ne privoščijo drugim oz. predvsem ženskam, ki imajo še vedno dovolj železja v ognju, in ga bodo imele, ne glede na leta, ker so pač ‘fejst babe’. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ker so nekateri ljudje polni predsodkov in ne marajo samskih, tistih brez otrok. Vzroki jih v bistvu ne zanimajo, gojijo pa v sebi veliko gneva do teh ljudi, ki ga potem stresajo po forumih. Vzrok pa je v tem, da so nezadovoljni sami s sabo in s svojim življenjem.


Ja od kje si pa ti spet padel, bo treba še kaj v realno življenje stopit, ne samo blodit brez razmišljanja. Še kako imajo leta veliko vlogo, izbira se skrči na minimum, večina pametnega je poparčkanega, potem ostane večinsko šoder v samskem in ločenem in praktično igla v senu od tistih vrednih in pametnih.


Ja od kje si pa ti spet padel, bo treba še kaj v realno življenje stopit, ne samo blodit brez razmišljanja. Še kako imajo leta veliko vlogo, izbira se skrči na minimum, večina pametnega je poparčkanega, potem ostane večinsko šoder v samskem in ločenem in praktično igla v senu od tistih vrednih in pametnih.
[/quote]

A nisi ti nad 40 in ločen?
Torej spadaš med večinski šoder, ker pametni so poparčkani…
Blodiš brez razmišljanja, kaka terna za ženske si – pa si točno to, kar si napisal za samske nad 40. Šoder.

Res,vsaj jaz imam take izkusnje..sem 39 in me oblegajo 25 letniki..ali zunaj ob vikendih,V sluzbi imamo novega,na fitnesu,..ne vem, a samo jaz privlacim mulce..jaz bi pa nekoga mojih let..res da izgledam par let manj,pa vseeno..25 letnika ravno ne bi,mogoce za dve noci,potem pa adijo.

Res,vsaj jaz imam take izkusnje..sem 39 in me oblegajo 25 letniki..ali zunaj ob vikendih,V sluzbi imamo novega,na fitnesu,..ne vem, a samo jaz privlacim mulce..jaz bi pa nekoga mojih let..res da izgledam par let manj,pa vseeno..25 letnika ravno ne bi,mogoce za dve noci,potem pa adijo.
[/quote]

28 letni-ka tudi ne bi?


Ja od kje si pa ti spet padel, bo treba še kaj v realno življenje stopit, ne samo blodit brez razmišljanja. Še kako imajo leta veliko vlogo, izbira se skrči na minimum, večina pametnega je poparčkanega, potem ostane večinsko šoder v samskem in ločenem in praktično igla v senu od tistih vrednih in pametnih.
[/quote]

Realnost ni nikoli povezana z ekstremi, v skrajnosti si zapadel ti, ker so del čustvena pristranosti – pri tebi razočaranje in jeza nad bivšo. V temi, s sovraštvom prežete čustvene zaslepljenosti in grenkobe, tavaš brezglavo edinole ti.

Prevzemi del odgovornosti za spodleteli odnos, potem boš pa lahko odprl novo poglavje v svojem življenju, kjer bo kak sončni žarek prodrl skozi to tvoje vsakodnevno ‘oblačno in deževno podnebje’ in obtoževanje žensk, namesto bi imel vsaj toliko jajca, da bi se s seboj ukvarjal, se raje ukvarjaš z drugimi – obsedenost s 40-letnicami, ki so, naj uganem, blizu po letih tvoje bivše. Skratka vse poti sovraštva in projekcij vodijo do istega izvora, ki jo pogreva zamera…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

a je tu gor sploh katera realna pri 40_tih al ste sami deci nezadovoljni s svojo kuharco ??

Ker so nekateri ljudje polni predsodkov in ne marajo samskih, tistih brez otrok. Vzroki jih v bistvu ne zanimajo, gojijo pa v sebi veliko gneva do teh ljudi, ki ga potem stresajo po forumih. Vzrok pa je v tem, da so nezadovoljni sami s sabo in s svojim življenjem.
[/quote]

verjetno res. namesto da bi se za sebe brigal pa pred svojim pragom pometli bojo raje druge obravnavali.

Današnje ženske proti 30-tim z visokim egom… Težko jim je dopovedati, da leta minevajo one pa sanjarijo in so raje samske, kot da bi sploh dale komu več priložnost, samo zaradi tega, ker so v življenju imele revice eno slabo izkušnjo. Potem pa pridejo v 40-ta pa ugotavljajo, da enostavno več niso zanimive, pa so spet razočarane…

normalnemu človeku se ne zmeša čez noč. bolje je, če se partnerja prej dobro spoznata in se veliko pogovarjata, pa premislita. TO je resna zveza.

folk preveč enači resno zvezo z dolgotrajno zvezo. to, da dva človeka bluzita skupaj več let, o prihodnosti pa se niti enkrat ne pogovorita, ni nobena resna zveza. imaš ljudi ki po nekaj letih zveze ugotovijo, da imajo čisto drugačne plane za prihodnost (npr. en si želi otroke drugi pa nikakor ne) in se razidejo.

Mene privlačijo ženske po 40, ker vedo, kaj si želijo, ker imajo doma saharo, ker ima njihov dec polno funkcij, one pa lačne, lačne,… to so prave ženske, ne jih žalit, če katera želi in je doma iz 03, lahko piše na- [email protected] in postrežem ji kot se šika, njen dec pa naj kar ima druge aktivnosti, če je prava ženska, si bo rade volje privoščila kako diskretno avanturco, vem kako se stvari streže, vsem damam prisrčen pozdrav in ….

https://www.youtube.com/watch?v=p9zKVpbXg00

Google/YT – where good men gone mgtow

odgovori nekaterih so res povsem mimo.
ozkogledi, kot da bi furmanski konji pisali!

kot je avtor ali avtorica teme zapisala, nikoli ne veš kaj te čaka v življenju! nenazadnje, tudi vdove so lahko stare manj kot 30 let.

jaz kot 40+ letnik bi zdaj raje bil v partnerski zvezi z zrelo žensko mojih let, kot z neko recimo 30letnico, ki ji dogajajo povsem druge stvari in prioritete kot recimo 40letnici.

kar se otrok tiče; jaz jih pri teh letih ne bi imel več, raje uživam življenje, kot da dajem čez vse tegobe povezane s tem. otroke imam sicer rad, tudi sam jih imam iz propadlega zakona, pa vseeno. težko bi zmogel zdaj…

Jst pr svojih 40 ne bi imel 40 letnce. Raj mlajšo nad 30:-)

New Report

Close