Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženska užaljena ker mi je morala plačat kosilo

Ženska užaljena ker mi je morala plačat kosilo

Peljem žensko na izlet. Kurim bencin, plačam cestnon, plačam parkirnino potem pa je užaljena, ker mi je  plačala pizzo in pol litra cedevite. Resno. Pol pa naj drugič ona vozi in bom jaz plačal food.

20 € je plačala. Si ti dal 20 € za bencin, parkirnino in cestnino? Kam sta se peljala, na drugi konec Slovenije?

Sumim da do drugič ne bo prišlo 🙂

In dvomim da je bila užaljena. Verjetno samo presenečena. Ni da vsak dan kaj tako patetičnega srečaš.

Možno je tudi, da je bila slabe volje, ker se mi ni dvignil. Imam težave s potenco. Sam sem bil tudi malo slabe volje, ker mi je mami dala premalo denarja za izlet. Od socialne podpore mi malo ostane, sem rabil za registracijo avta.

Če bi mi ženska bila všeč in bi začutil, da se tudi jaz njej, ji plačam vsako kosilo.

Podobnih luzerjev sem spoznala kar nekaj v mladih letih. En je vsakič pozabil denarnico doma in tudi vedno izgovori da naj pridem ponj saj je imel avto na popravilu ali ga je posodil bratu, kolegu itd.. vedno nekaj. Natanko 5x sva se zmenila in vsakič sem šla ponj, plačala pijačo in ga odpeljala domov. Potem sem prišla k pameti da lažnivega luzerja ne potrebujem. Drugi katerega sem si zapomnila je rekel v lokalu: “Danes plačaš ti, drugič bom jaz”.  En je vsakič ko sva se zmenila za izlet po Slo vedno uporabil isto foro če bi šla z mojim avtom, ker mu je moj avto všeč za vozit. Pa sem imela kar precej slabši avto od njega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mi je znano, 08.04.2024 ob 16:17

Podobnih luzerjev sem spoznala kar nekaj v mladih letih. En je vsakič pozabil denarnico doma in tudi vedno izgovori da naj pridem ponj saj je imel avto na popravilu ali ga je posodil bratu, kolegu itd.. vedno nekaj. Natanko 5x sva se zmenila in vsakič sem šla ponj, plačala pijačo in ga odpeljala domov. Potem sem prišla k pameti da lažnivega luzerja ne potrebujem. Drugi katerega sem si zapomnila je rekel v lokalu: “Danes plačaš ti, drugič bom jaz”.  En je vsakič ko sva se zmenila za izlet po Slo vedno uporabil isto foro če bi šla z mojim avtom, ker mu je moj avto všeč za vozit. Pa sem imela kar precej slabši avto od njega.

 

Ne rabiš pisat o svojih resničnih izkušnjah, ker je avtor troll. Izmislil si je temo, da vidi, kaj boste napisale. Sploh pa se po njegovem drugem komentarju očitno vidi, da je troll.

Odgovor na objavo uporabnika
dateodate, 08.04.2024 ob 15:56

Peljem žensko na izlet. Kurim bencin, plačam cestnon, plačam parkirnino potem pa je užaljena, ker mi je  plačala pizzo in pol litra cedevite. Resno. Pol pa naj drugič ona vozi in bom jaz plačal food.

pa kaj češ s takim sinčkom, ki mu ženske placujejo pico in cedevito kot mu je poprej mamica. To nedonošenost -nepreobrazbo v odraslega zrelega moškega- samo med slovenci najdeš.

Jaz bi s takim z veseljem ponovila date, še pri meni doma. Naredila bi mu kosilo z odvajalom za konje. Pravilno dozirano, da bi na svojem domu raztural wc školjko od same sile.

Če bi pil whiskey, bi ti ga plačala…ti pa cedevito..ccc si mogel namesto pizze naročit čokolino

Si beba ali si moški?

Če moški povabi žensko na izlet ne more od nje zahtevati, da mu plača kosilo. To je absurd.

Sicer je tema izmišljena, vendar če bi bil ženska in bi mi na zmenku moški, ki me je povabil ven, name preložil račun, ga nikoli več ne-bi hotela videti. Tukaj se ne gre za denar, temveč za osnovni princip!

Upravljanje skupnega denarja se gredo pari, ki so že nekaj časa skupaj, ne pa ljudje na zmenku!

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Pan320, 08.04.2024 ob 17:52

Sicer je tema izmišljena, vendar če bi bil ženska in bi mi na zmenku moški, ki me je povabil ven, name preložil račun, ga nikoli več ne-bi hotela videti. Tukaj se ne gre za denar, temveč za osnovni princip!

Upravljanje skupnega denarja se gredo pari, ki so že nekaj časa skupaj, ne pa ljudje na zmenku!

Tukaj se gre za princip da smo enakopravni…ali nismo?

Placa tisti ki povabil,kec je pa v temu da tako vidis ce je zenaka kvalitetna ali ne.Kvalitetna bo hotela sama del placati in se bos moral skregati ce bos hotel vse sam poravnati…

lej, raje si ga na roke meči, ker za partnerstvo nisi material

Sicer je tema izmišljena, vendar če bi bil ženska in bi mi na zmenku moški, ki me je povabil ven, name preložil račun, ga nikoli več ne-bi hotela videti. Tukaj se ne gre za denar, temveč za osnovni princip!

 

Tak moški je sramota moških.

 

Vesel oče the gentleman

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4800, 08.04.2024 ob 20:34

Placa tisti ki povabil,kec je pa v temu da tako vidis ce je zenaka kvalitetna ali ne.Kvalitetna bo hotela sama del placati in se bos moral skregati ce bos hotel vse sam poravnati…

In kolikokrat povabi zenska?

Mene kar naprej…

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 08.04.2024 ob 21:18

Mene kar naprej…

Vecino pa ne.

jel ti tata pushi?

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 08.04.2024 ob 20:50

Sicer je tema izmišljena, vendar če bi bil ženska in bi mi na zmenku moški, ki me je povabil ven, name preložil račun, ga nikoli več ne-bi hotela videti. Tukaj se ne gre za denar, temveč za osnovni princip!

 

Tak moški je sramota moških.

 

Vesel oče the gentleman

Zakaj bi bil moski gentleman..ce zenske niso dame?

Odgovor na objavo uporabnika
dateodate, 08.04.2024 ob 16:07

Možno je tudi, da je bila slabe volje, ker se mi ni dvignil. Imam težave s potenco. Sam sem bil tudi malo slabe volje, ker mi je mami dala premalo denarja za izlet. Od socialne podpore mi malo ostane, sem rabil za registracijo avta.

Za višjo socialko bo ponovno treba na kolo in pred skupščino kolesarit. Saj socialkarji veste kako gre to.

Jaz se vedno ponudim za deljenje stroškov, mi je všeč, če moški želi sam in je gentleman, mi pa ni samoumevno. Raje vidim, če fant nima veliko, da stroške deliva in se tudi on dobro počuti, ker gre z mano, kot da se pretvarja in napihuje kako je oh in sploh.

Fantje bodite realni in iskreni, tako boste vedno vedeli katera je pri vas zaradi vas.

Bo pa naslednjič mamo kam peljal in bo mama v celoti financer. Ali pa bo šel kam peš, vsak od njiju bo pa od doma sendvič prinesel in sokca, da ne bo dilem glede plačila.

Za Anonimno 4800

Se prav sm kvalitetna 😛

Sam res no, prej, dokler sva se še spoznavala…res, sva se skor kregala kdo bo plaču, pa tud če je on povabu. Kaj pa veš a boš s tipom skup al ne, al  bo to trajal sam en kratk cajt, pa da pol prbija, da me je kao mogu skoz neki financirat.

New Report

Close