Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska večerna toaleta

Ženska večerna toaleta

Kaj to pomeni?

Enostavno povedano,; da se zvečer urediš; npr, ko greš ven. Ponavadi je to bolj “fina” obleka in vse kar sodi zraven; tudi make up.

zame pižama in topli copat,k tk poredko grem kam

nova
Uredništvo priporoča

:))) pač oblečeš fino pižamo!

če je “ženska večerna toaleta” napisano na kakem vabilu, to pomeni, da je za povabljence predpisana obleka – za ženske dolga obleka do tal.
roza lila

Ja, na vabilu je predpisana večerna toaleta.

Naslednje vprašanje. Kje si lahko kupim ne preveč drago dolgo obleko (ker ne verjamem, da jo bom še kdaj rabila) pa da bi še kar zgledala. Rabim jo čez 14 dni, tako da šivilja odpade.

ni rečeno da odpade,če kakšno poznaš,ni hudiča da ti je v pol mesca ne spravi skupaj

pojdi pogledat v sportino, pa v zaro. včasih lahko najdeš kaj dokaj kvalitetnega, ne za preveliko ceno.
m28*

To pomeni ženski WC za zvečer!

orsay

Pojdi v Emporium, tam jih imajo vedno na zalogi.

Ne vem sicer kam se odpravljas, je pa ponavadi tako, da so toalete in “toalete”. V kolikor zadeva ni Dunajski bal, bi si jaz kupila nekaj dvodelnega, s krilom ali hlacami, ki pa po videzu ne bi delovalo dvodelno.
Zgornji del potem lahko se kdaj uporabis, ali pa tudi spodnjega.

V nekem katalogu sem videla kombinacijo s hlacami, take siroke, prosojne, lahke hlace, zgoraj pa nek top z naramnicami, na katerega je prisit spet en tak prosojni del, kot so hlace in pade cez hlace kakor tunika, spodaj pa rezano na diagonalo. Zelo lepo, morda lahko sluzi kot “toaleta”, pa se za na kako poroko al vecerjo se lahko ponuca pozneje.
A sem zakomplicirala?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

vse lepo in prav, samo zakaj mora bit pa obleka do tal ravno roza lila barve ! ???? :-)))))))))

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

ROZA LILA je ime oz. nick

New Report

Close