Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženska verzija enakopravnosti!

Ženska verzija enakopravnosti!

OECD Statistika

Lepo je vidno, da v Sloveniji nadpovprečno dolgo časa uživamo v pokoju, preden nas sreča Matilda, s tem da so Slovenci glede na povprečje OECD “pridni” in vlečejo penzijo le 18 let, kolikor je tudi povprečje OECD, medtem ko Slovenke vlečejo penzijo še 2 leti čez OECDjevo povprečje 22 let.

Skupno je povprečen čas upokojenstva pri Slovenkah kar za 33% daljši kot pri Slovencih, kar res ni zanemarljivo.

Iz tega lahko izvlečemo, da ženske bi itak morale met nižjo plačo (ker se izravna to pri daljšem prejemanju pokojnine) ali pa bi morali moški iti 5 let prej v penzijo? Hmmmmmmmmmmm

Ja,ja treba ljudi še malo stisnit, še je lufta, predobro živijo/mo….

To pove, da je narava “naredila” ženske za bolj sposobna in trpežna bitja, kar je razvidno tudi v vsesplošnem življenju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close