Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska z veliko spolnimi partnerji..

Ženska z veliko spolnimi partnerji..

Mislim, moški, zdej pa resno – zakaj točno je ženska radodajka če se je dala dol z več moškimi kot ste vi žensk podrli? Da si napumpate ego? Da jo kategorizirate kot bad, bad girl? Sami sebi radi mečete pesek v oči ane? Sploh ko je govora o kakšni, za vas, nedosegljivi ženski. Potem jo obložite z vsemi možnimi etiketami (kurba, prasica, radodajka, lahkoživka, itd) samo da vaš ego, ki je ena velika rana, postane malce manj opazen.

Pa si poglejmo primer – koliko od vas (moških) je vzdihovalo (in še vzdihuje) za Pamelo Anderson? Roke gor!

S kolikimi se je Pamela dol dala? Ja, njena stvar ane. Bi jo kresnili če bi imeli možnost? Jaaaaaa.

Pa tale naša Sabina Remar… Ja pomoje ni deca ki ne bi bil z njo pa še zmer najde kakšnega bogatuna da jo preživlja in kreše dalje. Pa kaj potem? Ženska se znajde in to je njen lajf, naj ga živi kakor želi.

Moški ste patetični s tem predalčkanjem, res. Najbolj zgovorni so taki s krivimi zobmi, birbauhi in totalno neperspektivnim lajfom. Lepe ženske so za vas nedosegljive, vendar o njih še kako razmišljate. A mislite, da se katera od lepotic prav sekira zaradi vaših šank teorij?

Moški, ki je izobražen, uspešen, skrbi zase in za svoje telo, nikdar ne razmišlja o preteklosti temveč o prihodnosti. Se vam zdi znano? Ne, ane? Ker vse kar znate je na križ prbijat ljudi pa zraven še en pir odpret.

Vi kar…čez 20 let boste imel še vedno iste debate, svoje nedolžne ženice doma za šporgetom in ene 10 koledarjev nagih žensk v delavnici, na katere boste še naprej dr..kali.

Pa srečno!


Ti se kar tolaži. Da se le bolje počutiš.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tolažba? Ne rabim tolažbe.[/quote]
Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

Prava figa ali mi verjameš ali ne. Vem, da sem napisala resnico in to je to.
Le kako boš vedel koliko moških je imela ženska? Jaz bi, če bi me moški vprašal, povedala večjo številko kot jih je res bilo, ker mi je nerodno, da je tako majhna. katera druga, ki je imela veliko moških, bo povedala manjšo številko. Pa ti ne boš vedel, da obe laževa.

Tolažba? Ne rabim tolažbe.[/quote]
Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

WD, pa misliš, da ti bodo ženske povedale za svojo preteklost? Malo pavšalno ocenjuješ, kar me preseneča.

Tolažba? Ne rabim tolažbe.[/quote]
Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

Cenim, da človeka, do katerega ti ni, nočeš gledati v postelji.
Glede seksa z nekom, ki ga imaš rad, je poudarek dejansko na LAHKO je nekaj najlepšega, zagotovo pa to ni nujno, če udeleženca ne vesta, kaj delata.

Se pravi, fantje, spoznate žensko, vam je res všeč, se zaljubite, nekaj časa hodita, seksata, in potem počasi nekega dne vprašate, koliko partnerjev je imela pred vami in reče 20 – in je konec ljubezni? Vse to, kar ona je, kot oseba, kot ljubimka, kot partnerka, vse to se razblini v nič, samo zaradi enega številčnega podatka?
Nekateri s(m)o pač imeli malo bolj burno mladost kot drugi. Jaz sicer nisem seksala, zato je bilo pa polno vsega drugega možnega, tudi policija (takrat še milica) in manjša kazniva dejanca (kraja sladkarij v trgovini pa to). Nekatere punce so pa to burno obdobje prerasle tako, da so pač imele nekaj več fantov (zato pa niso kradle). Nisem ponosna na svojo preteklost in danes ne samo, da niti slučajno ne kradem, tudi drobnih goljufij se ne grem, ki so nekaterim tako zelo samoumevne (delo brez računa pa to).
Vi si samo mislite, da prepoznate “radodajke”, ker enostavno pojma nimate o ženskah. Tisti, ki se spozna na ženske, ne bo nikoli izjavil česa podobnega.
Pa še en primer: imam sošolko iz OŠ, ki je ice queen ne samo glede moških, ampak glede medčloveških odnosov na sploh. Bila mi je srhljiva že takrat in mi je zdaj še bolj. Celo njena koža je hladna, tako hladna oseba je. Seveda ni imela nikoli nobenega tipa, če ji pa vsi ljudje po vrsti dol visijo. Vseeno se je poročila z enim takim naivnim kljukcem, ki misli, da je zadel terno, v resnici so se ji pa tipi izogibali v velikem loku, pet minut po tistem, ko so jo spoznali in ugotovili, da je pravzaprav mašina od človeka. Noben pameten se je ni niti dotaknil.

A mislite, da vam bo kdo povedal pravo številko, če je ta slučajno visoka?
Kako boste vedeli ali je seksala s petimi moškimi ali s 15imi?
Mogoče je 150x seksala, s tremi tipi. Mogoče je 150x seksala z 10 tipi. Razlike ne boste občutili.


Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

Prava figa ali mi verjameš ali ne. Vem, da sem napisala resnico in to je to.
Le kako boš vedel koliko moških je imela ženska? Jaz bi, če bi me moški vprašal, povedala večjo številko kot jih je res bilo, ker mi je nerodno, da je tako majhna. katera druga, ki je imela veliko moških, bo povedala manjšo številko. Pa ti ne boš vedel, da obe laževa.[/quote]

Mah itak. Človek komaj lahko verjame, kako naivni so tipi … Ma nič čudnega, da potem nabašejo na mino, če pa ocenjujejo po tem, kako se obnaša. A za kake veseljakinje, ki se rade smejijo kar tako, na sploh, pa še niso slišali – to so za njih že razuzdanke, ki se režijo … niti ne vem točno, zakaj si oni predstavljajo, da se režijo. Koketirat pa zna vsaka malo boljša kelnarca, pa lahko daste roko v ogenj, da si vas ne želi videti v postelji, ampak hoče samo napitnino.

Tile posti so prava klinična študija nezrelih ojdipčkov; edina prava ženska je mamica, vse ostale so kurbe, zato da se jim ni treba čustveno angažirat – raje ostajajo v svojem kokonu, zmerjajo ženske in pijejo po oštarijah. Normalen, zrel dedec se ne zabava s takimi teorijami, ampak dela in je v resni zvezi z žensko, ki jo spoštuje zaradi nje same, ne pa zaradi tega, koliko se je zanj “šparala”.


Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

WD, pa misliš, da ti bodo ženske povedale za svojo preteklost? Malo pavšalno ocenjuješ, kar me preseneča.[/quote]
Vem, da mi ne bodo. Zato jih niti ne sprašujem. Čeprav, tista, ki nič ne skriva pove, ostale se pa izdajo. Prej ali slej. Pa še nekaj ,slovenija je majhna, vse se izve, če te le zanima.Sicer pa zame osebno, mene to niti ne zanima več…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

Cenim, da človeka, do katerega ti ni, nočeš gledati v postelji.
Glede seksa z nekom, ki ga imaš rad, je poudarek dejansko na LAHKO je nekaj najlepšega, zagotovo pa to ni nujno, če udeleženca ne vesta, kaj delata.

Se pravi, fantje, spoznate žensko, vam je res všeč, se zaljubite, nekaj časa hodita, seksata, in potem počasi nekega dne vprašate, koliko partnerjev je imela pred vami in reče 20 – in je konec ljubezni? Vse to, kar ona je, kot oseba, kot ljubimka, kot partnerka, vse to se razblini v nič, samo zaradi enega številčnega podatka?
Nekateri s(m)o pač imeli malo bolj burno mladost kot drugi. Jaz sicer nisem seksala, zato je bilo pa polno vsega drugega možnega, tudi policija (takrat še milica) in manjša kazniva dejanca (kraja sladkarij v trgovini pa to). Nekatere punce so pa to burno obdobje prerasle tako, da so pač imele nekaj več fantov (zato pa niso kradle). Nisem ponosna na svojo preteklost in danes ne samo, da niti slučajno ne kradem, tudi drobnih goljufij se ne grem, ki so nekaterim tako zelo samoumevne (delo brez računa pa to).
Vi si samo mislite, da prepoznate “radodajke”, ker enostavno pojma nimate o ženskah. Tisti, ki se spozna na ženske, ne bo nikoli izjavil česa podobnega.
Pa še en primer: imam sošolko iz OŠ, ki je ice queen ne samo glede moških, ampak glede medčloveških odnosov na sploh. Bila mi je srhljiva že takrat in mi je zdaj še bolj. Celo njena koža je hladna, tako hladna oseba je. Seveda ni imela nikoli nobenega tipa, če ji pa vsi ljudje po vrsti dol visijo. Vseeno se je poročila z enim takim naivnim kljukcem, ki misli, da je zadel terno, v resnici so se ji pa tipi izogibali v velikem loku, pet minut po tistem, ko so jo spoznali in ugotovili, da je pravzaprav mašina od človeka. Noben pameten se je ni niti dotaknil.[/quote]
Niti ne. V desetih minutah precenim če sploh hočem še kaj časa zabijat z nekom.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

No, tudi jaz sem imela kar burno mladost, ampak nisem nikoli nikomur priznala dejanske številke. Ker moški si morajo bildat ego, da lahko kolikor toliko normalno funkcionirajo.
In še več … nikoli prej nisem doživela več orgazmov, sedaj pa jih lahko … in nihče ni imel tako velikega … in ja, malo sem neizkušena v spolnosti … Lahko kdo pogrunta? Ne 🙂


Ne verjamem ti. Res, pa da razmišljam popolnoma drugače. Zame ženska, ki je dala veliko dedcev skozi ni slaba ženska, ampak da mi pa vedet, da nekaj išče, pa še sama ne ve točno kaj.
Razen če je tores samo seks:-)) Ampak glede na njeno zgodovino lahko hitro zaključim, da če pri stotih ni našla, tudi pri meni ne bo. Kar se mene tiče je škoda vsakega truda in časa, plus da je ogromno šans, da fašem kakšno svinjarijo. Kar se pa mene osebno tiče, seks z nekom ki ga imaš rad je lahko nekaj najlepšega, ne predstavljam si pa seks samo zato da bi ga namočil. Človeka, do katerega mi ni, ga še posebej v postelji nočem gledat.[/quote]

Prava figa ali mi verjameš ali ne. Vem, da sem napisala resnico in to je to.
Le kako boš vedel koliko moških je imela ženska? Jaz bi, če bi me moški vprašal, povedala večjo številko kot jih je res bilo, ker mi je nerodno, da je tako majhna. katera druga, ki je imela veliko moških, bo povedala manjšo številko. Pa ti ne boš vedel, da obe laževa.[/quote]

Točne številke itak ne more vedeti, lahko pa sklepa. Zelo hitro se da ugotoviti, katera je radodajka in katera ne. Samo oči mora imeti odprte. Ne vem pa, katerega moškega bi motilo, da je imela ženska manjše število spolnih partnerjev? Zrelega in odgovornega sigurno ne.


-Noben normalen ne rabi bildad ega.
– Vsak ki razmišlja z zgornjo glavo in ne s spodnjo. In ni nujno, da bi sploh razmišljal s kolikimi je nekdo že bil, ampak da ti pa dovolj za mislit, da je nekaj narobe. In če dobiš občutek, da je nekaj narobe, zakaj bi potem silil v to…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Samo tepci se poročijo s tako,ki nima izkušenj.Ne zna dobro seksat,in pozneje pri 40 se ji odprejo nebesa ko prvič dobi druzga.Nikoli se ne bi poročil z neizkušeno.Več izkušenj boljša je.
Raje bi vzel tisto ki jih je sto probala.Matr je avtor debil,saj se češplka ne znuca.Ljudje ki ne morejo seksat drugače kot samo tako ki jo imajo zase,so bolani primerki in potrebujejo psihiatra.

Cenim, da človeka, do katerega ti ni, nočeš gledati v postelji.
Glede seksa z nekom, ki ga imaš rad, je poudarek dejansko na LAHKO je nekaj najlepšega, zagotovo pa to ni nujno, če udeleženca ne vesta, kaj delata.

Se pravi, fantje, spoznate žensko, vam je res všeč, se zaljubite, nekaj časa hodita, seksata, in potem počasi nekega dne vprašate, koliko partnerjev je imela pred vami in reče 20 – in je konec ljubezni? Vse to, kar ona je, kot oseba, kot ljubimka, kot partnerka, vse to se razblini v nič, samo zaradi enega številčnega podatka?
Nekateri s(m)o pač imeli malo bolj burno mladost kot drugi. Jaz sicer nisem seksala, zato je bilo pa polno vsega drugega možnega, tudi policija (takrat še milica) in manjša kazniva dejanca (kraja sladkarij v trgovini pa to). Nekatere punce so pa to burno obdobje prerasle tako, da so pač imele nekaj več fantov (zato pa niso kradle). Nisem ponosna na svojo preteklost in danes ne samo, da niti slučajno ne kradem, tudi drobnih goljufij se ne grem, ki so nekaterim tako zelo samoumevne (delo brez računa pa to).
Vi si samo mislite, da prepoznate “radodajke”, ker enostavno pojma nimate o ženskah. Tisti, ki se spozna na ženske, ne bo nikoli izjavil česa podobnega.
Pa še en primer: imam sošolko iz OŠ, ki je ice queen ne samo glede moških, ampak glede medčloveških odnosov na sploh. Bila mi je srhljiva že takrat in mi je zdaj še bolj. Celo njena koža je hladna, tako hladna oseba je. Seveda ni imela nikoli nobenega tipa, če ji pa vsi ljudje po vrsti dol visijo. Vseeno se je poročila z enim takim naivnim kljukcem, ki misli, da je zadel terno, v resnici so se ji pa tipi izogibali v velikem loku, pet minut po tistem, ko so jo spoznali in ugotovili, da je pravzaprav mašina od človeka. Noben pameten se je ni niti dotaknil.[/quote]
Niti ne. V desetih minutah precenim če sploh hočem še kaj časa zabijat z nekom.[/quote]

Oprosti, ampak od tebe ne bi pričakovala tako plitkega razmišljanja. Jaz bi na primer v prvih desetih minutah odletela kot knof od gat, saj sem sproščena, komunikativna, ne poznam tabujev v pogovoru in dostikrat provociram (z namenom, spoznati sogovornika), kar pa ne pomeni, da sem radodajka. To, kar ti pišeš, je čisto posploševanje.


Samo tepci se poročijo s tako,ki nima izkušenj.Ne zna dobro seksat,in pozneje pri 40 se ji odprejo nebesa ko prvič dobi druzga.Nikoli se ne bi poročil z neizkušeno.Več izkušenj boljša je.
Raje bi vzel tisto ki jih je sto probala.Matr je avtor debil,saj se češplka ne znuca.Ljudje ki ne morejo seksat drugače kot samo tako ki jo imajo zase,so bolani primerki in potrebujejo psihiatra.[/quote]

Torej, če te prav razumem, ti rabiš izkušeno, ker sam ne znaš? :))))

Takšnih tepcev kot je avtor take izkušene niti ne pogledajo.Nedolžnoce ponavadi vzamejo prvega in taki niso kvalitetni moški.Tiste izkušene pa izberejo najboljšega moškega.
Je pa res,da večina žensk reče možu ti si mi drugi haha


A ti si eden tistih,ki misli,da ima takšno,ki si ji drugi ljubimec.Potem pa svizec zavije čokolado.
Je ni ki jih vsaj 20 ne bi probala

Moj me tega ni nikoli vprašal. Zdaj vem, da če me vpraša, moram reči 20+ za vsak slučaj, če ima v sebi tako dvolično razmišljanje, kot avtor. Ker s takim raje nebi bila.

[sub][/sub]
Samo tepci se poročijo s tako,ki nima izkušenj.Ne zna dobro seksat,in pozneje pri 40 se ji odprejo nebesa ko prvič dobi druzga.Nikoli se ne bi poročil z neizkušeno.Več izkušenj boljša je.
Raje bi vzel tisto ki jih je sto probala.Matr je avtor debil,saj se češplka ne znuca.Ljudje ki ne morejo seksat drugače kot samo tako ki jo imajo zase,so bolani primerki in potrebujejo psihiatra.[/quote]

Torej, če te prav razumem, ti rabiš izkušeno, ker sam ne znaš? :))))[/quote]
normalno da izkušeno.Jaz sem eden tistih,ki meni,da je seks dejanje dveh in,da oba seksata,ti si pa eden tistih,ki sam seksa in ima babo samo za praznit in takšnih uboščkov izkušene nočejo,tiste neizkušene jih pa vzamejo,ker niso nič probale in mislijo,da si dober jebač.
jebeš seks kjer samo moški nabija.debil hahahha

Mislim, da je največja težava posploševanje ….
Ocenjevanje ljudi, predalčkanje …..
Ni vse tako enostavno, ….
Ženska pri 30+ je gotovo imela že kar nekaj partnerjev, mogoče se v vezah ni našla, imela smolo pri izbiri partnerja …..
Tako da, ….

Ni lepše zveze kot je z izkušeno žensko.Seveda še lepše je,če sta oba izkušena.Imam prijatelja,ki se je poročil z jumferco in ta njegova je po 40 tem letu začela noret.In se ni ustavila pri menjavi dveh treh.
Tako,da ni pravila.

Jah face it, vsi normalni moški, iki jih poznam in imajo pospravljeno podstrešje in so korektno situirani razmišljajo kot avtor posta. Tako pač je!

Ne poznam nobenega normalnega moškega, kin e bi razmišljal tako. Edini, ki se mu ni zdelo nič hudega ker je čez njegovo punco (pri 40+) peljal skoraj cel avtobus je bil nekdo, ki ni imel vsega pošlihtanega v glavi (v njenem okolju se je baba gabila vsem normalnim moškim) in se je tudi od žene šel ločevat šele pri tretjem loverju. Obe pa sta bili izjemno kruti ženski (danes je tip pokojni, ni dočakal 50 let, baba ga je okužila s sifilisom…) Ampak on je bil definitivno izjema. Pa tisti nesamozavestneži, ki z veseljem popokajo in vzdržujeo neko starletico…da jim to kao dvguje imidž.

Vsi ostali pa razmišljajo tako in le copatarjem se zgodi, da jih kaka radoživka iz mladih let tako nalaže, da se morda niti kasneje ne odločijo, da bi jo načevljali, ko jim na ušesa pride resnica. Tapravi moški pa tako lažnivko tudi načevljajo, ko jo razkrinkajo. Je pa res, da so moški leni in morda raje ostaejo celo v zakonu z lažnivko, ker jim je tako pač udobno, tako da se laži lovačnic očitno splačajo 🙂

Je pa res, da je Slovenija mala in je težko dolgo prikrivati resnico…slej kot prej pride na dan.

PS: Glede moških številk in podvigov je pa potrebno vedet, da ti radi uporabljajo faktor, zdej je samo vprašanje al je ta faktor množenja 2, 5, 10 ali 100. Tako namreč dobro izpadejo pred kolegi 🙂

Serješ klamfe, kolikor te je skupaj. Sifilis je dandanes ozdravljiva bolezen in se od njega ne umre, razen če se ne zanašaš na čajčke in božjo voljo.

Umrl je od raka! Sam žena ga je s kurbanjem okužila in niti pri naslednji partnerki se mu njena burna preteklost ni zdela kaj motečega (pa je bila baba stara 43 let in zelo slabega videza). Ampak to lih pravim edini moški s takim razmišljanjem pa še ta ni dočakal 50 let.

New Report

Close