Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska za nove izkušnje

Ženska za nove izkušnje

Sem sveže ločen 35 letni moški iz Maribora, rad bi malo užival ampak zaradi službe težko zahajam v lokale kjer bi spoznal kakšno žensko, zato me zanima če je kakšna dama, punca ki ima podoben problem in bi se rada dobila.
Imam svoje stanovanje, nisem zakompleksan, rad bi se malo izživel

Lp
Jan


Pogled od strani: glede na to, da si uporabil izraz “dama”, bi se upala stavit, da so k tvoji ločitvi pripomogli razni portali za spoznavanje. Sicer pa veliko sreče pri iskanju.


Pogled od strani: glede na to, da si uporabil izraz “dama”, bi se upala stavit, da so k tvoji ločitvi pripomogli razni portali za spoznavanje. Sicer pa veliko sreče pri iskanju.

nova
Uredništvo priporoča


Pogled od strani: glede na to, da si uporabil izraz “dama”, bi se upala stavit, da so k tvoji ločitvi pripomogli razni portali za spoznavanje. Sicer pa veliko sreče pri iskanju.[/quote]

Ti neprijavljena,a si loh malo manj zatežena. Spravi se kaj delat. Če te njegova tema moti, jo preskoči. Vsako temo uničiš. Socialka brez življenja.

Ločen sem ker se je žena odselila na Novo Zelandijo zaradi službe, jaz pa imam družino in službo tukaj! Niso se mi ženske zasrale, niti najmanj!
Ti pa če si zatežena pa prosim ne komentiraj!

Sem vsaj odkrit pri svojih željah!

86pero, iščete žensko za seks?


A ni očitno? K*** so predrage.

Ja miško, hop v avto pa na Dunaj v Babilon 1…
Aja, ti bi se zastonj izživljal…

Jeba.

P.s.: Žena ti je ušla na Novo Zelandijo? WTF?

Spet en, ki bi “damo”, pa ne ve, da “dame” niso zastonj. Pa odkod vam f*kfehtarjem ideja, da si vas ženske tako blazno želimo, da samo čakamo na enga frišno ločenega, ki bi se rad izživljal? A to vam prijatli za šankom lažejo, da to obstaja? Lepo ti kunde napiše, da naj se mu javi ena “dama”, da si bo lahko spraznil jajca, pa jasno, evo, v vrsti stojijo. Vsaka si blazno želi enmu biti vreča za praznjenje.
Komaj čakamo.

BonicaMellucci
Sam ne vem kaj hočem, najprej ja, priznam


O sem se nasmejala. Točno tako.

Podpis.
Sicer menim, da ene želijo moškega samo za sex, ampak ker so doma zelo nesrečne, pa nimajo moči, da bi odšle od svojega moškega ali pa imajo zelo nizko samopodobo …

Ali boš vložil čas in trud, da jo nategneš tako in drugače, ali denar.

Eni pa ste optimisti.

A ti samo živiš ločeno, drugače pa si poročen?

Ločen sem, sva se prav ločila

Ali se lahko tudi narobe ločiš? :))))

Avtor, sodeč po teh odgovorih, ki jiih lahko tukaj prebereš, se ti slabo piše.
Zoran Predin poje … Bolj star bolj nor…., za poštene možkarje pa velja v virtuali tako nekako, bolj iskren, bolj jeben na suho s strani žensk, hehe.
Po tem sodeč, je današanji čas, za moške romantike čista utopija. No ja, je pa res, da je včeraj pa ena ženska jokala, kako ji je hudo, da si tip ne najde več časa za njo…., kakor obrneš, vedno se najde nekdo, ki je jeben zaradi svoje želje.

Sem še samska, imam najemniško stanovanje, nimam službe…a bi bila dobra?

A veš da sem ravno včeraj gruntal o tem. Nalašč se ne zapletam kar z vsemi ki mi prekrižajo pot , ker si želim normalne , fer veze z normalno babo…če tega ni, mi pač samski lajf dokaj ustreza. FF sem se pa tud že naveličal.
Sem pa začel gruntat, pa koji qurac mi je tega treba…najraje bi spet začel babe ganjat in jebat…mogoče pa vmes pade kakšna normalna hehe

Odkod pa si ti, ki si samska?

Zadnjič so se babe tako slinile po roku-1, da je kar teklo po ekranu. Ni vrag da ne boš nategnil kakšno podobno obupanko.

A veš da sem ravno včeraj gruntal o tem. Nalašč se ne zapletam kar z vsemi ki mi prekrižajo pot , ker si želim normalne , fer veze z normalno babo…če tega ni, mi pač samski lajf dokaj ustreza. FF sem se pa tud že naveličal.
Sem pa začel gruntat, pa koji qurac mi je tega treba…najraje bi spet začel babe ganjat in jebat…mogoče pa vmes pade kakšna normalna hehe[/quote]

Moja filozofija je taka, da moraš bit stalno v akciji, drugač lahko havbica zarjavi, hehe, sej se, da dogovorit z žensko, da se mata lepo, dokler sta skup in si pustita šanso za tisto kar iščejo za eno partijo od partnerja. Fer,…. hmmm, si prepričan, da ženske to fair play igro razumejo. Njim je samo važno, da si zvest, ko pes, to je za njih fair play. Kot sem že večkrat omenil, ženske skrivajo svojo resnico kot kača noge. Moški smo kar se tega tiče v vseh pogledih bolj iskreni, če ne drugač, zato, ker se radi pohvalimo s svojimi dogodivšačnimi, ki smo jih imeli, torej prostovoljno povemo o svojem karakterju več kot je potrebno.
Si videl zadnič tisto z zgodovino, ko je povedala tipu, koliko tipov je imela, vse ženske so ji svetovale, zakaj je to povedala, sej roko na srce imajo prav ampak jebi ga, tukej se pokaže, da se fer ne splača bit, tako ženskam ne kot moškim. Pa škoda, da je tako.

Včeraj ti je ena tu povedala, da že smrdiš po cipresah.

A veš da sem ravno včeraj gruntal o tem. Nalašč se ne zapletam kar z vsemi ki mi prekrižajo pot , ker si želim normalne , fer veze z normalno babo…če tega ni, mi pač samski lajf dokaj ustreza. FF sem se pa tud že naveličal.
Sem pa začel gruntat, pa koji qurac mi je tega treba…najraje bi spet začel babe ganjat in jebat…mogoče pa vmes pade kakšna normalna hehe[/quote]

Moja filozofija je taka, da moraš bit stalno v akciji, drugač lahko havbica zarjavi, hehe, sej se, da dogovorit z žensko, da se mata lepo, dokler sta skup in si pustita šanso za tisto kar iščejo za eno partijo od partnerja. Fer,…. hmmm, si prepričan, da ženske to fair play igro razumejo. Njim je samo važno, da si zvest, ko pes, to je za njih fair play. Kot sem že večkrat omenil, ženske skrivajo svojo resnico kot kača noge. Moški smo kar se tega tiče v vseh pogledih bolj iskreni, če ne drugač, zato, ker se radi pohvalimo s svojimi dogodivšačnimi, ki smo jih imeli, torej prostovoljno povemo o svojem karakterju več kot je potrebno.
Si videl zadnič tisto z zgodovino, ko je povedala tipu, koliko tipov je imela, vse ženske so ji svetovale, zakaj je to povedala, sej roko na srce imajo prav ampak jebi ga, tukej se pokaže, da se fer ne splača bit, tako ženskam ne kot moškim. Pa škoda, da je tako.[/quote]

Moški in ženske, vsi smo igralci,lažnivci, znamo se pretvarjat, prekrivat resnico in igrat takšne in drugačne vloge…

Zanimivo, tiste, ki me v živo poznajo, pravjo, da dišim, pa ne po cipresah, recimo polet po levandi, hehe in to brez pafuma, kaj pravš , zakaj….

New Report

Close