Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženskam nebi bilo treba bit samske, ampak so, evo povem zakaj…

Ženskam nebi bilo treba bit samske, ampak so, evo povem zakaj…

Nism brala vsegs. Sm sam avtorju odgovorila kar je napisal in s tem se sttinjam.
Npr gremo nekam, spozna kakšnga tipa, mal debatirata, se vid da sta en drugmu všeč, si izmenjata cifre in potem pri njej sledi točn to kar avtor piše v uvodu. In tip ji napiše par smsjev, ampak zmer se mora on 1.javt. Da bi se ona? Ni šans. Potem še ko jo kmal povab vn na kakšno pijačko, se na začetku nardi bolj nedostopno….valjda da bo tipa minil se trudt, če ona ne pokaže interesa. In ko se tip več ne javlja, pa žalost in jeza vn vsekata.
[/quote]
Seveda. Če ni odziva se nobeden “normalen” ne bo trudil in se bo umaknil.

Samske so, ker samski moski ves cas sportajo.
In se to pocnejo sami 🙂
Moznost srecanja je kot Hallyjev komet in Zemlja 🙂


Seveda. Če ni odziva se nobeden “normalen” ne bo trudil in se bo umaknil.
[/quote]

Itak, pa ji tega ne morm dopovedat. Potem mi pa “joka” kako oz zakaj ona ne more imet oz dobit kakšnga tipa. Ja halooo? Se sploh ne čudm zakaj ne.

Ženska se ti ne odzove, ker je preveč vljudna, da bi ti povedala, da pojdi s svojimi primitivnimi forami težit kam drugam. Nisi ji všeč, a ti je treba narisat? A mislite, da samo zato, ker ste jo pogledali in povedali en bebav vic, mora ona na hrbet pasti? Kakšno razmišljanje?? Kar dolžne smo vam—kaj??
[/quote]

in shogun se opravičujem,narobe sta me razumela oz. sem se narobe izrazil

JeTako—kot vljudnost razumem,če bi mi rekla “glej,nisi mi všeč a lahko nehaš”,ubistvu karkoli,samo jasno se izrazi
nič mi ni treba risat in ne ni ji treba na hrbet pasti in nič mi niste dolžne,če same tega nočete

Shogun–silit nekoga v kar noče je nesmisel,nasplošno
seveda je trud zaman,če nekomu nisi všeč se zato posledično tudi umakneš

nedostopnost/vzvišenost ali zgolj jebanje v glavo je zame to,da ima enkrat izjemen interes,ob povabilu pa izgine,posledično se umakneš a se ta pojavi nazaj,ko zopet povabiš pa le ta izgine,čez čas pa od kolegov zveš,da si ti tisti,ki se ni potrudu,nič naredu,…
tu bi pa lepo prosil za kakšno skico,ker besed ne razumem

Itak, pa ji tega ne morm dopovedat. Potem mi pa “joka” kako oz zakaj ona ne more imet oz dobit kakšnga tipa. Ja halooo? Se sploh ne čudm zakaj ne.
[/quote]
Točno vem o čemu govoriš. Sem tudi sam imel izkušnjo z tako žensko.


Točno vem o čemu govoriš. Sem tudi sam imel izkušnjo z tako žensko.
[/quote]

Pa mi je žal punce, ker je luštna, smpak ful trmasta in tera svoje. Na konc so pa itak tipi krivi, ne ona. In vsi tipi so enaki. Svašta. Ne vem zakaj je taka, ker drugač je zgovorna punca.

Pa mi je žal punce, ker je luštna, smpak ful trmasta in tera svoje. Na konc so pa itak tipi krivi, ne ona. In vsi tipi so enaki. Svašta. Ne vem zakaj je taka, ker drugač je zgovorna punca.
[/quote]
Ah, verjetno je mlada in lepa. Moški ji pihajo na dušo, ego se zvišuje, izbiro ima veliko in to je posledica tega. Nikoli ni noben dober za njo, vsakemu nekaj manjka.


Ah, verjetno je mlada in lepa. Moški ji pihajo na dušo, ego se zvišuje, izbiro ima veliko in to je posledica tega. Nikoli ni noben dober za njo, vsakemu nekaj manjka.
[/quote]

Nep, ni kaj dost zbirčna. Narobe je sam to, ker ima v glavi, da mora tip vse nardit 1. Od kje ji to, ne vem. Sej potem, ko sta 1x par je pa čist ok. Takrat bo dala tud ona pobudo za neki. Sam tist začetek je pri njej tak.

Nep, ni kaj dost zbirčna. Narobe je sam to, ker ima v glavi, da mora tip vse nardit 1. Od kje ji to, ne vem. Sej potem, ko sta 1x par je pa čist ok. Takrat bo dala tud ona pobudo za neki. Sam tist začetek je pri njej tak.
[/quote]
A jebi ga, treba najti nekoga, ki se mu bo dalo toliko vztrajat. Jaz vem da nebi, ma koga lažem, pri tebi vstrajam že predolgo😉

Za dobro vezo je vedno boljše da je moški malo bolj zainteresiran kot ženska. Če se mu že na začetku ne zdi važno potrudit za njeno pozornost, kakšen bo šele čez leta?
Ženske ki se mečejo za dedci, jih “lovijo”, iščejo njihovo pozornost …. po mojih opažanjih vedno na totalne bebce naletijo.


A jebi ga, treba najti nekoga, ki se mu bo dalo toliko vztrajat. Jaz vem da nebi, ma koga lažem, pri tebi vstrajam že predolgo😉
[/quote]

Ha ha. Jbg, prepozn sva stopla v kontakt 😉

Mislim, kere bedarije. ravno zaradi takih idiotizmov pa gre tolk vez narazen po par letih.

Ha ha. Jbg, prepozn sva stopla v kontakt 😉
[/quote]
Nikad nije kasno, da se ljubi strastno😆

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi…nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?
[/quote]

in ni fora sploh da je nedostopna. Samo narobe si razlagate. Ni ji do vas to je to.

Točno to. Dripci vedno mislijo, da s ebaba nekaj dela, glumi. Nič ne glumi, pač nisi zanimiv.

Pa ne no. Bejbe misljo da so sam tipi tisti k bi hotl met odnos, zato naj bi kao oni mogl vse naredit. Zenske nocjo nic. One se sam tam..revce…cakajo k srne da jih kdo upleni. Suznje moskim do konca zivljenja. Ce bi bilo po njihovo ze neb hotle odnosov. Tko da to je vse zarad tipov.

Zenske se znajo potegnt zase sam ce gre za solo, za sluzbo, za placo, za pravice… ko se zacnes pogovarjat o odnosih, se cist nazaj potegnejo ces da njim ni treba nic. One nosjo krono na glavi in majo pravico sam izbirat med tem kar se ponuja =)
[/quote]

samo kaj pa se ponuja, povej :)))))

Sej pa dedci so morali od nekdaj babe osvajat,se glupirat, delat budale iz sebe. Ni to nekaj novega. Novo je samo to, da se romantiki počutite zgubljene, ker se babe zavedajo svoje pravice do serijske monogamije oz. hipergamije. Če ti je ne rata prepričat, pač nisi dovolj dober leporečnež, nimaš stila. Čisto vsaka pada na neke fore. Če ste leni po duši, pol kavsali pač ne boste. So že babe same povedale, kavsajo vztrajni, ne vljudni. Nobena baba si ne želi nobenega dedca že zato, ker je dec.

Če niste sposobni MGTOW; pol tekmujete za babjo pozornost s tisočimi sebi podobnimi.

Tisto je bil verjetno moj komentar, samo si ga ti malo postavil v svoj kontekst. Nikoli mi ni bil problem naredit prvi korak pri spoznavanju moških, rečt živjo in prisest k njihovi mizi, povabit koga na plesišče itd. Ko mi je kdo plačal pijačo, sem vedno uslugo vrnila pri naslednji rundi. Sam pač moški v večini na to ne padate, žal. So me večkrat kolegice poslale spoznat se s skupino fantov, pa so potem one vse “pobrale”. Pa je daleč od tega, da bi bila antipatična ali neprivlačna. Sem visoka, vitka, dolgi lasje. Odkar špilam nedostopno princeso in ne mignem s prstom, da bi koga spoznala mam pa ponudb za izvoz. Zdaj bi me pa kr naenkrat vozili na večerje, koncerte, izlete itd. Pač moški žal nečeloma ne padate na ženske, ki same dajo pobudo. Ne vem mogoče se jih bojite? Mogoče se vam ne zdijo dovolj ženstvene?
[/quote]

govorijo že da ne dajemo prve pobud. Ampak ko pa poznam primere ko pa jih one lovijo pa je videti da se takih žensk zelo ustrašijo in zbežijo.

Ja res prvo bojo na to pomislil eni. Lej meni če ni všeč in še kar nekaj sili mu takoj povem. Če mu takoj poveš pa spet trobi da niti šanse ne daš. Če mi je en všeč šanse itak da ima. Pa saj to vsi vemo logično no.

Ženskam se moraš danes samo prilagajat, tako kot ona hoče pa nič drugače.
Jebemti take kurčeve zahteve.
Sam sem se postavil po robu in nisem zaželjen,pa kaj potem.
Imam raje svoj mir in delam to kar mi paše.
Ritolizci vi se pa lepo kar naprej klanjajte za tisti kurčrvinekaj tedenski f u k ,ki na koncu
ko te babnica v rit sune ni vreden tega.
Pozornost in jebanje ter ostale kozlarije naj se vtaknejo kamor hočejo.

Ženskam se moraš danes samo prilagajat, tako kot ona hoče pa nič drugače.
Jebemti take kurčeve zahteve.
Sam sem se postavil po robu in nisem zaželjen,pa kaj potem.
Imam raje svoj mir in delam to kar mi paše.
Ritolizci vi se pa lepo kar naprej klanjajte za tisti kurčrvinekaj tedenski f u k ,ki na koncu
ko te babnica v rit sune ni vreden tega.
Pozornost in jebanje ter ostale kozlarije naj se vtaknejo kamor hočejo.
[/quote]

Tako se govori.

Ženskam se moraš danes samo prilagajat, tako kot ona hoče pa nič drugače.
Jebemti take kurčeve zahteve.
Sam sem se postavil po robu in nisem zaželjen,pa kaj potem.
Imam raje svoj mir in delam to kar mi paše.
Ritolizci vi se pa lepo kar naprej klanjajte za tisti kurčrvinekaj tedenski f u k ,ki na koncu
ko te babnica v rit sune ni vreden tega.
Pozornost in jebanje ter ostale kozlarije naj se vtaknejo kamor hočejo.
[/quote]

Mislim, da to ne velja za ženske, ampak za oba spola. Ljudje se nočemo več prilagajat in vsak fura svoje interese in svoj prav. No, saj zato pa smo tam kjer smo. Je pa dinamika parov različna, nekje se prilagajo moški, drugje ženske. Ponavadi se prilagaja tisti, ki mu je več do zveze.

Mislim, da to ne velja za ženske, ampak za oba spola. Ljudje se nočemo več prilagajat in vsak fura svoje interese in svoj prav. No, saj zato pa smo tam kjer smo. Je pa dinamika parov različna, nekje se prilagajo moški, drugje ženske. Ponavadi se prilagaja tisti, ki mu je več do zveze.
[/quote]

Ko gre za vprašanje “vzpostavljanje odnosa”, so ženske kar enotne med sabo, da je vse naloga moških. Moški more to ono tretje. Šele ko vsa ta pričakovanja izpolne, ženska začne videti nek potencial v njem, ergo ne gre za vzajemen odnos ampak za to da si mora en drugega zaslužiti. Jaz v takih odnosih ne vidim nobnega resnega potenciala. Ženske ki jim je to modus operandi to počnejo izključno zato ker so NULE od karakterja. Navzven se tolažjo, da gre kao za “naloge moških”, ampak realna je da NOBEN tip ne preprečuje ženski, da se sama spravi kaj naredit. Sam ženska tega noče, ker je lažje če vse prej naredi moški, ona TA FINA bo pa na koncu samo enega izbrala, ki je že izbral njo.

Razlog zakaj so moški bolj srečni s svojimi odločitvami je to ker moški izbira med 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženskami, ženska pa med 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je en majhen delež tipov od vseh tipov, ki so pokazal interes ženski, da bi radi nekaj imeli od nje. Ženska potemtakem ne izbere točno tistega, ki ga želi, ampak najmanjše zlo izmed tistega, kar se ji ponuja. Zato je moški lahko dlje časa zadovoljen s svojo izbiro, ženski pa kaj kmalu začne vse dol viseti, če še tiste pozornosti ne dobi več od njega.

Treba je met JASNO pred očmi. Ženske lih tok želijo odnosa in vsega povezano z njim, kot moški, zato NI LOGIKE, zakaj bi se mogli samo moški trudit za ženske. Če so babe tako fine, naj bodo pa same, ko jih jebe!

Mah ponavadi je tako, da babe kr tipe poberejo, potem, ko so s ejim očitno nekje nastavile, on pa je spil dva pira, da je sploh kaj upal. Čez 10 let pa on itak obžaluje, da je sploh šel v to, ona pa še prej.

Ko gre za vprašanje “vzpostavljanje odnosa”, so ženske kar enotne med sabo, da je vse naloga moških. Moški more to ono tretje. Šele ko vsa ta pričakovanja izpolne, ženska začne videti nek potencial v njem, ergo ne gre za vzajemen odnos ampak za to da si mora en drugega zaslužiti. Jaz v takih odnosih ne vidim nobnega resnega potenciala. Ženske ki jim je to modus operandi to počnejo izključno zato ker so NULE od karakterja. Navzven se tolažjo, da gre kao za “naloge moških”, ampak realna je da NOBEN tip ne preprečuje ženski, da se sama spravi kaj naredit. Sam ženska tega noče, ker je lažje če vse prej naredi moški, ona TA FINA bo pa na koncu samo enega izbrala, ki je že izbral njo.

Razlog zakaj so moški bolj srečni s svojimi odločitvami je to ker moški izbira med 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženskami, ženska pa med 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je en majhen delež tipov od vseh tipov, ki so pokazal interes ženski, da bi radi nekaj imeli od nje. Ženska potemtakem ne izbere točno tistega, ki ga želi, ampak najmanjše zlo izmed tistega, kar se ji ponuja. Zato je moški lahko dlje časa zadovoljen s svojo izbiro, ženski pa kaj kmalu začne vse dol viseti, če še tiste pozornosti ne dobi več od njega.

Treba je met JASNO pred očmi. Ženske lih tok želijo odnosa in vsega povezano z njim, kot moški, zato NI LOGIKE, zakaj bi se mogli samo moški trudit za ženske. Če so babe tako fine, naj bodo pa same, ko jih jebe!
[/quote]

Ne vem a to govoris samo za prvo fazo spoznavanja ali nasplosno. Oboje v tekstu mesas. Prej bi rekla, da se v sami zvezi zenske bolj trudijo in vec dajejo (vsaj kar jaz poznam pare). Je pa res, da je pogosto v zacetni fazi spoznavanja vec na moskem. To so pac tradicionalni miselni vzorci, ki jih bo tezko izkoreninit. Odnosi delujeji po principu dam daš in ne daj daj. Ko oba to razumeta ni nobenih problemov. Meni se nikoli ni bilo tezko potrudit za partnerja, ko pa vidim, da trud ni obojestranski pa pac slej kot prej recem adijo.

New Report

Close