Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, a se ful sekirate če je druga ženska lepša od vas

Ženske, a se ful sekirate če je druga ženska lepša od vas

Ne. Pri šefinjah se zna zgoditi, da lepotica dela, a je šefinja krivična do nje, in jo omejuje pri napredovanju. Videla sem kar nekaj takih primerov.
[/quote]

nobenega takega primera ne poznam, poznam pa kar nekaj takih, kjer se za napredovanje upošteva posteljne aktivnosti.
[/quote]

Če ti takih primerov ne poznaš, ne pomeni, da ne obstajajo.

Tebe in ne samo tebe. Večino to moti in dejstva so drugačna. Lepe ženske imajo bonitete vse od vrtca, šole, službe…itd.
Ženska lepota in skladnost je več vredna kot ženska pamet, izobrazba in slični.

To je bilo od vekomaj in tako bo ostalo.

Nikakor me lepša ženska ne moti, zato ker dejansko to ni noben garant, da ima tudi srečnejše življenje, kar pa se moških tiče, ti sicer lepo žensko opazijo in komentirajo, nikakor pa ni zanje lepota edino merilo, ko se odločajo za resno zvezo. Vsake oči imajo svojega malarja, ena ženska bo meni zelo lepa, a če to omenim svojemu sodelavcu, me bo morda samo čudno gledal. To se mi je pravzaprav že zgodilo.

Malo je verjetno, da se bom družila z eno neurejeno grdobo, pa ne zaradi videza, temveč zato, ker verjetno nimava istih vrednot. Ženska je lahko preprosta, brez ličil, simpl frizura, da se razumemo, pa je vseeno urejena in lepa. Moje prijateljice so vse lušne ženske, urejene, prijetne, jaz jih tako pač vidim in sprejemam, morda bi si kdo drug kaj drugega mislil o njih. Nimam bit kaj ljubosumna. Podobno mi je zadnjič rekla moja hči, da ona ne more bit z najgršo v razredu prijateljica. Išče si deklice, ki so njej podobne, torej tiste, ki so ji vizuelno všeč. Mislim, da je to kar naravno.

Drugo pa je odnos nadrejeni-podrejeni. Nekatere nadrejene ženske so res ljubosumne in ne prenašajo lušnih sodelavk. A se mi zdi da je tu manj problem samo lepote, temveč starosti. Nekatere starejše ženske pač ne morejo sprejet svoje odcvetelosti in so zavistne mladosti. To je pa druga zgodba. Tukaj pomaga, po mojem mnenju, če imaš doma lušno hčer:) . Mame z lušnimi najstnicami doma enostavno ne moremo biti ljubosumne na lepe mlade ženske:)

tvoja hči pa je gravž od človeka.

ne ukvarjam se z drugimi, vsem privoščim samorealizacijo ker takšni ljudje nimajo potrebe špricati zlobe in delati zla. Vsak človek, ki je zadovoljen s sabo (in svojim življenjem) je darilo za človeštvo, odnose, zemljo.. . Absolutno me ne moti sreča, zadovoljstvo in uspeh drugih. To privoščim vsem. Moti me le kakršnakoli človeška zloba, to pa.

Ja, priznam, da sem s kot najstnica kar presekirala in prepsihirala, čeprav sem bila postavna in so okoli mene letale črede snubcev.
Poročila sem se z moškim, kateremu sem po 25ih letih še vedno njalepša ženska na svetu. Včasih me opazuje in reče: ne morem verjeti, da si mi po vseh teh letih še vedno najlepša ženska, ali: tebe je res mati narava pobožala in podobno. Zakaj bi se potem obremenjevala z videzm drugih?

Priznam pa tudi, da nisem ne slepa, ne neumna in da vidim ljudi okoli sebe, tako recimo vidim pri ženskah, kaj mi je všeč in kaj ne, kaj bi lahko spremenila pri sebi, kaj dodala ali odvzela, ampak ne samo ženskega videza, tudi glede razmišljanja, življenja, ostalih stvari, se primerjam z drugimi in iščem izboljšave pri sebi.

tvoja hči pa je gravž od človeka.
[/quote]
ma vsa lepota sveta ti ne more podariti možganov, še manj pa duše. Ja, eni pač ste tu za okras. Namesto vrtnih palčkov :), drugi pa da obogatijo svet z svojim vsebinskim doprinosom.

Svojo hči raje nauči samozavesti in da ljubosumnje ne prinese nič dobrega. Še prevečkrat se je izkazalo da je ”najgrša” v razredu s tem nadimkom označena od tiste ta ”luštne” ta glvane ki zna manipulirat in je bolj družabna. In to samo zato ker je je ljubosumna na ”gršo” ker se ji u bistvu zdi lepša od nje same, tako lepša po videzu, kot po karajkterju.

Svojo hči raje nauči samozavesti in da ljubosumnje ne prinese nič dobrega. Še prevečkrat se je izkazalo da je ”najgrša” v razredu s tem nadimkom označena od tiste ta ”luštne” ta glvane ki zna manipulirat in je bolj družabna. In to samo zato ker je je ljubosumna na ”gršo” ker se ji u bistvu zdi lepša od nje same, tako lepša po videzu, kot po karajkterju.
[/quote]

Ma ste se tagrde takoj oglasile!!! :)))))))))))))))))))

Pa kakšni predsodki! Talepe manipulirajo, a res? Ta grde so pametnejše in z boljšim karakterjem? A res :))))))
Kok sem se nasmejala!
To, kar sem govorila za svojo hčer mi je deklica povedala,. ko je bila stara štiri leta, relax. In seveda sem ji rekla, da to ni merilo in da mora prijateljice izbirat po karakterju. Vidim pa še sedaj, da so vse njene prijateljice zelo lušne, urejene, čeprav različni tipi punc. Ene zrihtane, ene bolj športne.

Ampak, kaj ste zakokodakale :))))))))

Celo, da moja hči gravž, ena napiše. Verjetno ti misliš zase, da si ful lepa, zunaj in znotraj :))))))))))))))))))

Gor pa nakladate, ja mi je vseen, nisem ljubosumna, bla bla bla

Na mlade lepe ženske nimam bit kaj ljubosumna, saj sem bila sama lepotica in tudi staram se lepo. Vse mlade ženske, sploh pa najstnice, so lepe, kako se bodo pa postarle, bomo pa še videli 😛

No, če izhajam iz tega, da so vse mlade punce lepe, mi je izjava tvojega hčere podn od podna.
Imam samo sinove, stare 18-22 in ko gledam njihove sošolke in prijateljice, delice v flanelastih karirastih srajcah, zlizanih kavbojkah in starkah, pa to so vse lepe punce, ene bolj, druge manj, a še nisem videla grde! Mi je pa zanimivo, da se vsi ti fantje sploh ne palijo na dekleta, ki z videzom izstopajo, punce upedenane ala Kardašijan jim sploh niso všeč, pa priznam, da tudi jaz pogledam za kakšno, ki je uspela najti tudi nekaj mere in dobrega okusa v tem stilu…

Da bi meni hči rekla, da se z najgršo v razredu ne more družit, bi imeli ekstra pogovor, enako kot če bi mi sin rekel, da se z najmanj pametnim v razredu ne more družit!

Svojo hči raje nauči samozavesti in da ljubosumnje ne prinese nič dobrega. Še prevečkrat se je izkazalo da je ”najgrša” v razredu s tem nadimkom označena od tiste ta ”luštne” ta glvane ki zna manipulirat in je bolj družabna. In to samo zato ker je je ljubosumna na ”gršo” ker se ji u bistvu zdi lepša od nje same, tako lepša po videzu, kot po karajkterju.
[/quote]

Ma ste se tagrde takoj oglasile!!! :)))))))))))))))))))

Pa kakšni predsodki! Talepe manipulirajo, a res? Ta grde so pametnejše in z boljšim karakterjem? A res :))))))
Kok sem se nasmejala!
To, kar sem govorila za svojo hčer mi je deklica povedala,. ko je bila stara štiri leta, relax. In seveda sem ji rekla, da to ni merilo in da mora prijateljice izbirat po karakterju. Vidim pa še sedaj, da so vse njene prijateljice zelo lušne, urejene, čeprav različni tipi punc. Ene zrihtane, ene bolj športne.

Ampak, kaj ste zakokodakale :))))))))

Celo, da moja hči gravž, ena napiše. Verjetno ti misliš zase, da si ful lepa, zunaj in znotraj :))))))))))))))))))

Gor pa nakladate, ja mi je vseen, nisem ljubosumna, bla bla bla
[/quote]

Pri štirih letih je bilaže v šoli v razredu?
Pri štirih letih otroci ne gledajo lepo in grdo, če jih tega kdo ne uči.

Na mlade lepe ženske nimam bit kaj ljubosumna, saj sem bila sama lepotica in tudi staram se lepo. Vse mlade ženske, sploh pa najstnice, so lepe, kako se bodo pa postarle, bomo pa še videli 😛

No, če izhajam iz tega, da so vse mlade punce lepe, mi je izjava tvojega hčere podn od podna.
Imam samo sinove, stare 18-22 in ko gledam njihove sošolke in prijateljice, delice v flanelastih karirastih srajcah, zlizanih kavbojkah in starkah, pa to so vse lepe punce, ene bolj, druge manj, a še nisem videla grde! Mi je pa zanimivo, da se vsi ti fantje sploh ne palijo na dekleta, ki z videzom izstopajo, punce upedenane ala Kardašijan jim sploh niso všeč, pa priznam, da tudi jaz pogledam za kakšno, ki je uspela najti tudi nekaj mere in dobrega okusa v tem stilu…

Da bi meni hči rekla, da se z najgršo v razredu ne more družit, bi imeli ekstra pogovor, enako kot če bi mi sin rekel, da se z najmanj pametnim v razredu ne more družit!
[/quote]

Tvoja ti tega ne bo rekla, ker se lahko druži itak samo s tagrdimi.

OMG, končno je ta tema nehala bit pocukrana in so nekatere prišle s pravo barvo na dan!!!!!!!
Od smeha bom umrla.

Svojo hči raje nauči samozavesti in da ljubosumnje ne prinese nič dobrega. Še prevečkrat se je izkazalo da je ”najgrša” v razredu s tem nadimkom označena od tiste ta ”luštne” ta glvane ki zna manipulirat in je bolj družabna. In to samo zato ker je je ljubosumna na ”gršo” ker se ji u bistvu zdi lepša od nje same, tako lepša po videzu, kot po karajkterju.
[/quote]

Ma ste se tagrde takoj oglasile!!! :)))))))))))))))))))

Pa kakšni predsodki! Talepe manipulirajo, a res? Ta grde so pametnejše in z boljšim karakterjem? A res :))))))
Kok sem se nasmejala!
To, kar sem govorila za svojo hčer mi je deklica povedala,. ko je bila stara štiri leta, relax. In seveda sem ji rekla, da to ni merilo in da mora prijateljice izbirat po karakterju. Vidim pa še sedaj, da so vse njene prijateljice zelo lušne, urejene, čeprav različni tipi punc. Ene zrihtane, ene bolj športne.

Ampak, kaj ste zakokodakale :))))))))

Celo, da moja hči gravž, ena napiše. Verjetno ti misliš zase, da si ful lepa, zunaj in znotraj :))))))))))))))))))

Gor pa nakladate, ja mi je vseen, nisem ljubosumna, bla bla bla
[/quote]
A misliš da je to prava popotnica za zivljenje mlade ženske, da se jo vzgaja s predsodki?

Ma ste se tagrde takoj oglasile!!! :)))))))))))))))))))

Pa kakšni predsodki! Talepe manipulirajo, a res? Ta grde so pametnejše in z boljšim karakterjem? A res :))))))
Kok sem se nasmejala!
To, kar sem govorila za svojo hčer mi je deklica povedala,. ko je bila stara štiri leta, relax. In seveda sem ji rekla, da to ni merilo in da mora prijateljice izbirat po karakterju. Vidim pa še sedaj, da so vse njene prijateljice zelo lušne, urejene, čeprav različni tipi punc. Ene zrihtane, ene bolj športne.

Ampak, kaj ste zakokodakale :))))))))

Celo, da moja hči gravž, ena napiše. Verjetno ti misliš zase, da si ful lepa, zunaj in znotraj :))))))))))))))))))

Gor pa nakladate, ja mi je vseen, nisem ljubosumna, bla bla bla
[/quote]
A misliš da je to prava popotnica za zivljenje mlade ženske, da se jo vzgaja s predsodki?
[/quote]

Zeh. Jaz je ne vzgajam s predsodki. Nikoli ji nisem rekla, da so grde boljše po karakterju. To mi je ena gor tle zabrusila, nimam jaz nič s tem.

Ah, seveda, noro se sekiram, ne morem ne spati, ne delati, ne jesta zaradi te sekirancije :)))
P.S.: Ena najbolj neumnih tem tu gor :((

Sem bolj introvertiran tip človeka, zato nimam rada pozornosti. Vesela sem, če je kdaj v bližini kakšna lepša, da imam jaz bolj mir.

Nisem se sekirala pri 20-tih, pa se tudi pri 50-tih ne.
Ene so naravno lepše, druge so lepše s pomočjo plastike, strokovnjakov in produktov – jaz pa ostajam taka kot pač sem.
Sebi sem všeč in to je to.

Kolk je ena visoka, koliko kg ima….je to samo njen problem. Lahko je ena še tko huda pa če ima gnilo pamet… Najbolj smešno je, ko kakšna samooklicana huda bejba joka “tko sem lepa pa huda pa me noben noče, una tam grdoba ima pa takega hudega tipa”. Očitno ni vse v videzu.

Jaz pa sem v časih ljubosumna, če se v moji okolici znajde izjemno ženstvena ženska, ki ima neko pristno, unikatno lepoto. Ne gre za licila, postavo, obleke … to vse znamo. Gre za surovo lepoto, popoln karakter, ki je pod licili in obleko. <3

Takrat me malo stisne v prsih, ker se pocutim, kot da je nekako “boljsa od mene”, ceprav vem, da to v resnici ne more drzati…in da je to le moj obcasen obcutek nesigurnosti.

Premorem pa toliko modrosti, da ta stisk v prsih vzamem kot reminder za izboljsavo in se skusam od nje raje kaj naucit, ne pa je dajati v nic. Ji iz srca privoscim tisto energijo, bi jo pa jaz tudi 🙂

Povsem clovesko, imho.

Ne, sem dovolj lepa in pametna 🙂
Zares pa … ne.

Svojo hči raje nauči samozavesti in da ljubosumnje ne prinese nič dobrega. Še prevečkrat se je izkazalo da je ”najgrša” v razredu s tem nadimkom označena od tiste ta ”luštne” ta glvane ki zna manipulirat in je bolj družabna. In to samo zato ker je je ljubosumna na ”gršo” ker se ji u bistvu zdi lepša od nje same, tako lepša po videzu, kot po karajkterju.
[/quote]

Ma ste se tagrde takoj oglasile!!! :)))))))))))))))))))

Pa kakšni predsodki! Talepe manipulirajo, a res? Ta grde so pametnejše in z boljšim karakterjem? A res :))))))
Kok sem se nasmejala!
To, kar sem govorila za svojo hčer mi je deklica povedala,. ko je bila stara štiri leta, relax. In seveda sem ji rekla, da to ni merilo in da mora prijateljice izbirat po karakterju. Vidim pa še sedaj, da so vse njene prijateljice zelo lušne, urejene, čeprav različni tipi punc. Ene zrihtane, ene bolj športne.

Ampak, kaj ste zakokodakale :))))))))

Celo, da moja hči gravž, ena napiše. Verjetno ti misliš zase, da si ful lepa, zunaj in znotraj :))))))))))))))))))

Gor pa nakladate, ja mi je vseen, nisem ljubosumna, bla bla bla
[/quote]

tepka. Zaletava. Glasna. Izražanje slabo. Ne vem no. Delaj na sebi, da ne bo hči ista kura. Lahko dobiš izobrazbo ampak potrebna pa je tudi modrost. In to je med drugim tudi vedenje kaj lahko rečeš, kdaj lahko kaj rečeš..v naprednejši fazi je pa že: kaj lahko misliš. Good luck. Velik dela je pred tabo. Nisi ti kriva. Boš pa, če boš vztrajala na tem, da si vsebinsko ok.

Bravo. Ta je močna. Sem ti sličen, pa tu ne gre ne za lepoto in ne za pamet. Hehehe, je je dovolj.Gre zato, da imam v moji bližini raje gobčne ljudi, ker mi ni za stegovanje neumnosti iz mojega.

Ja, tako nekako lahko rečem zase.
Včasih sem malo fouš, če gre za kako, ki ima res vse- lepo kožo, modre učke, zadosti velike prsi, lepo rit in dolge ali vsaj suhe noge.
Ob tem sem malo jezna, zakaj je bog ali narava tako nepravična 😉 Ponavadi imajo nekateri vse, drugi pa nič, sama sem verjetno nekje na sredini.

Iz katere pravljice si pa ti ušla? 🙂
Brez zamere, saj je lepo, da tako razmišljaš, a povsem realno pa žal ni.. 🙂

New Report

Close