Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ali bi imele takšnega moškega

Ženske, ali bi imele takšnega moškega

Kakšno je vaše mnenje o moških, ki so v mladosti podrli vse kar je lezlo in šlo? Ki niso bili nič izbirčni in so šli z vsako, ki je bila za? Se vam zdi to primeren material za resnega partnerja?

Osebno sem sicer pristaš temu, da se da človeku drugo priložnost, ampak ne, ko gre za partnerstvo. Meni bi se tak moški gnusil oz. mu ne bi mogla zaupati. Tudi če bi mi bil sicer všeč, ga ne bi izbrala za očeta svojih otrok. Mislim, da bi bil težko dober mož in oče. Tudi ko gledam znance, ki so bili včasih bolj divji, potem so se pa “ustalili” in ustvarili družino, so vsi, brez izjeme po določenem času začeli varati svojo partnerko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Radovedna348, 25.09.2022 ob 15:59

Kakšno je vaše mnenje o moških, ki so v mladosti podrli vse kar je lezlo in šlo? Ki niso bili nič izbirčni in so šli z vsako, ki je bila za? Se vam zdi to primeren material za resnega partnerja?

Osebno sem sicer pristaš temu, da se da človeku drugo priložnost, ampak ne, ko gre za partnerstvo. Meni bi se tak moški gnusil oz. mu ne bi mogla zaupati. Tudi če bi mi bil sicer všeč, ga ne bi izbrala za očeta svojih otrok. Mislim, da bi bil težko dober mož in oče. Tudi ko gledam znance, ki so bili včasih bolj divji, potem so se pa “ustalili” in ustvarili družino, so vsi, brez izjeme po določenem času začeli varati svojo partnerko.

 

Takšni moški so dobri sam za v posteljo za eno noč. Za moža in očeta svojih otrok si izbereš resnega moškega.

Hja radovedna, teh podobnih fake zgodbic smo se na monu že preveč nabrali. Mnogi so celo hiteli odpisovat. Kar precej prežvečena zelo enostranska tema. Bi bilo zanimivo vprašat še drugo stran. Očitno ne moreš nekaj prebolet. Ali sprašuješ za prijatelja?

 

ne.

ker so protislovni sami sebi-za vezo jim ni vredna, a svoj najbolj intimen telesni del delijo kar vsepovprek. meni to pač ni verodostojno.

Se preveč cenim. Jaz spolno občujem samo z moškimi, ki jih ljubim, ki jim zaupam, ki jih poznam, in ENAKO pričakujem od svojega partnerja. Da torej ceni žensko kot osebo in da dojema spolnost kot čudovito pretakanje energij, ne pa kot fitnes.

Odvisno za koga gre ..če je to Vin Diesel me nič ne bi zanimalo. Naredil bi mi lahko še 10 otrok. Če je Michele Morrone lih tako.

Če je pa to nek nespoštljiv no name pinkopalinko, ki se ima za nekega težkega j… v resnici je pa beden kolikor je težek, ga ne bi niti pogledala, kaj šele pozdravila. Število položenih mu ne bi pri tem prav nič pomagalo ali škodilo.

Samo nekaj ženske. Nekaj morate razumeti, da tu ni pravila kakšen moški vam bo zvest.

1) Ker so moški, ki ne seksajo okoli in so le za resno vezo.

Torej ostanejo vam zvesti do konca življenja ali MOŽNOST ŠT. 2 : pozneje se jim odpelje, ko vidijo da so vsak dan bolj stari in vas varajo na polno.

 

2) So moški, ki kot mladi seksajo z veliko ženskami in se zabavajo.

In taki tudi vam niso zvesti in vas varajo ali MOŽNOST ŠT. 2: ker so se kot mladi zdivjali tega niti ne pozneje ne pogrešajo in vam ostanejo zvesti.

 

Se res tega ne zavedate, ali ne poznate moških?

Če mene vprašate bi rekel, da imate več možnosti z “moškimi številkami 2”, da bojo zanesljivi in zvesti. Ker “moški številka 1” imajo v sebi dostikrat nekaj kar jim udari ven.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 25.09.2022 ob 17:25

Samo nekaj ženske. Nekaj morate razumeti, da tu ni pravila kakšen moški vam bo zvest.

1) Ker so moški, ki ne seksajo okoli in so le za resno vezo.

Torej ostanejo vam zvesti do konca življenja ali MOŽNOST ŠT. 2 : pozneje se jim odpelje, ko vidijo da so vsak dan bolj stari in vas varajo na polno.

 

2) So moški, ki kot mladi seksajo z veliko ženskami in se zabavajo.

In taki tudi vam niso zvesti in vas varajo ali MOŽNOST ŠT. 2: ker so se kot mladi zdivjali tega niti ne pozneje ne pogrešajo in vam ostanejo zvesti.

 

Se res tega ne zavedate, ali ne poznate moških?

Če mene vprašate bi rekel, da imate več možnosti z “moškimi številkami 2”, da bojo zanesljivi in zvesti. Ker “moški številka 1” imajo v sebi dostikrat nekaj kar jim udari ven.

Po mojih izkušnjah in izkusnjah znancev ter znank, tole ne velja. Večinoma se tisti, ki so bili kot mladi divji, le za določeno obdobje navidezno umirijo, potem jih pa naprej razganja. No, edino par žensk poznam, pri katerih je res tako, kot pišeš. Ampak pri ženskah je drugače. One postanejo mame in jih lahko to zresni, medtem ko pri moških starševstvo ni tako velika prelomnica.

Veš kaj ti povem kokoši, v resnici je ženskam za moške prav vse manj mar. Imamo na voljo toliko vsega za zamotit misli, za doživet in s čim se ukvarjat, da vse težje sploh pomislimo, da bi si še koga navlekle v življenje tako ali drugače. Ga ni čez udobje in notranji mir, da ko greš spat, ti sploh ni treba o tem razmišljat ali te vara ali ne, ali te bo pa vse te tvoje točke in mentalni filmi. Ker ženske si jih delamo.. raje spiš kot dojenček v miru, srečna in sproščena pluješ skozi te lepote življenja brez sesalcev krvi, ampak v družbi osebe, ki jo najbolj ljubiš, sebe. Sama sebe ne bom nikoli prevarala, zapustila ali razočarala.

Odgovor na objavo uporabnika
Exactly, 25.09.2022 ob 17:30

Po mojih izkušnjah in izkusnjah znancev ter znank, tole ne velja. Večinoma se tisti, ki so bili kot mladi divji, le za določeno obdobje navidezno umirijo, potem jih pa naprej razganja. No, edino par žensk poznam, pri katerih je res tako, kot pišeš. Ampak pri ženskah je drugače. One postanejo mame in jih lahko to zresni, medtem ko pri moških starševstvo ni tako velika prelomnica.

Boljše vprašanje je koliko poznaš tistih, ki so privlačni in zaželjeni in ki so se poročili zelo mladi, take, ki niso nikoli imeli divjega seksualnega živlenja in se zdivjali pa so potem v srednjih letih, ko so otroci odraščali in odrasli začeli varati? (ker po mojem opazovanju so taki najbolj tvegani)

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 25.09.2022 ob 17:33

Veš kaj ti povem kokoši, v resnici je ženskam za moške prav vse manj mar. Imamo na voljo toliko vsega za zamotit misli, za doživet in s čim se ukvarjat, da vse težje sploh pomislimo, da bi si še koga navlekle v življenje tako ali drugače. Ga ni čez udobje in notranji mir, da ko greš spat, ti sploh ni treba o tem razmišljat ali te vara ali ne, ali te bo pa vse te tvoje točke in mentalni filmi. Ker ženske si jih delamo.. raje spiš kot dojenček v miru, srečna in sproščena pluješ skozi te lepote življenja brez sesalcev krvi, ampak v družbi osebe, ki jo najbolj ljubiš, sebe. Sama sebe ne bom nikoli prevarala, zapustila ali razočarala.

“SOFT”,

To je res kar pišeš in te pri temu razumem.

Verjetno tudi nimaš močnega spolnega gona in potrebe po intimnosti in ti zato takšno življenje ustreza in si kljub pomanjkanju prej omenjenega zadovoljna v življenju.

Tudi jaz razmišljam enako glede sebe kot si ti opisala svoje osebno razmišlanje.

In zato sem se odločil, da raje ostanem samski. Še vedno pa si želim imeti spolnost in intimnost. Zato ne potrebuješ resne veze. Niti ne nujno avantur, ki so kratkotrajne in ti ne prinesejo ničesar razen kratkotrajnega užitka. Še vedno imaš lahko spolnost z osebami, ki so ti prijatelji in znanci in z katerimi čutiš pravo energijo in ti dajo več le od užitka.

Ne vem, vsak dojema resnega partnerja drugače. Na primer eni so v odprtih vezah in to celo z otrokom.

Avtorica bi morala več povedat, koliko je ona stara, njen karakter, njegov karakter, koliko je on star, ali si ona želi otroke, ali si on želi otroke, kakšno življenje živita itd.

Ne vemo praktično nič in zdaj naj bi svetovali.

Mislim, avtorica je sama sebi odgovorila. Kaj sploh hoče? Potrditev?

Mogoče avtorica išče partnerja in ker so vsi imeli že milijon partnerk pred njo, ona ne more dati druge priložnosti. Kake druge priložnosti? Še prve mu nisi dala. Torej želiš imeti otroke, a ni prave izbire, s kom. Znanci imajo že otroke, ti pa ne. In zdaj so ostali samo še podobni znancem (torej varalice) in ne najdeš. Jah, punčka, če si želela familijo, bi si jo ustvarila v svojih dvajsetih.

Ne vem, zakaj si ljudje v življenju prej ne začrtajo, kaj želijo? Vsaj približno. Ne pa, da po 35. iščejo partnerja za razplod, ko tiktaka.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 25.09.2022 ob 17:46

“SOFT”,

To je res kar pišeš in te pri temu razumem.

Verjetno tudi nimaš močnega spolnega gona in potrebe po intimnosti in ti zato takšno življenje ustreza in si kljub pomanjkanju prej omenjenega zadovoljna v življenju.

Tudi jaz razmišljam enako glede sebe kot si ti opisala svoje osebno razmišlanje.

In zato sem se odločil, da raje ostanem samski. Še vedno pa si želim imeti spolnost in intimnost. Zato ne potrebuješ resne veze. Niti ne nujno avantur, ki so kratkotrajne in ti ne prinesejo ničesar razen kratkotrajnega užitka. Še vedno imaš lahko spolnost z osebami, ki so ti prijatelji in znanci in z katerimi čutiš pravo energijo in ti dajo več le od užitka.

Hahaha joj kokoši kakšne valjaš

Samo če je Vin Diesel 😉 druge moj radar ne zaznava… Napaka v sistemu jbg

Moj jih je imel sigurno desetkratnik mene, ampak odkar sva skupaj je moj. Osem let je že mimo. Nisva ravno najmlajša, če bi mi bilo za družino ustvarjat, pa bi jo z njim. Mu zaupam in sem prepričana v naju.

Se strinjam s tistim drugim tipom moških, ki so se v mladosti znoreli in jih ne premami sosedova trava.

Nikoli ne bi bila s takim. Vedno sem bezala proc, ko sem izvedela kaksni so. Niti za prijateljstvo jih nisem hotela/nocem blizu.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 25.09.2022 ob 17:56

Hahaha joj kokoši kakšne valjaš

Samo če je Vin Diesel 😉 druge moj radar ne zaznava… Napaka v sistemu jbg

Ni napaka v sistemu. Nekateri pač imajo močnejšo potrebo po spolnosti in intimnosti, nekateri imate manjšo. In če si ugotovila, da ti samsko živlenje ustreaza tudi brez druge intimnosti, lahko rečem; dobro zate. Nekateim od nas prav tako ustreza samsko življenje, vendatr se spolnosti in intimnosti ne mislim odreči. Odvisno je od človeka do človeka kakšne potrebe ima v življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 25.09.2022 ob 18:03

Moj jih je imel sigurno desetkratnik mene, ampak odkar sva skupaj je moj. Osem let je že mimo. Nisva ravno najmlajša, če bi mi bilo za družino ustvarjat, pa bi jo z njim. Mu zaupam in sem prepričana v naju.

Se strinjam s tistim drugim tipom moških, ki so se v mladosti znoreli in jih ne premami sosedova trava.

No lepo. Se mi zdi, da so takšni prej pravilo kot izjema.

No, saj takšni znajo potem svoje zunajzakonske podvige tako dobro skrivati, da partner (zlasti naivnejši, beri z manj partnerji) ne podvomi vanje. Ampak jaz draga moja ne bi bila tako prepričana, da je samo tvoj s takšno preteklostjo. Če že fizično ne vara, pa vsaj sanja o kakšni nepozabni bivši in bi jo z veseljem ponovno naskočil, če bi se mu ponudila priložnost.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 25.09.2022 ob 18:46

Ni napaka v sistemu. Nekateri pač imajo močnejšo potrebo po spolnosti in intimnosti, nekateri imate manjšo. In če si ugotovila, da ti samsko živlenje ustreaza tudi brez druge intimnosti, lahko rečem; dobro zate. Nekateim od nas prav tako ustreza samsko življenje, vendatr se spolnosti in intimnosti ne mislim odreči. Odvisno je od človeka do človeka kakšne potrebe ima v življenju.

Ne ugibaj nekaj na pamet ..o meni ne veš popolnoma nič.

Odgovor na objavo uporabnika
No…, 25.09.2022 ob 19:01

No, saj takšni znajo potem svoje zunajzakonske podvige tako dobro skrivati, da partner (zlasti naivnejši, beri z manj partnerji) ne podvomi vanje. Ampak jaz draga moja ne bi bila tako prepričana, da je samo tvoj s takšno preteklostjo. Če že fizično ne vara, pa vsaj sanja o kakšni nepozabni bivši in bi jo z veseljem ponovno naskočil, če bi se mu ponudila priložnost.

 

 

Absurdno razmišlanje. Najhujši so tisti, ki so premalo izkusili in se počutijo neizpopolnjene in nato ob krizi srednjih let začnejo varati. Tisti ki so se znoreli so večkrat pomirjeni sami s seboj.

Za Takle.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 25.09.2022 ob 19:03

Ne ugibaj nekaj na pamet ..o meni ne veš popolnoma nič.

Saj ne ugibam, in niti nočem ugibati. Samo pišem glede na to kar si napisala: “Veš kaj ti povem kokoši, v resnici je ženskam za moške prav vse manj mar. Imamo na voljo toliko vsega za zamotit misli, za doživet in s čim se ukvarjat, da vse težje sploh pomislimo, da bi si še koga navlekle v življenje tako ali drugače. Ga ni čez udobje in notranji mir, da ko greš spat, ti sploh ni treba o tem razmišljat ali te vara ali ne, ali te bo pa vse te tvoje točke in mentalni filmi. Ker ženske si jih delamo.. raje spiš kot dojenček v miru, srečna in sproščena pluješ skozi te lepote življenja”

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 25.09.2022 ob 19:03

Absurdno razmišlanje. Najhujši so tisti, ki so premalo izkusili in se počutijo neizpopolnjene in nato ob krizi srednjih let začnejo varati. Tisti ki so se znoreli so večkrat pomirjeni sami s seboj.

Ne bi rekla. Takšni, ki so divjali v mladosti, zelo dobro vedo, kako zelena je trava čez plankami. Marsikaj norega in divjega so izkusili in pogosto se v krizi srednjih let želja po tisti nori, divji strasti vrne.

Jih dosti takih poznam. Tisti, bolj mirni, so pogosteje bolj mirni tudi v srednjih letih. Se seveda tudi zgodi, da se komu malo odpelje, a navadno temu ni tako. Ker že zaradi svojega karakterja niti nimajo veliko skušnjav.

New Report

Close