Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske, ali masturbirate?

Ženske, ali masturbirate?

Najraje se sama. Je v moji domišljiji vse popolno.

Upraša se kaj ste že poskusile, ne ali se samozadovoljuje .
Recimo Vesna kaj si poskusila ko si bila samska in te je prijelo? Bla bla jaz ne,…. ja hrenovko banano, deo…se drgnem z brisačo…ene z umetnim… use povejo samo moraš prašat pravilno.
Je ena priznala da ni zamenjave za luleka da je že use sprobala…

Saj zato pa so dedci brezvezni, kaj si hoče ženska z njim začet, če je že dildo boljši (kaj šele lezbični dotiki)? Rabi ga tisto za 2x v življenju, ko hoče zanosit, ostalo pa samo mrššššš. In zato se vse samozadovoljujejo poleg gnilih descev.
[/quote]

A take da so? Mi je tuje..
To je pa grdo in hinavsko, izkoriščevalsko, ker spolnost je le užitek in poseben odnos, povezava…

Saj zato pa so dedci brezvezni, kaj si hoče ženska z njim začet, če je že dildo boljši (kaj šele lezbični dotiki)? Rabi ga tisto za 2x v življenju, ko hoče zanosit, ostalo pa samo mrššššš. In zato se vse samozadovoljujejo poleg gnilih descev.
[/quote]

A take da so? Mi je tuje..
To je pa grdo in hinavsko, izkoriščevalsko, ker spolnost je le užitek in poseben odnos, povezava…

A take da so? Mi je tuje..
To je pa grdo in hinavsko, izkoriščevalsko, ker spolnost je le užitek in poseben odnos, povezava…
[/quote]

Jaz masturbiram. Sem moski je punca rodila in je ne morem sexat zato masturbiram in mi je fajn mi pase…

Jebala te biologija, kaj te neko krivo vero širiš, mojster?
Torej po tvojem je naravno, normalno in 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da moškemu pride po 30 sekundah, ko ga vtakne?! Pa da ga ni junaka, ki bi zdržal eno uro porivanja?…lol, smiliš se mi, revež. Ne posplošuj po lastnih nezmožnostih, bebo! In potem si ženske ustvarjajo mnenje na podlagi izkušenj s takimi žalostnimi približki ljubimcev, kot si ti… Smiliš se mi, še bolj pa vse ki so naletele na tebe 🙂

Ženske so usega povedale, naredil otroka pa poročil potem se je ni več taknil…šprica še preden ga notri da ma nema da nema in z ženskah je isto hlodovi pa nekaj skače brez občutka.
Ampak debata je o ženskah in mencanju. Di jih in vse bolj ker imajo doma za možeke take ki se jim neda ali pa delajo…iman nas svakakih.

Seveda. Resno.

Ne, dečko, ti ne zastopiš… za to, kar pišeš, zadostuje tudi spodoben dildo. Pravi moški boš, ko boš se zavedal, da zadovoljuješ žensko, ne pa sebe. Takšnih kot si ti, imamo po spalnicah vrh glave. Sicer pa ti je oproščeno, tudi jaz sem dvajset leti živela v zablodi…
[/quote]

Se strinjam….moški ki ne ve, da za žensko zadovoljit ni dovolj “trdonja”, ni pravi ljubimec. Egoizem v seksu nima kaj iskati…ko vidim zadovoljen nasmešek na ženskem obrazu, je to zame nagrada…

Včasih sem redno,zadne cajte pa bol malo.Ne vem al je stres kriv ali kaj…

Jast pravim, ta prvo se za žensko poskrbi, potem si pa ti na vrsti.

Tudi jaz
[/quote]

Leta niso ovira za libido.

Jaz se, redno. Vibrator, prsti. Vcasih mi moz za foro prepove par dni…in komaj cakam, da me takrat zaloti. Sledi seskanje z vibratorjem v picki. Se pa skoraj redno, kljub rednemu sexu.

Bi skupaj to počela?

New Report

Close