Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, bežite proč od moških, ki vam to rečejo

Ženske, bežite proč od moških, ki vam to rečejo

Ženske, bežite proč od moških, ki vam rečejo, da jim je bivša ušla k drugemu moškemu.

Ženska nikoli ne bo šla k drugemu, če se bo ob svojem partnerju počutila v redu, zaželjeno, ljubljeno.

Kaj vam torej to pove, če vam moški reče, da mu je bivša odšla k drugemu – nič dobrega, tak moški ni sposoben dobrega partnerskega odnosa, ne zmore čustvene bližine, odnos je zanj samo nekaj površinskega ali naučenega, kar bo prej ali slej nehal glumit, ker ne bo šlo več.

 

Govorim iz lastnih izkušenj in iz izkušenj prijateljic.

Samo gasa od takih.

In bodite vesele, da so se sami tako razkrinkali, če prav je bil njihov namen, da se vam s tem zasmili.

Hvala za nasvet, bom naslednjič glih to rekel, z upanjem da deluje. Ker rajši sem sam, kot pa z kakšno. Ker ženska je seveda svetnica. Lep večer naprej želim ti.

Ma pa hvala kurcu, da je tak, ki jo je pustu it, obratno je bolj zaskrbujoče.

Jaz rečem, da je bivša ušla k drugi ženski. In ni problema. 😎

Ko me kdo vpraša, če ima bivša drugega, vedno odgovorim po resnici, da ne, saj ve, da bolšega od mene ni.

Živi s staršema, pa sin je pri njej (hiša ima več prostorov, kot bi ji jaz lahko nudil, ob razhodu ji pa kot diplomant FE še celo nisem mogel nuditi stanovanja….). Ženske ste res PREZAHTEVNE….!

Meni je pa prav smešno , da se ljudje toliko ukvarjate s tem, kdo je koga prvi zapustil. Nima veze, kdo je naredil prvi korak, zakon/veza je bila mrtva, kriva sta delno oba, nekdo pa potem preseka, ponavadi tisti ki želi na novo, ima novega partnerja ali ne prenese več sobivanja kot dva tujca. Drugače pa , OBA sta se razšla.

Kaj pa če žena ni bila zmožna čustvene povezanosti in osnovnega spoštovanja v vezi da ne naskakuješ drugih? Aja to pa ni možno. Nekatere ženske res same sebi probleme delate. To posploševanje. No ni ravno znak razvitega človeka z normalnim IQ. Namesto da bi spoznavale ljudi, kakšni so, kakšen je kot moški, kakšen je kot človek, kakšen kot prijatelj, kakšen kot partner….ve na podlagi ene informacije naredite celoten profil človeka in si domišljate da je pravi. Ljudi spoznati v resnici sploh niste zmožne. Torej tudi čustvene povezanosti niste zmožne. V bistvu dobrim moškim naredite uslugo s svojo glupostjo.

Odgovor na objavo uporabnika
hecne, 29.04.2024 ob 06:33

Kaj pa če žena ni bila zmožna čustvene povezanosti in osnovnega spoštovanja v vezi da ne naskakuješ drugih? Aja to pa ni možno. Nekatere ženske res same sebi probleme delate. To posploševanje. No ni ravno znak razvitega človeka z normalnim IQ. Namesto da bi spoznavale ljudi, kakšni so, kakšen je kot moški, kakšen je kot človek, kakšen kot prijatelj, kakšen kot partner….ve na podlagi ene informacije naredite celoten profil človeka in si domišljate da je pravi. Ljudi spoznati v resnici sploh niste zmožne. Torej tudi čustvene povezanosti niste zmožne. V bistvu dobrim moškim naredite uslugo s svojo glupostjo.

Tocno to

Avtorica ima popolnoma prav. Človek kot izjemno kompleksno bitje, je logično določen samo na podlagi 1 zadeve.

Po tej logiki, potem moški glejte svoje tašče. Če so grde/zoprne/debele, točno takšna bo tudi ona. In nič drugače. Makes sense ne?

 

Torej proč tudi od žensk, ki pljuvajo čez svoje bivše. Daaleč proč.
Vsak, ki benti čez bivše, s tem dokazuje le to, da ni sposoben presoje in izbire partnerja.
Kako lahko govoriš grdo o nekom, ki si si ga nekoč ljubil? Mora biti nekaj zelo narobe s tabo.

Bolje bi bilo dati nasvet, da zbežijo stran od posploševanja ali pa črno belega razmišljanja, ki so navadno znak nerazvite in toksične osebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 29.04.2024 ob 07:59

Torej proč tudi od žensk, ki pljuvajo čez svoje bivše. Daaleč proč.
Vsak, ki benti čez bivše, s tem dokazuje le to, da ni sposoben presoje in izbire partnerja.
Kako lahko govoriš grdo o nekom, ki si si ga nekoč ljubil? Mora biti nekaj zelo narobe s tabo.

Pupa glupa.

Nimaš prav. Ljudje taktično lepo govorijo o bivših, ker vejo, da je to velikokrat narobe razumljeno. Poznamoskega, ki hvali bivšo, kot kraljico, v resnici jo je pa varal in psihično izčrpaval.  Isto pravilo je, ko greš na razgovor za službo, lepo govori o bivšem podjetju ter sodelavcih, drugače izpadeš ti konflikten, ker ljudje delajo hitre zaključke. Pravilno je le eno, da ne dolgovezimlš, ampak si iskren in ne manipuliraš. Jaz za bivšega, ki je v ljubosumju tekel za menoj z nožem, ne bom hvalila. Mi je pa škoda o njemu karkoli govoriti, ker ni vreden, pa tudi od tega je minilo že skoraj 30 let.

Odgovor na objavo uporabnika
Hert, 29.04.2024 ob 08:07

Pupa glupa.

Nimaš prav. Ljudje taktično lepo govorijo o bivših, ker vejo, da je to velikokrat narobe razumljeno. Poznamoskega, ki hvali bivšo, kot kraljico, v resnici jo je pa varal in psihično izčrpaval.  Isto pravilo je, ko greš na razgovor za službo, lepo govori o bivšem podjetju ter sodelavcih, drugače izpadeš ti konflikten, ker ljudje delajo hitre zaključke. Pravilno je le eno, da ne dolgovezimlš, ampak si iskren in ne manipuliraš. Jaz za bivšega, ki je v ljubosumju tekel za menoj z nožem, ne bom hvalila. Mi je pa škoda o njemu karkoli govoriti, ker ni vreden, pa tudi od tega je minilo že skoraj 30 let.

Hert

Se strinjam, najbolj pokvarjeni ljudje vejo, da ne smejo nič grdega reči o bivši ker se na prvih spoznavanja vse to šteje v minus. Lepa zgodbica, kako sta karakterno nekompatibilna

Jaz sem fanta pustila po 6mesecih ko sem videla da od njega ni nic. Nobene empatije nic, samo nase mislil, pa se hladen. Zguba casa in lep pozdrav.

Nehajte že enkrat vplivat na javno mnenje in uničevat romantiko. Ženska lahko gre od moškega tudi zato, ker se zagleda v drugega. Vsakdo je podvržen temu, da so mu še drugi všeč. Vsakdo. Naj enkrat moderatorji pogledajo, kaj se piše v tem groznem androfobnem forumu.

Ni sans. Jaz sem spregledala kaksen clovek je sele po mnogih letih. Ljubila sem strastno in brezpogojno. Danes se sprasujem kje sem imela glavo in se mi tok gravza da ga komaj pozdravim. Ce se le da se mu izognem

@Pupa glupa

Zakaj citiranje ne dela?

jaz pa vsaki rečem, da sem bivšo v p…o  bincno pa mam mir…

Kaj pa, če je šla z drugim, pa se je potem źelela vrniti?

 

Neumen nasvet.

Poznam prijatelja, zlat človek do žene, vse ji je dal in naredil, ona pa se je lajdrala…

Moški znate dobro manipulirati ja. No saj tudi ženske. Na žalost včasih šele čas pokaže to, prej pa živimi v milnem mehurčku.

New Report

Close