Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske bi bile rade ljubljene in poročene

Ženske bi bile rade ljubljene in poročene

Kar tako, brez lastnega truda. Ker jim, princeskam, to vse pripada.

Veliko je danes princesk, stariih štirideset, petdeset in več let, ki moškim zamerijo, da jim niso pričarali življenja, kakršnega sta jim oči in mami prerokovala.

Jst kontam te dni… hocjo da jih porocis… zakaj te predhodniki niso? Zakaj bi te zdej jst? Še himen si dala… ce te niso porocil zakaj si ga dala kr tko… 🤣🤣

Kaj naj ti zdej jst? Kako ti jst lahko zdej pomagam? Kaj hoces zdej od mene? Čist glupa situacija.

Ja in veliko je moških, ki še vedno želijo živeti v patriarhatu. Da jih žena streže od spredaj in od zadaj, kuha, čisti, rojeva, jim je na voljo za seksualne potrebe in hodi še v službo. To bi vi, dedci prepotentni. Malo morgen, kar sami zase poskrbite.

Meni so pa obljubili visoko vitko blondinko z E košarico, vedno bo ostala mlada in lepa, zna kuhat, peče potice, pospravlja, je pametna, dobro zasluži, v postelji raketa, pa neizmerno me ljubi.

Samo to hočem in nič manj.

Odgovor na objavo uporabnika
Fantek mamin, 06.05.2024 ob 19:09

Meni so pa obljubili visoko vitko blondinko z E košarico, vedno bo ostala mlada in lepa, zna kuhat, peče potice, pospravlja, je pametna, dobro zasluži, v postelji raketa, pa neizmerno me ljubi.

Samo to hočem in nič manj.

SPet kr neki… lahko z argumenti ovržeš moje trditve?

Poroka je želja moških. Za ženske je poroka ponavadi vstopnica v slabše življenje kot pred poroko.

Tiste, ki so jih možje zaklali, ubili, vse so bile poročene, noseče ali že rodile . Ko vam alko stopi v glavo režete vse pred sabo, mamo, očeta ..

Isti ste vsi, bolani preračunljivci.

Odgovor na objavo uporabnika
poroka je za moške, 06.05.2024 ob 19:32

Poroka je želja moških. Za ženske je poroka ponavadi vstopnica v slabše življenje kot pred poroko.

🤣🤣

Pravim jst da ste ve ene reve…

Vidis jst pa ravno kontra vidim… ampak ja, jst gledam skozi seriat… kr mora moski…

Ja lej… bivanje v nelagodju na dolgi rok…

Vidis vi ze dvojino cisto drugace gledate… vi skozi lulcka in luliko… to je za vas dvojina… zato vstopate v dvojino…

Jst npr… loza… potomstvo… razplod… fizicne karakteristike…

Čist druga raven.

Odgovor na objavo uporabnika
jek šamin, 06.05.2024 ob 19:00

Kar tako, brez lastnega truda. Ker jim, princeskam, to vse pripada.

Veliko je danes princesk, stariih štirideset, petdeset in več let, ki moškim zamerijo, da jim niso pričarali življenja, kakršnega sta jim oči in mami prerokovala.

Dvomim da so kateri prerokovali starši. So pa lahko dober zgled. Ideale pa najde tudi vsak sam lahko pri sosedih, lahko pri sorodnikih, v knjigah, filmih, upam, da ne bodo komu v prihodnje ideal tiktok instantarji.

Odgovor na objavo uporabnika
kreljoti, 06.05.2024 ob 19:38

Tiste, ki so jih možje zaklali, ubili, vse so bile poročene, noseče ali že rodile . Ko vam alko stopi v glavo režete vse pred sabo, mamo, očeta ..

Isti ste vsi, bolani preračunljivci.

JOj sem pozabil dobisat. A mel sem v glavi…

Ja s kakimi se pečate🤣🤣🤣

Patriarhata vec ni… ne zbira ti moskih ne oce, ne stric, ne brat… same si jih…

Pa vseeno zajebete🤣😝

Ne odlocate in ne zbirate si jih na podlagi razuma… zbirate si jih na podlagi tega, kater bo vasa custvena nihanja najbolje stimuliral… in te so ponavadi najbolj toksicni…

Pac no kakorkoli… same si zbirate moske… ve ste 21 stoletje… napredne… noben te v nic ni silil.

 

Glupače stari.

Da ne omenjamo kako se lahko ženske opeče, da rodi še otroka. Recimo Božotova mama. Dedec jo je oplodil ter jo pustil samo skupaj z umsko zaostalim sinom. Zdaj je sin že v srednjih letih pa še vedno izkorišča mamo. Še vedno mora ona skrbeti zanj. Fotr pa stisnil rep med noge.

Zdaj bi Božo ženo, da bi skrbela zanj, da bi ga preživljala, mu čistila, prala… ker mama počasi prihaja v leta.

A vidis🤣🤣

Ok zguba obična, izrode jedan… socialc…

Kaj od tega kar sem zgoraj rekel ni res?

Bi ti se kaj povedal… kaj pametnega… mars u picku materinu. Glupa si. I treba ti tako kakor mas. Pravda. Kaj si pa mislila goska? Kaksne rezultate si pa pricakovala?

Če si pa ženska navleče na glavo kakega muslimana pa bo deležna takega besednjaka: mars u picku materinu. Glupa si. I treba ti tako kakor mas. Pravda. Kaj si pa mislila goska? … To so pač musliji, podn od podna.

A vi ljudje imate neko posebno zadoščenje v žaljenju? Zakaj? Ta je od Ega in ni vreden stvaritve in POTENCIALA človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
poroka je za moške, 06.05.2024 ob 20:00

Če si pa ženska navleče na glavo kakega muslimana pa bo deležna takega besednjaka: mars u picku materinu. Glupa si. I treba ti tako kakor mas. Pravda. Kaj si pa mislila goska? … To so pač musliji, podn od podna.

CE bi se ti drzala teme, do tu sploh nebi prisli… ampak ker zastranjujes in kr neki po svoje, smo pa tu…

Se enkrat… govora je o tem da si od samega zacetka krojis… zbiras si moske… s kom, kdaj, kje, koliko… patriarhata ni. Moski nobenega vpliva nima nate. Ga ni tukaj. Kaj si naredila? Zaprla si vsa vrata.

Meni se smili Božotova mama. Na grbi ji bo do njenega bridkega konca. Žene ne bo nikoli dobil. Kdo ga bo preživljal in skrbel zanj, ko mama ne bo zmogla več?

Božek hoče samo himen, pa sploh ne ve kaj je to haha

Božo pa ti veš da ob razdevičenju punco to ful boli in krvavi? Kakšen vam je gušt natepavat v to?

Hja, božkotu so tiča obrezali, menda je tista kožica kot ocvrti lignji, zdaj pa bi v zameno himen.

 

 

Tocno to in to da bi danes na glas govoril bi bil cudak…  feministcke princeze bi te raztrgale…hocjo pravice a visele bi na kaficam i torticam cele dneve …

 

 

Se nobenega tipa nisem slisal da bi govoril o kako si zeli poroko,od senska pa skoraj od vsake druge.

Odgovor na objavo uporabnika
hm954, 06.05.2024 ob 19:06

Ja in veliko je moških, ki še vedno želijo živeti v patriarhatu. Da jih žena streže od spredaj in od zadaj, kuha, čisti, rojeva, jim je na voljo za seksualne potrebe in hodi še v službo. To bi vi, dedci prepotentni. Malo morgen, kar sami zase poskrbite.

Na take moške ženske padajo. Servilni moški jim pač niso zanimivi. Ženske so tiste, ki držijo patriarhat pokonci že stoletja, tisočletja.

Nočemo  biti poročene. Ljubezen pa je itak iluzija, zaradi katere se parimo …

Odgovor na objavo uporabnika
Heheh, 07.05.2024 ob 07:30

Na take moške ženske padajo. Servilni moški jim pač niso zanimivi. Ženske so tiste, ki držijo patriarhat pokonci že stoletja, tisočletja.

Sam tak patriarhat kjer ženska rine v službo poleg vsega naštetega je zrasel v glavi slo pezdetkov, ki rabijo mamice.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaaaja, 07.05.2024 ob 07:56

Sam tak patriarhat kjer ženska rine v službo poleg vsega naštetega je zrasel v glavi slo pezdetkov, ki rabijo mamice.

Ja očitno jim te pezdetki naredijo mokro mednožje.

Jaz bom pa tako napisala. Ljudje ste skrenili iz poti, ki je pred vami tako ženske kot moški. Kot pari se ne prenašate več. Za vas ljubezen spoštovanje, prilagajanje itd. Ne obstaja več. Zato so ločitve kot po tekočem traku. Posledično tega je, da se vedno več moških odloča za moškega In ženske za žensko. Dokaz tega je letošnji Eurosong ki je bil v stilu kot smo pač videli kajne??? Čez nekaj let bodo poparčkani moški skupaj ženske skupaj nataliteta bo padla ljudstvo propadlo.

New Report

Close