Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in poročeni oz. vezani moški

Ženske in poročeni oz. vezani moški

Večkrat sem že slišal, da veliko žensk išče poročene oz. vezane moške. No ker sem poročen je bila to zame dobra novica..:), sedaj prav očitno kažem poročni prstan pa ni vse skupaj nič, kaj delam narobe?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zamenjaj BMW. E39 je že mal v letih.

Saj že dolgo nimam e39…, pa naj omenim, da pridem vedno urejen, spucan avto, dvoji izpuh, feltne, pa nič…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
nova
Uredništvo priporoča

In zate je bila to dobra novica. Povej to ženi, kakšno dobro novico sli slišal in potem nam sporoči, če se ti zdi še tako fajn novica. Ženske ne padajo na poročene moške, ker so poročeni, ampak ker imajo druge kvalitete, ki jih v enakih letih pri neporočenih verjetno ni. To, da je poročen je pomanjkljivost, ki pa jo nekatere z lahkoto spregledajo. A očitno ti kaj več kot to, da si poročen ne moreš ponuditi in ker to samo po sebi ni prednost ,obvisiš.

Pa nisem čiosto sigurna, ali je to za tvojo ženo prednost ali slabost. Tvoja žena je očitno edina, ki te želi imeti na vsem svetu, ti pa jo varaš, vsaj v mislih. Vidva se morata pa kot par imeti res rada.

Ja seveda je to dobra novica, saj sem še mlad madonca….
Kako pa ti veš kaj lahko jaz ponudim? Recimo topel in kaloričen obrok stran od smeti in kužkov, pomoč pri ročnih delih, celo kuhat znam in masirat, da ne omenjam možnosti adrenalinske vožnje in še marsičesa. O drugih podrobnostih raje ne pišem…
Ne, moja žena ni edina na svetu, ki me hoče, več je takih samo sem jaz zelo zadržan oz. vzdržen.
Za mojo ženo je to samo prednost, jaz kakih slabosti ne vidim.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ženske, ki iščejo vezane moške, ne iščejo “provider-ja” (za to imajo svojega moža oz. če so samske so ponavadi same finančno močne). Zato tudi ne palijo na pleh in keš.

Kar one želijo, je dober seks (predpogoj za to je seveda, da je moški dobrega izgleda in postave, da v ženski sploh vzbudi poželenje) in dobra družba (se pravi ne sme biti samovšečen, nerazgledan ali zabit).

Evo, kot bi opisovala mene….(drugi del pisanja)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Evo, kot bi opisovala mene….(drugi del pisanja)[/quote]

Potem pa res ne vem, v čem je problem? Morda preveč poliraš svoj pleh in premalo zapeljuješ ženske?

Evo, kot bi opisovala mene….(drugi del pisanja)[/quote]

Potem pa res ne vem, v čem je problem? Morda preveč poliraš svoj pleh in premalo zapeljuješ ženske?[/quote]

Saj jih ne zapeljujem, počakam da same pridejo….:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

To me pa prav zanima kakšno prednost ima tvoja žena pri tem, da loviš druge ženske in jo želiš varati.
Ženske ne padajo na poročene, ker so poročeni.
Če si dobre postave, šarmanten, inteligenten… vse pod kar si se podpisal, bodo padale na to, ne na tvoj prstan, ta bo le pač stranska navlaka.

Postave ne vidim, inteligenca pa je pod vprašajem.

Tvoja žena je zvitejša od tebe: na hrbet ti vsakič, ko greš od doma, nalepi napis: “Ljubek in šarmanten, žal < 8cm".

Nič ni pod vprašajem, še preveč je je….

Prednost ima v tem, da sem do nje potem zelo prijazen, celo kaktus sem ji kupil in včeraj je cvetel, si moreš mislit?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Tvoja žena je zvitejša od tebe: na hrbet ti vsakič, ko greš od doma, nalepi napis: “Ljubek in šarmanten, žal < 8cm".[/quote] Listkov mi že dolgo ne lepi več, ker sem se začel v garaži preoblačit..., glede ostalega je pa tako, da je važna tehnika....:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sem ženska in vedno navalim na poročenega moškega, ne vem kaj delaš narobe, da nate ne trzajo:))

Ps. ta poročeni moški je moj mož:)

Saj zato pa sprašujem, da bi od monovk dobil kak fajn nasvet…., moja žena mi ga noče dat in sva se zaradi tega celo verbalno sporekla.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Če ti še ona, ki je tvoja, noče dat, kje ti bo pa šele kaka druga…

Če ti še ona, ki je tvoja, noče dat, kje ti bo pa šele kaka druga…[/quote]

Nasveta mi noče dat….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sem poročena, mož vedno odsoten. Iščem poročenega prijatelja, da me vozi na večerje, kino, morje izlete, me posluša, ko javkam kako ni moža nič doma, kako mi otroci pijejo kri, kako se mi nabira salo, kako me nihče ne razume,… Seveda pričakujem tudi, da če je pripravljen na vse to, da me tudi čez čas zadovolji v sexu, mi vmes kaj kupi, ter seveda deli komplimente na vsakem koraku. Si se pripravljen srečat z mano? Če ne, potem ne reči, da ne najdeš nič. Aja, pa še to – če nabaviš še motor, ne bo nič narobe. Bova imela še veter v laseh!

Če ti še ona, ki je tvoja, noče dat, kje ti bo pa šele kaka druga…[/quote]

Nasveta mi noče dat….[/quote]

Čudna baba, da še jezika špara…

naj ti bo, evo napolni denarnico z stotaki, postavi se za šank dobro obiskanega lokala, prislini se med dve seksi bejbi in čimvečkrat odpri denarnico. V denarnici imej toliko denarja, da je ne boš mogel zapreti, pred vrati lokala pa najnovejši BMW, ki ga mimogrede zakleni z daljincem iz lokala, dalje se znajdi sam:)

Motorja pa žal nimam več že tretjo sezono….
Ti si pa kar zahtevna deklina….:) Aja, kolk si pa stara, da imaš tako dobro razdelano vse skupaj?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Uh, najnovejšega bavarca žal nimam, torej bo potrebna improvizacija…., zaklenem ga lahko iz lokala, glede stotakov bi se dalo uredit pri plači oz. še kak teden po plači…, torej sem še časovno omejen…
Kaj pa kaki mladi kužki v naročju, to bi si pa lahko od sosede sposodil…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

A nimaš ti enega ali dva otroka? Tamalga imej pri roki in se zelo očetovsko obnašaj z njim, to vpliva na tiste ženske žleze, ki so povezane z materinskim nagonom, ki pa spet sprožijo verižno reakcijo in navlažijo žleze, ki vzpodujajo reproduktivni zanos, pa smo že pri seksu, ko lahko malega pošlješ po sladoled…

A nimaš ti enega ali dva otroka? Tamalga imej pri roki in se zelo očetovsko obnašaj z njim, to vpliva na tiste ženske žleze, ki so povezane z materinskim nagonom, ki pa spet sprožijo verižno reakcijo in navlažijo žleze, ki vzpodujajo reproduktivni zanos, pa smo že pri seksu, ko lahko malega pošlješ po sladoled…[/quote]

Dva dva, hm morda bi pa s tamalo skočil v kak živlaski vrt in se očetovsko obnašal, samo kako pa je pravo očetovsko obnašanje?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ja, kaj leta – izkušena poročena ženska sem pač. In definitivno – če se boš obnesel, ne bo izvedel nihče, bom tiho kot miška, najedala ti tudi ne bom.
Motor – glede da sva ga oba prodala – nekaj bova se že dogovorila, ni vrag.

New Report

Close