Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in poročeni oz. vezani moški

Ženske in poročeni oz. vezani moški

In če se teoretično ne bi obnesel (recimo, da bi bil tisti dan čisto hin zaradi kake nesreče), bi pa najedala in razbobnala zadevo?
Aja, kater motor ste imeli?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

A nimaš ti enega ali dva otroka? Tamalga imej pri roki in se zelo očetovsko obnašaj z njim, to vpliva na tiste ženske žleze, ki so povezane z materinskim nagonom, ki pa spet sprožijo verižno reakcijo in navlažijo žleze, ki vzpodujajo reproduktivni zanos, pa smo že pri seksu, ko lahko malega pošlješ po sladoled…[/quote]

Dva dva, hm morda bi pa s tamalo skočil v kak živlaski vrt in se očetovsko obnašal, samo kako pa je pravo očetovsko obnašanje?[/quote]

Dva sta že preveč, v živalski vrt pa navadno hodijo družine. Potem raje samo v park, na igrala! Pa treniraj prvo, da se tam ne osmešiš.

Bom začel trenirat, itak bi vzel s seboj samo enega otroka, najmanjšega, da ima večji vpliv…:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne, prvič bi ti spregledala, drugič bi tebi povedala kaj in kako (seveda, kjub mojemu trudu, ne da se prepustim in čakam), tretjič pa nebi imel več prilike me razočarat. Torej nebi niti razbobnala zadeve. Te enostavno prepustila, naj se drugi ubadajo s tabo.

Motor – čoper, ljubezen, ki me bo držala do smrti in še po njej.

A čoper varianto ste imeli…, jaz pa cestake…, mi bolj odgovarjajo, samo so pa precej bolj nevarni.

Moram pa priznat, da si dobro napisala….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Hvala. Sem za hece, v vsakem hecu pa se vedno skriva del resnice. Aja – pa tudi tako stara nisem kot bo mogoče kdo mislil. Nora pa, to pa hahahaha.
Vidim, da ti tako išeč nekaj prepovedanega kot jaz. Prav je tako, je pa to igranje blizu ognja. Tako da pazljivost ni odveč.

Hvala. Sem za hece, v vsakem hecu pa se vedno skriva del resnice. Aja – pa tudi tako stara nisem kot bo mogoče kdo mislil. Nora pa, to pa hahahaha.
Vidim, da ti tako išeč nekaj prepovedanega kot jaz. Prav je tako, je pa to igranje blizu ognja. Tako da pazljivost ni odveč.[/quote]

Kaj pa če se samo hecam malo? Glede na stil pisanja bi rekel, da si morda malo starejša od mene….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Hvala. Sem za hece, v vsakem hecu pa se vedno skriva del resnice. Aja – pa tudi tako stara nisem kot bo mogoče kdo mislil. Nora pa, to pa hahahaha.
Vidim, da ti tako išeč nekaj prepovedanega kot jaz. Prav je tako, je pa to igranje blizu ognja. Tako da pazljivost ni odveč.[/quote]

Kaj pa če se samo hecam malo? Glede na stil pisanja bi rekel, da si morda malo starejša od mene….[/quote]

Saj jaz se tudi hecam, ampak iz heca eni naredijo potem štalo, če naletiš na nekoga, ki nima vse pospravljeno po kotih.
Starost – ne vem koliko jih imaš. Možno, da sva tu nekje, čeprav – eno je moj emšo, drugo pa miselnost in počutje.

Kaj pa če se samo hecam malo? Glede na stil pisanja bi rekel, da si morda malo starejša od mene….[/quote]

Saj jaz se tudi hecam, ampak iz heca eni naredijo potem štalo, če naletiš na nekoga, ki nima vse pospravljeno po kotih.
Starost – ne vem koliko jih imaš. Možno, da sva tu nekje, čeprav – eno je moj emšo, drugo pa miselnost in počutje.[/quote]

Ja res je, eni pač heca ne razumejo potem so pa težave…
Misliš, da sva tu nekje haha in kje je “tu nekje”? Saj res, zakaj pa nisi prijavljena?
Jaz se včasih počutim čisto drugače kot bi se moral glede emša, so občasna odsopanja v obe smeri…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Saj jaz se tudi hecam, ampak iz heca eni naredijo potem štalo, če naletiš na nekoga, ki nima vse pospravljeno po kotih.
Starost – ne vem koliko jih imaš. Možno, da sva tu nekje, čeprav – eno je moj emšo, drugo pa miselnost in počutje.[/quote]

Ja res je, eni pač heca ne razumejo potem so pa težave…
Misliš, da sva tu nekje haha in kje je “tu nekje”? Saj res, zakaj pa nisi prijavljena?
Jaz se včasih počutim čisto drugače kot bi se moral glede emša, so občasna odsopanja v obe smeri…[/quote]

No, neverjetno, kako podobna sva si. Še malo, pa bo postalo prav srhljivo. Kot bi si dopisovala sama s sabo – skoraj.
Prijavljena – sem bila – enkrat. V drugi temi.

Se ti zdi, da je to podobnost? Meni se zdi, da nas je kar večina takih, so pač neka nihanja….
Škoda, da nisi prijavljena….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ha daj se prijavi in daj priložnost BMW-ju, očitno sta se super ujela 🙂

Zgleda da res ja…:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zgleda da res ja…:)[/quote]

Bolje?
Saj se ne skrivam.

Zgleda da res ja…:)[/quote]

Bolje?
Saj se ne skrivam.[/quote]

Ja je bolje ja….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Mogoče ga še vedno premalo očitno kažeš.
Poročni prstan seveda. 🙂

Mogoče ga še vedno premalo očitno kažeš.
Poročni prstan seveda. :)[/quote]

Sem ga danes zglancal, zvečer pa po bufettih pogledat če bo kaj drugače…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Joj, ne dam roke v ogenj, če nisi ti moj bivši – že par let! Tvoje razmišljanje in pisanje je identično njegovemu. Edino ne vem, če ima dva otroka???

No, želim, da vseeno eno najdeš! Pa fejst kaži prstan 😀

Hm, zelo dvomim, da sem tvoj bivši…, čeprav jih je nekaj na svetu….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Mogoče ga še vedno premalo očitno kažeš.
Poročni prstan seveda. :)[/quote]

Sem ga danes zglancal, zvečer pa po bufettih pogledat če bo kaj drugače…[/quote]

Ja ni čudno, da nobene ne najdeš. če pa po bifejih hodiš! Tam so sami moški. Tiste ženske, ki pa pridejo, imajo pa preveč dela s tem, da svojega moškega zbrcajo domov, kot pa da bi opazile tvoj prstan. Malo poglej osnove ekonomije: ponudba in povpraševanje. 🙂
(Moraš tja, kjer ste moški bolj redki in zato bolj opazni!)

Mogoče ga še vedno premalo očitno kažeš.
Poročni prstan seveda. :)[/quote]

Sem ga danes zglancal, zvečer pa po bufettih pogledat če bo kaj drugače…[/quote]

Čuj, sem videla enega prej – ga je kazal. Samo mislim, da nisi bil ti, med drugim nisem videla ključev od avta oz nihče ni odklepal in zaklepal avto iz lokala hahaha.

New Report

Close