Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in tinder – noro

Ženske in tinder – noro

Odgovor na objavo uporabnika
mars in venera, 30.11.2021 ob 14:11

Težava je v tem, da moški lahko zgolj in samo fuka, ženska ima čisto biološko pri tem vedno še nekaj več, pa tudi če trdi da to ni tako. Moškega takšna ženska resnično ne zanima, niti ga ne zanima njeno ime. Mislim, da je avtor to želel tukaj izpostaviti, da se ženske verjetno ne zavedajo, za kaj jih moški tam imajo.

Ti resno misliš da ženske ne vejo zakaj so na tinderju? 🙂 Mislim alo res ste naivni do amena. Vsi vemo zakaj greš tja. Zato ker bi iskal moža/ženo, intelektualnega sogovornika in poduhovljeno osebnost pač ne no 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 14:35

Sej to! Točno to!. Zato pa sem izpostavil uno cvetko, ki je govorila, da rabi visokega tipa, ker je sama kao tko zlo visoka, nekih 175…. kaj ma to veze…. kurca bo dobila in to je to…. ona pa, da smešno izgleda če ni tip višji od nje…. smešno komu? En jo bo nažgal, po vsej verjetnosti brez gledalcev, tko, da razen če ni mislila, da bosta par, pri tem fuku to ne bo nikomer smešno izgledalo

ja in kaj potem če hoče k na večjem štilu? Če te je to tako razkajfalo pomeni, da v resnici nimaš 190 cm, ampak 172.

Zelo veliko oseb se prijavi na tinder z razlogom. Skoraj vse zenske zato, da bodo dobile pozornost in potrditev. Moski primarno zaradi sexa, vendar precej njih je tudi osamljenih.

 

Zenskam je pomembnom da ima moski nekaj pod palcem. Moski, ki ima veliko pod palcem, si lahko zenske izbira in jih seveda tudi menjava kot napr. gume na avtu, torej na priblizno 6 mesecev. Tega se pa zenske vecinoma ne zavedajo, da jim bo preprost moski, ki nima nicesar pod palcem verjetno bolj primerna izbira, kot tisti ki ima

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
tinderella, 30.11.2021 ob 16:47

Zelo veliko oseb se prijavi na tinder z razlogom. Skoraj vse zenske zato, da bodo dobile pozornost in potrditev. Moski primarno zaradi sexa, vendar precej njih je tudi osamljenih.

 

Zenskam je pomembnom da ima moski nekaj pod palcem. Moski, ki ima veliko pod palcem, si lahko zenske izbira in jih seveda tudi menjava kot napr. gume na avtu, torej na priblizno 6 mesecev. Tega se pa zenske vecinoma ne zavedajo, da jim bo preprost moski, ki nima nicesar pod palcem verjetno bolj primerna izbira, kot tisti ki ima

Draga moja, enim niti denar ne pomaga.

Odgovor na objavo uporabnika
naivnost, 30.11.2021 ob 14:41

Ti resno misliš da ženske ne vejo zakaj so na tinderju? 🙂 Mislim alo res ste naivni do amena. Vsi vemo zakaj greš tja. Zato ker bi iskal moža/ženo, intelektualnega sogovornika in poduhovljeno osebnost pač ne no 🙂

ha ha ha ha dobra!

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 12:20

Sem moški, sredina 40-ih, dobrega izgleda in priskrbljen. Samski sem, ker mi tako odgovarja, samki vendar ne osamljen, daleč od tega. Imam nekaj stalnih prijateljic s katerimi se družim, tako in drugače. Ko se mi pa žalušta kaj novega ali mlajšega, si pa poiščem na tinderju. Ta imaš res vse od-do. Se mi pa včasih te punce prav zasmilijo s svojimi izjavami. Dajmo najprej razčistit to, da na tinderju najdeš mlade frajle, od 18-25, ki so pač samovšečne in jim paše pozornost in tudi kaj trdega med nogami, pol je druga kategorija tam od 26-40 letnic, obupanih, ki mislijo, da so še vedno “in” in povdarjajo svojo višino ali postavo… Ena takšna cvetka se je dejansko z menoj pogovarjala pol ure o tem, kako je visoka, da zato ji tuid sedejo visoki tipi (jaz sem 190 in imam to tudi napisano)…. pa bejba, briga mene ali si ti 150 ali 180, če nisi zavaljena kot svin ja ali pač samo grda, pol si zame že čisto dovolj dobra za tisto enkratno praznjenje, ki ga nameravam imeti s teboj…. Pa kaj vam je ženske, ali res mislite, da bo kaj več? Če to res mislite, pol dajte “like” na tinderju kakšnemu podpovprečnemu tipu, ta vas bo po vsej verjetnosti obravnaval popolnoma drugače….

dej na nakladaj.polno denarja si,dobro ohranjen ?res?in moreaš se važiti tukaj?če bi bil res vse to se nebi rabil hvaliti in zaničeval zenske tukaj.

Odgovor na objavo uporabnika
vpr418, 30.11.2021 ob 17:01

dej na nakladaj.polno denarja si,dobro ohranjen ?res?in moreaš se važiti tukaj?če bi bil res vse to se nebi rabil hvaliti in zaničeval zenske tukaj.

 

Zakaj pa ne? Jaz tudi rad berem ta forum, nekako me sprosca. Pa sem zelo premozen clovek, dalec od slabega izgleda

A ni ta, 190 cm velik “fante” sem in tja fektaril še tukaj na monu za real love. Ahahahaha. Kdo najde nejgov post?

Najbrž zato, ker je večina žensk tukaj gor pretežno šodrasta:).

Ne cenite drugih ljudi le po sebi, verjemite, nas je še nekaj zelo kvalitetnih alf, ki prebiramo občasno vaše pisarije.

Bi bil vesel, če bi se skozi način pisanja izkristaliziralo, katera od vas je intelektualno na visoki ravni, sicer se da to prebrati skozi smisel za humor/ali pa brez, če ga ni . Samoironija je tudi simpatična stvar. Če pa je ta oseba poleg tega še dobrega videza, ja, potem pa bi jo rad spoznal.

p.s.

Nisem vezan, niti  na kratek rok:)

Moški in ženske bodo vedno različne v tem. Čustva so domena ženskega sveta in je ni, ki ne bi hotela od ff vezo, saj se vsaka ravno preko spolnosti čustveno naveže nanj. Spolnost za žensko je drugačna kot za moškega, tako psihično, čustveno in telesno-ni zaman da smo zmožne več orgazmov zaporedno doživet, moški pa ne, saj se vse komponente med sabo prepletajo-do določenega moškega. Tiste ki na silo ali v želji, da bi jo vzljubil pa sama sebe sabotira. Zgolj prilagodile so se, ker drugje tipov ne najdejo in upajo, da jih bodo prepričale, da jih bodo imeli radi in bili z njimi v vezi. Ko tak tip dob kar je iskal-sex-je đabe ženskam fantazirat o vezi. Tiste druge, ki poleg svojih copatarjev (dobri za ekonomski odnos, ne pa za strast, ker je do njih ne čutijo) iščejo spolno popestritev so pa spet nekaj drugega. No taki se dajte spolno sparčkat, pa bo svet kuj lepši, saj ne boste krempljev stegovali po ljudeh, ki jim je še kaj vredno v lajfu.

 

Skratka, sama samohvala in samopromocija. Je pa res, da brez vagine ne obstaja tvoja sreča. 😉 Srečna vsaka, ki te je zgrešila.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 30.11.2021 ob 17:37

Moški in ženske bodo vedno različne v tem. Čustva so domena ženskega sveta in je ni, ki ne bi hotela od ff vezo, saj se vsaka ravno preko spolnosti čustveno naveže nanj. Spolnost za žensko je drugačna kot za moškega, tako psihično, čustveno in telesno-ni zaman da smo zmožne več orgazmov zaporedno doživet, moški pa ne, saj se vse komponente med sabo prepletajo-do določenega moškega. Tiste ki na silo ali v želji, da bi jo vzljubil pa sama sebe sabotira. Zgolj prilagodile so se, ker drugje tipov ne najdejo in upajo, da jih bodo prepričale, da jih bodo imeli radi in bili z njimi v vezi. Ko tak tip dob kar je iskal-sex-je đabe ženskam fantazirat o vezi. Tiste druge, ki poleg svojih copatarjev (dobri za ekonomski odnos, ne pa za strast, ker je do njih ne čutijo) iščejo spolno popestritev so pa spet nekaj drugega. No taki se dajte spolno sparčkat, pa bo svet kuj lepši, saj ne boste krempljev stegovali po ljudeh, ki jim je še kaj vredno v lajfu.

 

Vse več je sociopatov in narcisov med ženskami in moškimi. Tako, da zlahka preskočijo čustva tako prvi kot drugi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Seljačina, 30.11.2021 ob 17:14

A ni ta, 190 cm velik “fante” sem in tja fektaril še tukaj na monu za real love. Ahahahaha. Kdo najde nejgov post?

Evo tinderčka hahaha

IŠČEM ŽENSKO ZA RESNO ZVEZO

Odgovor na objavo uporabnika
Seljačina, 30.11.2021 ob 18:04

 

Evo tinderčka hahaha

IŠČEM ŽENSKO ZA RESNO ZVEZO

sam si pa res seljačina, taprava…. razen višine 190cm, nimata pa tadva res čisto nič skupnega…

Ne razumem čemu je bil namenjen ta post. Nimaš dovolj likov na tinderju da si se rabil pridt še sem razkazovat? Mičkn patetično a ne? Si k une bejbe k riti ven rinejo na slikah. Vse sam da dobiš reakcijo. No evo ti jo…..BRAVO! CAR SI! NAJBOLJŠI! NAJVEČJI! NAJVZDRŽLJIVEJŠI! NAJUSPEŠNEJŠI! NAJTRŠI! 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
kmet zarukan, 30.11.2021 ob 18:27

sam si pa res seljačina, taprava…. razen višine 190cm, nimata pa tadva res čisto nič skupnega…

Menda ne bo paritvenega oglasa napisal v takšnem stilu in duhu kot jo je v temi, ki jo je odprl? V svojih letih je verjetno že skapiral, na kaj samice padajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Seljačina, 30.11.2021 ob 18:36

Menda ne bo paritvenega oglasa napisal v takšnem stilu in duhu kot jo je v temi, ki jo je odprl? V svojih letih je verjetno že skapiral, na kaj samice padajo.

tukaj pa so o tebi pisali

Kmetje res smrdijo

 

Odgovor na objavo uporabnika
agrarc, 30.11.2021 ob 18:47

tukaj pa so o tebi pisali

Kmetje res smrdijo

 

Sem ponosen na to. 😉

To je pa posploševanje. Sem ženska, pa tako kot lahko močno ljubim partnerja tako lahko, ko sem samska seksam brez čustev, le privlačen mi mora bit in tudi sex je včasih boljši kot tisti iz ljubezni. In ne ne zaljubim se v ff, če ni moj tip človeka v celoti in ne sam privlačen.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno, 30.11.2021 ob 13:51

Mislim kaj točno te moti? Da so na aplikaciji za casual srečanja ženske, ki to iščejo? Isto ti iščeš. Čudi te da se na aplikaciji ki temelji samo na slikah ženske ki samo na zunanjost gledajo. Šokantno res. Ko greš v ribarnico si tudi šokiran da imajo ribe? In potem to posplošiš da kamorkoli greš so same ribe? 🙂

hahaha you made my day:D

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj ženske tu mislite,da so tu lahko samo šodr moški?, 30.11.2021 ob 17:18

Najbrž zato, ker je večina žensk tukaj gor pretežno šodrasta:).

Ne cenite drugih ljudi le po sebi, verjemite, nas je še nekaj zelo kvalitetnih alf, ki prebiramo občasno vaše pisarije.

Bi bil vesel, če bi se skozi način pisanja izkristaliziralo, katera od vas je intelektualno na visoki ravni, sicer se da to prebrati skozi smisel za humor/ali pa brez, če ga ni . Samoironija je tudi simpatična stvar. Če pa je ta oseba poleg tega še dobrega videza, ja, potem pa bi jo rad spoznal.

p.s.

Nisem vezan, niti  na kratek rok:)

Meni je pa zanimivo, kako imamo drugačne poglede na svet in na odnose, nasplošno na ljudi… Pa ni moj namen kogarkoli poniževati, nisem nastrojena proti moškim, samo zanimivo mi je… meni osebno je totalno zgrešeno npr. deljenje ljudi in kategoriziranje na neke alfe in bete in nevemkajvse. Jaz rajši gledam na ljudi kot na ljudi – vsi smo posamezniki z nekaj dobrimi in nekaj slabimi lastnostmi. In meni osebno je “alfanje in betanje” nekako preračunljivo in mi deluje kot popredmetenje ljudi, kar je narcisistično gledanje na ljudi. In da nekdo začne o alfah in betah ali pa o nice boy-ih in feministkah in ne vem kaj, me takoj odnese stran. Se pa dobro počutim v družbi istomislečih ljudi, zato tudi iščem podobno družbo.

Odgovor na objavo uporabnika
mmmm882, 30.11.2021 ob 21:58

Meni je pa zanimivo, kako imamo drugačne poglede na svet in na odnose, nasplošno na ljudi… Pa ni moj namen kogarkoli poniževati, nisem nastrojena proti moškim, samo zanimivo mi je… meni osebno je totalno zgrešeno npr. deljenje ljudi in kategoriziranje na neke alfe in bete in nevemkajvse. Jaz rajši gledam na ljudi kot na ljudi – vsi smo posamezniki z nekaj dobrimi in nekaj slabimi lastnostmi. In meni osebno je “alfanje in betanje” nekako preračunljivo in mi deluje kot popredmetenje ljudi, kar je narcisistično gledanje na ljudi. In da nekdo začne o alfah in betah ali pa o nice boy-ih in feministkah in ne vem kaj, me takoj odnese stran. Se pa dobro počutim v družbi istomislečih ljudi, zato tudi iščem podobno družbo.

Aplauz!!

Sama enako mislim.

šit mon babovje pa res niste baš neki pametne, če vas vsaka provokacija dvigne do neba. a je problem, ker je  tut mal resnice vmes?

Zakaj ne bi smeli biti na tinderju ljudje ,ki dejansko iščejo nekaj resnega

Mislis PrISkrbljen😅

New Report

Close