Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in tinder – noro

Ženske in tinder – noro

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5343, 01.12.2021 ob 14:18

Zakaj ne bi smeli biti na tinderju ljudje ,ki dejansko iščejo nekaj resnega

Saj, kot da vsi iščejo seks …

Odgovor na objavo uporabnika
cien, 03.12.2021 ob 17:09

Saj, kot da vsi iščejo seks …

Saj so lahko. Ni prepovedano. Samo malo butasto. Kot da bi žejen človek v saharo šel vodo iskat.

Mene pa na Tinderju kar dobri tipi obletavajo…. Trkam na les. Vredni dosti dosti več kot enega samega zmenka. Res pa je, da je tam veliko kmetavzarjev podobnih piscu tega posta… Ampak s takimi kar po zelo zelo hitrem postopku zaključimo…če se mi že sploh oglasijo😉

Narcis!

Bizgec

Tinder izkušnje, iskanje šivanke v kupu slame. Pa ne mislim butastih ljudi! Mislim na ljudi, s katerimi nimaš skupnih interesov, kar je valda čist normalno. Zato je predvsem izguba časa, čeprav kot da res tako učinkovito in maksimalno izkoristimo vse ure dneva. Dejansko poznam zdaj že neki srečnih parov, ki so se spoznali tam. In ja, moraš met srečo. Pa tud malo pametno moraš svipat levo/desno. Je pa na podlagi slike res premajhen kriterij, lahko se marsikomu dela krivica, tako kot je ena napisala. Tip ljudi kot je avtor pa ima fotko ala roka s črno uro na volanu “hude znamke”, kar preprosto ne izbereš in si se nekaj nepotrebnim pogovorom že ognil. Tudi sexat z nekom, ki ma raje sebe in nima prostora za imeti rad druge, ni ravno najboljši sex življenja in ga lahko tudi preskočiš. No za vsako žensko bi bilo bolje. Kakorkoli je spletno spoznavanje trenutno res skoraj edina možnost, da te tip povabi ven. Žalostno, ampak je res. Tinder ima svoje pluse in minuse, vsekakor pa je najmanj fajn vidt to, kako imate predsodke o ljudeh, ki jih ne poznate in so gor. To pa je res za zamislit se.

Dragi Apolon, skrajni čas je, da se nehaš poniževat in izgubljat čas z obupanimi ženskami, ki si želijo še kaj več od seksa (wow, zamisli si, kar upajo izgubljene duše!) in si priskrbiš družbo na svojem nivoju. Seveda pa se ti zna zgoditi, da spoznaš katero, ki loči med priskrbljen in preskrbljen, ki bo razkrinkala tvoj občutek manjvrednosti in nesamozavesti,  saj se le tak moški loti pisanja o svojih adutih (izključno na podlagi svojega videza in uspeha pri ženskah), pod krinko empatije do ubogih žensk, ki jih ocenjuješ zgolj površinsko in jih takoj zložiš v svoje infantilne predalčke. Vsakemu svoje, pravijo.. in ne jokcaj o tinderju ipd., to je tvoje zmagoslavno okolje, kjer blestiš, kjer si samo čeden in visok moški brez napak, do katerih v resnici nobeni ne pustiš blizu. Grow up and get a life!

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 14:35

Sej to! Točno to!. Zato pa sem izpostavil uno cvetko, ki je govorila, da rabi visokega tipa, ker je sama kao tko zlo visoka, nekih 175…. kaj ma to veze…. kurca bo dobila in to je to…. ona pa, da smešno izgleda če ni tip višji od nje…. smešno komu? En jo bo nažgal, po vsej verjetnosti brez gledalcev, tko, da razen če ni mislila, da bosta par, pri tem fuku to ne bo nikomer smešno izgledalo

 

tvoja gornja glava je ravnotako vučlgarna, kot tista taspodnja….

 

 

Žal spadaš med t.i. primitivne  povprečneže. Če si ženska postavi nek kriterij, oziroma ga ima, pa če je to magari tel. višina pri tipu, je nimaš ti kaj etiketirati in poniževati, če je sama visoka npr. 175 cm….. In pisat, da je gor zato, da bo dobila qrca. Ne, morda prioritetno ne išče samo qrca… Ona prioritetno išče telesno višino pri partnerju. Nahepani primitivec si, nič drugega. Ti si gor očitno, da dobiš razpočnico in end of story. Smo razumeli. Odrasti, Peter Pan, pri 40ih.

 

In daj kupi si tole , pa bodi raje tiho:

.https://www.aliexpress.com/store/1582037

 

 

 

kdo pa si ti da ženske obsojaš in žališ? Me prav preseneca da ti sploh katera hoče dat. To da si visok magari 2 metra in “dober” po izgledu ti nič ne hasne če maš osebnost tak gnilo. Sem mlada, stara 21 let in te niti pogledala nebi.

Nekoliko ste zašli s splošnim napadanjem vse povprek… moških, žensk, tinderja. Tako, kot v realnem življenju ima vsak svojo preteklost s kompleksi, ki se reflektirajo v sedanjosti in svoje interese. Oseba, ki išče le seks na tinderju, ga išče tudi v mestu… oseba, ki se na tinderju ne zna pogovarjat, se tudi na tržnici ne bo znala. Spoznal sem tako na tinderju, kot v mestu, čudovite ljudi in tudi pajace. Pa spet, če je meni nekdo mimo, ni rečeno, da bo tudi tebi.

Glede starosti in obupanosti žensk je pa to čisto prekletstvo narave. Bodi srečen, da nisi podvržen temu. Večini ta nagon začne vret tam do 27 in ja, kriteriji in samopodoba gresta dol, želja po družini gre gor.

Me pa jezi nekaj drugega, naše ženske prevzemajo počasi to mentaliteto severnjakinj: “sem moški brez penisa, samo ne je ja, ipd. feminističen bullshit” Potem pa začnite tudi govorit/razmišljat, kot one: “ni me tip iz tinderja izkoristu za seks, jst sem njega”. Sej si se ravno tko mela dobr in uživala, ane? …in svet bo lepši. 😀

 

V bistvu osebe ala avtor mečejo slabo luč na tiste, ki iščemo bolj resno zvezo. Sam nimam slabih izkušenj na tinderju. Res pa je, da imam opredeljeno, da iščem 40plus. V trenutnih razmerah se mi zdi ta način u redu za spoznavanje. Nisem dolgo gor imel par zmenkov vse cool… Avtor bi lahko v teh letih, katerih je mentalno odrasel.

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 12:20

Sem moški, sredina 40-ih, dobrega izgleda in priskrbljen. Samski sem, ker mi tako odgovarja, samki vendar ne osamljen, daleč od tega. Imam nekaj stalnih prijateljic s katerimi se družim, tako in drugače. Ko se mi pa žalušta kaj novega ali mlajšega, si pa poiščem na tinderju. Ta imaš res vse od-do. Se mi pa včasih te punce prav zasmilijo s svojimi izjavami. Dajmo najprej razčistit to, da na tinderju najdeš mlade frajle, od 18-25, ki so pač samovšečne in jim paše pozornost in tudi kaj trdega med nogami, pol je druga kategorija tam od 26-40 letnic, obupanih, ki mislijo, da so še vedno “in” in povdarjajo svojo višino ali postavo… Ena takšna cvetka se je dejansko z menoj pogovarjala pol ure o tem, kako je visoka, da zato ji tuid sedejo visoki tipi (jaz sem 190 in imam to tudi napisano)…. pa bejba, briga mene ali si ti 150 ali 180, če nisi zavaljena kot svin ja ali pač samo grda, pol si zame že čisto dovolj dobra za tisto enkratno praznjenje, ki ga nameravam imeti s teboj…. Pa kaj vam je ženske, ali res mislite, da bo kaj več? Če to res mislite, pol dajte “like” na tinderju kakšnemu podpovprečnemu tipu, ta vas bo po vsej verjetnosti obravnaval popolnoma drugače….

Revez v glavi

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 13:34

Oh joj, žensk, ki bi bile z menoj je na pretek…. težava je v tem, da mlajše za stalne ne bi imel, ker nimava skupnih tem, razen golega kavsa…. starejše bi pa vse imele pamže, kar pa je pa zame no-go

Saj boljse da se taka teleta ne razmnozujete. Boste svetu naredile uslugo.

Manj budal, manj norosti.

    Ne poznam te app. Mi je pa vsec izjava tindercka – dejstva nanizal ;). Žal. Je pa eden izmed moških, ki ne “fejka”. Tako kot večina. Ps. Ženskega spola sem

Kaj pa tebe skrbi za grde tipe na koncu? Da nisi ti eden izmed njih? Ne-osamljen, malo morgen 🙂

a obstaja tinder sm za tipe? se ne spoznam na to kj preveč. me pa zanima

Odgovor na objavo uporabnika
ta prav Blaablaa, 05.12.2021 ob 16:22

a obstaja tinder sm za tipe? se ne spoznam na to kj preveč. me pa zanima

Grindr 🙂

Tinder je za primitivce in plehke ljudi. Svoji k svojim, se reče temu. Če vam paše, kar tako naprej. Koga to sploh briga. Lastna hvala je bolj uboga. Takole ti povem. Nekatere/ nekateri shajamo odlično brez tinderja.  Imamo dovolj naravnih sposobnosti, ne rabimo nakladanja, pretvarjanja in izmišljevanja. Kar prepričujte sami sebe še naprej, kako dobri ste. Sami sebi, seveda. Čista izguba časa in potreba po potrjevanju ega. Če drugače ne gre, kar izvolite.

Jaz sem nasel vodo v sahari💪

Pa morem rect, da po vecinoma na prvi pogled vidis ali je umazana ali cista🥳

Pravkar si sebe opisal z zelo malo vrednote, podobno kot vse kaj si spoznal na tinderu. In iz komentarjev je razbrat podobno mnenje ljudi, skratka za kaj sploh hodiš na tinder idi v night club pa se sprazniš, ne pa prenašaš gluposti in namenjaš pozornost dekletom ki nimajo samopodobe in jim s svojim obnašanjem polniš ego, ter se za dekleta ki nimajo nobene vrednote (ker spijo z ogromno moških) obadaš mogoče zato ker ti tudi nimaš nobene vrednote. Vsaj čas svoj bolj efektivno nameni in idi v night club.

Tvoja vrednota je finanča, višina (190 cm) in nič druga.

Seveda so tudi takšni, jih je pa enih 20 % gor. 80 % je pa fehtarjev, takšnih in drugačnih…

Odgovor na objavo uporabnika
Spoznavat_zgodbe_ljudi, 04.12.2021 ob 07:18

Tinder izkušnje, iskanje šivanke v kupu slame. Pa ne mislim butastih ljudi! Mislim na ljudi, s katerimi nimaš skupnih interesov, kar je valda čist normalno. Zato je predvsem izguba časa, čeprav kot da res tako učinkovito in maksimalno izkoristimo vse ure dneva. Dejansko poznam zdaj že neki srečnih parov, ki so se spoznali tam. In ja, moraš met srečo. Pa tud malo pametno moraš svipat levo/desno. Je pa na podlagi slike res premajhen kriterij, lahko se marsikomu dela krivica, tako kot je ena napisala. Tip ljudi kot je avtor pa ima fotko ala roka s črno uro na volanu “hude znamke”, kar preprosto ne izbereš in si se nekaj nepotrebnim pogovorom že ognil. Tudi sexat z nekom, ki ma raje sebe in nima prostora za imeti rad druge, ni ravno najboljši sex življenja in ga lahko tudi preskočiš. No za vsako žensko bi bilo bolje. Kakorkoli je spletno spoznavanje trenutno res skoraj edina možnost, da te tip povabi ven. Žalostno, ampak je res. Tinder ima svoje pluse in minuse, vsekakor pa je najmanj fajn vidt to, kako imate predsodke o ljudeh, ki jih ne poznate in so gor. To pa je res za zamislit se.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nihče ne brani, 03.12.2021 ob 17:30

Saj so lahko. Ni prepovedano. Samo malo butasto. Kot da bi žejen človek v saharo šel vodo iskat.

Kaj sploh pametuješ o Tinderju, če ne poznaš aplikacije? Ne iščeš matcha samo na podlagi slike. Vsak, ki to želi ima na profilu tudi opis in lahko na podlagi tega vidiš, ali ti ustreza tudi karakterno ali ne. Seveda ga najbolje spoznaš skozi pogovor in kasnejša srečanja, ampak neka osnova za prvi stik pa to vseeno je.

Javi se, ko boš na Tinderju objavil samo in samo resnico o sebi, da si želiš samo enkratno praznjenje ali malo lepše samo enkratno avanturo in potem povej, s kolikimi ženskami se boš sploh še pogovarjal.

Uf, moraš biti zoprn samovšečnež, ki misli, da bo celo življenje lahko fural avanturistično življenje, na starost pa našel neumno služkinjo, da mu bo stregla. Kar varčuj denar, da ne boš ostal sam in pozabljen, drugo ti itak ne bo pomagalo, pri tako pokvarjenem značaju kot ga imaš.

New Report

Close