Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske izkoriščam za seks

Ženske izkoriščam za seks

Priznam, kar večina moških noče oz se dela fine, da ženske izkoriščam za seks, potem pa odvisno, če je dobro obdržim dokler se ne naveličam, če ne hvala lepa za seks in nasvidenje. Za dosego cilja ne izbiram sredstev, vsaka laž ki prinese seks je dobra in če vam iskreno povem 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških misli isto, da je ženska za nategnit in odvržt. Če je dobra ponoviš vajo, sicer porineš in čavči. Najdeš eno za ženo, da ti kuha,pere in skrbi za dom, da ravno ne izpade, da jo izkoriščaš jo na vsake toliko malo poservisiraš, vmes pa porineš, kar pride mimo. Ja saj vem, da sem kurbirska svinja ampak tako je življenje. Ostalim dedom, ki ste taki, kot jaz pa svetujem, ljubice in vse sporočila brisat iz telefona, da vas žena ne dobi, mene je zadnjič skoraj, 2 uri sem moral lagat skozi zobe, da se je umirila.

 

in kaj zdaj? zmagala je še vedno tvoja žena. samo potrjuješ kar že vemo. si samo še en ubogi brezjajčnik in nizko inteligentno bitje. Jajc nima tisti, ki se preganja okrog 😁… ampak kdor ima karakter. Pa ne pozabi, da enim od tvojih priležnic paše, da si poročen, se ne rabijo s tabo ukvarjat. Razmišljajo enako kot ti 😁. Svoji k svojim, pravijo.
Ah, daj no mir, nič posebnega nisi, nevredno velike pozornosti.
Ostalim dedom…, praviš? Kakšni dedi, lepo te prosim. Nimaš pojma kaj je to. Ta je dobra 😁😁😁

Soglašam.

Edino v tem se razlikujeva, da jaz NE varam.

Vesel oče

P.S.

… iz odlomka Pridigarjeve knjige (Prd 3,2), ko ta odkriva, da ima »vsaka reč svoj čas pod nebom: Čas za rojevanje in čas za umiranje; čas za sajenje in čas, da se vsajeno izruje. […] Čas za jokanje in čas za smejanje; čas za žalovanje in čas za plesanje.«

https://www.biblija.net/biblija.cgi?m=Prd+3&id0=1&pos=0&set=2&l=sl

nova
Uredništvo priporoča

A tole zgoraj je prosti spis nekoga s končano osnovno šolo – naprej pa ni več šlo? Moje sožalje, tvoja mama je vzgojila navadnega butlja.

Ta način pisanja prepoznam. Že enih 10 podobnih tem si odprlo. Živ dolgčas. Varaš ali ne varaš, koga sploh briga.

Da bi se lahko okoristil s seksom bi moral biti zvodnik. Kaj si zdaj zvodnik ali kurbir ?to sta dva pojma.

On je “obični fizički radnik” in s tem se šr gre hvalit 🙂

Vsaka opica ga zna ven pa noter dat. In to bitje misli, da je nekaj posebnega :))).


ja in?
misliš da si tako pomemben da moramo vedeti ali kako?
ali rabiš potrditev?
če bi bil kaj vreden se nebi hvalil.
in medtem ko se ti ukvarjaš z ženskami kdo doma dela?kdo se ukvarja z otroki????
imaš preveč časa?nimaš doma dovolj dela???
si danes že pobrisal prah?pomil posodo?posesal?
pomil okna?si ze vse kupil da boš skuhal kosilo?

Dve uri si moral lagati skozi zobe?
Kako pa sicer lažeš? Skozi ušesa? Skozi nos?

V sodbnem svetu nisi izjema kot tak si pa pač nezanimiv. Trape ki nasedajo na tvoje laži pa tvoj domet. Prave ženske ne dobiš podse…

kakor komu paše, Jst sem v vsako zaljubljen s katero sexam, jebi ga.

Prava ženska?
Ženske imate malce drugačne poglede na to kaj “prava ženska” sploh je.
Pri večini moških to pomeni, nič več in nič manj, da ima fejst joške, fejst rit in da obraz ni tak, da te med seksom prime, da bi ji dal povšter čez glavo.

Prava ženska?
Ženske imate malce drugačne poglede na to kaj “prava ženska” sploh je.
Pri večini moških to pomeni, nič več in nič manj, da ima fejst joške, fejst rit in da obraz ni tak, da te med seksom prime, da bi ji dal povšter čez glavo.
[/quote]
Moški imajo popačen pogled o tem kaj je prava ženska.. trape ki nasedajo lažem ko je jasno sa išce le sex to pač niso, ampak tudi avtor kaj drugega ne more dobit ro dokazuje tudi z ženo.
Če se gre pa samo za joške in luknje so pa revčki podrejeni svojemu tiču in umu kja te čemm

Mene tako hvalisanje vedno spomni na navadnega psa, ki ima nagon, da se goni za vsemi psicami. V šoli so me učili, da je človek inteligentnejši od živali, in da uporablja razum in ne nagon.

Svetujem ti, da pazi na svoja dejanja, ko boš razočaral preveč žensk, se ti bodo začela maščevati. Kako boš takrat piskal skozi zobe?


Moški imajo popačen pogled o tem kaj je prava ženska.. trape ki nasedajo lažem ko je jasno sa išce le sex to pač niso, ampak tudi avtor kaj drugega ne more dobit ro dokazuje tudi z ženo.
Če se gre pa samo za joške in luknje so pa revčki podrejeni svojemu tiču in umu kja te čemm
[/quote]

Ne zdaj trape zraven tlačit, ker to nima nobene zveze s tem. Tudi ženska predstava o tem, kaj prava ženska je povsem subjektivna ocena posameznika.
Če narediš presek predstav moških o tem kaj prava ženska je, dobiš točno to – fizični izgled, ki predstavlja plodno žensko in medspolna dinamika se vedno vrti okoli tega. Zato tudi se moški, ki nimajo kakih večjih izkušenj ali znanj s področja psihologije, vedno znova zapletajo z lepimi ženskami, ki pa imajo “ubi bože” psiho…
Če skrajšam: Ženska ne more v imenu moških postavljati pravil kakšna naj bi prava ženska bila in moški ne more postaviti pravil ženski, kakšen naj bi bil pravi moški. Gre za subjektivno dojemanje posameznika, neposredno povezano z dojemanjem medspolne dinamike.

Ne zdaj trape zraven tlačit, ker to nima nobene zveze s tem. Tudi ženska predstava o tem, kaj prava ženska je povsem subjektivna ocena posameznika.
Če narediš presek predstav moških o tem kaj prava ženska je, dobiš točno to – fizični izgled, ki predstavlja plodno žensko in medspolna dinamika se vedno vrti okoli tega. Zato tudi se moški, ki nimajo kakih večjih izkušenj ali znanj s področja psihologije, vedno znova zapletajo z lepimi ženskami, ki pa imajo “ubi bože” psiho…
Če skrajšam: Ženska ne more v imenu moških postavljati pravil kakšna naj bi prava ženska bila in moški ne more postaviti pravil ženski, kakšen naj bi bil pravi moški. Gre za subjektivno dojemanje posameznika, neposredno povezano z dojemanjem medspolne dinamike.
[/quote]
Samo joški rit luknje plodnost pač ni prava ženska pa ne glede na subjektivno dojemanje posameznikov.. tip lahko v meni vidi še tako lepo seksualno bitje a če je to vse kar vidi me ne more dobit. Moja seksualnost je le del mene in ne jaz v celoti.
Sicer pa, če bi tale tip lovil ženske za sex brez laži bi mu povsej verjetnosti dale le prostitutke za denar in nimfomanke, ki spolnosti itak ne zaznavajo zdravo. Fora teh laži je, zato se jih lovilci sexa koristijo, ravno v tem, da padejo na sladke besedice v upanju po ljubezni in ne zaradi želje po sexu.


Samo joški rit luknje plodnost pač ni prava ženska pa ne glede na subjektivno dojemanje posameznikov.. tip lahko v meni vidi še tako lepo seksualno bitje a če je to vse kar vidi me ne more dobit. Moja seksualnost je le del mene in ne jaz v celoti.
Sicer pa, če bi tale tip lovil ženske za sex brez laži bi mu povsej verjetnosti dale le prostitutke za denar in nimfomanke, ki spolnosti itak ne zaznavajo zdravo. Fora teh laži je, zato se jih lovilci sexa koristijo, ravno v tem, da padejo na sladke besedice v upanju po ljubezni in ne zaradi želje po sexu.
[/quote]

Seveda je to fora teh laži, a na drugi strani mora biti tudi želja po seksu, sicer tega ni.
Robert Briffault, socialni antropolog, je pred mnogimi leti na osnovi svojih študij povedal:

“The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place.”

Seveda je to fora teh laži, a na drugi strani mora biti tudi želja po seksu, sicer tega ni.
Robert Briffault, socialni antropolog, je pred mnogimi leti na osnovi svojih študij povedal:

“The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place.”
[/quote]
Če bi bila na drugi strani le želja po sexu se tipi teh laži ne bi posluževali. V ozadju je želja po ljubezni. In tu ne govorim o predatorkah, ki sex izrabljajo za dosego cilja(hocejo njegovo denarnico, materislno varnost), potem pa jim ga odvzamejo, ampak o naivnicah, ki tem lažem nasedejo v upanju, da jih bo imel rad.


Če bi bila na drugi strani le želja po sexu se tipi teh laži ne bi posluževali. V ozadju je želja po ljubezni. In tu ne govorim o predatorkah, ki sex izrabljajo za dosego cilja(hocejo njegovo denarnico, materislno varnost), potem pa jim ga odvzamejo, ampak o naivnicah, ki tem lažem nasedejo v upanju, da jih bo imel rad.
[/quote]

Kot je Briffault povedal: Brez odločtve ženske, da gre v to, se ne zgodi nič.

Uničuješ morda prej zadovoljne in srečne osebe, ki zaradi tebe nehajo verjet v ljubezen. Karma pride okoli, boš dobil položnico za plačat.

Kot je Briffault povedal: Brez odločtve ženske, da gre v to, se ne zgodi nič.
[/quote]
In kot sem jaz rekla, če ne bi bilo laži, tudi marsikatera v to ne bi šla. In to je bistvo. Ns lažeh pridobljen cilj je dreka vreden ne pa se z njim hvalit kot avtor teme .
Ta tvoj robert ne pozna dosti dobro žensk ane, ampak kot si rekel, moški subjektivno gledajo na ženske, zato ne vidi celotne slike..;)


Samo joški rit luknje plodnost pač ni prava ženska pa ne glede na subjektivno dojemanje posameznikov.. tip lahko v meni vidi še tako lepo seksualno bitje a če je to vse kar vidi me ne more dobit. Moja seksualnost je le del mene in ne jaz v celoti.
Sicer pa, če bi tale tip lovil ženske za sex brez laži bi mu povsej verjetnosti dale le prostitutke za denar in nimfomanke, ki spolnosti itak ne zaznavajo zdravo. Fora teh laži je, zato se jih lovilci sexa koristijo, ravno v tem, da padejo na sladke besedice v upanju po ljubezni in ne zaradi želje po sexu.
[/quote]

Zartrose, dobro si napisala. Je pa škoda truda za moške, ki enostavno niso na nivoju, takšnem in drugačnem.

Jaz tudi. Sva ze dva.


In kot sem jaz rekla, če ne bi bilo laži, tudi marsikatera v to ne bi šla. In to je bistvo. Ns lažeh pridobljen cilj je dreka vreden ne pa se z njim hvalit kot avtor teme .
Ta tvoj robert ne pozna dosti dobro žensk ane, ampak kot si rekel, moški subjektivno gledajo na ženske, zato ne vidi celotne slike..;)
[/quote]

Cilj? Kakor za koga. Če je cilj le namočiti ga, potem je cilj dosežen in vedno gre za subjektovne ocene, ki so le in samo v posameznikovi glavi. Temu tipu je pač to, da seksa vsevprek, življenjski cilj.
Briffault je reč zadel v piko. Če ženska ni za, se tip lahko še tako ovija okoli nje pa ne bo dosegel svojega.
Jep… najtežje je, ko ugotoviš, da te je nekdo dobil na limanice in da bi se z malo truda lahko sam ognil težavam. 😉

New Report

Close