Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kakšen bi bil za vas sanjski moški?

Ženske, kakšen bi bil za vas sanjski moški?

Katere lastnosti bi moral izpolnjevati, da bi bil za vas sanjski moški?

 

Uspešen, izobražen, situiran, postaven, privlačen, prizemljen in prijazen.

Taki, z debelo denarnico.  Jah, v teh časih je samo to pomembno.

Ga imam doma. Zame popoln. 🙂 Visok, postaven, modre oči, zabaven, dobrosrčen, prijazen, družaben, vedno za akcijo, dobrovoljček, vedno nasmejan in za hece, najboljši mož in oče, športnik… Pa še obseden z mano…Vem, sem zadela na loteriji.

Odgovor na objavo uporabnika
Alica961, 23.06.2022 ob 09:44

Uspešen, izobražen, situiran, postaven, privlačen, prizemljen in prijazen.

Evo zato pa je tu oznaka “sanjski” v reali smo vsi ljudje prfektno neprfektni. Del uspehov so neuspehi, izobrazba je lh tut neformalna izrazito močna, včasih še več vredna, situiranost je odvisna od lastnih dojemanj, eni znajo bit notranje situirani kar je tud lh več vredno, postavn&privlačn vsake oči majo svojga malerja. Recmo men bodibilderji niso apetitlih, prizemljen – dobro situiran, postavn, izobražen a prizemljen in seveda prijazen, ja to pa ja😂  men je sanjski ta, ki je sposobn sprejet sebe in mene ter dopuščat prostor popravkom, ki jih vsak zase za skupno dobro želi nardit. Jah.. sm/sva na dobri poti..

Odgovor na objavo uporabnika
Ariela667, 23.06.2022 ob 09:52

Ga imam doma. Zame popoln. 🙂 Visok, postaven, modre oči, zabaven, dobrosrčen, prijazen, družaben, vedno za akcijo, dobrovoljček, vedno nasmejan in za hece, najboljši mož in oče, športnik… Pa še obseden z mano…Vem, sem zadela na loteriji.

kako dolgo boš še tuki goflala, ti i ziher brez dedca, tebe ja nihče nebi…kdo želi tako, ki visi ves dan na tem MONU in pametuje, idealizira oh in sploh instant vezo….po moje dedc sploh obstaja ne, v tvoji namišljeni zgodbi.

v sodobnem svetu takega ni… ker je že zvestoba problem, pa poštenost, pa to da se preda in gol v dušo pred mano stoji (torej da se ne skriva pred mano, mi ne laže), pa da mi daje svojo oporo, ko se gre zame, pa seveda mora mi biti fizično privlačen, ker dotiki, poljubi, spolnost v vezi pač mora bit .. takega enostavno ni, baje sem prezahtevna.. hahahaha.. ampak pazi-nikjer ne omenjam ne denarja ne ostalih materialnih dobrin ki naj bi jih imel (ker me le te ne zanimajo-so pa v sodobnem svetu izredno cenjenje in se moški z njimi ponašajo pa so užaljeni, ker me le to ne zanima)

Odgovor na objavo uporabnika
težko, 23.06.2022 ob 09:55

kako dolgo boš še tuki goflala, ti i ziher brez dedca, tebe ja nihče nebi…kdo želi tako, ki visi ves dan na tem MONU in pametuje, idealizira oh in sploh instant vezo….po moje dedc sploh obstaja ne, v tvoji namišljeni zgodbi.

Če ti je tako lažje… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.06.2022 ob 09:56

v sodobnem svetu takega ni… ker je že zvestoba problem, pa poštenost, pa to da se preda in gol v dušo pred mano stoji (torej da se ne skriva pred mano, mi ne laže), pa da mi daje svojo oporo, ko se gre zame, pa seveda mora mi biti fizično privlačen, ker dotiki, poljubi, spolnost v vezi pač mora bit .. takega enostavno ni, baje sem prezahtevna.. hahahaha.. ampak pazi-nikjer ne omenjam ne denarja ne ostalih materialnih dobrin ki naj bi jih imel (ker me le te ne zanimajo-so pa v sodobnem svetu izredno cenjenje in se moški z njimi ponašajo pa so užaljeni, ker me le to ne zanima)

Za svoje življenje si odgovorna ti in samo ti. Lažje je ustvarit debelo denarnico kot ozavestit vse to kar ti pričakuješ v tem umazanem svetu. Si pa po pisanju sodeč ranjena in vdana usodi, za časa svojih kratkih živjenj je nemogoče nardit končne zaključke, like – “ga ni”.

Partnerstvo ni statično. Ljudje se spreminjamo, rastemo v take in drugačne smeri, spreminjajo se tudi želje in potrebe (da niti ne omenjam otrok …). Kar dobro funkcionira danes, ni nujno, da bo tudi jutri. Zame idealen je tak, kjer kemija štima, hkrati pa v partnerstvu zna funkcionirati na dolgi rok – od nepremišljene mladosti do zrelih let.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 23.06.2022 ob 10:02

Za svoje življenje si odgovorna ti in samo ti. Lažje je ustvarit debelo denarnico kot ozavestit vse to kar ti pričakuješ v tem umazanem svetu. Si pa po pisanju sodeč ranjena in vdana usodi, za časa svojih kratkih živjenj je nemogoče nardit končne zaključke, like – “ga ni”.

resno? ne blodi s svojimi iluzijami o meni.

Ne vem, ne razmišljam o tem, ker ga ne rabim. Mi je preveč lepo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.06.2022 ob 10:24

resno? ne blodi s svojimi iluzijami o meni.

Ne blodim o tebi ampak če že svojemu dojemanju tvojga zapisa. Čemu zdaj napadalnost.. js pč mislim, da v lajfu težko kam pridemo, če vidimo ves izvor hudega v drugih.. hvala za pogovor super si, lep dan!

vsi moski so navadne prasice, ki ga vtikajo v debele kraste.

Zzvest v vseh pogledih

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 23.06.2022 ob 10:26

Ne blodim o tebi ampak če že svojemu dojemanju tvojga zapisa. Čemu zdaj napadalnost.. js pč mislim, da v lajfu težko kam pridemo, če vidimo ves izvor hudega v drugih.. hvala za pogovor super si, lep dan!

kaka napadalnost? Ti meni neke domneve o meni pišeš potem pa mi še očitaš napadalnost.. 🤷‍♀️

in če sem jaz zvesta poštena iskrena dam oporo dragemu se popolnoma predat-to seveda pričakujem tudi od druge strani, manj ni šans da sprejmem. ni tu nobenega videnja izvora hudega v drugemu.

Hmm,

Predvsem, da je srečen sam s sabo.

Evo me, tukaj sem. Kateri sta tvoji preostali dve želji… glede na to, da nimaš kaj spreminjati. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=AqaeeMLidQU

Novak Đoković. Perfekcija. Čista poezija

To je znano iz mojih bogatih terapevtskih izkusenj! Moski mora biti lep, storiti vse kar mu zenska rece, ne sme ugovarjati, mora biti duhovit, ko gre zenska na fuk se mora umaknit, mora prati, sesati, kuhati, da lahko zenska kofetka in gre na pedikuro in manikuro.. itd.

Ddr. psih. PEVT TERA

Visok, postaven (ne presuh in ne predebel – fejst dec v glavnem), izobražen, pameten, uspešen, razgledan. Še najraje bi videla, da je zdravnik, da se lahko tudi o službi pogovarjava.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1151, 23.06.2022 ob 10:32

vsi moski so navadne prasice, ki ga vtikajo v debele kraste.

Našli eno ki slabo izbiraš 🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Mi oj, 30.06.2022 ob 09:34

Novak Đoković. Perfekcija. Čista poezija

Ja, Novak je dobra “kita” – all over..

Nisem sanjski, sem samo internetni. Verjemite mi, da nisem edini. Na internetu me vsi vidijo, tak, da je popolnoma nepomembno ali sem oblečen ali  slečen.

New Report

Close