Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kakšen bi bil za vas sanjski moški?

Ženske, kakšen bi bil za vas sanjski moški?

Rada vas imam.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 30.06.2022 ob 09:05

Evo me, tukaj sem. Kateri sta tvoji preostali dve želji… glede na to, da nimaš kaj spreminjati. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=AqaeeMLidQU

O moj Watamaro, že to, da se prikažeš, kot zvezdni utrinek, je sanjsko.

Imam prestižnega Rolls-Royce letnik 1940. Prvi lastnik. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10880, 30.06.2022 ob 23:02

Imam prestižnega Rolls-Royce letnik 1940. Prvi lastnik. 🙂

Pa ja nisi Jeremy Clarkson??

Imam rada dominantne in odločne moške, ki imajo vedno zadnjo besedo: “Da draga.”

Da je vsak večer z mano doma. Da ima bančni račun v Švici. 21 m jahto v Crni gori. Apartma v Kranjski gori.

da je ženska

Moski ki me zalozi vsak mesec s 1000€ in da ne rabim nic delat

pa se da zgleda kot vojak 🤣

Videz: 175-180cm, rjave oci (pogojno lahko modre), obvezno crni lasje in kratka brada, sportna postava (a ne presuh)

Drugace pa prijazen, ima smisel za humor, spostuje, je zvest, pomaga, ima kak skupen hobi z mano (npr hoja v hribe), pospravlja za sabo, ne pije, ne kadi, je vljuden,zna kuhat, rad potuje ali gre na kratke izlete

Moj sanjski moški: vitek, brez blazinice maščobe, visok, na glavi dredi, včasih spuščeni, nežnega nasmeha, lepega glasu, toplega objema, pa da posluša (ali izvaja) sorodno glasbo, kot jaz. Pa da se rad zadržuje v naravi, predvsem ob vodi (ali v vodi).

Takšen je moj sanjski moški  – moj partner 😀

 

Cveta je točno mene opisala.

Odgovor na objavo uporabnika
momčilo, 01.07.2022 ob 12:55

Cveta je točno mene opisala.

zdaj pa cveta nima izgovorov, da se ne poparčka! 😜

Vse ženske, ki imate “sanjskega moškega” ste nesrečnice v ljubezni, samske, ločene. Namreč tak moški, kot že ime pove, obstaja v sanjah. 🙂

Ljubeč in razumen. Tak, ki ne prezira žensk. Pripravljen na družino. Izgled ni pomemben. Niti debela denarnica.

Odgovor na objavo uporabnika
Ariela667, 23.06.2022 ob 09:52

Ga imam doma. Zame popoln. 🙂 Visok, postaven, modre oči, zabaven, dobrosrčen, prijazen, družaben, vedno za akcijo, dobrovoljček, vedno nasmejan in za hece, najboljši mož in oče, športnik… Pa še obseden z mano…Vem, sem zadela na loteriji.

Tudi jaz sem 🙂

Je inteligenten, z ‘mojim smislom za humor’, dobrosrčen, poln empatije, skrben in pozoren, športen in meni najlepši:))

In ja, dnevno in to večkrat mi pokaze, da me ima rad, da sem mu sxy.

 

 

Tak, ki ima vsaj v 90% enako življenjsko filozofijo, kot jaz. Da na večini področij furava za istim ciljem in da se imava o čem pogovarjat. Pa, da mi vsaj na 70% pade k mojemu izgledu, da skupi ne zgledava lih ko dva vesoljca iz različnih planetov. Pa, da je dedc, ki zna v hiši še kaj več, kot žarnco zamenjat ter zna seb in otrokom skuhat, ko je treba. To je vse.

 

Taki da bi mi biu vsec na oko, da bi me spoštoval in imel rad samo mene… 🙄 Za denarnico pa da ima za svoje potrebe zadost ne pa da pol mene fehta..

Odgovor na objavo uporabnika
Cveta156, 01.07.2022 ob 12:36

Videz: 175-180cm, rjave oci (pogojno lahko modre), obvezno crni lasje in kratka brada, sportna postava (a ne presuh)

Drugace pa prijazen, ima smisel za humor, spostuje, je zvest, pomaga, ima kak skupen hobi z mano (npr hoja v hribe), pospravlja za sabo, ne pije, ne kadi, je vljuden,zna kuhat, rad potuje ali gre na kratke izlete

Pa si  že našla takega, ali so to samo sanje?

Evo me, imam pa zelene oči.

fouš sem ti

moj pa mogoce malce polnejso denarnico, ampak zaradi garanja 24/7 pa brez prijateljev s prazno glavo in posledično praznim lifeom

Ideal bi bil vesel tip z veselo zdravo druzbo, in ki te podpira, skrbi zate v bolezni,…pa nekaj cvenka tudi za zabave

Ma tak, ki paše name pod mano, vame, z mano, zraven mene, če sem še kaj slovnično pozabla, se pardoniram zaradi sanjarske raztresenosti 😁☺☺☺

New Report

Close