Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne hodite v službo se vsak dan tuširate?

Ženske, ki ne hodite v službo se vsak dan tuširate?

Studiram se obvezno zjutraj po prebujanju, tako da se zmocim, se namilim z Niveo samponom, zdrgnem, poplaknem, operem lase in vmes spet namilm telo in poplaknm, nato se posusim z brisaco, nato pa zunaj namocim brisaco v Niveo sampon, pa si z njo zdrgnem stopala in predvsem prste in za nohti, splaknem in posusim, nato si še pazduhe zdrgnem z namiljeno brisaco in splaknem, obrisem do suhega, si oblecem modrc in spodnjiomajico in jih namazem z deodorantom, nato si oblecem gate in si posusim lase, nato si vcasih dodatno na bideju operem mednozje in zbrisem in si v gate vtaknem enodnevni higienski disec vlozek. Nato sele si oblecem hlace in zokne in kratko majico, o so azduhe posusene od deodoranta(ker ce ga razmazes z majico, ne deluje nic.) in si operem zobe in si sele potem ocistim usesa, skoraj na koncu, si z britvico zrihtam obrvi., ali pa ze prej, tik ko pridem iz tusa! Tako je zjutraj.. Zvecer? Operem si glavne dele telesa, ali pa niti to ne. Pizame menjavam redno in cimvec, po nekaj dni. Zokne pa menjam vsak dan 2 x. Torej ko grem domov iz sluzbe in ko sezujem delovno obutev, si oblecem sveze zokne za v cevlje za domov.. Spim pa z isto kratko majico kot sme jo iemal cez dan. Samo POLETI SE TUSIRAM VECKRAT NA DAN, do 3 x. Obvezno zjutraj in zvecer in vcasih vmes in vsakic menjam spodinje perilo in majice …

Ponoč naredimo za pol litra švica. Jaz se tuširam zjutraj, se mi zdi normalen bonton, a ne.

Ja itak,se tusiram zase,ne za druge,da se jaz boljse pocutim,ane?

Jaz se tuširam samo vsako tretjo nedeljo. Smo varčni doma pri vodi in elektriki.

Ni dneva,ko se ne bi stuširala.To je nujno za moje dobro počutje.Čunk in packov pa ne želim v svoji bližini!
Voda,voda in še 1x voda….

Jaz se vsak dan kopam…tuširam se samo na dopustu, če hotel ali apartma nimata bane.

Ti, ki se ne tusiras gres čista v posteljo?????


Se obrišem z vlažilnimi robčki.


Ti si utelesenje mokrih sanj kozmeticne industrije. Koliko nivee pa ponucas takole na mesec?

New Report

Close