Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki potujejo same, športajo same

Ženske, ki potujejo same, športajo same

Kakor je zgoraj ena napisala, General, že to, da si popolno nasprotje od Modrega vala, te za ženske naredi zanimivega in simpatičnega. Upam, da se nikoli ne boš spremenil v tako budalo kot je on. En lep dan ti želim, pa fajn se imej!

A veš kaj, ni vsaki ženski smisel lajfa, da bo dedca iskala, pa se na vse pretege trudila, da bo kakšnega id.iota zapecala. Nekaterih žensk moški nič kaj posebej ne ganejo, niti jih ne zanimajo. Sama raje počnem, kar hočem in v čem uživam, kot da bi prenašala enega brezveznjaka z jajci med nogami:))
Če bo prišel kakšen, ki ni brezveznjak, prostak in zatežen id.iot, mu bom dala priložnost. Če ne bo, se pa ne mislim ob tla metat, se imam že tako ali tako precej v redu.[/quote]

Pa ti ne razumeš.
Take kot si ti, morate vzeti Polarnega sija. Revež je samski že leta in leta in je prava terna. Če si stara tam 30-35, boš ravno prava zanj. On gre tja proti 60 in je pravi kerlc. Te bo odrešil, da boš postala prava ženska. Aja, seveda ima pa še prtljago kot se za pravega dedca spodobi.


Ti si čist resno zelo, zelo bolan.
Poišči pomoč, da ne bomo brali o tebi v črni kroniki. TAKOJ.

Evo ena 35 letnica. Nič ustvarila?
Hja po tvoje verjetno res ne. Po moje pa ogromno.
Spoznala sem ogromno različnih ljudi, kultur, dežel, navad….videla svet. Se zavedam da nisem nič posebnega ravno zaradi tega. Nič več od drugih. Odpre se ti malo pogled ko pogledaš iza plank slovenije in umaga. Različnost je čudovita. Koliko se naučiš o drugih in o sebi. Predvsem o sebi.
Veliko delam prostovoljno, pomagala nekaj ljudem, veliko živalim. Čudovit občutek.
Imam krasne prijatelje. Super družino. Čudovite odnose z meni ljubimi ljudmi. Super sodelavce. Imam dom, sem ga sama ustvarila. Se počutim odlično v njemu – doma. Najbolj ponosna sem pa na to da znam živeti sama s sabo, da sem zadovoljna večino dni, da sem nasmejana večino dni, da imam ljudi ki me imajo resnično radi in imam jaz njih.
Če srečam nekoga s katerim bom začutila da želim to življenje deliti z njim super. Na silo se pa ljubezni ne najde. Lahko se najde moža. Lahko partnerja. Lahko imata otroke. Ampak ljubezni, razumevanja ….. se ne da izsiliti. Ni da bi se kar odločil in puuuuf. Družino bi si pa ustvarila samo s človekom, s katerim bi se čutila in se imela iskreno rada. Otrok samo zato da lahko rečem da jih imam nočem. Še manj hočem v otrocih iskati nekaj kar mi manjka. Da mi oni dajo.[/quote]
se pa podpišem.

Pa še to, če bi čakala, da bo šel kdo z mano na kakšno potovanje, šport bi samo doma sedela in se smilila sama sebi. Raje grem sama kot v slabi družbi.

Kaj hudiča, pa pomeni nekaj ustvariti v lajfu? Kaj šteje v to? Da si najdeš tipa in imaš familijo? Bog pomagaj, kako si zarukana. Še kamen bi se te usmilil. Nič čudnega, da niti po 23 postu ne razumeš, kaj ti ljudje dopovedujejo. Na kratko: zate je normalno eno, za druge nekaj drugega. In kdo si ti, da boš postavljala standarde normalnosti? Samo sebi jih lahko. Zame recimo niso normalni ljudje, ki skoz iščejo neke nenormalneže, ki so nenormalni samo zato, ker ne živijo njihove zarukane slike sveta. Pojdi enkrat nekam sama, mogoče se ti bo vsaj delček odprlo. Aja, ne moreš, ker bi vsi rekli, da si nastavljačica. A ti res misliš, da se vsak mimoidoči ukvarja s tem, al ti hodiš po svetu sama al s svojim fantom, možem ali pa punco?


Dvomim da jih kdo sovraži, če pa javno nabijajo take bedarije in se še postavlajjo kao so nekaj več od vseh nas ostalih, čeprav so v bistvu hendikepirane, potem jim pač javno tudi poveš kako je na stvari, ker nihče tu ni toliko neumen, da bi nasedel najplitvejšim razlagam in poskusom otročje nezrelih manipulacij.[/quote]

Zakaj pa so samske ženske hendikepirane? Ker nimajo dedca? Po možnosti takega kerlca kot si ti??? U, joj, a ti dejansko misliš, da bi si katerakoli vsaj približno pametna ženska, želela enega takega kre.tena kot si ti? Zakaj pa? Da ji bo sral po glavi in jo utrujal s svojo bolno filozofijo? GET A LIFE, ASSHOLE.

Zakaj je baba hendikepirana, če nima dedca?

Mora se danes samo umreti, vse ostalo je stvar izbire.



ampak 40letnica, ki še ni nič ustavrila v lajfu? Kaj boš s tako

revček te noče,ona ki je v življenju nekaj ustvarila,pa itak nimaš šans

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.

ne delaj bedaka iz sebe[/quote]

Kaj imaš ti za blebetat, kaj naj bi si želela vsaka normalna ženska? Glej, ti zagotovo nisi normalna (glede na tvoje poglede in pisanje), pa imaš za smisel življenja najbrž tudi moža in otroke. Kako lahko predvidevaš, kaj si želi vsaka normalna ženska??? Pa da če ne more imeti otrok, naj ima vsaj partnerja? Si resna? Najbrž si in to dokazuje tvoj umski domet. Da misliš, da ženska pri 40-ih ni nič ustvarila, če nima moža in otrok.
Marsikatera ženska pri 40-ih, ki nima moža in otrok, je ustvarila ogromno več kot ti. Take butare kot si ti, na zemlji samo dr.ek delajo.



ampak 40letnica, ki še ni nič ustavrila v lajfu? Kaj boš s tako

revček te noče,ona ki je v življenju nekaj ustvarila,pa itak nimaš šans

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.

ne delaj bedaka iz sebe[/quote]

Kaj imaš ti za blebetat, kaj naj bi si želela vsaka normalna ženska? Glej, ti zagotovo nisi normalna (glede na tvoje poglede in pisanje), pa imaš za smisel življenja najbrž tudi moža in otroke. Kako lahko predvidevaš, kaj si želi vsaka normalna ženska??? Pa da če ne more imeti otrok, naj ima vsaj partnerja? Si resna? Najbrž si in to dokazuje tvoj umski domet. Da misliš, da ženska pri 40-ih ni nič ustvarila, če nima moža in otrok.
Marsikatera ženska pri 40-ih, ki nima moža in otrok, je ustvarila ogromno več kot ti. Take butare kot si ti, na zemlji samo dr.ek delajo.[/quote]

nasvet:poglej si kaj sem jaz napisala in kaj sem kopirala -blodnje avtorja (odebeljeno besedilo) mene zanima al
moji pogledi na življenje? ne vsiljujem nikomur,hhmmm in kako jaz živim je sam moja osebna stvar,kako drugi živijo me ne briga in ne zanima.
in če se tak oglaša in razpreda o normalnosti,kot je avtor gggrrrrr



ampak 40letnica, ki še ni nič ustavrila v lajfu? Kaj boš s tako

revček te noče,ona ki je v življenju nekaj ustvarila,pa itak nimaš šans

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.

ne delaj bedaka iz sebe[/quote]

Kaj imaš ti za blebetat, kaj naj bi si želela vsaka normalna ženska? Glej, ti zagotovo nisi normalna (glede na tvoje poglede in pisanje), pa imaš za smisel življenja najbrž tudi moža in otroke. Kako lahko predvidevaš, kaj si želi vsaka normalna ženska??? Pa da če ne more imeti otrok, naj ima vsaj partnerja? Si resna? Najbrž si in to dokazuje tvoj umski domet. Da misliš, da ženska pri 40-ih ni nič ustvarila, če nima moža in otrok.
Marsikatera ženska pri 40-ih, ki nima moža in otrok, je ustvarila ogromno več kot ti. Take butare kot si ti, na zemlji samo dr.ek delajo.[/quote]
Zanikanje je vedno hudo, to povedo psihiatri in psihologi, ki tudi povedo enako kot tu večina, da imate samski resne težave sami s sabo in v sebi, ki izvirajo iz odraščanja, kjer je šlo vse narobe. In da potem norite na te, ki vam povemo , da niste napredni kot se sami povzdigujete, le hendikepirani, je pa tudi usmiljenja vredno.

In ja , še miljonkrat boste slišale, da je materinski čut naravno dan, tako kot fizični deli telesa in tista, ki ga nima po spolnem dozoretju in v rodni dobi , je pač nekje prikrajšana, ampak tega nočete sprejet, in zanikate ker ni fizično vidno.

Kaj imaš ti za blebetat, kaj naj bi si želela vsaka normalna ženska? Glej, ti zagotovo nisi normalna (glede na tvoje poglede in pisanje), pa imaš za smisel življenja najbrž tudi moža in otroke. Kako lahko predvidevaš, kaj si želi vsaka normalna ženska??? Pa da če ne more imeti otrok, naj ima vsaj partnerja? Si resna? Najbrž si in to dokazuje tvoj umski domet. Da misliš, da ženska pri 40-ih ni nič ustvarila, če nima moža in otrok.
Marsikatera ženska pri 40-ih, ki nima moža in otrok, je ustvarila ogromno več kot ti. Take butare kot si ti, na zemlji samo dr.ek delajo.[/quote]
Zanikanje je vedno hudo, to povedo psihiatri in psihologi, ki tudi povedo enako kot tu večina, da imate samski resne težave sami s sabo in v sebi, ki izvirajo iz odraščanja, kjer je šlo vse narobe. In da potem norite na te, ki vam povemo , da niste napredni kot se sami povzdigujete, le hendikepirani, je pa tudi usmiljenja vredno.

In ja , še miljonkrat boste slišale, da je materinski čut naravno dan, tako kot fizični deli telesa in tista, ki ga nima po spolnem dozoretju in v rodni dobi , je pač nekje prikrajšana, ampak tega nočete sprejet, in zanikate ker ni fizično vidno.[/quote]

Alora polarni in tebi podobni…

Vi imate v glavi neko zanko in zabetonirano idjo, ki vam govori, da vsi ljudje imajo iste želje, cilje, vrednote… skratka na kratko povedano mislite, da bi moralo vladati enoumje.
Na tvojo žalost nimajo ljudje niti podobnih ciljev, želj, vrednot…. Nikoli niso imeli in nikoli ne bodo imeli. Problem je le, da tega nekateri niste sposobni dojeti. :-))

Je to posledica vzgoje, umske omejenosti, nestrpnosti do drugače mislečih seveda ostaja večno odprto vprašanje. :-))

Mim grede, če bi vsi mislili kot ti… s kom bi se ti potem kregal? Pa ja crkneš od dolgčasa. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Zanikanje je vedno hudo, to povedo psihiatri in psihologi, ki tudi povedo enako kot tu večina, da imate samski resne težave sami s sabo in v sebi, ki izvirajo iz odraščanja, kjer je šlo vse narobe. In da potem norite na te, ki vam povemo , da niste napredni kot se sami povzdigujete, le hendikepirani, je pa tudi usmiljenja vredno.

In ja , še miljonkrat boste slišale, da je materinski čut naravno dan, tako kot fizični deli telesa in tista, ki ga nima po spolnem dozoretju in v rodni dobi , je pač nekje prikrajšana, ampak tega nočete sprejet, in zanikate ker ni fizično vidno.[/quote]

Alora polarni in tebi podobni…

Vi imate v glavi neko zanko in zabetonirano idjo, ki vam govori, da vsi ljudje imajo iste želje, cilje, vrednote… skratka na kratko povedano mislite, da bi moralo vladati enoumje.
Na tvojo žalost nimajo ljudje niti podobnih ciljev, želj, vrednot…. Nikoli niso imeli in nikoli ne bodo imeli. Problem je le, da tega nekateri niste sposobni dojeti. :-))

Je to posledica vzgoje, umske omejenosti, nestrpnosti do drugače mislečih seveda ostaja večno odprto vprašanje. :-))

Mim grede, če bi vsi mislili kot ti… s kom bi se ti potem kregal? Pa ja crkneš od dolgčasa. :-)))[/quote]Si sposobna razumet, da človek nima zgolj fizičnih delov, ampak da fizični deli kot so možgani in čutila proizvajajo po domače povedano tudi “duševne dele”, čutenje in zakonitosti. Ena teh je materinski čut, ki se praviloma razvije v rodni dobi, če tega ni in se ni razvil, potem je pač nekje defekt. In to nima nič skupnega s prepričanji kot ti blodiš in naravo boste težko zanikale in pretentale.

Alora polarni in tebi podobni…

Vi imate v glavi neko zanko in zabetonirano idjo, ki vam govori, da vsi ljudje imajo iste želje, cilje, vrednote… skratka na kratko povedano mislite, da bi moralo vladati enoumje.
Na tvojo žalost nimajo ljudje niti podobnih ciljev, želj, vrednot…. Nikoli niso imeli in nikoli ne bodo imeli. Problem je le, da tega nekateri niste sposobni dojeti. :-))

Je to posledica vzgoje, umske omejenosti, nestrpnosti do drugače mislečih seveda ostaja večno odprto vprašanje. :-))

Mim grede, če bi vsi mislili kot ti… s kom bi se ti potem kregal? Pa ja crkneš od dolgčasa. :-)))[/quote]Si sposobna razumet, da človek nima zgolj fizičnih delov, ampak da fizični deli kot so možgani in čutila proizvajajo po domače povedano tudi “duševne dele”, čutenje in zakonitosti. Ena teh je materinski čut, ki se praviloma razvije v rodni dobi, če tega ni in se ni razvil, potem je pač nekje defekt. In to nima nič skupnega s prepričanji kot ti blodiš in naravo boste težko zanikale in pretentale.[/quote]

Sposoben in ne sposobna. :-))
Ti se sadaj nenadoma spoznaš na možgane huje kot nevroznanstvenik ali možganski kirurg, med tem pa celi svetovni medicinski znanosti ni povsem jasno, kako točno delujejo. Možgani imajo preko 100 miljard neronov, ki predstavljajo človekovo zavest… ti pa že sedaj veš, kako morajo biti zvezani, da ne pride do kurcšlusa in da se razvije pravo čutenje in zakonitosti. :-))
Če bi vsi imeli enako zvezane… bi vsi mi bili čisto povprečni tepci. Brez izjemnih ljudi. Tako v pozitivnem, kot v negativnem smislu. Svet pa bi bil dolgočasen za popizdit.

In glede na to, da si izgleda strokovnjak za materinski čut… morda si tudi strokovnjak za očetovski čut. Kaj pa tam pravi narava (ne mi prodajat moralnih ali etičnih bučk prosim)?
Ter takoj podvprašanje, zakaj veljajo dvojna pravila? :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Si sposobna razumet, da človek nima zgolj fizičnih delov, ampak da fizični deli kot so možgani in čutila proizvajajo po domače povedano tudi “duševne dele”, čutenje in zakonitosti. Ena teh je materinski čut, ki se praviloma razvije v rodni dobi, če tega ni in se ni razvil, potem je pač nekje defekt. In to nima nič skupnega s prepričanji kot ti blodiš in naravo boste težko zanikale in pretentale.[/quote]

Sposoben in ne sposobna. :-))
Ti se sadaj nenadoma spoznaš na možgane huje kot nevroznanstvenik ali možganski kirurg, med tem pa celi svetovni medicinski znanosti ni povsem jasno, kako točno delujejo. Možgani imajo preko 100 miljard neronov, ki predstavljajo človekovo zavest… ti pa že sedaj veš, kako morajo biti zvezani, da ne pride do kurcšlusa in da se razvije pravo čutenje in zakonitosti. :-))
Če bi vsi imeli enako zvezane… bi vsi mi bili čisto povprečni tepci. Brez izjemnih ljudi. Tako v pozitivnem, kot v negativnem smislu. Svet pa bi bil dolgočasen za popizdit.

In glede na to, da si izgleda strokovnjak za materinski čut… morda si tudi strokovnjak za očetovski čut. Kaj pa tam pravi narava (ne mi prodajat moralnih ali etičnih bučk prosim)?
Ter takoj podvprašanje, zakaj veljajo dvojna pravila? :-))[/quote]
Saj ne rabiš, te čisto razumemo, vsaka deviacija danes, ki predstavlja suho vejo človeštva je višek naprednosti in nadnaravnih sposobnosti in ubogi ves človeški in živalski svet, ki še vedno caplja v svoji zaostalosti s čuti in zakonitostmi danimi in pogojenimi od narave, kot je tudi materinski čut, ki je le eden od mnogih potrebnih za obstoj posamezne vrste.:-)

Sposoben in ne sposobna. :-))
Ti se sadaj nenadoma spoznaš na možgane huje kot nevroznanstvenik ali možganski kirurg, med tem pa celi svetovni medicinski znanosti ni povsem jasno, kako točno delujejo. Možgani imajo preko 100 miljard neronov, ki predstavljajo človekovo zavest… ti pa že sedaj veš, kako morajo biti zvezani, da ne pride do kurcšlusa in da se razvije pravo čutenje in zakonitosti. :-))
Če bi vsi imeli enako zvezane… bi vsi mi bili čisto povprečni tepci. Brez izjemnih ljudi. Tako v pozitivnem, kot v negativnem smislu. Svet pa bi bil dolgočasen za popizdit.

In glede na to, da si izgleda strokovnjak za materinski čut… morda si tudi strokovnjak za očetovski čut. Kaj pa tam pravi narava (ne mi prodajat moralnih ali etičnih bučk prosim)?
Ter takoj podvprašanje, zakaj veljajo dvojna pravila? :-))[/quote]
Saj ne rabiš, te čisto razumemo, vsaka deviacija danes, ki predstavlja suho vejo človeštva je višek naprednosti in nadnaravnih sposobnosti in ubogi ves človeški in živalski svet, ki še vedno caplja v svoji zaostalosti s čuti in zakonitostmi danimi in pogojenimi od narave, kot je tudi materinski čut, ki je le eden od mnogih potrebnih za obstoj posamezne vrste.:-)[/quote]

Ne nisi razumel. Še vedno ostajava pri debati o heteroseksualnih ženskah in heteroseksualnih moških in tvojih ti. naravnih zakonitostih pri njih.
No če ne veš odgovora na tisto prejšnje vprašanje, ti zastavljam novo nagradno vprašanje. Verjetno ti je poznano, da čim bolj materialno so situirani ljudje, manj otrok imajo ali pa se sploh ne odločajo za njih. Je to povezano z materinskim čutom? Kam izgine ta tvoj ti, materinski čut, ki naj bi bil prirojen… pardon pridobljen v določeni dobi?
Čira, čara… David Copperfield?

Ne veš kje je zajeb? Nihče jim ni krtačil možganov s tem, kako je prav. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Saj ne rabiš, te čisto razumemo, vsaka deviacija danes, ki predstavlja suho vejo človeštva je višek naprednosti in nadnaravnih sposobnosti in ubogi ves človeški in živalski svet, ki še vedno caplja v svoji zaostalosti s čuti in zakonitostmi danimi in pogojenimi od narave, kot je tudi materinski čut, ki je le eden od mnogih potrebnih za obstoj posamezne vrste.:-)[/quote]

Ne nisi razumel. Še vedno ostajava pri debati o heteroseksualnih ženskah in heteroseksualnih moških in tvojih ti. naravnih zakonitostih pri njih.
No če ne veš odgovora na tisto prejšnje vprašanje, ti zastavljam novo nagradno vprašanje. Verjetno ti je poznano, da čim bolj materialno so situirani ljudje, manj otrok imajo ali pa se sploh ne odločajo za njih. Je to povezano z materinskim čutom? Kam izgine ta tvoj ti, materinski čut, ki naj bi bil prirojen… pardon pridobljen v določeni dobi?
Čira, čara… David Copperfield?

Ne veš kje je zajeb? Nihče jim ni krtačil možganov s tem, kako je prav. :-))[/quote]Razumem kaj da ne, pač nismo vsi dosegli te visoke stopnje razvoja, če bi jo do danes in bi bili tebi enaki, potem čez par let človeštva ne bi bilo več, če bi pa še živali enako ravnale, potem pa tudi njih več ne. Ampak hudič je v tem, ker nam nekaj česar ne razumemo to ne dovoli in temu ljudje rečemo narava, ki pa seveda ima določeno število defektov in suhih vej. Na zahodu je v zadnjem obdobju teh precej več kot kje drugje, razloge bo potrebno iskat v splošno okvarjeni genetiki, kateri je svoj doprinos dala prenasičenost materialnosti.

Ampak a ni to spet krivično, ko si dosegla tako visoko raven in nadnaravno sposobnost, pa se s tabo vse konča. Nadaljevanja te visoke stopnje razvoja ni, dve lopati zem-lje po piz-di in ta izjemna vrednost gre, brez da bi se jo imel kdo spominjat. 🙂

Ne nisi razumel. Še vedno ostajava pri debati o heteroseksualnih ženskah in heteroseksualnih moških in tvojih ti. naravnih zakonitostih pri njih.
No če ne veš odgovora na tisto prejšnje vprašanje, ti zastavljam novo nagradno vprašanje. Verjetno ti je poznano, da čim bolj materialno so situirani ljudje, manj otrok imajo ali pa se sploh ne odločajo za njih. Je to povezano z materinskim čutom? Kam izgine ta tvoj ti, materinski čut, ki naj bi bil prirojen… pardon pridobljen v določeni dobi?
Čira, čara… David Copperfield?

Ne veš kje je zajeb? Nihče jim ni krtačil možganov s tem, kako je prav. :-))[/quote]Razumem kaj da ne, pač nismo vsi dosegli te visoke stopnje razvoja, če bi jo do danes in bi bili tebi enaki, potem čez par let človeštva ne bi bilo več, če bi pa še živali enako ravnale, potem pa tudi njih več ne. Ampak hudič je v tem, ker nam nekaj česar ne razumemo to ne dovoli in temu ljudje rečemo narava, ki pa seveda ima določeno število defektov in suhih vej. Na zahodu je v zadnjem obdobju teh precej več kot kje drugje, razloge bo potrebno iskat v splošno okvarjeni genetiki, kateri je svoj doprinos dala prenasičenost materialnosti.

Ampak a ni to spet krivično, ko si dosegla tako visoko raven in nadnaravno sposobnost, pa se s tabo vse konča. Nadaljevanja te visoke stopnje razvoja ni, dve lopati zem-lje po piz-di in ta izjemna vrednost gre, brez da bi se jo imel kdo spominjat. :-)[/quote]

Tudi izumiranje vrst je povsem naraven pojav. Tako da to ni nič nenavadnega.
Tko med nama… ni zime za človeštvo. Je zadosti takšnih, ki vidijo ženske le kot stroje za rojevanje… in tisti bodo poskrbeli, da ne bomo kot vrsta kar tako izumrli. Bomo kot človeštvo malce bolj črni in skodrani…Ampak zopet to nima nobene zveze z naravnimi zakonitostimi ampak z vsem drugim.
Meni se v zahodni civilizaciji pač zdi, da marsi kateri samček bi… ampak samička oceni, da je slab material in tako izvisi kot gumjasti zajček. Pozablja namreč, da tudi samička ima možgane in lej ga hudiča, celo uporabljati ji jih je dovoljeno in jih zna. Potem pa samček v jok in stok na drevo ter prepričevat, kaj vse je s samičkami narobe. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

En super normalen par: avtorica posta + polarni sij

Tud geni za nadaljne clovestvo bi bili superiorni, tako, da najbols, da se cimprej sconectata :))))

Ločenec s pljuvanjem po samskih pljuva po samem sebi ha ha…

Sposoben in ne sposobna. :-))
Ti se sadaj nenadoma spoznaš na možgane huje kot nevroznanstvenik ali možganski kirurg, med tem pa celi svetovni medicinski znanosti ni povsem jasno, kako točno delujejo. Možgani imajo preko 100 miljard neronov, ki predstavljajo človekovo zavest… ti pa že sedaj veš, kako morajo biti zvezani, da ne pride do kurcšlusa in da se razvije pravo čutenje in zakonitosti. :-))
Če bi vsi imeli enako zvezane… bi vsi mi bili čisto povprečni tepci. Brez izjemnih ljudi. Tako v pozitivnem, kot v negativnem smislu. Svet pa bi bil dolgočasen za popizdit.

In glede na to, da si izgleda strokovnjak za materinski čut… morda si tudi strokovnjak za očetovski čut. Kaj pa tam pravi narava (ne mi prodajat moralnih ali etičnih bučk prosim)?
Ter takoj podvprašanje, zakaj veljajo dvojna pravila? :-))[/quote]
Saj ne rabiš, te čisto razumemo, vsaka deviacija danes, ki predstavlja suho vejo človeštva je višek naprednosti in nadnaravnih sposobnosti in ubogi ves človeški in živalski svet, ki še vedno caplja v svoji zaostalosti s čuti in zakonitostmi danimi in pogojenimi od narave, kot je tudi materinski čut, ki je le eden od mnogih potrebnih za obstoj posamezne vrste.:-)[/quote]

Polarni, zakaj pises v mnozini? Ti ni se jasno, da si v manjsini, da si ti sam ena suha veja..

Razumem kaj da ne, pač nismo vsi dosegli te visoke stopnje razvoja, če bi jo do danes in bi bili tebi enaki, potem čez par let človeštva ne bi bilo več, če bi pa še živali enako ravnale, potem pa tudi njih več ne. Ampak hudič je v tem, ker nam nekaj česar ne razumemo to ne dovoli in temu ljudje rečemo narava, ki pa seveda ima določeno število defektov in suhih vej. Na zahodu je v zadnjem obdobju teh precej več kot kje drugje, razloge bo potrebno iskat v splošno okvarjeni genetiki, kateri je svoj doprinos dala prenasičenost materialnosti.

Ampak a ni to spet krivično, ko si dosegla tako visoko raven in nadnaravno sposobnost, pa se s tabo vse konča. Nadaljevanja te visoke stopnje razvoja ni, dve lopati zem-lje po piz-di in ta izjemna vrednost gre, brez da bi se jo imel kdo spominjat. :-)[/quote]

Tudi izumiranje vrst je povsem naraven pojav. Tako da to ni nič nenavadnega.
Tko med nama… ni zime za človeštvo. Je zadosti takšnih, ki vidijo ženske le kot stroje za rojevanje… in tisti bodo poskrbeli, da ne bomo kot vrsta kar tako izumrli. Bomo kot človeštvo malce bolj črni in skodrani…Ampak zopet to nima nobene zveze z naravnimi zakonitostimi ampak z vsem drugim.
Meni se v zahodni civilizaciji pač zdi, da marsi kateri samček bi… ampak samička oceni, da je slab material in tako izvisi kot gumjasti zajček. Pozablja namreč, da tudi samička ima možgane in lej ga hudiča, celo uporabljati ji jih je dovoljeno in jih zna. Potem pa samček v jok in stok na drevo ter prepričevat, kaj vse je s samičkami narobe. :-))[/quote]
Seveda, tudi izumiranje zaradi norosti je višji nivo in napredek, če boš ti tako rekla…jaooooo Ti kar bluzi, glede na dogajanja, ki jih očitno tudi ne vidiš, da se vsi zavedajo, da je norost zaradi nekoristnosti in lagodnosti življenja presegla mejo vzdržnega za obstoj, se dnevno trudijo in porivajo drug drugega, da bni začel restiranje, pa še ne vedo kdo bi začel in kako, ker je tu spet prisotna bojazen za lastno rit.

Tako da napredna nisi, le defekt, nesposobna, nora in zblojena, morda ne po svoji krivdi, ampak je to le proces, ko ima človek preveč materialnih pripomočkov ( polno rit vsega) in postane mentalno in fizično zakrnel v smislu sposobnosti preživetja in je s tem tudi izločen iz procesa reprodukcije.


Saj ne rabiš, te čisto razumemo, vsaka deviacija danes, ki predstavlja suho vejo človeštva je višek naprednosti in nadnaravnih sposobnosti in ubogi ves človeški in živalski svet, ki še vedno caplja v svoji zaostalosti s čuti in zakonitostmi danimi in pogojenimi od narave, kot je tudi materinski čut, ki je le eden od mnogih potrebnih za obstoj posamezne vrste.:-)[/quote]

Polarni, zakaj pises v mnozini? Ti ni se jasno, da si v manjsini, da si ti sam ena suha veja..[/quote]Res sem, bemtiš kaj pa sploh gledam saj ni nikogar več, ki bi imel otroke z izjemo mene in vsi kričijo “napredna-en in na višji stopnji sem, ker nočem otrok”.:-)

General, da še tebi odgovorim, ko te že spet meče. 🙂 Tvoje življenje bi bilo bistveno lažje, ko bi imel sosobnost osnovnega dojemanja in razumevanja česarkoli. Ampak kaj češ, ti pač ni bilo dano, nisi sam kriv.

Kaj je, zakaj si ločeenc, če je življenje v dvoje tvoj ideal? kdaj nam boš to pojasnil?


Jaz nisem sam, živeti z otroci ni niti blizu tvojemu praznemu jebivetrskemu starostno pozno samskemu življenju, kjer si dnevno nekoristen bebec in nikogar s tem ne prikrajšaš.

New Report

Close