Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske kratki lasje

Ženske kratki lasje

Kako že pravijo: leta gor, lasje dol. Sama se tega zagotovo držim. Osebno mi je kratka frizura vredu, vendar le za tiste, ki jim paše na obraz. Zavedati se moramo, da kratki lasje redkokateri res pašejo. S kratko frizuro mislim takšno, ki je še vedno lahko ženstvena. Kratka frizura, postrižena na moško, ali bog ne daj zabrita ni prav nič ženstvena in mi deluje tako možato. Tako frizuro nosijo bolj možače. Kratke frizure kot jo ima Sharon Stone, Darja Zgonc, Aleksandra Pivec so luštne in tem ženskam tudi pristojijo. Dolgi lasje pri zgoraj pripeti fotografiji od Violete Tomić so pa za njena leta prav grozni in ji ne pašejo. Prav tako ima za svoja leta predolge lase tudi žena od Jankoviča. Pa še nekaj, preveč kratki lasje pri izrazito starejših ženskah tudi niso vredu. Še to vsaka, frizura zahteva določeno nego in če želimo imeti lepe in zdrave lase moramo skrbeti za njih in jih lepo negovati.

Judy Dench, Jamie Lee Curtis?

Menjavam dolžino las, trenutno jim imam do ramen, pa bi najraje imela spet kratke … spetih ne morem nositi, ker me začne boleti glava (tudi če je bolj rahel čop ali figa, enostavno me moti in čutim lasišče).
Večini žensk bi neprimerno bolj pasala luštna kratka frizura kot tiste dolge, neugledne štrene. Tipi pa tako ali tako nimajo okusa, halo. Če samo pogledaš vse te plastičarke z račjimi žnabli, narisanimi obrvi in povečanimi vimeni, ki lahko zaradi slabega moškega okusa živijo od tega, mi res ni jasno, kako se lahko sploh ozirate na moško mnenje.

Imela full dolg cajta lase do ramen. Zdej imam že tud kr neki cajta čist čist kratko frizurco, res po fantovsko. Zabrita okol glave, ok, ne čist, ma TOP frizurca. Sam mal voska al pudra gor, mal razkuštraš in to je to.

Judy Dench, Jamie Lee Curtis?

Menjavam dolžino las, trenutno jim imam do ramen, pa bi najraje imela spet kratke … spetih ne morem nositi, ker me začne boleti glava (tudi če je bolj rahel čop ali figa, enostavno me moti in čutim lasišče).
Večini žensk bi neprimerno bolj pasala luštna kratka frizura kot tiste dolge, neugledne štrene. Tipi pa tako ali tako nimajo okusa, halo. Če samo pogledaš vse te plastičarke z račjimi žnabli, narisanimi obrvi in povečanimi vimeni, ki lahko zaradi slabega moškega okusa živijo od tega, mi res ni jasno, kako se lahko sploh ozirate na moško mnenje.
[/quote]

ob tem, da je večina moških zelo hitro plešastih in potem s tisto lubenico svetijo okoli, ne glede na bolj ali manj kvadrataste oz. trikotne glave.

Joj jaz bi imela tako rada kratke, vsaj kratki paž. Pa mi je pasal, tudi delno na krtačko. Pa je moj tako tečen glede dolgih las.
Mene moti vsak čop ali spet las, moti me ker sušenje traja 1 uro ali več… brez veze. Da bi imela dolge me prime ravno 1x letno, ostalo mi je dosti bolj simpatična kratka. Ampak kot rečeno, če mi glede ostalega ni nikoli težil, pri laseh res ne popusti. In tudi, ko sem se postrigla zaradi sebe, sem vsak dan poslušala kako mi bolje pašejo dolgi lasje.

Judy Dench, Jamie Lee Curtis?

Menjavam dolžino las, trenutno jim imam do ramen, pa bi najraje imela spet kratke … spetih ne morem nositi, ker me začne boleti glava (tudi če je bolj rahel čop ali figa, enostavno me moti in čutim lasišče).
Večini žensk bi neprimerno bolj pasala luštna kratka frizura kot tiste dolge, neugledne štrene. Tipi pa tako ali tako nimajo okusa, halo. Če samo pogledaš vse te plastičarke z račjimi žnabli, narisanimi obrvi in povečanimi vimeni, ki lahko zaradi slabega moškega okusa živijo od tega, mi res ni jasno, kako se lahko sploh ozirate na moško mnenje.
[/quote]

Spomnila sem se še nekaterih žensk, ki so imele kratke frizure in so jim pasale: Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jacklin Kennedy. Če me pa sprašuješ gled Judi Dench pa sem mnenja, da bi ji vseeno pristajali malce daljši lasje. Ima pa lepo obliko obraza in za svoja leta dobro izgleda.

na nekaj si ga morala dobiti, če ni bilo drugega……
pa on, jajčeglavec al ima še krancelj okoli ušes?

Spomnila sem se še nekaterih žensk, ki so imele kratke frizure in so jim pasale: Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Jacklin Kennedy. Če me pa sprašuješ gled Judi Dench pa sem mnenja, da bi ji vseeno pristajali malce daljši lasje. Ima pa lepo obliko obraza in za svoja leta dobro izgleda.
[/quote]

Judy Dench po mojem nima gostih las in ima za moje pojme optimalno frizuro. Je živa reklama za kratke lase … Jamie Lee Curtis ima sicer čisto lepe lase, ampak je z dolgimi zgledala čudna. Enako Halle Berry, Sharon Stone. Polona Juh je podoben primer, že malo daljši lasje so pri njej živ obup.
Pri navadnih ženskah je podobno. Soseda se je enkrat postrigla na piksi – spredaj daljše rese, zadaj pa kratko, in ji je pasalo kot šus. Ampak njen tip (z nemogočimi lasmi, sami vrtinci, he he) hoče dolge lase in tako ima frizuro ala Violeta Tomič, le da ima bistveno gostejše lase, in zgleda kot eno strašilo. Ne vem no, frizerka bi ji morala vsaj malo razredčiti in jo postriči bolj resasto, da bi ji lasje lepše padli, ne pa v dveh čisto ravnih črtah … Ali pa se za silo striže kar sama, ne vem. V glavnem, strašna frizura, lasje izpadejo grozno težki in brez življenja, so pa dolgi. To pa.

na nekaj si ga morala dobiti, če ni bilo drugega……
pa on, jajčeglavec al ima še krancelj okoli ušes?
[/quote]

Ja no, na frizuro ga sigurno nisem, ker sem že od nekdaj precej eksperimentirala z njo 🙂
On ima dovolj las brez kranceljna okoli ušes. Me pa ne bi motilo, če bi bil “jajčeglavec”. Ne prenesem edino dolgih las pri tipih.

Bulllseye!

Ja no, na frizuro ga sigurno nisem, ker sem že od nekdaj precej eksperimentirala z njo 🙂
On ima dovolj las brez kranceljna okoli ušes. Me pa ne bi motilo, če bi bil “jajčeglavec”. Ne prenesem edino dolgih las pri tipih.
[/quote]

Kaj pa če bi šlo za Samsona? ..ali pa Jasona Momoo? :)))))))

Sem se sala pristriči na telo kratke v Čadu najstnistva(15let),pridem domov se oce skor razjokal,kaj sem nardila z lasmi, pride mami je bila se bolj zalostna(fotra nadrla ),ampak pridem jaz v solo,hahaaaa, me sploh niso poznali,:))

Kaj pa če bi šlo za Samsona? ..ali pa Jasona Momoo? :)))))))
[/quote]

Žal ne 🙂 Moj okus sta Statham in Vin Diesel.

Žal ne 🙂 Moj okus sta Statham in Vin Diesel.
[/quote]

Višek testosterona in žiletka! 😉

Višek testosterona in žiletka! 😉
[/quote]

Itak. 🙂 Sicer pa se s frizurami res ne obremenjujem, če res ni ekstra čudna (kaka pleša prekrita z dolgimi lasmi počesanimi od kakega ušesa gor) ali da mi opleta z dolgimi lasmi kot vrhunska lepotna kraljica.

Nisem tako lepa.

Imam pa velike, temne oči (dolge trepalnice, lepe obrvi), usta imam majhna, ampak lepo oblikovana. Imam čisto kožo, olivno polt, ima italijanske korenine (J Italije). Možu je bila frizura všeč. Sem bila pa takrat zelo suha (sem se redno udeleževala maratonov).
Sedaj ne vem, če bi ta frizura še šla skozi, imam bolj poln obraz, nisem pa debela (konfekcijske 36).
[/quote]

Ne poznam te – a po tem, kar si napisala, bi si upala trditi, da SI lepa. Odprt, čist in svež pogled razsvetli obraz. Da o širokem nasmehu ne govorim…

Zanimivo mi je, ko gledamo s prijateljicami stare fotke, včasih katera reče: “Pa saj sem bila prav luštna! Le da takrat tega nisem vedela.”
“In danes?” vprašam.

Res nima smisla, da bi (vedno) šele čez leta znale videti in ceniti to, kar smo.

Ampak po pravici povedano … skoraj vedno, ko vidim žensko z zelo kratko frizuro, prvo mislim, da vidim moškega, še le, ko joške zagledam, se zavem, da v bistvu gledam žensko … Tako kot ona stand up komičarka, ki je lezbijka (ne vem več imena), isto ima kratko frizuro, velik trebuh, majhne joške, na hipe se mi zdi, da gledam deda, še dobro, da ima ženski glas.

New Report

Close