Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, Marjan Šarec o vas pravi, da niste človk, ampak žabe

Ženske, Marjan Šarec o vas pravi, da niste človk, ampak žabe

Daj razloži mi Jankovičevo ideologijo. Jaz je ne poznam, tebi je očitno dobro znana.
[/quote]

že stari pregovori ti podajo zadostno razlago……recimo…..kdor se z volkovi druži, mora z njimi tuliti. Jankovičeva dejanja pa so vsem znana, torej se tisti, ki se z njim družijo, paktirajo, strinjajo s takim načinom delovanja, poslovanja in še kaj.
žal se je Šarec mogoče tudi zaradi prenagljenosti in nepremišljenosti pred leti, ko se je pozicioniral v določeno skupino, sam zaklal…

Daj razloži mi Jankovičevo ideologijo. Jaz je ne poznam, tebi je očitno dobro znana.
[/quote]
jo kaže jasno s svojimi dejanji…
ti pa si en težek človek,. zajebavaš človeka v nedogled, čeprav je jasna poanta povedanega


če bi bila Kamničanka, ne bi glasovala zanj na predsedniških volitvah, ker bi ga želela obdržati za župana, kjer ima veliko več pristojnosti, da dejansko kaj uredi v praksi, kot pa predsednik.Glede na našo ureditev je takih ljudi škoda za predsednika.
V tem smislu se mi zdi Pahor najmanj škodljiv, dovolj spraven in povezovalen, ljudski in dostopen, in nezapravljiv na davkoplačevalski račun (kot npr. je bil Turk, ki se je šel hohštaplerijo in samo,da bi povlekel vse bonitete in čimveč dnara, ki mu pripada).
To je pač moje mnenje.
Šarec naj kandidira raje na parlamentarnih in naj bo premier, tam mu pa dam glas.
[/quote]

mu dam glas na parlamentarnih. Za predsednika pa Pahorju, ker itak nič ne more, ker predsednik v SLO je samo funkcija brez možnosti urgiranja.


A daj no , ti primerjaš to, ta je ponesrečen klon Damjana Murka v babji obliki :-), Šarec pa je inteligenten in tudi kot humorist je bil izviren in zabaven.
[/quote]

Podpis.
Šarec je izjemen komik. V kolikor sem depresivna, pogledam ali poslušam (radio ga ga/arhiv) Serpentinška, pa se mi že smeje. Je talent, originalen, karizmatičen.
Kakšen predsednik, on bi moral iti v Hoolywood, bi ziher uspel!!! 😉

Ja, obstajajo komiki in kvazi komiki.
Danes bi rad že vsak špilal komika, potem pa v jok in na drevo, ko ljudje napišejo resnico!
Ta Denis deluje izgubljeno, neinteligentno, prazno, zadeto, ubogo, in niti približno smešno oziroma duhovito … skratka pomilovanja vredno!!!
Jaz se njenemu praznemu besedičenju ne zmorem nasmejati, kvečjemu me je sram, da sem to bedarijo sploh pogledala. Murko je vsekakor boljši. 😉

mu dam glas na parlamentarnih. Za predsednika pa Pahorju, ker itak nič ne more, ker predsednik v SLO je samo funkcija brez možnosti urgiranja.
[/quote]

A zato, ker ga ne poznaš? A zato, ker je nov? A zato, ker ga je predlagala smc? Baje je bil župan in ima iz tega naslova, kar nekaj rihtanj poslov njemu ljubim podjetjem za občino! Ni tako čist kot zgleda naprvi pogled. Prej je bil pri Pozitivni Sloveniji.

že stari pregovori ti podajo zadostno razlago……recimo…..kdor se z volkovi druži, mora z njimi tuliti. Jankovičeva dejanja pa so vsem znana, torej se tisti, ki se z njim družijo, paktirajo, strinjajo s takim načinom delovanja, poslovanja in še kaj.
žal se je Šarec mogoče tudi zaradi prenagljenosti in nepremišljenosti pred leti, ko se je pozicioniral v določeno skupino, sam zaklal…
[/quote]

Pa ljudje, vi veste, kaj je ideologijo? Še enkrat vprašam, kakšna je Jankovičeva ideologija?? Ideologija, ne dejanja. Če ne znate odgovorit na preprosto vprašanje, priznajte, da niste imeli pojma, kaj ta beseda sploh pomeni, ko ste opletali z njo. In Šarcu očitali, da očitno sprejema Jankovičevo idelogijo, pa je niti opisat ne znate.

Pa ljudje, vi veste, kaj je ideologijo? Še enkrat vprašam, kakšna je Jankovičeva ideologija?? Ideologija, ne dejanja. Če ne znate odgovorit na preprosto vprašanje, priznajte, da niste imeli pojma, kaj ta beseda sploh pomeni, ko ste opletali z njo. In Šarcu očitali, da očitno sprejema Jankovičevo idelogijo, pa je niti opisat ne znate.
[/quote]

ideologija je večznačen izraz, katerega pomen je odvisen predvsem od konteksta uporabe. lahko je to tudi skupek vrednot in prepričanj……preberi, uči se in potem se repenči.
Katera so jankovičeva prepričanja in vrednote pa je vsakemu normalnemu znano, tebi očitno ne, ker si ovca.

vi se kregate zato ker je en politik – nekoč igralec – igral neko vlogo in izrekel par besed.
to je verjetno razlog da so v Teksasu volili Swarcenegerja, ker je terminator tut u zasebnem življenju.
bog ne dej da kandidira Brad Pitt, za kerga se ve od leta 1994 da je vampir.
Trumpove volitve je pa zjebala Meryl Streep, čarovnica iz gozda

Poznam ga,mesto Kamnik je že dobil v kar dobrem stanju,naredili so se samo trgovski centri,rondoji,staro mestno jedro je mrtvo,delovnih mest ni,veliko je bla,bla,bla…

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.

Dobro da ni igral morilca, pol bi se ene tu bale…

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.
[/quote]

Bog ve, kdaj in kdo je prvič izustil Baba je žaba, žaba pa človk ni! Ta stavek poznam že prek 40 let.
Ronald Regan je bil tudi igralec ….

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.
[/quote]
No potem si pa dokolenka. Bolje? Bolje.
:-))


Šarec je bil tudi PRVI IN EDINI, ki je obsodil guardije civil v Španiji!

Gnusna barbika nas zmerja z glodalci😣

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.
[/quote]

Pač ne boš volila zanj, nede? Sej ni konec sveta, če par ljudi ne razume satire. Take so ponavad kake stare mamce ali hudo konzervativni živelj. In taki bodo pač oddali glas za Ljudimilo, al pa mrbit Tomčevo, če so po SDSovsko preparirani. Vsakemu svoje.

Pač ne boš volila zanj, nede? Sej ni konec sveta, če par ljudi ne razume satire. Take so ponavad kake stare mamce ali hudo konzervativni živelj. In taki bodo pač oddali glas za Ljudimilo, al pa mrbit Tomčevo, če so po SDSovsko preparirani. Vsakemu svoje.
[/quote]

S tako primitivno popotnico človek že iz moralnih razlogov ne bi smel kandidirati. S tabo se pa ne mislim prepirati, ker si več kot očitno na njegovem nivoju.

To je Serpentinšek rekel.

Pač ne boš volila zanj, nede? Sej ni konec sveta, če par ljudi ne razume satire. Take so ponavad kake stare mamce ali hudo konzervativni živelj. In taki bodo pač oddali glas za Ljudimilo, al pa mrbit Tomčevo, če so po SDSovsko preparirani. Vsakemu svoje.
[/quote]

Saj Trump je tudi velik satirik pa si mediju verjela kako sovraži ženske. Aja ta je pa tvoj kandidat je pa vse o.k. Dvoličnež pa tak.

Zadnjic mi je slucajno prisel pod roke Reporter s Sarcevim intervjujem. Taksne gnjavaze od intervjuja se nisem videla! Kolikokrat je srecal Kucana, na koliko metrov od njega je sedel, ce je bil kdaj na obisku pri Tosu in kako to, da ne, pa saj vendar hodi mimo njegove hise…

In vsaj tri vprasanja o tocno tej izjavi, na katere je Sarec vsaj trikrat odgovoril, da gre za satiro na resnicno miselnost nekaterih ljudi iz njegovih krajev ter da ima sam o zenskah zelo drugacno mnenje.

Ampak pac povprecen volilec SDS verjetno sploh ne ve, kaj beseda satira pomeni.
Btw: tudi Robert Downey Jr ni v resnici Ironman (likov iz Ene zlahtne storije zal ne poznam)

Evo prilagam vir.
https://www.sarec.si/novice/tednik-reporter-intervju-s-kandidatom-za-predsednika

A res? Naplahtal je koliko procentov prebivalstva? In koliko procentov Ljubljančanov vedno znova?
[/quote]

Sorry, ampak Zoki nikogar ne naplahta. Ljudje TOČNO vedo, kakšen je in ga še vedno radi volijo!

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.
[/quote]
Še dobro, da imaš pravico govoriti kar v imenu vseh žensk. Aja ne, nimaš je. Sem ženska in se sama odločam, kaj je zame žaljivo in kaj ne. Ne rabim koga drugega, da me o tem podučuje in prepričuje. Svoje pokroviteljstvo si lahko nekam zatakneš.

Teh par besed je zelo žaljivih za nas ženske. Če ti je všeč ali ne. Jaz nisem nobena žaba, tudi ostale ženske niso. Te besede je izrekel človek, ki zdaj kandidira za predsednika Republike Slovenije.
[/quote]

Meni tudi ni všeč angleški humor kot je mr.bean, pač ne gledam. Da bom pa sedaj na podlagi ene vloge ocenjevala igralca Rowana Atkinsona, je pa neumno. Satira ni mišljena kot smešno, vsaj za tistega, ki se ga oponaša, ampak neke vrste ogledali, da si tisti zamisli kaj počne.

Serpentišek je pa kao star kmetavzar in tako ti razmišljajo.
Župnik je na eni poroki rekel nevesti, kako bo njen mož dlje živel, ker bo ona tak dobra žena. Jaz bi ga nekam brcnila…Pa je še vedno župnik.

Trump je rekel, da grabi ženske za genitalije, pa so ga vseeno volile tudi ženske. Pa je razlika med našim predsednikom in ameriškim.


Še dobro, da imaš pravico govoriti kar v imenu vseh žensk. Aja ne, nimaš je. Sem ženska in se sama odločam, kaj je zame žaljivo in kaj ne. Ne rabim koga drugega, da me o tem podučuje in prepričuje. Svoje pokroviteljstvo si lahko nekam zatakneš.
[/quote]

Če ti je všeč, da te ljudje vidijo in označujejo kot žabo, pa bodi žaba. Jaz sem ponosna ženska in želim, da me ljudje tako tudi vidijo. Lep dan.

New Report

Close