Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske na robu živčnega zloma

Ženske na robu živčnega zloma

Kje pa so vsi ostali? So šli gledat Ženske na robu živčnega zloma?

Al jedo večerjico iz piksne?
Al devajo dete v posteljco?
Al pesnijo lubikam?
Al lektorirajo?
Al spančkajo zarad nočne?

Al… no, kje ste vsi?

Al se učijo za jutrišnji izpitek?

hhha
kaj ti nisem jaz dovolj????????????

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz sem skori bil na robu,pol sem pa tisto dobil,kar sem celo popoldne čakal in zdaj Helči pa še tebe lahko…..
sp

Razočarko, lubika caka, bejž hiter k njej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma prej si se poslavljal, zato nisem računala nate?
kaj se mi mogoče ponujaš? :)))))))

helci kaj si papala? Sem tako lačana, da bom kar nekaj ugriznila!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a si jo??? uau, kako ti je to ratalo?
a je bil posladek po verduri?

ne vem, če bo Razzy dovolu, da zdaj ordiniraš z mano….

Sem,majke mi,da sem jo….
Sp

Pašto!
So jotko pojeli pred mano, alora…. je morala mamička skuhat paštico samo zame… samo, ker ne zna kuhat samo za 1 osebo, je skuhala za 3, jaz pa pojela za 2, ker sem bila totalno lačna, zdaj sem pa totalno sita….

(Razzy, a me boš še maral, če fajn rignem?) :))))

a ves za dobro bejbiko…je pa nocka prekratka

leta letijo - iščem stevardeso.....

jaz pa ta trenutek tako slastno grizljam tako dober krofek, sosed pravkar prinesel, samo zame… skoda ker nista blizje, bi vama privoscila enega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,za slabo pa predolga…..

je bil pa hitrič. a sine še ne spi in je blo med risanko?

bi ga, bi ga…. samo sem tolko sita, da ne morem nič drugega kot tipkat…
pa kdaj drugič.

okej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,ponavadi to delam dalj časa,zdaj se je pa mudilo,še posebno,ker je žena za kratko skočila k prijateljici in sem imel malo časa…
Sp

Aaaa, ma pole si lubico? Sosedo?
Sem mislila, da si ženo!?
Ti ti ti tičko…

Lep si, zmeraj lepši.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9
Sp

a si že polizala marmeladko? marelična? njam njam

Kako dolgo se ti bo smejalo? Do naslednje potrebice?

Saj bo kmalu!Nocoj je še žena na vrsti,za ljubico pa bo res zmanjkalo časa,k je tko daleč.
Kaj svetuješ,a naj z ženo seksam kar tako,brez da bi se šel stuširat,al se vonj od tistega lahko zavoha?
Sp

Hmmmm, torej je bila soseda!!!
Vonj tistega? Česa? Pa ja jo nisi za smetnjakom?
Presenečaš vedno znova, ti tičko lepotičko.

helci sem bila tako lacna…celi dan nic jedla…da sem dva krofa v trenutku zmazala in marmelade sploh videla nisem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bi ti povedal kdo je tvoja ljubica???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close