Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske na robu živčnega zloma

Ženske na robu živčnega zloma

Ne ni bil smetnjak.je bilo kar v kuhinji,na mizi….
Lepa si Helči,se mi nekje začenjaš dopast,bolj kot sem to pripravljen priznat
Sp

Hmmm, ampak tu še vedno nekaj smrdi. Hočem rečt, kaj je na mizi od sosede smrdelo, da žena ne bi smela zavohat???
Hm hm hm, a je mogoče delala vampe?

Tudi ti si mi vedno bolj lep. 🙂

Ufa, boljš da dedci tega ne preberejo, ker potem… hm, bo aufbix.

Da bi,ampak prvič,ne mara,da jo tako kličem in če še tega ne mara,kaj ti bo potem ime?Lahko pa povem,če že vztrajaš,pa kaj koga briga…
Sp

zakaj??????kaj noris????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nič nič… he he he

;), lumpa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne ne, kar tiho bodi… saj res kaj to koga briga;))). cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem pa glih hotel napisat njeno ime,da bi bila pol bolj vroča.Veš,ko je pa jezna,je pa divja ko vrag in to me še bolj zrajca pri njej…
Ljubčka od medota
Sp

a res, je divja ko vrag, tole me pa na nekoga spominja!! Že vem na tisto lisico od medota…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa sem ženska na robu živčnega zloma….le malo mi še manjka, potem boste pa lahko hodili na obisk na Pohorski dvor….:-(

Žverči!Mi smo s tabo!Sploh od včeraj,ko te cenim izredno!
lepa si in močna tudi!
Sp

Ti si ta pravi prijatelj. Nekateri sploh ne vedo, kaj imamo med sabo!
Hvala.

pa ne bom pustila, da boš ti na robu živčnega zloma! In sedajle te že kličem!!!!!

cmoka!!! Za prijatelje si je treba cas uzet, za enega sem si že…sedaj pa se za drugega!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Neee. Ne kliči. Ne morem govoriti!!!

Okej, že pišem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne Žverči, ne znoret…!!!
Ni še cajt za take reči… poglej vn, u pomlad, ki te čaka!
Lupčka

hvala.
Pa saj tudi to je posredno zraven – pomlad…:-(

pomlad in nekdo, ki te ima nadvse rad…

cmokeccccccccccccc

leta letijo - iščem stevardeso.....

snoči sem te prav pogrešala… sem mislila, da prideš, ko daš otročiče spat…
pomlad je lepa, bodi lepa z njo 🙂
cmoka

Ja, morda, ti pa povem, da če bi me tisti imel res rad, me ne bi tako mučil. Saj ljubezen ni trpljenje, ne vem, morda eni drugače razmišljajo, jaz NE.

koga si pogresala……………ma saj nisi bila edina, ki je pogresala……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žverči!Tisti,ki te ima res rad mogoče tega ne zna dovolj jasno artikulirati ali pa z napačnimi signali.
Tisti,ki pa je krivec vsega pa ni vreden,da se o njem razpravlja.
Cenim te!
Sp

Tudi jaz tebe – zelo. Hvala.

ne daj se, Zverčka!
lupčka

New Report

Close