Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ne lažite, da videz ni tako pomemben

Ženske, ne lažite, da videz ni tako pomemben

Seveda je videz važen. Je pa fajn, da je skoraj vsaki všeč malo drugačen videz. Ni to fajn?:)

Moski z miljoni ni nikoli grd pa star tud ne.

Ne pretepaj slamnatega moža. Nikoli nisem rekel, da je lepa ženska puhla. Se v svojem poslu srečujem z ženskami, ki so lepe in povrhu zelo izobražene, razgledane, samostojne. Stvar je v tem, da ima lepa, izobražena in razgledana ženska tudi višje kriterije glede partnerjevega videza. Ker ve, da je lahko izbirčna in dobi najboljše.

Držim se tega, da mora človek poznati svojo ligo in se ne siliti nekam, kjer nima kaj početi. Če temu praviš slaba samopodoba in nizka samozavest, tudi prav. Jaz temu pravimi biti realen.[/quote]

Samo ena pripomba. Lepa, samozavestna, itd. itd, ženska nima višjih kriterijev glede
partnerjevega VIDEZA , ampak glede čisto drugih stvari. Res je, da izbira, res je, da išče
najboljše, ampak to ni videz. Oziroma je videz precej zadaj na lestvici prioritet.[/quote]

Z vsem tem se strinjam, ampak kdo pravi, da ti nekdo, ki ni izrezan lepotec, ne more biti všeč?

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.[/quote]

Ne pretepaj slamnatega moža. Nikoli nisem rekel, da je lepa ženska puhla. Se v svojem poslu srečujem z ženskami, ki so lepe in povrhu zelo izobražene, razgledane, samostojne. Stvar je v tem, da ima lepa, izobražena in razgledana ženska tudi višje kriterije glede partnerjevega videza. Ker ve, da je lahko izbirčna in dobi najboljše.

Držim se tega, da mora človek poznati svojo ligo in se ne siliti nekam, kjer nima kaj početi. Če temu praviš slaba samopodoba in nizka samozavest, tudi prav. Jaz temu pravimi biti realen.[/quote]

Točno v tem je težava, pa ne le tvoja, večine. Tisti, ki “izbira”, bo vedno izbral puhlost in materializem, ker če izbiraš, pač … izbiraš. Ko izbiraš, ljubezni zraven ni. Jaz ljubim ali pa ne ljubim. Ne morem se odločit, da bom izbirala, potem po preferencah izbrala in se potem po vsej sili potrudila, da ljubim izbrano. Ne, ali je tisto nekaj prisotno že takoj na začetku in se potem razvije ali ne razvije. In verjemi, se ne zgodi, da boš v enem trenutku tisto nekaj čutil do več oseb hkrati, ker ja, takrat teoretično bi pa lahko šlo za izbiro.

Če se odločaš za zvezo z izbiranjem, dobiš pusto, prazno zvezo ali v najboljšem primeru … za silo, ker pač boljšega ni.

@kajtakoni

vsak človek izbira, zavedno in nezavedno in ravno zaradi tega je nato zmožen ljubiti.

Zelo dober test, ki sem ga preizkusil tudi sam in opazil podobne rezultate.

Mene bolj to kar opisuješ ti, motijo totalno nerealne slike žensk, ki jih objavljajo na teh portalih. Resničen izgled žensk je popolnoma drugačen v primerjavi s temi slikami od različnimi koti in svetlobami, ki jih objavijo na portalu.

Ženska, ki izgleda na sliki še sprejemljivo, je v resničnosti GROZNA.
Ženska, ki izgleda na sliki fantastično, je v resnici POVPREČNA.

Halo, ali morate biti ženske res tako umetne, da ujamete kakega tipa? Zakaj niste ponosne na to kar ste, ne pa da se prodajate z nekimi neresničnimi slikami, ki prikazujejo umetno stanje, ne prikazujejo resničnega izgleda, vse skupaj olepšate z barvnimi filtri, uporabljate fotografske trike, skratka kažete se v nerealni luči.

Lej ga, stuširaj se, postrič se pejt, dva dni se ne brij, eno luštno majčko obleč, pa v kamero se luštno, optimistično nasmej (če imaš lepe zobe pokaži zobe, drugače tišči žnable skup), pa bo. Ne rabiš bit Brad Pitt, res ne. Ženske iščejo enega fun tipčka, ne zateženca zanemarjenega.

Zelo hitro ste dobili resničen odgovor.

Denar iščejo tisti, ki ga sami nimajo in si ga ne znajo priboriti, status pa tisti, kjer jim je najpomembnejša zunanja slika in kako jih ljudje dojemajo. Za ljudi z dobrim videzom je pa videz vedno najpomembnejši (kar je načeloma naravno in razumljivo – smo vizualna bitja), za ženske je celo videz bolj pomemben kakor za moške (ženske vedno govorijo tisto, kar delajo obratno), še posebej v teh časih, kjer smo moški vsaj za stopničko višje oz. v povprečju boljšega videza kakor ženske. Ogromno žensk je žal predebelih, moški sploh prave izbire nimamo. Kaj šele, če bi se bil make-up prepovedan….

Zelo dober test, ki sem ga preizkusil tudi sam in opazil podobne rezultate.

Mene bolj to kar opisuješ ti, motijo totalno nerealne slike žensk, ki jih objavljajo na teh portalih. Resničen izgled žensk je popolnoma drugačen v primerjavi s temi slikami od različnimi koti in svetlobami, ki jih objavijo na portalu.

Ženska, ki izgleda na sliki še sprejemljivo, je v resničnosti GROZNA.
Ženska, ki izgleda na sliki fantastično, je v resnici POVPREČNA.

Halo, ali morate biti ženske res tako umetne, da ujamete kakega tipa? Zakaj niste ponosne na to kar ste, ne pa da se prodajate z nekimi neresničnimi slikami, ki prikazujejo umetno stanje, ne prikazujejo resničnega izgleda, vse skupaj olepšate z barvnimi filtri, uporabljate fotografske trike, skratka kažete se v nerealni luči.[/quote]

Še ena resnica. Ženske so bistveno slabšega videza, iščejo pa moške vrhunskega izgleda.

Joj revčki ubogi, dajte se sprijaznit, da niste niti povprečni, zato ne morete dobiti ženske – oziroma, lahko bi dobili kakšno na vašem nivoju – podpovprečnega izgleda in brez denarja. Prej ko boste spustili kriterije, prej boste našli žensko…. Že to, da iščete partnerje preko portalov, pove o vas več, kot 1000 besed (enako je s tistimi ženskami, ki visijo na teh portalih).

Če že pecariš, to delaj tam, kjer je malo dedcev in veliko bab. Ti se pa prijaviš tja, kjer je največ potrebnih dedcev, torej internet in delaš zaključke. Ma bravo.

Lepotico pogledam, normalno, tako kot pogledam zanimivo arhitekturo, lepo umetniško delo, ali eksotičen avto. Ampak imel pa je ne bi, ker z njo ne bi imel kaj početi. Tako kot ne bi imel kaj početi s Ferrarijem v garaži ali Monetom na steni v dnevni sobi. Zato imam raje povprečne, prizemljene, low-maintenance ženske. In takšne so ponavadi ravno v kotih.

In še to – “lepotic” na spoznavnem servisu sploh ne kontaktiram. Ker se zavedam, da so po videzu izven moje lige in ker imajo “lepotice” ponavadi življenjski stil, ki mi ne odgovarja.[/quote]

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.[/quote]

Se podpišem pod tole. Jaz sem tudi takšna.

To sem jaz napisala.

Itak, da je pomemben. Lahko je tip drugače čisto fajn pa če ni totalno hud za pojest mu nič ne pomaga. Me je en (ki mi na videz sploh ni bil všeč) lovil ene 2 leti, da me je končno dobil. Sem potrebovala kar nekaj časa, da sem se zagrela pa še takrat je bilo bolj “tko-tko”. Itak ni dolgo trajalo. So bili še drugi problemi.

Babe dost blefirate gelde videza. Sploh na slikah. Mejkap, malo pshotoshop, ovo ono, pa pride čudo ven. V živo pa neka čist pvoprečna žalost. večina tega, s čimer babe budalite f.ukfehtarje , je bolj fake. redkokatera je naravno “huda”.

Točno tako, nismo si moški in ženske tako različno kot se rado omenja. Na začetku pač šteje samo videz, pa lahko filozofirate kakor želite.

Lepotico pogledam, normalno, tako kot pogledam zanimivo arhitekturo, lepo umetniško delo, ali eksotičen avto. Ampak imel pa je ne bi, ker z njo ne bi imel kaj početi. Tako kot ne bi imel kaj početi s Ferrarijem v garaži ali Monetom na steni v dnevni sobi. Zato imam raje povprečne, prizemljene, low-maintenance ženske. In takšne so ponavadi ravno v kotih.

In še to – “lepotic” na spoznavnem servisu sploh ne kontaktiram. Ker se zavedam, da so po videzu izven moje lige in ker imajo “lepotice” ponavadi življenjski stil, ki mi ne odgovarja.[/quote]

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.[/quote]

Tak tip žensk išče v moškem svojega očeta. A grd samozavestnež brez podlage, ti je pa takoj sexy…. blef…

Točno tako, nismo si moški in ženske tako različno kot se rado omenja. Na začetku pač šteje samo videz, pa lahko filozofirate kakor želite.[/quote]

Jah tako pač je. Na začetku se vsi zagledamo v videz potem pa dalje. Če ni videza takoj na začetku kar traja nekaj časa, da se eden zagreje za drugega.

Vi dedci, ki ful iščete, pa ne najdete, pa cele dneve še na portalih visite, pa vam nobena niti ne odpiše, morate biti res obup. Če pogledam okoli sebe, vsak prijatelj ali znanec, ki hoče imeti babo, jo ima. brez so samo taki, ki iz takega ali drugačnega razloga nočejo imeti z babami nič. bab je več kot moških in res morš bit obup od dedca, pa še v glavi prepih imet, da ti uspe zamuditi prav vsako priliko za parčkanje z babo, če si tega kao želiš. vas neprostovoljno samskih se babe izogibajo z razlogom, ker ste pač bolj glupi in asocialni.

Svojo trditev si demantiral že z naslednima stavkoma. Pri veliki večini moških avtomatsko odpade vsaka z viškom kg, preveč make-upa, premalo make-upa, slaba koža, nenavadne poteze,… Skratka izbirčnost na višku, ogromno žensk je v teoriji nesprejemljivih.

Ženske takšnih univerzalnih kriterijev nimamo. Je pač “medvedek” za stisnit se zraven. Ali pa ima tak zanimiv nos. Pa mogoče malo bolj kosmat, no big deal, nobena prijateljica nas ne bo zaradi tega zbadala. Niste nobeno stopničko višje, samo srečo imate, da družba od vas ne zahteva vizualne perfekcije.

Pa naj še kdo reče, da so samo ženske obremenjene z vizuelnostjo. Človek ti pač mora biti všeč, tudi ko usta odpre. Kaj je tu sploh nelogičnega? A se boš pokrival s pouštrom, na katerem boš imel prilepljeno sliko, ki bo za drugega atraktivna? Realnost nikdar ni škodovala, samozavest tudi ne, v nasprotnem stvari odbijajo. Nič pa ne pomaga lepa slika, če je embalaža prazna.
In če velja tudi, da v kolikor je kdo povprečen ali podpovprečen vizuelno, ga niti notranja embalaža ne krasi, kot je nekdo povedal iz “lige”. Odpadna embalaža se ve, kje naj bi imela zbirni prostor. Ker nima sredstev za vzdrževanje ala ferarijev v osnovi, je potem tudi brezpredmetna razprava, česa nekdo ne bi, ker si tega enostavno ne more privoščiti. Ker če bi imel sredstva, bi tudi ala ferari lahko nekdo upravljal in če ima zraven še kaj praktičnega, kar lahko uporabi. Če nekdo ni dorasel zahtevnosti ter sredstvom, ne pomeni, da za koga drugega ne bodo stvari uporabne.
Tako bi imel takšen iz “lige” lahko tudi zgolj lepo sliko, s katero si pravzaprav ne bi zmogel nič pomagati. Zato bo zadovoljen tudi z manj od nič. S čemer bo potem lahko vzporedno sodeloval in se ne počutil morebitno ogroženega. Kar bo spet načelo njegovo samozavest.

Vse je pomembno in slabe tolažbe pač ne vodijo v produktivnost. Primer dobre prakse všečnosti ali nevšečnosti pa dovolj zgovorno govorijo tudi razni Fb-ji, ki mnogokrat odstopajo od realnosti.

Avtor, drugače pa tudi, če te ekspirimenti izpopolnjujejo, je to ok, v kolikor pa, če pri eksperimentih ne zmoreš sam prisloniti svoje kvote nadgradenj pri odzivih, s katerimi si nekako sprejemljiv, primerljiv, dopolnilen, je potem ničelno iskanje zunanjih pogledov, kako gledajo drugi. Ker še sam ne veš morda dobro, kaj pravzaprav iščeš ali bi. Razen, če so statistični podatki in analize tisti del, ki te izpopolnjujejo.

Svojo trditev si demantiral že z naslednima stavkoma. Pri veliki večini moških avtomatsko odpade vsaka z viškom kg, preveč make-upa, premalo make-upa, slaba koža, nenavadne poteze,… Skratka izbirčnost na višku, ogromno žensk je v teoriji nesprejemljivih.

Ženske takšnih univerzalnih kriterijev nimamo. Je pač “medvedek” za stisnit se zraven. Ali pa ima tak zanimiv nos. Pa mogoče malo bolj kosmat, no big deal, nobena prijateljica nas ne bo zaradi tega zbadala. Niste nobeno stopničko višje, samo srečo imate, da družba od vas ne zahteva vizualne perfekcije.[/quote]

Mati mi izgleda bolje kot današnje srednješolke/mladenke, ki sovražijo telovadbo in vse povezano z gibanjem, zato pa je potem vsaka, ki izgleda normalno že takoj rangirana previsoko. Predebelih moških je bistveno manj.

Svojo trditev si demantiral že z naslednima stavkoma. Pri veliki večini moških avtomatsko odpade vsaka z viškom kg, preveč make-upa, premalo make-upa, slaba koža, nenavadne poteze,… Skratka izbirčnost na višku, ogromno žensk je v teoriji nesprejemljivih.

Ženske takšnih univerzalnih kriterijev nimamo. Je pač “medvedek” za stisnit se zraven. Ali pa ima tak zanimiv nos. Pa mogoče malo bolj kosmat, no big deal, nobena prijateljica nas ne bo zaradi tega zbadala. Niste nobeno stopničko višje, samo srečo imate, da družba od vas ne zahteva vizualne perfekcije.[/quote]

Kako to misliš, “je pač medvedek”? A to meniš, da so vsem ženskam moški, z viški kilogramov všeč? Ker se tolažijo, da so pač medvedki? Ok, če je nekomu visoka kvota kg všeč, njegov pogled ali izbira.
Je kar fajn, da vsak zase kaj pove, ne generalno.

http://www.stat.si/StatWeb/prikazi-novico?id=5730&idp=17&headerbar=15

Moških je več kot žensk, pusti tiste nad 60let. Zakaj pa misliš, da se lahko tako preseravajo…?

Nehajte nakladati.
Če bi me imela oba rada, bi raje izbrala bogatega in pametnega kot pa revnega in pametnega. Tudi če bi kateri bil lep.
In moški, če bi vas imeli obe radi, bi raje izbrali lepo in pametno kot pa grdo in pametno.
Razen kakšni s posebnimi težavami (manjvrednostni kompleks, narcisi …).

New Report

Close