Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske po 40 tarče posmeha

Ženske po 40 tarče posmeha


Imam stol, ki gre gor in dol :-)[/quote]

Naprej pa nazaj pa tako ni problem, ponavadi so na koleščkih.[/quote]
No, ne vem po pisarni se pa res ne vozačkam okoli. Se pa včas nagibam naprej in nazaj, sploh če se mi kdo drug usede na moj stol.

Zakaj se sploh sekiraš za to, kar govorijo tvoji sodelavci? Kaj pa imaš z njimi, razen skupnega dela? Veš, kako pravijo – ni važno, kaj ti nekdo reče, ampak kdo ti to reče. Če so ti fantje sami po sebi brezveznjaki, se nimaš kaj sekirat. Skrbi naj te, ko te kritizira nekdo, ki ga spoštuješ. V moji službi pa najbolj kritizira ženske moški, ki je tik pred penzijo. Tudi štiridesetletnice ga ne povohajo.[/quote]

Posluš gazela, tebi pa se samo v službi dogaja? V realnem življenju nič?

Za avtorico teme pa, malo jih prečekiraj te nesramne tipčke md nogami , zagrabi, stisni, boš videla kako bodo prebledeli. Pa še mir ti bodo dali.

Tako to je, enaki ptiči vedno skupaj letajo. Pa tudi če celo življenje ostanejo na mesu. Ker so v večin mislijo, da je tako prav. Takim ni dano doumeti, da lajf ni namenjen pohlepu (po mesu), temveč osvoboditvi tega.

Pa dober seks!


Še posebej, če bo pospremljeno z razočaranim “Ahhh…” in pogledom, ki pravi: “A to je vse?”

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

Tako to je, enaki ptiči vedno skupaj letajo. Pa tudi če celo življenje ostanejo na mesu. Ker so v večin mislijo, da je tako prav. Takim ni dano doumeti, da lajf ni namenjen pohlepu (po mesu), temveč osvoboditvi tega.

Pa dober seks![/quote]

Glede na stopnjo trenutne resocializacije uporabljaš različne vzdevke? Koliko vas pa je v eni in isti osebi?:)) Tista zjutraj vas je naštela kar nekaj, zagotovo se bi jih pa še par našlo :)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Cim pridejo primitivci s cveka123 tipa premica not-en stajerc in radodajka ragla sem, je takoj sranje.A ne bi sla raje tja kjer vama je mesto?

Če jih pa še tam spremljaš, potem jim pa že moraš nekaj zavidat in to zagotovo ni primitivnost, mar ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

pogled mu zapičiš v šlic
privzigneš kiklo, pomahaš z joški
ga pogledaš takega v oči in pof.ukljivo rečeš: ti pa že dolgo ne moreš f.u.kat

Raglja je kot mehiške nadaljevanke. Četudi zamudiš petnajst epizod, še vedno veš, za kaj gre. :))

Ti pa res ni maš lajfa pa me po vseh forumih zasleduješ.

Pa ko bi bila vsaj toliko karakterna, da bi se prijavila.

Al si nepotešena samska kača, al pa tvojmu več ne stoji. Eno bo.

Veš kako napiše Redna………..podenj. To si ti!!! Dno dna.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Prav gotov še nekaj, štejem pa ne, niti se ne obremenjujem s tem.

Jaz sem pred leti dostikrat slišala od sodelavca da smo ženske kure. Potem sem mu pa enkrat odgovorila: kdo sedi na jajcih ti ali jaz. Odziv v moj prid in nič več debat o kurah….

Kaj pa to delaš, da imaš same jebivetre okoli sebe?

Sploh se nič obremenjevat kaj imajo pripombe to samo pokaže kulturo in odnos teh ljudi z katerimi delaš .
Moje mnenje je da so ženske po 40 letu lih tanahboljše 🙂 samdrage ženske tega se morte same zavedat
ali da vam pove vaš partner ki vas ima res rad nobena nad 40 ni za odpad vsaka ženska je kateremu moškemu všeč .Rajši naj povejo da se jim ne dvigne vedno če jim ženska ne pomaga .Spomni se nato kar sem ti napisal
in se jim nasmej 🙂

Nevem zakaj so me pobrisal 🙂 Ampak to se samo vidi kakkšni so to ljudje v tvojem kolektivu .
Da se izživljajo itd seveda je to za njih hec 🙂 Naj rajši povedo da se jim ne dvigne če jim ženska ne pomaga 🙂
No sedaj me bo admin gotovo še enkrat pobrisal 🙂
Ti samo uživaj in gotovo ti je tvoj fant ali partner reku da si ok ženska .
Naj samo še povem da so ženske po 40 letu vredu bejbe 🙂

Se opravičujem me niso pobrisal 🙂
samo pri meni je bilo videti kot da je pobrisano 🙂

Ne vem, kaj se vsi tolk razburjate. JAz imam 38 let, smrdim po ribah in joške mi visijo do kolen. In?! 🙂

Ja kako pa izgleda večina moških po 30 ali pa po 40 letu.So debeli ,že rahlo plešasti in sivi, imajo pivski trebuh in podbradek ter povešeno rit.Ženske če vas moški sekira ga samo poglejte kako on izgleda in v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov se sploh ne boste zasekirale,ker on izgleda še slabše.Pravih lepotcev in lepotic je pa itak samo za vzorec.Ker pri moškem sploh ni pomembno da če je mišičast da je tudi lep ker na lepoto vpliva tonus in simetrija telesa in ne mišice same po sebi,ter seveda obraz.

Jutro družba,

dejte mi neki razpucat; al je 40 letnica, mal zaostajam na temlem MONu (so druga opravila te tedne…)
od 35 do 45 al
od 40 do 49.

Ne vem, precej tega kar je gor napisan mi glih ne pade v obe te skupini. Bi prej reku da VAM neki klikne glih med uuuuu mal pred 4x se začne. Potem pa če ste v glavi poštimale to vlečete tja do 49. Jst sn za.

No tist nasmeh, pa zobki, pa “govorica telesa” mal peša, sam če hočte mate ma velik za povedat, lohk pa še več pokažete – pa ko se vležete je vse na pravem mestu, nčč dol ne visi!
😉

Uuuuu tebe pa mal ego daje? Ti, lepota, to pomen, da ga/nas nis lepo ohranjala in negovala. Mi smo hitro pokvarljiva roba. EEEeeee kje je inteligenca? Tega nis naštela….
Vsekakor vidim da niti v eni trditvi se ne najdem. Lohk preveriš….

Avtorica, tudi sama sem stara 40+, delam že 15 let v moškem kolektivu, tudi naše stranke so pretežno moški vseh starosti in izobrazbe…. Še nikoli nisem slišala kakšnega zbadanja na moja leta, dnevno dobivam pohvale glede mojega videza pri mojih letih. Pa sem čisto povprečna ženska, s kakšnim kilogramom preveč, ….
malo se zamisli,če niso njihove pripombe upravičene

Kaj ko bi tisti ki se hvalijo kako izgledajo prilepili kakšno svojo fotografijo da se vidi,njihova lepota.Neguje se pa vsak sam zakaj bi te negoval nekdo drug ni važno ali si ženska ali moški.

Hahaha.. nesramnost. Tudi jaz sem bila že tega deležna pa zgledam trikrat boljše kot polovica tridesetletnic. Joški mi ne visijo imam lepo postavo. Verjetno si jim všeč. Govorim iz lastnih izkušenj, ker mi je to govoril sodelavec, ki si me že 15 let želi. Ne sekiraj se verjetno so doma bolj slabo “preskrbljeni” pa pač morajo nekje žalit. Jaz bi udarila sicer prijazno in zvito kot ženske znamo na temo: žena ti ne da.

Pa lep dan!

haha in to ti sigurno rečejo neki ful postavni supermani

New Report

Close