Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske povsod padajo na iste "finte".

Ženske povsod padajo na iste "finte".

Tip ustvaril fake profil, si dal fotko manekena. Ne glede na to kaj jim me pisal, da je na antidepresivih, brez denarja, bil nenormalno nesramen v smislu “daj mi f…at”…vedno je dobil njihovo tel. cifro, lol.

Medtem, ko tukaj poslušaš kako padajo na “osebnost”, ahaha.

https://www.youtube.com/watch?v=EFnJMPQow7A

Imaš takšne in drugačne ženske. Nihče ne pravi, da nekatere ne padejo na fore. Mogoče jim pa tako ustreza, a veeeeš.

Kaj, šokirani ste kao, da ženske palijo na lepotce, ne pa na povprečneže?

Moški pa na lepotice sploh ne, njim je pa pomemben karakter na ženski. Haha

A zdaj bi moralo bit ženske sram, ker so jim všeč lepotci in bogataši, ne pa luzerji?

Ta na levi strani je pa res pravi lepotec, top maneken. Ni čudno, da ženske izgubijo pamet. Ta na desni, je pa čuden, pa tako zelo na ozko gleda. Pa kaj ima čez glavo, kapucar?

To kar je ta tip naredu, sem jaz ze lep cajt nazaj izvedel. S tem da jaz sem bil bolj ekstremen. Nisem govoril zanicljivo o sebi, ampak sem pljuval po zenskah kok so neumne, plehke ipd., pa je to redkokero ustavilo.

V bistvu so me ogovorile in mi rekle kok sm jezen..ganilo jih pa ni dost. Slike so prepricale. Od vecine sem dobil tudi nage slike.

Velika vecina ljudi je blue pill idiotov, ki nimajo tri ciste kako svet funkcionira.

To o cemer govori ta video je gola osnova. Seveda so zenske full of shit. Vecina moskih pa veljame v zenske budalastine. Nadgradnja znanja iz videa pa je, da je en in isti clovek lahko v oceh ene kulture lep, v oceh druge kulture pa grd. Namrec lepota je kulturni fenomen, ki se skozi cas spreminja. Drugi pomembni faktor je konkuranca v okolju kjer se selekcija odvija. Povprecen tip lahko raztura, ce je njegova konkurenca se toliko slabsa.

Vse to seveda tudi glede statusa in denarja. S svojo golo pojavo, izgledom, ne le oblacili, lahko v enem okolju izrazis visok status, v drugem pa si neopazen. Slednje velja tudi za kontekst. Nic drugace niti glede situiranosti.

Kaj vam hocem moskim povedat? Ne si mislit, da ste kar ste. Kako vas vidijo drugi ni odvisno le od vas, odvisno je tudi od okolja. Na vam je kako se prezentirate, v kaksnem kontekstu, kaj iz sebe naredite (npr. fitnes, dosezki, …) in kje/koga barite. To pa je ogromen vpliv. Lahko pa si recete sem kar sem in se prepustite normam okolja kjer se nahajate.

A ti morda ne veš, kaj povprečen pomeni? Če je konkurenca slabša, potem to ni več povprečen tip. LOL.

By the way, zakaj pa mislite, da razne brezvezne zenske barijo razne “zapecene” ali kako jim ze recete in so v prvih vrstah za uvoz cim vec tem “migrantov”? Zakaj mislite, da razne zenskegarijo po forumih kjer videz dolgo ne pride do izraza? Zakaj mislite, dase razne zenske fokusirajo na nisho tipov; npr. geeke, ipd? In, nenazadnje, zakaj zenske nosijo seksi oblacija, visoke pete in masko na frisu? Da ne omenjamo sto raznih lepotnih operacij, umetnih trepalnic, narisanih obrvi, lasnih podaljskov, botoksov, umetnih nohtov, kozmeticnih tretmajev, itd, itd. Zato, ker se zavedajo, da naravne, na odprtem trgu, niso dovolj konkurencne, da bi dobile tisto kar si zelijo. In poskusajo preko raznih “trikov” dobiti cim boljsega partnerja. Moski smo pravi amaterji kar se tega tice. Potem pa bi se goske se sopirili, ce se moski posluzikaksnega amaterskega trika. Pateticna dvolicnost, ko se gre moskega shame-at, ce skrbi zase, hodi na fitnes, v kozmeticni salon, ima frizuro, itd, itd. Ali, bog ne daj, ce ne zivi kot solata, vedno na istem vrticku.

A ti morda ne veš, kaj povprečen pomeni? Če je konkurenca slabša, potem to ni več povprečen tip. LOL.
[/quote]
Joj kako je smesno, haha.

Samo zato, ker je nekdo v nekem okolju objektivno povprecen se ne pomeni, da v xy okoliscinah ne daje vtis, da je wow tip. Povprecnes bo na zabavi v druzbi se slapsih tipov in med veliko zenskami lahko zahaklah par nivojev visjo zensko. V sirsem okolju je povprecen. Vseeno pa je v tisti druzbi as. Itd. Skratka, pomembna je konkurenca na mikro nivoju. Pomembno je tudi kako te prvic zenska vidi, kontekst, kot, itd. Morda zgledasiz xy perspektive wow, pa ceprav si zicer povprecen. Itd.


Joj kako je smesno, haha.

Samo zato, ker je nekdo v nekem okolju objektivno povprecen se ne pomeni, da v xy okoliscinah ne daje vtis, da je wow tip. Povprecnes bo na zabavi v druzbi se slapsih tipov in med veliko zenskami lahko zahaklah par nivojev visjo zensko. V sirsem okolju je povprecen. Vseeno pa je v tisti druzbi as. Itd. Skratka, pomembna je konkurenca na mikro nivoju. Pomembno je tudi kako te prvic zenska vidi, kontekst, kot, itd. Morda zgledasiz xy perspektive wow, pa ceprav si zicer povprecen. Itd.
[/quote]

Povpečnost se tako ali tako presoja glede na specifično okolje, da je nekdo povprečen globalno gledano, je itak neka teorija, ki nikogar v praksi ne zanima, ker nihče ne pozna in ne izbira med par milijardami ljudi.

Tako da ja, je smešno, da rečeš nekomu, da je povprečen in je hkrati konkurenca slabša. Haha.

Povpečnost se tako ali tako presoja glede na specifično okolje, da je nekdo povprečen globalno gledano, je itak neka teorija, ki nikogar v praksi ne zanima, ker nihče ne pozna in ne izbira med par milijardami ljudi.

Tako da ja, je smešno, da rečeš nekomu, da je povprečen in je hkrati konkurenca slabša. Haha.
[/quote]
Ljudje se marsicemu smejijo, ko bi si naredili uslugo in poskusili doumeti bistvo povedanega.

Ravna jaz sem povdaril, da je lepota/videz lokalni kulturni fenomen. Poskusam biti prakticen. Vzemimo po videzu povprecnega Slovenca. Prakticno kjerkoli v Sloveniji bo povprecen. Sicer bo morda Micki tak tip boljusec kot Mojci, ampak objektivno bo na prostoru Slovenije pivprecen.

Ta isti povprecnez lahko v druzbi podpovprecnezev pride na zabavo kjer so same zenske. Se vedno smo v Sloveniji in se vedno je za slovensko okolje povprecen. Ampak na tisti zabavi je lahko glavni as in marsikatera zenska se zna potegovati za njegovo pozornost. V kontekstu zabave bo nadpovprečen. In, ce ima kaj v glavi, ne bo zenske iskal na ulici, kjer bo ignoriran kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povprecnezev, ampak na taksnih zabavah, kjer se mu bo dogajalo bolj kot nadpovprecnezem na ulici. In, ce se zna gibati na pravih mestih, bo zivel zivljenje vizualno privlacnega tipa pa veprav je povprecnez. To isto velja za punce, ki gredo studirati na eltro, strojni, IT, … faks. Obratno pa se zgodi celo nekoliko nedpovprecnemu Slovencu, ki gre zenske iskat po online portalih tipa ona-on. Imel bo obcutek, da ni niti povprecen. Ker je taksna poplava tipov in malo zensk.

Glej prakticno. To ni akademska debata. Gre za to kako clovek cim vec iztrzi s tistim kar je/ima.

Incel video. Prvič slišiš, avtor? Predlagam, da pogledaš še to, kako se vsi norca delajo iz incelov.

Pa kaj se temu čudite?
Ženske padajo na lepoto, tako kot moški. Priznale ne bodo, da ne bi izpadle plehke.
Tista, ki prizna je takoj skritizirana od drugih žensk in ne nujno moških.
Vsaka bi imela rajši lepotca kot povprečneža. Opazujte jih kako skrivoma gledajo za lepšimi. Vse to delajo, razen lezb.

DXY, dobro povedano. Logično in direktno, tako kot je.

Samo prvi stavek sem prebral, pa sem takoj vedel, da si incel.

Vse ostalo naprej je samo nakladanje enga osamljenga tipa, ki ima čudno predstavo o sočloveku.

News flash:
[img]https://media.giphy.com/media/Czpk45TeKjiAU/giphy.gif[/img]

Samo prvi stavek sem prebral, pa sem takoj vedel, da si incel.

Vse ostalo naprej je samo nakladanje enga osamljenga tipa, ki ima čudno predstavo o sočloveku.

News flash:
[img]https://media.giphy.com/media/Czpk45TeKjiAU/giphy.gif[/img]
[/quote]
Kako samo ti obvladas, lol.

Pojma nimam, ce si incel. Si pa neumen, lol.


Kako samo ti obvladas, lol.

Pojma nimam, ce si incel. Si pa neumen, lol.
[/quote]

Ha, ne gre ti to dobro od rok. “Lol, neumen” – prazne besede, tako kakor tvoji ostali sestavki. Priporočam obisk psihoterapetva, da skupaj odkrijeta izvor nizke samopodobe.

Ja in kaj ti bo profil? Kaj se boš ves čas skrival za profilom? Če ne, je važna samo reala, tole ti ne koristi kaj veliko, ker to kar si v virtuali, ne boš v reali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če glumiš seveda, tisti, ki ne glumi, bo seveda tudi v reali enak, kot v virtuali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja in kaj ti bo profil? Kaj se boš ves čas skrival za profilom? Če ne, je važna samo reala, tole ti ne koristi kaj veliko, ker to kar si v virtuali, ne boš v reali.
[/quote]
Korist je v tem, da spozna resnico. Tako kot bi se vecina moskih, ki bari online, marsikaj naucila skozi eksperiment pretvarjanja, da so zenske. Koncno bi razumeli zakaj se zenske obnasajo kot se ze obnasajo. S tem, da gre za specifiko xy portala, Slovenija, itd.

Tipi, ki poznajo samo svojo izkusnjo v okolju x in okoliscinah y, pa ce jim gre ali ne, jim uspe (karkoli ze to pomeni) 0x, 1x ali 100x, nimajo pojma o pojmu. To vas je pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zadeve razumes sele skozi pestre izkusenj.

Ostali pa ste navadne ovce, ki nimate pojma o pojmu. Pa ce ste uspesne ovce ali ne.


Korist je v tem, da spozna resnico. Tako kot bi se vecina moskih, ki bari online, marsikaj naucila skozi eksperiment pretvarjanja, da so zenske. Koncno bi razumeli zakaj se zenske obnasajo kot se ze obnasajo. S tem, da gre za specifiko xy portala, Slovenija, itd.

Tipi, ki poznajo samo svojo izkusnjo v okolju x in okoliscinah y, pa ce jim gre ali ne, jim uspe (karkoli ze to pomeni) 0x, 1x ali 100x, nimajo pojma o pojmu. To vas je pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zadeve razumes sele skozi pestre izkusenj.

Ostali pa ste navadne ovce, ki nimate pojma o pojmu. Pa ce ste uspesne ovce ali ne.
[/quote]

Lol, kakšno resnico. S tem samo nabaše na eno kopico žensk, ki so vajene zmerjanja in jih to na nek način privlači. To je vse, kar je “koristi” od resnice.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lol, kakšno resnico. S tem samo nabaše na eno kopico žensk, ki so vajene zmerjanja in jih to na nek način privlači. To je vse, kar je “koristi” od resnice.
[/quote]
Kot receno, pojma o pojmu nimas.

Ampak tega, da si domisljas kak poznavalec si, sem ze vajen. Tako, da vem, da bos tak supljoglavec tudi ostal.


Kot receno, pojma o pojmu nimas.

Ampak tega, da si domisljas kak poznavalec si, sem ze vajen. Tako, da vem, da bos tak supljoglavec tudi ostal.
[/quote]

Si mi vzel besede z jezika: 🙂
Ti torej misliš, da različni ljudje v isti situaciji enako reagirajo. Jaz pa pravim, da ne. Torej en šupak bo enako reagiral, kot en inteligenten človek v enakem okolju. Nisi mi ti prav bister, če se s tem strinjaš. Iz tvoje izpeljave se namreč razume, da so vse ženske enako in da reagirajo enako v isti situaciji. No ja, kar živi s tem, če ti je lažje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

DXY bi ti bil z grdo žensko?

New Report

Close