Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske povsod padajo na iste "finte".

Ženske povsod padajo na iste "finte".

Raje ga v živo vidim in potem ocenim…

Si mi vzel besede z jezika: 🙂
Ti torej misliš, da različni ljudje v isti situaciji enako reagirajo. Jaz pa pravim, da ne. Torej en šupak bo enako reagiral, kot en inteligenten človek v enakem okolju. Nisi mi ti prav bister, če se s tem strinjaš. Iz tvoje izpeljave se namreč razume, da so vse ženske enako in da reagirajo enako v isti situaciji. No ja, kar živi s tem, če ti je lažje.
[/quote]
Seres in seres in seres.

Seveda ima vsaka zenska svoje specifike. Ampak to ni poanta.

Poanta je, da si lahko atraktiven tip online privosci svasta, z raznimi odstopanji odvisno od zenske, pa se mu bodo zenske odzvale. Neatraktiven pa se lahko na trepalnice meci, pa ne bo nobenega haska. Medtem, ko bo povprecenu s “pravim” pristopom vsake toliko uspelo doseci, da se mu javi kaksna motivirana

Ma, brezveze se s tabo ukvarjat. Vecni bedak.

nova
Uredništvo priporoča


Vse iz videa bi moralo biti vsem kristalno jasno. Pa jim jasno skoraj nikomur. Ker zenske eno mislite, drugo govorite, tretje pa delate.

Potem pa imas “uspesne kurbirje”, ki Smoletu razlagajo “ti samo navali” pa bo. Ker sami nimajo pojma zakaj jim gre. Smole pa po piskru dobi. Pa imas neizkusene Markote, ki so prisli do ene in zdej mislijo, da so popili vso znanost sveta, A ravno tako nimajo pojma o pojmu.

Kakorkoli ze, je kak je, zenske ste kaksne ste. Cas bi ze bil, da se tega tudi tipi zavedo. In ve same. Ne pa da se v nedogled nekaj okolisi, zavaja, itd.


Seres in seres in seres.

Seveda ima vsaka zenska svoje specifike. Ampak to ni poanta.

Poanta je, da si lahko atraktiven tip online privosci svasta, z raznimi odstopanji odvisno od zenske, pa se mu bodo zenske odzvale. Neatraktiven pa se lahko na trepalnice meci, pa ne bo nobenega haska. Medtem, ko bo povprecenu s “pravim” pristopom vsake toliko uspelo doseci, da se mu javi kaksna motivirana

Ma, brezveze se s tabo ukvarjat. Vecni bedak.
[/quote]

Hehehe. Ja saj zato pa sem napisal, kaj ti bo to, ali boš večno ždel v virtuali ali boš še kaj ven?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa da še dodam, to kar pišem, velja za tipe, ki preizkušajo ženske, kar si v virtuali lahko privoščijo, v realnem življenju pa ne.
Še vedno pa tudi v realnem življenju pritegneš samo neko ciljno skupino, ki te je namenjena, glede na stopnjo zrelosti, seveda tudi videz in status. Na koncu je pa najbolj pomembno samo to, da človek pritegne tisto, kar si želi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vse iz videa bi moralo biti vsem kristalno jasno. Pa jim jasno skoraj nikomur. Ker zenske eno mislite, drugo govorite, tretje pa delate.

Potem pa imas “uspesne kurbirje”, ki Smoletu razlagajo “ti samo navali” pa bo. Ker sami nimajo pojma zakaj jim gre. Smole pa po piskru dobi. Pa imas neizkusene Markote, ki so prisli do ene in zdej mislijo, da so popili vso znanost sveta, A ravno tako nimajo pojma o pojmu.

Kakorkoli ze, je kak je, zenske ste kaksne ste. Cas bi ze bil, da se tega tudi tipi zavedo. In ve same. Ne pa da se v nedogled nekaj okolisi, zavaja, itd.
[/quote]
Z drugimi besedami, ti bi lepo, sam si pa grd.
😂


Z drugimi besedami, ti bi lepo, sam si pa grd.
😂
[/quote]
Ti pa imas domisljijo za povzemanje, lol.

Cela štala. Kakšno presenečenje, da ljudje padamo na lepoto.
Samo poglejte, kaj vse lepotice po svetu “pokasirajo” – moški padajo eden čez drugega in se prerivajo, kdo med njimi ji bo dal največ denarja, nakita, vsega. Iz nič postanejo prve dame, miljonarke, samo zaradi lepote in pripravljenosti to lepoto tržiti.
In zdaj ste – o groza – “ugotovili!”, da moški počnejo isto? Ja zakaj pa vendar ne za božjo voljo?
Ne štekam te fasciniranosti, res ne.

Pa ne samo to, po mojem bi šla marsikatera na MON-u napisana teorija v nič, ko bi bila kaka huda bejba v igri.

Pa ne samo to, po mojem bi šla marsikatera na MON-u napisana teorija v nič, ko bi bila kaka huda bejba v igri.
[/quote]

Itak. V neumnostih, ki so jih moški pripravljeni početi za res lepo žensko, nimajo konkurence.
Ženske, ki padejo na take finte so praviloma vsaj čez 50 in zelo osamljene.

Fora takih “eksperimentov” je nekje drugje. Neuki in naivni ljudje padajo na finte, tako na internetu kot v reali (piramidne igre, prodaja od vrat do vrat in po telefonu, najdene zlate verižice, pisma obupanih milijonarjev iz Nigerije itd). Nobena kolikor toliko prisebna ženska ni padla na tega spletnega manekena. Zato so taki poskusi samo dokaz, da vedno obstajajo naivneži, ki jih je mogoče ožeti. Ne velja samo za ženski spol.

Lepota pritegne na prvi pogled, ni pa nujno, da si želiš z njo tudi živeti. Oziroma kot je povedal nekdo pameten, z lepoto ne moreš zavreti vode.

DXY, moje sožalje, očitno nisi niti lep niti simpatičen, in bolj kot modruješ, bolj se zaciklaš. Marko ima glede tebe popolnoma prav, po mojem bi dobro naredil, če bi ga poslušal.

Na sosednji temi o avtih zenske same sebe prepricujejo, da padajo na iskrice v oceh in podoben BS. Tukaj podobna dinamika. Relativiziranje, insinuiranje, projeciranje, itd.

Pa ene kokosi, obicajno izobrazene “karieristke”, ponavadi z neko brezvezno pateticno sluzbo, si domisljajo, da one pa ze niso taksne. One prepoznajo to ali ono. Pri njih ne palijo nobeni stosi. Bla bla. Sve to je bilo ze na live TV demonstrirano, kaj sele online.

Te dni sodijo malemu, debelemu, plesastemu, … 68-letnemu Francozu, ki je pofukal cela armado Francozinj, ki so padle na njego fiktivno online persono. Rade volje so ga fukale dokler so mislile, da gre za hudega tipa, lol. Ja, fukale so ga brez, da bi ga videle, lol. Armada njih. Vecina bi se jih tako raje pod zemljo pograznila kot priznala, lol.

Nič novega.

New Report

Close