Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske pripiročam vam vegana

Ženske pripiročam vam vegana

nE morem verjet. A mi verjameš, da sem zlati ribci napisal točno to in ko sem komentar oddal mi pokaže tvojga. Stari midva isto razmišljava. Ko boš hodu po tirolah greva na pir pa kranjsko klobaso. Pa še riba zraven, da bo vsaj mal morskega hahahahha
[/quote]
:)) deal!

Sporočim, ko bom tam okol strašil na smučarsko sezono.

Hahahaha, car si :).
[/quote]

Življenjska napaka je stari mami potožit, da si lačen.

Pol si ga pa naF!

Zakaj? A misliš da jedo samo rastlinski sladoled in zmrznjene ledene kocke iz mede in melise? :))) Ja, je kar rigorozna dieta ja… Za mene ne pride v poštev, ker res ljubim vse kar je iz mleka. Od zrezkov v smetani, do jogurtov, do sirov…
[/quote]
Jst sm tud oboževala mlečne izdelke ampak mi škodujejo tak da sm se odvadla. Na začetku je težko, pol pa ni tak problem. Včasih probam kej mlečnega pa mi ni več tak okusno kot mi je blo prej. Zanimivo!


Jst sm tud oboževala mlečne izdelke ampak mi škodujejo tak da sm se odvadla. Na začetku je težko, pol pa ni tak problem. Včasih probam kej mlečnega pa mi ni več tak okusno kot mi je blo prej. Zanimivo!
[/quote]

Ja, mlečni izdelki marsikomu ne pašejo. Predvsem ženske imate s tem večji problem. Meni pa recimo škoduje kruh 🙁 Tako da potem nadomestim s tem, da jem salamo pa velik kos sira. Isto fajn hahahahha

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

itak, zato men stalno stoji, ker non stop špinačo jem hehe…., malo morgen, kdo rad f u k a pač rad f u k a in v tem noro uživa, pa ni važno kaj je, sm, da se najde nekomplicirana, neobremenjena in dobrovoljna ženska, ki si želi akcije.

Primer čudne ženske. Čimprej daleč stran od takih, ki te vrednotijo na podlagi hrane, ki jo uživaš….

Zame je pravi moški tisti, ki ima na krožniku krvav šnicl.
[/quote]

S katere kamene dobe si pa ti ušla??

Testosteron. Vegani ga majo več.


Zato čimprej stran od Goldfish. 🙂

Testosteron. Vegani ga majo več.
[/quote]
Meni se zdi , da je Bryan Adams vegan ali vegetarijanec. Fajn!! Fajn dečko

Jaz sem vegan v poznih 20-ih in bi tezko rekel, da ne izgledam dobro. Sicer sem visok in suh, z modrimi ocmi in rjavimi lasmi, ampak vseeno, precej atletski, ker se ogromno bavim s sportom.


Meni se zdi , da je Bryan Adams vegan ali vegetarijanec. Fajn!! Fajn dečko
[/quote]
https://www.livekindly.co/vegan-bryan-adams-removing-all-animal-products-best-thing-he-ever-did/

S katere kamene dobe si pa ti ušla??
[/quote]

Moj poudarek je bil sarkastičen, ampak je nekaj na tem, brez tega, da bi moškemu tekla kri iz ust :).

New Report

Close