Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, se oblačite svojim letom primerno?

Ženske, se oblačite svojim letom primerno?

Majčko, oblekico, bluzica….to govoriš o hčerki? in trenerka je ženska, ki trenira druge, oblačilo je pa trenirka.

Drugače pa: Vagabund je napisal/a: ↑
Slovenci ste… Ste en čuden narod. Hvala bogu sem v tujini in hvala bogu nekomu pomagam. V reali. Lepo poletje vam želim.
Mogoče pa kdaj anonimno oglasim. Ampak… Po pravici povedano nimam ne volje ne želje.
Srečno. Definitvno pa nikdar več javno in izpostavljeno, da me bo lahko vsak osnovnošolec poscal.

Sem upala, da boš držal besedo:(
[/quote]

On je “slovencelj” ki se dela pametnega pa superiornega, čeprav ni nič od tega

Je najpomembnejša svoboda, da se lahko oblečeš karkoli želiš, da si pri tem neobremenjen in se dobro počutiš ter se ne oziraš na druge. Kaj je in in kaj ni je kar nekaj, vse je in, kar se v trgovinah prodaja, vsak pa naj zadeve skombinira kot mu paše. To je zame moda.

Mene prektatka krilca niso nikoli motila. Moti pa me pretirana raba pomanjševalnic. Kdaj se je to razpaslo v tako velikem obsegu?

Hude tete so tudi v starejših letih mladostniško napravljene tako da to ni nič narobe.
Temu se reče da so vredne greha.

Poznam par takih deklet, zdaj tvojih let, 20-23, ene so se ze v gimnaziji tako oblacile.
Pase pa samo eni.

Da se v 20ih tako oblacis, ti mora tudi pasat na telo in na karakter, enako kot mora 57 letnici pasat minika.

Stara sem 48 in se oblačim postavi in priložnostim primerno. To dvoje pa je nekako povezano z leti. Postava je malenkost drugačna kot pri 20, priložnosti za katere se oblačim, pa so tudi drugačne. Pomeni tudi, da je včasih na meni minica, ni pa to cenena in preozka cujna. Na meni so kdaj tudi hlače ala pajkice, ki pa so lepe, dodelane in take, da mi pašejo. Ker imam višji standard kot pri 20, si lahko privoščim boljše stvari, to pa je vse. Kavbojke imam tudi velikokrat, ker včasih je to najprimernejše oblačilo. In ravno tako allstarke.

On je “slovencelj” ki se dela pametnega pa superiornega, čeprav ni nič od tega
[/quote]

Vsak, ki rojakom reče slovencelj, se dela pametnega pa superiornega, čeprav ni nič od tega.

Oblačim se normalno, klasično. Hlače, krilo malenkost čez kolena, ne nosim globokih dekoltejev, mini krila ali bluz in majčk brez rokavov (razen za doma). Če si starejši, imaš ohlapno kožo in je zelo grdo videt tiste ovele roke, kjer ti visi koža kot zavese.
Nosim pa tudi kavbojke in pajkice, seveda imam pri tem bluze ali majce, ki mi sežejo čez rit, tako da zgleda čisto spodobno.
Imam morda par kilov preveč (za moje pojme), ampak čisto nič kritično in grdo.
Las si ne barvam (nisem še dosti siva), tudi si ne delam več trajn in klasičnih frizur. Vsakemu odkrito povem, koliko sem stara in se mi zdi bedasto, da bi hotela izpasti mlajša kot sem.

Sodelavka, 55 let, nekaj kg preveč. Se obleče v hlače in bluzo z nekim kačjim vzorcem in misli kako je lepa. Vsi se samo spogledujejo in nasmihajo. Naslednji dan pride v službo dokaj okusno oblečena in ena spusti komentar: ” A se je levila?”

😀😃

Vas je pa tu tudi kar nekaj 40 plus zapuscenih, predebelih, ki potem zavidate nam, nekaterim 40 plus ki nam minike in pajkice pasejo…potem pa pisete, kako grozno izgledamo..

Oblačim se svojemu počutju in priložnosti primerno.


Folvšija debelih in grdih žensk. Grda se res ne more v minico stisniti, šlavfi visijo na vse strani. V pajkicah pa bajse konkurirajo dvornim norčkom.

Stara sem 30 let in obozujem majice in puloverje kjer so narisane kaksne zivali. Prejsni teden sem si recimo kupila bel pleten pullovercek z zgoraj nasito kosmato pando. Se mi zdi da bolj je majica otrocja rajse jo nosim

Letom primerno? Noup:) V najstniških letih sem se oblačila, tako da sem izgledala starejša, zdaj se oblačim tako, da izgledam mlajša:):):)
Vse pa je odvisno od mojega počutja:)

:-)))

Jaz se. Všeč mi je stil Mirande Kerr. Tak klasičen, večen in hkrati zelo raznolik, ampak nikoli ne pretirava. Lahko je casual ali pa čista eleganca.
[img]https://hips.hearstapps.com/harpersbazaaruk.cdnds.net/15/37/original/original-15mirandakerr-creamdress-jpg-1094e2bb.jpg?crop=1.0xw:1xh;center,top&resize=480:*[/img]
[img]https://4.bp.blogspot.com/-4VTrE1NZmxA/WWDY4uwjK8I/AAAAAAAATVA/rrNjtRB5SP8ttbwKB2GDnNGHaqBg_tDWwCLcBGAs/s1600/miranda{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Bkerr{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Bcloset{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Bshop{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Bher{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Boutfits.jpg[/img]

Melania Trump se tudi oblači zelo okusno po mojem mnenju, sicer dosti bolj resno kot Miranda, je pa kar nekaj let starejša.

Rachel Green, itak 😊
[img]https://d38ublwa0mk08o.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/04/tumblr_nbga7vV0EH1tjh491o1_1280.png[/img]

In Kate Middleton ima meni zelo všečen, ženstven stil, čeprav se večini Slovenk, vsaj tistim okrog mene, zdi njen stil čisto dolgočasen.

Za take velja. Bolj sem stara, bolj moram izstopat z barvami las, oblek, čevljev, nohtov, nakita, ličil…
[img]https://pics.me.me/the-older-you-get-the-uglier-youre-willing-to-go-39399257.png[/img]

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

I just don’t care

Odličen stil. Se kar podpišem pod tole.

Mene je mama podučila, raje manj, pa to kvalitetno.
Kvaliteta pred kvantiteto!
Najbolje klasika.
Potem pa razne kombinacije.
Moja oprema od 25 leta dalje izgleda nekako takole:
– bela, bež ali turkizno zelena bluza (s pentljo) + drugi manj priljubljeni odtenki
– dobro telirane kavbojke (črne, sive, temno modre, izprane)
– trench coat (klasični ženski baloner)
– črni, bež in rdeči salonarji z visoko peto
– torbica (mala in velika)
– mala črna oblekica
To je zame “Must have”!
Za ta letni čas.

Plus drugi manj všečni kosi, ki se jih bolj redko poslužujem.
Tole “furam” že dobrih 20 let.

Dobra si!

55 let, visoka, slank, rada sem odštekana, oblačila si sivam sama, moj stl je všeč tudi drugim

Res letom primerno.

Res letom primerno.
[/quote]

Nekaj mi ni stimalo, ko sem brala ženskega moškega, no saj veste kaj mislim 🙂

Odličen stil. Se kar podpišem pod tole.
[/quote]

Tudi jaz, enako.
Oblačim se zase in tako, da se počutim dobro in udobno. Na mnenja drugih pa se bolj malo oziram.

New Report

Close