Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske si brijete roke

Ženske si brijete roke

ne brijem ker imam čisto svetle in so neopazne, jih je čisto malo
če bi imela temne bi se jih

Kaj pa vosek?[/quote]

Ja, ampak se zelo bojim, da bi zrasle debelejše.. ne tako debele, kot pri britju, ampak sigurno pa debelejše, kot so zdaj.. Poleg tega nimam denarja, da bi dajala 60€ pri kozmetičarki, visela pri njej 3 ure, da mi zdepilira komplet noge, bikini in roke, ter potem imela še par dni razdraženo kožo… Potem pa spet jovo na novo vsak mesec, plus da ne prištejem kako neprijetno je, ko ti poganjajo nove 🙁 Če bi imela samo roke za poštimat, bi sigurno šla na vosek, ampak da bi si pa celo telo dobesedno.. nimam ne volje, ne časa, ne denarja, ne energije… 🙁 ah, kaj čmo, imam pa take trepanice, da me sprašujejo, če so umetne 🙂

Ne brijem, ker nisem moško poraščena, ampak imam tistih nekaj tankih svetlih dlačic, ki ne motijo izgleda. Res pa grdo zgledajo temno in gosto poraščene ženske roke, tako da se nad temi, ki si brijejo takšne roke, ne zgražam. Čeprav je pa tudi res, da zgleda precej nagravžno, ko na teh rokah bodejo ven kocine, ki pikajo kot moška brada..

kaj bo naslednje britje? obrvi in trepalnice?

Kaj pa vosek?[/quote]

Ja, ampak se zelo bojim, da bi zrasle debelejše.. ne tako debele, kot pri britju, ampak sigurno pa debelejše, kot so zdaj.. Poleg tega nimam denarja, da bi dajala 60€ pri kozmetičarki, visela pri njej 3 ure, da mi zdepilira komplet noge, bikini in roke, ter potem imela še par dni razdraženo kožo… Potem pa spet jovo na novo vsak mesec, plus da ne prištejem kako neprijetno je, ko ti poganjajo nove 🙁 Če bi imela samo roke za poštimat, bi sigurno šla na vosek, ampak da bi si pa celo telo dobesedno.. nimam ne volje, ne časa, ne denarja, ne energije… 🙁 ah, kaj čmo, imam pa take trepanice, da me sprašujejo, če so umetne :)[/quote]

Jaz že dolga leta uporabljam tiste veet trakove in so se dlake celo stanjšale. Nikoli še nisem šla h kozmetičarki.

Pa tvoj mož? Si tudi brije roke? Ker, hmmm….. on šele mora izgledati nehigiensko, glede na to, da je sigurno bolj poraščen kot ti.[/quote]
Verjetno ima prepoved zadrževanja v kuhinji. 🙂
V stik s hrano pa mu je dovoljen le z zaščitnim kombinezonom, da se ohrani sterilnost. 🙂

Ne vem, kdo je ljudem vcepil bo bolano obsesijo in strah pred dlakami…..Sigurno proizvajalci raznih depilacijskih in razkužilnih sredstev.[/quote]

Odličen komentar.

Da, mi smo že prešli kameno dobo.


Verjetno ima prepoved zadrževanja v kuhinji. 🙂
V stik s hrano pa mu je dovoljen le z zaščitnim kombinezonom, da se ohrani sterilnost. 🙂

Ne vem, kdo je ljudem vcepil bo bolano obsesijo in strah pred dlakami…..Sigurno proizvajalci raznih depilacijskih in razkužilnih sredstev.[/quote]

Odličen komentar.[/quote]

Trole. Že v starem Egiptu so si ženske z voskom odstranjevale dlake. Ženska že od praveka ni nikoli hotela biti poraščena kot en desc. No, razen ene Slovenske vidim, da jim je všeč na descu in na sebi.:))

Kaj to sodiš po sebi, ko si jih še nisi brila?


Samo po členkih prstov;-)))?[/quote]

;-))))))))))..

Odličen komentar.[/quote]

Trole. Že v starem Egiptu so si ženske z voskom odstranjevale dlake. Ženska že od praveka ni nikoli hotela biti poraščena kot en desc. No, razen ene Slovenske vidim, da jim je všeč na descu in na sebi.:))[/quote]
Itaq, tiste, ki ste možače se seveda brijete, za razliko od vas pa nekatere takšnih težav s prekomerno poraščenostjo pač nimamo..

New Report

Close