Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so še vedno prva liga v primerjavi z dedci

Ženske so še vedno prva liga v primerjavi z dedci

tudi veliko žensk ima raje moško družbo

Ampak ja, od dedcev redko kdaj lahko kaj izveš.
Mene je ravnokar eden razpištolil. Kot prvo se tip zanima zame in se spoznavama, nato mi en dan on sam pošlje neko sliko enih svojih predmetov. Ko sva nekaj o tem debatirala, mi napiše, da mi je to sliko poslal z RAZLOGOM. Ker je debata tekla potem v drugo smer, ga takrat nisem vprašala, kaj je mislil s tem.
Sem se pa spomnila potem včeraj in vprašala, kaj je mislil takrat s tem razlogom. Ura je bila 21:30, ko to vprašam in človek mi odgovori, da izvem jutri, ker je zaspan in gre spat. OK, sem pa napisala, da naj pač odgovori jutri.

Zdaj je ura že 7 zvečer in seveda odg. ni oz. mi je poslal kar neko sporočilo popoldan, kako da posluša muziko.

Mene to razpištoli, naj bo moški ali ženska. Če nekaj obljubiš, da boš naredil jutri ali kadarkoli pač, daj se tega drži. Mater no, a je tako težko? Saj smo odrasli. Res se počasi ne bom čudila, da je že zelo dolgo samski. In potem ženske izpademo tečne, ob tem pa je on sam vrgel meni kost, ni pa toliko, da sedaj objasni.

Kaj za eni predmeti pa so to bili? Kake slike? Sumim pa, da mogoče za tem stoji neka zgodba. Pa si je premislil, da bi se izpovedal. Zdaj pa molči.

Verjetno bi rad fu*kao in s tem spisom lejzeš babam v rit.
Ti si en klasični fu*kfehtar.
Pa še sobota zvečer je.


Ženska mi je dala svojo cifro( z navdušenjem), pa mi odgovori na 2 sms-a v 10 minutah. Potem pa rabi 3 do 4 ure, da mi odgovori na 3 sms in to vsakič, ko sem ji pisal. Pa je šla spat vmes, pa je bla tukaj pa tam…. Koji k.u.r.a.c mi je potem dala cifro, če je ne zanimam. Pol sem jo itak nehal kontaktirati, mislim kakšne vse pacientke in paciente boš danes spoznal.

Jeb*e se mu za tebe. Tu imaš sedaj generala on bo pa takoj trznil.
Je potreben ženske kot stari pes šusa.

Cucek bi vsem dekletom tu gori rad zlezel v hlače. Haha. Potem pa odpre tako temo. Sem že enkrat napisal, lahko odprem temo “CUCEK “, da boste skupaj v temi lajali. Haha.
[/quote]

Men je ta cucek simpatiko:-)
A si mu podoben?

Verjetno bi rad fu*kao in s tem spisom lejzeš babam v rit.
Ti si en klasični fu*kfehtar.
Pa še sobota zvečer je.
[/quote]

Super:-)

Na njegovi polici cca 10 fotoaparatov (jih zbira), vmes en predmet, ki ne sodi tja. Ta predmet je postavljen tudi tako, da ga na prvi pogled ne vidiš. Jaz sem ga takoj. Gre za predmet, kjer večino žensk zagrabi panika, mene ni. Mi je bil zanimiv in sem želela vedeti več. Tisto več mi je tudi povedal, vmes dodal, da mi je to sliko poslal z razlogom. Potem sva se naprej nekaj menila. Mene pa pač še zanima, kaj je potem ta razlog za to sliko.
Mi res ni všeč, da takole neki navrže in potem ne pove do konca. Še manj potem pa, ko vprašaš in ti obljubi, da odgovor dobiš drug dan, potem pa nič od tega ni. Pač ne maram polovičarstva in praznih obljub.

Na njegovi polici cca 10 fotoaparatov (jih zbira), vmes en predmet, ki ne sodi tja. Ta predmet je postavljen tudi tako, da ga na prvi pogled ne vidiš. Jaz sem ga takoj. Gre za predmet, kjer večino žensk zagrabi panika, mene ni. Mi je bil zanimiv in sem želela vedeti več. Tisto več mi je tudi povedal, vmes dodal, da mi je to sliko poslal z razlogom. Potem sva se naprej nekaj menila. Mene pa pač še zanima, kaj je potem ta razlog za to sliko.
Mi res ni všeč, da takole neki navrže in potem ne pove do konca. Še manj potem pa, ko vprašaš in ti obljubi, da odgovor dobiš drug dan, potem pa nič od tega ni. Pač ne maram polovičarstva in praznih obljub.
[/quote]
Ne maraš, da se vse ne vrti okrog tebe…


Ženska mi je dala svojo cifro( z navdušenjem), pa mi odgovori na 2 sms-a v 10 minutah. Potem pa rabi 3 do 4 ure, da mi odgovori na 3 sms in to vsakič, ko sem ji pisal. Pa je šla spat vmes, pa je bla tukaj pa tam…. Koji k.u.r.a.c mi je potem dala cifro, če je ne zanimam. Pol sem jo itak nehal kontaktirati, mislim kakšne vse pacientke in paciente boš danes spoznal.
[/quote]

Takšnega obnašanja tudi ne razumem, ne. Jaz bi ravnala enako, kot ti. Nehaš kontaktirat in naj se hebe. Razumem sicer in takoj skontam urnik neke osebe in vem v katerem času sploh ne odpisuje, ker je v službi, na cesti ali na kakšnem športu. Ampak moj primer danes je doma in če je lahko ob 14h napisal, kako posluša muzko, potem bi lahko tudi na vprašanje odgovoril.

Samo je zanimivo, kako takšni, ki se jim prej tebi ne da odpisat, potem, ko jih ignoriraš, začno praviloma ful pisarit z vprašanji, kjer si:)

Men je ta cucek simpatiko:-)
A si mu podoben?
[/quote]

Moram pogledat.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Takšnega obnašanja tudi ne razumem, ne. Jaz bi ravnala enako, kot ti. Nehaš kontaktirat in naj se hebe. Razumem sicer in takoj skontam urnik neke osebe in vem v katerem času sploh ne odpisuje, ker je v službi, na cesti ali na kakšnem športu. Ampak moj primer danes je doma in če je lahko ob 14h napisal, kako posluša muzko, potem bi lahko tudi na vprašanje odgovoril.

Samo je zanimivo, kako takšni, ki se jim prej tebi ne da odpisat, potem, ko jih ignoriraš, začno praviloma ful pisarit z vprašanji, kjer si:)
[/quote]
Lej, nehaj mu pisati pa odpisovati, pa bo sam nehal. Ta ženska, o kateri sem pisal mi je bila noro všeč, lahko bi rekel, da sem bil malo zaljubljen v njo. Ampak, ko se videl kam pes taco moli, sem odnehal, ker ni bilo nobenega smisla več. Če vidiš enostavno, da ni zanimanja z obeh strani, se rajši umakni in pozabi.

Moram pogledat.
[/quote]

:-))

Cucek bi vsem dekletom tu gori rad zlezel v hlače. Haha. Potem pa odpre tako temo. Sem že enkrat napisal, lahko odprem temo “CUCEK “, da boste skupaj v temi lajali. Haha.
[/quote]

Ti bi zlezel v hlače? 🙂

Gospodje tega ne delajo, žal nisem pravi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close