Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske, ste že seksale z obrezanim? Kakšna je razlika?

Ženske, ste že seksale z obrezanim? Kakšna je razlika?

A veste, da men so pa obrezane punce všeč ko ni vse tiste zgrbančene kože tm, da bi me motila in zgleda velik lepše.

Pa folk dejte se zresnit, tak halo glede obrezovabja žensk, obrezovanje moških pa podpirate, dvojna merila in feminizem je znova udaril iz vas.


Imaš ti obrezane možgane? Kaj ima to veze z feminizmom? Vidiš ti feminizma povsod? Se ti to pogosto dogaja? Imaš še kakšne težave, še kakšno drugo paranojo? 🙂


Imaš ti obrezane možgane? Kaj ima to veze z feminizmom? Vidiš ti feminizma povsod? Se ti to pogosto dogaja? Imaš še kakšne težave, še kakšno drugo paranojo? 🙂
[/quote]

No poglej pri tebi je že viden vpliv. Narobe tvoriš stavke in povedi ter se takoj agresivno odzoveš na vsako mnenje, poleg tega pa ne gre brez zmerljivk.
Imam paranojo, ja, bojim se namreč, da se bo ta sindrom še razširil, v Ameriki je že zelo opazen in glede na to, kako globalizacija deluje bo pri nas čez kakšnih pet let isto.

kdo ne bo dovolil?
mamini sinčki?
[/quote]
Zase bodo sinčki že poskrbeli, če si pa ti vtikaš cestne stožce, pa to nobenega ne briga.

to je dejstvo

z obrezanim “po obrezano”

A bejž, no!

Koža nič ne mahedra!

ha-ha-haaaa
A s tvojo p…zdo ni nič narobe, da je suha? 😉

Kako pa ti veš, kateri so bolj občutljivi in kateri niso?
Jaz ti iz prvega k…. povem, da je obrezan bolj občutljiv.
Pa dame in dekleta ga tudi s še večjim užitkom raje fafajo. 🙂

Obrezan tič je boljši in tudi bolj perspektiven.
Zakaj je boljši?
Tisti prehod glave tiča v trup tiča ima tisti zob, ki se sedaj brez kožice bolj čuti in pri odnosu to deluje kot neka vakum pumpa.
Moški ga mora znati pravilno izvleči. Ne čisto ven, da ne pride noter zrak.
Potem pa to dela: tljak, šljak, tljak….itd

se podpišem
hihihiii


Kako pa ti veš, kateri so bolj občutljivi in kateri niso?
Jaz ti iz prvega k…. povem, da je obrezan bolj občutljiv.
Pa dame in dekleta ga tudi s še večjim užitkom raje fafajo. 🙂
[/quote]
Ti se kar tolaži. S kožico so ti odrezali še par desettisoč živčnih končičev. Glavica je keratinizirala (ker sicer bi bil cel hudič, ko bi trajal na vsako trenje v gatah – bi jokal od bolečin na koncu) in tako postala kot en leder. Posledično je manj občutljiva. Zato je obrezovanje tudi eden izmed načinov zdravljenja prezgodnje ejakulacije.
Zdaj, če je tvoje stanje posledica medicinske indikacije, potem nimaš kaj. Je še vedno bolje, kot bi bilo, če bi bil neobrezan. Če pa si obrezan zaradi nekih neumnih običajev – jah, se pa “zahvali” svojim starcem za pohabljenje.
Mimogrede, kožica ima odlične lastnosti in je super za gojenje kože za potrebe transplantacije. Vidiš, si v minusu.
Kožica je tam z razlogom in razen medicinskih, ni popolnoma nobenega opravičila za pohabljanje dojenčkov. Kaj počnete odrasli sami sebi sabo, je pa vaša stvar.

Obrezovanje so v Ameriki prakticirali predvsem zato, da bi preprečecali samozadovoljevanje, ker obrezani niso tako občutljivi in težje pridejo do orgazma.

To, da so manj občutljivi in, da nimajo prezg.izliva žal ne drži. Govorim iz izkušenj. Kdo si je to izmislil ne vem/o.


Kako pa ti veš, kateri so bolj občutljivi in kateri niso?
Jaz ti iz prvega k…. povem, da je obrezan bolj občutljiv.
Pa dame in dekleta ga tudi s še večjim užitkom raje fafajo. 🙂
[/quote]
Ti se kar tolaži. S kožico so ti odrezali še par desettisoč živčnih končičev. Glavica je keratinizirala (ker sicer bi bil cel hudič, ko bi trajal na vsako trenje v gatah – bi jokal od bolečin na koncu) in tako postala kot en leder. Posledično je manj občutljiva. Zato je obrezovanje tudi eden izmed načinov zdravljenja prezgodnje ejakulacije.
Zdaj, če je tvoje stanje posledica medicinske indikacije, potem nimaš kaj. Je še vedno bolje, kot bi bilo, če bi bil neobrezan. Če pa si obrezan zaradi nekih neumnih običajev – jah, se pa “zahvali” svojim starcem za pohabljenje.
Mimogrede, kožica ima odlične lastnosti in je super za gojenje kože za potrebe transplantacije. Vidiš, si v minusu.
Kožica je tam z razlogom in razen medicinskih, ni popolnoma nobenega opravičila za pohabljanje dojenčkov. Kaj počnete odrasli sami sebi sabo, je pa vaša stvar.
[/quote]

Preden sem bil obrezan zaradi fimoze, sem se že samozadovoljeval, zato vem kakšna je razlika in tvoja trditev ne drži. Ja in lahko pordim, da je obrezan veliko bolj občutljiv.

Obrezan kot otrok iz medicinskih razlogov. Težko ocenim kolk je občuljiv ker ne obstaja način da se to izmeri sam če ga dobra prime v roke je lahko zelo 🙂 Po drugi strani pa tudi po izlivu lahko nadaljujem s penetracijo, ker je v vseh teh letih drajsanja po gata zgleda že postal odporen na močno razdraženost.

Ampak imam zelo občutljivo glavico … samo notri ga dam, pa mi že pride. 😀 .. je pa res, da mi večkrat pride in je še vedno trd, tako da moja še nikoli ni bila razočarana, ker sva oba dobila, kar sva hotela. 😀

Meni so (iz poriničev) obrezani dedi zelo grdi tići.

Sem obrezan. Zelo občutljiv in zato mi prehitro pride (2min ali manj).
Boli me ne.

Je pa lepši na pogled in manj umazan.

velika večina ljudi tukaj gor rabi psihiatrično pomoč…zelo dosti ljudi je iz zdravstvenih razlogov obrezana in ne vem zakaj imate ljudje takšne bolane izjave glede obrezovanja in niso vsi muslimani kateri imajo obrezane…ampak nekateri imate tako bolane izjave,da dvomim,da bi vam tudi zdravljenje v psihiatrični ustanovi pomagalo


Ti se kar tolaži. S kožico so ti odrezali še par desettisoč živčnih končičev. Glavica je keratinizirala (ker sicer bi bil cel hudič, ko bi trajal na vsako trenje v gatah – bi jokal od bolečin na koncu) in tako postala kot en leder. Posledično je manj občutljiva. Zato je obrezovanje tudi eden izmed načinov zdravljenja prezgodnje ejakulacije.
Zdaj, če je tvoje stanje posledica medicinske indikacije, potem nimaš kaj. Je še vedno bolje, kot bi bilo, če bi bil neobrezan. Če pa si obrezan zaradi nekih neumnih običajev – jah, se pa “zahvali” svojim starcem za pohabljenje.
Mimogrede, kožica ima odlične lastnosti in je super za gojenje kože za potrebe transplantacije. Vidiš, si v minusu.
Kožica je tam z razlogom in razen medicinskih, ni popolnoma nobenega opravičila za pohabljanje dojenčkov. Kaj počnete odrasli sami sebi sabo, je pa vaša stvar.
[/quote]

Preden sem bil obrezan zaradi fimoze, sem se že samozadovoljeval, zato vem kakšna je razlika in tvoja trditev ne drži. Ja in lahko pordim, da je obrezan veliko bolj občutljiv.
[/quote]
Tvoj tič še nima ledraste glave (si obrezan šele kratek čas), počakaj še par let, pa glavica ne bo več tako občutljiva.


Vsak tič, ki je obrezan, čez čas postane manj občutljiv. Glavica keratinizira in posledično postane manj občutljiva. To ne pomeni, da ne moreš imeti prezgodnjega izliva, lahko pa malo pomaga, ker glavica potem čez čas ni več tako občutljiva.

Preden sem bil obrezan zaradi fimoze, sem se že samozadovoljeval, zato vem kakšna je razlika in tvoja trditev ne drži. Ja in lahko pordim, da je obrezan veliko bolj občutljiv.
[/quote]
Tvoj tič še nima ledraste glave (si obrezan šele kratek čas), počakaj še par let, pa glavica ne bo več tako občutljiva.
[/quote]

Sem že krepko v abrahamovih letih, pa ni nič ledrast, še vedno je zelo in enako občutljiv kot prej. Pri kakšnem spoznavanju mlade penzionistke, mu še vedno prehitro pride :)))
Čez 50 let pa verjeten res ne bo nič njega ostal razen pepela, tako kot odvsakega drugega tiča 🙂


Tvoj tič še nima ledraste glave (si obrezan šele kratek čas), počakaj še par let, pa glavica ne bo več tako občutljiva.
[/quote]

Sem že krepko v abrahamovih letih, pa ni nič ledrast, še vedno je zelo in enako občutljiv kot prej. Pri kakšnem spoznavanju mlade penzionistke, mu še vedno prehitro pride :)))
Čez 50 let pa verjeten res ne bo nič njega ostal razen pepela, tako kot odvsakega drugega tiča 🙂
[/quote]
In kako veš, koliko bi bil občutljiv, če ne bi bil obrezan? Pojma nimaš, a ne? 🙂 Če bi bil enako občutljiv, bi ti v bolečinah hodil naokoli. Ne nakladaj.

S kondomom je isti kurac.

Ej čist isto, edin k mu drkaš je mal drgač ker kožca ne gre čez sam ni pa ovira to 🙂

New Report

Close