Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zelo slabo izvajajo oralni seks

Ženske v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zelo slabo izvajajo oralni seks


Ko tole berem, ma ne vem al se zezaš al kaj?? RESNO? Sem ženska in si ne predstavljam, da bi bil sex samo to, da moški mene obdeluje, jaz njega pa niti ne taknem. WTF no. Iz kje je pa prišl ta tvoja, ma ne mi zamerit, ZAVRTA? Ok, jaz edino pri sexu ne maram analca, niti mi ni prijetno, če me moj liže tam, vse ostalo mi je ok. Vedno je umit, spedenan, tako da mu z veseljem obdelam korenjaka z usti. Kar se sperme tiče, ni ravno presežek okusa no, sem pa nekoč prebrala, da itak ženska čuti, kdaj moškemu pride (in to drži) in takrat si ga malo globlje v grlo porine, da dejansko sperma niti ne pride razlita po ustih in se okusa ne čuti, samo pogoltneš in vse ok.Sem probala, deluje 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 😛 Mojega najbolj rajca moment, ko mu že pride, da mu ga še naprej obdelujem, to pravi da je sanjsko. Veš kako pravijo, kar ne dobiš doma, poiščeš drugje in kar tvoja ne ve, je ne boli.
Da ti ga pa niti v roke ne prime, ma ajde nekam no.
[/quote]

🙂 Lepo napisano!
Sem že pomislil, da moja ženska tudi tu gor piše 🙂 Sodil po vsebini, namreč 🙂

🙂 Lepo napisano!
Sem že pomislil, da moja ženska tudi tu gor piše 🙂 Sodil po vsebini, namreč 🙂
[/quote]

Haha ja lej, mogoče je isti letnik ko jaz, taboljši letnik, takih ne delajo več 😛 imaš srečo da si jo dobil.

Haha…dobra si. Ne pozabiva se… če slučajno kdaj ostaneva sama 🙂


🙂

,
Egoistka je po čez in Po dolgem ,ne samo v postelji temveč tudi na drugih področjih življenja . Mene bi sex minil z takšno osebo in na sploh življenje z takšno osebo ! Najdi si Boljšoj sopotnico ,kajti , nezadovoljstvo v postelji ,uničuje zdravlje ,bolje ,da si sam ,kot pa da si vedno znova razočaran in žalostan!!

sj sm razocarn ze od zacetka zakona…otroci so tu itd…itk mam tok bedno zivljenje da ga bom koncal

Eh, brezveze, raje si najdi žensko, ki ti ga bo z veseljem obdelala. Meni bi bilo nepredstavljivo, da se med sexom ne bi lotila njegovega tiča. Ni mi sicer užitek sperme pogoltnit, ampak nardim to občasno, sicer ga pa rajca tudi, če mu pride name, tako da ni problema.

Dober povedano…itaq se je treba velik pogovarjat tud o sexu, saj drugače ne moreš vedit kaj partnerju paše. Tud men ni glih fajn pogovtnit, rada ga pa dam v usta. In moj ma to rad. Rajši si najdi drugo partnerico oralist in se ne udaj v usodo. Je lahko zelo lepo s pravo osebo.

Mogoče bi bilo dobro narediti statistiko koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških zna polizat žensko, če smo že statistični urad 😉


Bom imela v mislih 😛


Če sta partnerja zato ,je to pravi užitek ,javi se mi prava debeluška pa boš videla ,napiši mi par besed.

Fafal mi ga je tudi že tip in to bolje, kot vsaka do zdaj. Res pa je, da ga vsaka hoce fafat, ce zna al pa ce ne. Amapk cez kraljico picko je ni hehe

Ti si res strokovnjak…tud tip ti ga je!

Uboga mati Zemlja, kaj vse mora imeti na grbi.

New Report

Close