Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske v finančni stiski ste razmišljale o prostituciji? Jaz vedno bolj, ker ne vidim izhoda

Ženske v finančni stiski ste razmišljale o prostituciji? Jaz vedno bolj, ker ne vidim izhoda

Vklopi razum in vprašaj, če bi bilo brez računa lahko ceneje.

Naj te ne zavede pisanje tega drkađije. Ta samo navija, da bi mu obupane babe same zastonj dale. Nema, drkađija, plati ili drkaj.

Zakaj je pa mož na Filipinih, a je kako sponzorušo prek interneta spoznal, ki mu je naložila da je na smrt zaljubljena vanj, pa je večji del dobička že dolga leta skrivaj tja prenakazoval? Zdaj pa naj bi ti družinsko imetje sama reševala, medtem ko on liže (zlagani) med z eksotično lepotičko, min.20 let mlajšo od njega? Zakaj pa bi se ti pretvorila v ku.rbo in si zbila samospoštovanje na nulo, kolikor ti ga že on ni vzel? Vedi, da ko bo sponzoruša od njega dosegla, da napiše nanjo, vse kar se napisati da, ga bo napodila kot zadnjo cunjo. Na Filipinih ob ločitvi pripade vse premoženje izključno državljanu Filipinov. Torej bo moral brez ficka nazaj domov. In h komu bo prikrevsal, če ne k tebi? Zato, ne delaj si tega. Ohrani dostojanstvo. Zakaj pa stanovanje na morju ne oddajaš turistom in od tega odplačuješ dolgove? Tudi v bajti bi lahko oddajala sobe študentom. Šlo bi počasneje kot s prostitucijo, ampak z manj problemi pa vsekakor. Pa še ponosna bi bila lahko nase, če ti uspe. In verjemi, da imaš veliko več možnosti za uspeh, če boš imela dostojanstvo. Ko bo to mimo in bo tvoj pricvilil nazaj, mu pa kar reci, naj gre nazaj h svoji eksotični mladenki. Ker verjemi, ni drugega razloga, zakaj je šel on tja on zakaj je družinsko premoženje izhlapelo.

Če ne drugače, bi država pomagala brez miselnosti nekoč. Aha, predno boš reagirala v potunkanju. A vsi spite?
Reši zagato, če si imela že prej zvodnika in ti je svoja glava tuja.

In zakaj ne vidiš drugega izhoda?

Te ne obsojam. Pač ko moraš poravnati dolgove in če ne dobiš drugega dobro plačljivega dela je to edina možnost.
Za sebe ne vem kako zdržala, ko bi s toliko x moškimi morala seksati za denar.

Če je ženska dve leti sama je po vaše nedojebana pa zoprna.
Če hoče računati seks je vse samo človek ne.
Pač želi obdržati dve hiši. Nikjer ni napisala koliko še dolguje. Lahko je manj kot tretjino. Včasih ne vidimo rešitve tudi če je pred nosom.
Tudi sama sem v največji finančni krizi pomislila na to. Nisem nikoli šla v to, sem pa imela preblisk ja.

Točno tako. Družba je zelo kontradiktorna in nesramna do žensk! Če si nekaj let samska, si zoprna in zatežena pa očitno nezanimiva za moške. Če imaš moškega z boljšim avtom si takoj pleh p***a ali keš p***a. Če pa seveda hočeš računati za seks, da se preživiš in odplačaš dolgove, si pa vemo kaj.
Z delom v proizvodnji bolj težko odplačaš dolgove, to vsi vemo. Če dobro izgledaš in si še vedno dobro ohranjena pa lahko postaviš ceno višjo od 200 evrov. Delaj brez posrednikov/ic, ker ti bodo pobrali polovico zaslužka. Vso srečo! 😉

Točno tako. Družba je zelo kontradiktorna in nesramna do žensk! Če si nekaj let samska, si zoprna in zatežena pa očitno nezanimiva za moške. Če imaš moškega z boljšim avtom si takoj pleh p***a ali keš p***a. Če pa seveda hočeš računati za seks, da se preživiš in odplačaš dolgove, si pa vemo kaj.
Z delom v proizvodnji bolj težko odplačaš dolgove, to vsi vemo. Če dobro izgledaš in si še vedno dobro ohranjena pa lahko postaviš ceno višjo od 200 evrov. Delaj brez posrednikov/ic, ker ti bodo pobrali polovico zaslužka. Vso srečo! ;)[/quote]
Ne ga svirat. Ženske si tako ali drugače ceno postavljate same. Sicer je treba še odjemalce najt, pa vseeno. Kurbe smo pa itak vsi, edina razlika je v artiklih, ki jih prodajamo.

Naj te ne zavede pisanje tega drkađije. Ta samo navija, da bi mu obupane babe same zastonj dale. Nema, drkađija, plati ili drkaj.[/quote]

A tvoji starši vedo da si homoseksualec ?

Točno tako. Družba je zelo kontradiktorna in nesramna do žensk! Če si nekaj let samska, si zoprna in zatežena pa očitno nezanimiva za moške. Če imaš moškega z boljšim avtom si takoj pleh p***a ali keš p***a. Če pa seveda hočeš računati za seks, da se preživiš in odplačaš dolgove, si pa vemo kaj.
Z delom v proizvodnji bolj težko odplačaš dolgove, to vsi vemo. Če dobro izgledaš in si še vedno dobro ohranjena pa lahko postaviš ceno višjo od 200 evrov. Delaj brez posrednikov/ic, ker ti bodo pobrali polovico zaslužka. Vso srečo! ;)[/quote]
Ne ga svirat. Ženske si tako ali drugače ceno postavljate same. Sicer je treba še odjemalce najt, pa vseeno. Kurbe smo pa itak vsi, edina razlika je v artiklih, ki jih prodajamo.[/quote]

Točno tako. Saj izobraženci na nek način prodajajo svoje znanje, a se motim? To je tudi neke vrste prostitucija samo znanja za preživetje. 😉

Naj te ne zavede pisanje tega drkađije. Ta samo navija, da bi mu obupane babe same zastonj dale. Nema, drkađija, plati ili drkaj.[/quote]

A tvoji starši vedo da si homoseksualec ?[/quote]

Nisem. pa tudi če bi bil, pa kaj. tebi milijone homoseksualcev ne pomaga, da bi prišel do babe.

Ne, denarja ne potebujem. Zelim pa si nekoga, ki bi se ljubil z mano. Le odgovarjam na vprasanje, nisem prebrala teme, prostitutk nikakor ne obsojam, sama tega zal ne bi mogla. Daj, ce ti “vest” pusti. Dokler se ne pocutis slabo zaradi tega in ne skodis nikomur. Jaz, kontra od tebe, nimam financnih tezav,…sem pa kljub temu osamljena…ceprav nisem sama. Vsak nosi svoj kriz. Srecno. S.

Jaz sem se mogla spopasti s tem pa sem zdaj na havajih hehehe
Tako to gre sploh nic ne zasluzis jaz ti to ne bi priporocala ker poten moski samo izsiljujejo in tako dalje pride lahko tudi do kaksne bolezni naredi kak se ti zdi

ne in ne obstaja ne svetu težava da bi mi spravila v to ponižnost.Preveč se imam rada in se cenim.

Prostitutk je danes očitno ogromno. Ena je bila moja soseda in mama od kolegice, govorili so to, pa ima moža in zelo prijazna in lepa urejena gospa je bila. Njen sin je pri 18. naredil samomor. Pa sploh čudne stvari do se dogajale. Vem za eno, ki dela sicer v neki pekarni kot prodajalka, da to dela še zraven in tip ji npr. odda stanovanje za protiusluge. In se ti lahko samo smili njena hči. Ena ko vsi vedo zanjo, je bila zasvojena z drogo in se je šla zdravit, v času ko je jemala drogo, je delala tud to. In se je rešila in si je uredila življenje (vsa čast da se je rešila tega). V okolici Celja, Savinjska je menda ful punc ki se s tem ukvarjajo, št. okrog 100, te kar zmrazi. Moj bivši je rekel, da se vedno je možnost it okopavat krompir če je hudo.

Misli samo na svojo rit in finance in to bo to.

Ne oziraj se na zgražanje, je samo fovšarija v smislu ‘jaz to nebi mogla ‘… v resnici pa ‘jaz to Nezmorem’ .

Zaslužek je fajn, pri dveh varnostnikih , ki jih plačujem (sama sem ju zaposlila), tam okoli 4000,00 eur/mes.

Pa srečno, Heidi

Heidi fkeis in ostale prijateljuice: kako potem prikažete ta denar kot prihodek. Ga ne daste na banko, ga imate v štumfu, vse sproti zapravite ?
Ker cilj tega dela je, da se nekaj našpara. Samo če tako vekike vsote vsak mesec neseš na banko, verjetno počasi začnejo spraševat, od kod je ta denar ??


Poskusi z virtualnim seksom.

Jaz osebno imam reg. dejavnost poslovno svetovanje s.p., od koder si izplačujem
zdr zav. in plačo tja dam kolikor je treba ostalo je gotovina.

Čestitam Heidie vsaj ena ki ai upa povedat , da ni sam nekih klišejevskih nakladancji.
kapo dol!

AVTORICA VPRAŠAJ POLICIJO. ONI PREGANJAJO in ZAPIRAJO ZLOČINCE IN KURBE.

New Report

Close