Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske v meni ali jemljete tole zadevo?

Ženske v meni ali jemljete tole zadevo?

Tablete Novofem. Kakšne izkušnje imate?

Ne!

Zakaj že?

Narava da, narava blaži

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnono, 21.06.2024 ob 00:07

Ne!

Zakaj že?

Narava da, narava blaži

O kako nakladanje.

Ženske trpijo zadnjo tretjino svojega življenja v postmenopavzi.

Hormonska terapija dela čudeže. Daj si poguglaj dr. Mary Claire.

Ne, ne jemljem nič.

Moja teta je jemala in imela probleme s cista mi na jjcniku,je morala nehat.Počutje pa baje fenomenalno dokler je jemala.Ni nujno,da boš imela probleme,problemi so ko nehaš se večji kot pred jemanjem.

Ne.  Imajo preveč kontraindikacij.  Pa pojavijo se krvavitve podobne menstruaciji, enako kot pri kontracepcijskih tabletah.

    Rak dojke, sum nanj ali anamneza o njem,

    znani estrogensko odvisni maligni tumorji (npr. rak endometrija), v anamnezi ali sum nanje,

    diagnostično nepojasnjena krvavitev iz spolovil,

    nezdravljena hiperplazija endometrija,

    predhodna ali obstoječa venska trombembolija (globoka venska tromboza, pljučna

    embolija),

    znana trombofilna motnja (npr. pomanjkanje proteina C, proteina S ali antitrombina (glejte poglavje 4.4)),

    aktivna ali nedavna arterijska trombembolična bolezen (npr. angina pektoris, miokardni infarkt),

    akutna bolezen jeter ali anamneza o bolezni jeter, v kolikor se testi jetrne funkcije niso normalizirali,

    preobčutljivost na učinkovini ali katero koli pomožno snov, navedeno v poglavju 6.1,

    porfirija.

Hormoni je ista kemija kot kontracepcija. Nora vsaka ženska ki to sranje jemlje!

Ne jemljem Novofem, jemljem nekaj drugega. Zdaj že 3 leta. Na začetku mene nisem vendar sem imela toliko težav (s kostmi, kostno gostoto, očmi…), da sem jih začela. Odločitev je na vsaki posameznici. Tudi jaz raje ne bi jedla nobene kemije.

Sem si unicila telo pri jemanju kontracepcije in ni sans da se kdaj posezem v delovanje hormonov. Prepuscam naravi naj naredi svoje. Bo kakor bo

New Report

Close