Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske v parih letih uničile Evropo.

Ženske v parih letih uničile Evropo.

Za družbo je zelo pomembno, da je za ženske dobro poskrbljeno, ker one imajo maternico. Moški lahko večinoma stradajo, bo pač tistih 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sposobnih oplodilo ženske, ne bo nobene škode. To je osnova in to se tudi dogaja.


Me ne prepričata. Tkole- tiste, kolikor toliko normalne naj imajo dedce, kar je pa takih, ki ne marate dedcev, pa pobrat potomce, in preprečit razmnoževanje. A bo prav tako? Itak otroke vzgajate tako, da je jok in škripanje z zobni. Za nevzgojene dedce ste itak ženske krive, saj jih vzgajate.
To je bila modra beseda
:-))


Ja ampak ženske, ki so tega vredne.
(prej pozabu)

To o Balkanu ti ne potrjujem.

So pa ženske po letu 1945 res zajebale Evropo in to z vagino!. (s svojim pogledom na družino)
Pisdo. Postali smo neki fuqfehtarji. Babe pa večno zmučene, nerazpoložene za f*uk.

Vse to se vidi tudi s prihodom beguncev in islamskih družin. Nataliteta Evrope je za qurac in vse to kar so tukaj babe zajebale vodi v propad Evrope. Živeli jo bodo bolj sposobni.

Babe pa 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prostora v domovih starostnikov.

Nevem kaj se eni dedci usajate. Ce si zelite islam samo zato da bi prisli do bab ne rabi hodit islam k nam pojdite vi k islamu. Musliman postanes cas posla. Budaletine mislite da ima samo zenska dolznosti v islamu. Moski jih ima se vec. Sami neuki penismozgani ste nekateri.


Jaz ga nočem. Recimo eden izmed vzrokov je tale:
http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/saudi-arabia-declares-all-atheists-are-terrorists-in-new-law-to-crack-down-on-political-dissidents-9228389.html


Jaz ga nočem. Recimo eden izmed vzrokov je tale:
http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/saudi-arabia-declares-all-atheists-are-terrorists-in-new-law-to-crack-down-on-political-dissidents-9228389.html%5B/quote%5D
Od kozojebov ki zrejo s srebrnimi zlicami drugega ni pricakovat.


Jaz ga nočem. Recimo eden izmed vzrokov je tale:
http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/saudi-arabia-declares-all-atheists-are-terrorists-in-new-law-to-crack-down-on-political-dissidents-9228389.html%5B/quote%5D
Od kozojebov ki zrejo s srebrnimi zlicami drugega ni pricakovat.[/quote]

Pa tam so dedci glavni in brez konkurence. Kam to vodi, se pa lepo vidi.

[/quote]

Vzgajajo iste ženske tudi dekleta, ampak ta od istih mater vzgojena dekleta kasneje začuda ne zasedajo 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaporov, tako kot moški. Vzgoja je ista, samo iz moških nadpovprečno pogosto ratajo retardirani neandertalci, kot pravim, moškost je duševna bolezen, z vzgojo nikamor ne prideš. To je že dokazano.

Tisto spermo se že pomolze, tako kot kači pomolzejo strup, potem pač hitro stran, zapret v terarije in čimdlje stran.


Nič sperme zate, je nisi vredna. V pogibel s teboj.


Nič sperme zate, je nisi vredna. V pogibel s teboj.[/quote]

Bla bla, 10 primitivcev mi jo skoz ponuja, jaz pa bom samo od enga ponucala, ostalih 9 je za v kanto.


Nič sperme zate, je nisi vredna. V pogibel s teboj.[/quote]

Bla bla, 10 primitivcev mi jo skoz ponuja, jaz pa bom samo od enga ponucala, ostalih 9 je za v kanto.[/quote]
To pa. Vsak k svojim.

Bla bla, 10 primitivcev mi jo skoz ponuja, jaz pa bom samo od enga ponucala, ostalih 9 je za v kanto.[/quote]
To pa. Vsak k svojim.[/quote]

Primitivec = moški. V vseh primerih.


To pa. Vsak k svojim.[/quote]

Primitivec = moški. V vseh primerih.[/quote]
Za krono stvarstva si precej dolgočasna. mej se.

Žalost tole: a ni nihče poslušal pri biologiji v prvem letniku o razliki med hipotezo in teorijo? Hipoteza je neka trditev, ki jo postaviš, potem jo pa z raziskavami podpreš ali ovržeš. Če je podprta z veeeeeeliko dokazi, je to potem teorija.
Tale naslovna “teorija” je kvečemu hipoteza za v slovenske novice. Al pa mogoče bolj v playboyja, ker bi se vse naročnice SN odjavile od cajtnga, ki take oslarije objavlja.

S takim staliscem in razmisljanjem dokazujes, da si tako puhoglavo bitje kot menis, da naj bi zenske bile. Tvoj sestavek pove vec o tebi kot karkoli drugega.


Imas prav .

Primitivec = moški. V vseh primerih.[/quote]
Za krono stvarstva si precej dolgočasna. mej se.[/quote]

Ja, vem, nimaš cajta. Se je eno mesto v zaporu odprlo, pa ga moraš zafilat. Pač tipični moški. 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaporov zafilate.

Ne mešat evropskih moških in žensk z drugimi manj razvitimi. Ostedotočimo se na naše razmere. Tu pa se kaže dejstvo, da so ženske mogoče v osnovi bolj pacifistične, predvsem zaradi hormonov in matwrinskega čuta. Po drugi strani pa so skrajno neinovativne in zaprte v lasten dom. Če bi ženske imele ves čas oblast, bi še vedno pešačili itd in srnice lovili s kamni. Bi pa zagotovo imeli kako vojno manj. Moškega pa narava žene v odkrivanja, osvajanja, v naprrdek……sedaj pa izbirajte. Sedaj ko živimo ko bubteki v loju, se je lepo iti oblast….ampak nekateri so s krvjo plačali, da smo danes tu….in to v večini niso bile ženske.

Pa tam so dedci glavni in brez konkurence. Kam to vodi, se pa lepo vidi.[/quote]
Tam je vecina nepismenih kretenov ki furajo neko tradicijo.
So 6000 let za luno in glavna okupacija jim je seks ce ni babe je pa koza dobra. Divjastvo brez meja.


Ženske niso kaj dosti pacifistične. Precej možov so spravile na vrv, pijačo, družin uničile.

Milka Planinc, premijerka ex yuge v 80 letih, največja klavka in zločinka proti človeštvu, nikoli obsojena, v miru živela v Zg do svoje smrti.

Druga najhujša klavka Zdenka Kidrič, kaj je počela v Kočevju, še moški klavci so kozlali.

In še bi lahko naštevali.
Mater, ki to ni, Terezo.
Samo komunizem jih ima nebroj. Jih je pa sam vzgojil.
Komunizem je proizvod Vatikana.

Potrebnega tiča tožba?

New Report

Close