Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z visokimi petami in minicami …

Ženske z visokimi petami in minicami …

saj bo minilo, potrpi še nekaj let:-))) [/quote]

vsak iz lastnih izkušenj.

Naj se tako oblačijo, če jim tako pač paše, ane. Južnjaki padajo ful na take, da prilike imajo velike zelo 🙂

Kolk gledam: poslovne ženske nosijo peto do 5 cm, zdaj ko je zima so IN škornji, mlade punce sicer nosijo modne superge, allstarke, ali zlate oz. srebrne čevlje, kar je zdaj in.

Zelo visoke pete: 20-letnice zvečer pred diskoteko, punce na maturantskem plesu; najde se kakšna v krizi srednjih let v krilu precej nad koleni in zelo visokih petah.

Rusija: same petarke; hodil sem cele dneve po Moksvi s podzemno in se spraševal, kako jih ne bolijo noge.

Ej veš da to sem se sama že spraševala, ene res želijo biti neprivlačne in to še kako o jej. In ja ali so pa lezbijke tudi ene. Sem pa pred leti eno srečala, ki je dobesedno na sebi imela kot neke stare kroje od neke mame ali ah veš kako ugabno, da iam 26 let stara to občlečeno in doma denarja kot solate, je pa vse povsod iszkoriščala razne terapevte, kako je boga. Tako, da ne bo kdo rekel, da jo obsojam. Poznam v nulo njeno zgodbo, jo dobro spoznala v nulo in ja je tako revco igrala, smo ho pogruntali da ali je zato bila tako oblečena, da bi ji nasedli, da je revna ali pa lezbijka tudi verjetno, ker smo videli, da je moški nikakor ne privlačijo.

za kakšno boleznijo pa ti bolehaš, če res ne gre za zavist?

verjemi, da večina moških raje pogleda lepo žensko, obuto v čevlje z visoko peto in oblečeno v kratko krilo kot marsikatero v kopalkah, kaj šele v pošvedranih bulerjih in strganih kavbojkah.

je pa res, da vsaki res ne pristoji.
mi je žal zate, če misliš, da spadaš med te, mogoče celo neupravičeno…
[/quote]

Sori, ampak pišeš buče, mlada lepa punca je lepa tudi v Vietnam style jakni, allstarkah in minimalno naličena.

Ej veš da to sem se sama že spraševala, ene res želijo biti neprivlačne in to še kako o jej. In ja ali so pa lezbijke tudi ene. Sem pa pred leti eno srečala, ki je dobesedno na sebi imela kot neke stare kroje od neke mame ali ah veš kako ugabno, da iam 26 let stara to občlečeno in doma denarja kot solate, je pa vse povsod iszkoriščala razne terapevte, kako je boga. Tako, da ne bo kdo rekel, da jo obsojam. Poznam v nulo njeno zgodbo, jo dobro spoznala v nulo in ja je tako revco igrala, smo ho pogruntali da ali je zato bila tako oblečena, da bi ji nasedli, da je revna ali pa lezbijka tudi verjetno, ker smo videli, da je moški nikakor ne privlačijo.
[/quote]

Ja, kaj veš kaj se enim plete po glavi, da jim je vseeno kako izgledajo.
Včasih menda to pomeni depresijo.

Rad vidim lepo oblečeno žensko, ampak ne, to ne pomeni krilo nad koleni pa 10 cm petke. A zdaj je pa že kr vsaka, ki se ne nosi tako, klošarka? malo vas je cajt povozil, niso to 90-a.

Ja, seveda! Malo smo zašli s teme! Začeli smo z minicami in petami, prišli pa na neurejenost in zanemarjenost.
Imaš Prav!

Sori, ampak pišeš buče, mlada lepa punca je lepa tudi v Vietnam style jakni, allstarkah in minimalno naličena.
[/quote]

sorry, ampak pišeš buče, kot običajno.
sem že videl lepe ženske, urejene, čeprav stare tudi preko petdeset…

Pa sej zato se ločenke in babe v krizi srednjih let oblačijo tako. Da jih f.ukfehtarji registrirate.

sorry, ampak pišeš buče, kot običajno.

Samo d aima 10 pete, pa ti je ok ne? Tudi če je stara koka?

Zame mlada koka:-)

Meni so kul punce v nizkih čevljih ali škornjih, hlačah ( ženski kroj), brez dekolteja..

Poslovni stil;)

Brez dekolteja – srajca? Puli?

Ja, kaj veš kaj se enim plete po glavi, da jim je vseeno kako izgledajo.
Včasih menda to pomeni depresijo.
[/quote]
tudi to je možno, samo če je skos že celo živeljnje tako oblečena, no nikoli pa se ne ve, imaš prav ja.

New Report

Close