Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Ženske zdaj, ko ste doma, se kaj uredite za svojega moškega?

Ženske zdaj, ko ste doma, se kaj uredite za svojega moškega?

Slabo bereš. Če in ko je doma je non stop na meni, ob meni in pri roki za vse ideje, brez skrbi. Majico sem pa takrat oblekla, da ne hodim naga po hiši, ni pa bilo časa za oblačenje, ker sva bila sredi dela… pač tako je naneslo, pa sem navlekla njegovo na hitro. Majice pa voham, ker mi dišijo po njemu. Stopim se v trenutku, kaj čem..takšna sem
[/quote]

joj, kok pa ti flancaš, no.. daj pridi gor čez ene 5 let pa da te beremo, kako oh oh oh in ah bo on še na tebi :D. Si še preveč naivna 🙂 Inkaj imaš od tega, da se na enem javnem forumu tako pohvališ? Fouš ti nismo, ker nekateri že vemo, da vse ima rok trajanja – enjoy, till it lasts. Dokler se boš “topila”, kot pišeš, boš v možganih še fejst zavedeno naivna.

Slabo bereš. Če in ko je doma je non stop na meni, ob meni in pri roki za vse ideje, brez skrbi. Majico sem pa takrat oblekla, da ne hodim naga po hiši, ni pa bilo časa za oblačenje, ker sva bila sredi dela… pač tako je naneslo, pa sem navlekla njegovo na hitro. Majice pa voham, ker mi dišijo po njemu. Stopim se v trenutku, kaj čem..takšna sem
[/quote]

Zakaj bi se potem sploh oblačila? 😆😂😂😂


Če si lep si lep. Lepa ženska je lepa z ali brez šminke.

Zakaj bi se potem sploh oblačila? 😆😂😂😂
[/quote]

Nismo bili sami v hiši😅

joj, kok pa ti flancaš, no.. daj pridi gor čez ene 5 let pa da te beremo, kako oh oh oh in ah bo on še na tebi :D. Si še preveč naivna 🙂 Inkaj imaš od tega, da se na enem javnem forumu tako pohvališ? Fouš ti nismo, ker nekateri že vemo, da vse ima rok trajanja – enjoy, till it lasts. Dokler se boš “topila”, kot pišeš, boš v možganih še fejst zavedeno naivna.
[/quote]
Sva skupaj že 20 let, ne vem zakaj bi se ravno čez 5 let moralo karkoli spremeniti, razen da se bova imela še raje 🙂 uživala pa bom dokler traja, to zagotovo… ampak zato pa še nisem naivna, samo srečna in blagoslovljena. A če napišeš nekaj lepega se kar hvališ ? Torej moram več jamrati?🤔


Sva skupaj že 20 let, ne vem zakaj bi se ravno čez 5 let moralo karkoli spremeniti, razen da se bova imela še raje 🙂 uživala pa bom dokler traja, to zagotovo… ampak zato pa še nisem naivna, samo srečna in blagoslovljena. A če napišeš nekaj lepega se kar hvališ ? Torej moram več jamrati?🤔
[/quote]
Ne lazi se. Bos lovila krape? Slabo vabo imas.😄
Odloci se za eno zgodbo in se drzi zgodbe.


Ne lazi se. Bos lovila krape? Slabo vabo imas.😄
Odloci se za eno zgodbo in se drzi zgodbe.
[/quote]

Ne vem o kakšnih krapih je govora, ne zgodbah… a res ne vem zakaj bi se lagala🤷‍♀️A je srečna zveza dandanes res taka redkost, da ljudje ne verjamejo, da je možna? Potem je res hudo….

f***t namest d se afnaš😁

Hahah…kaksne copate? Umiram od smeha …;)

Pa veš avtorica, najlepše ženske so brez make upa v trenirki s sveže umitimi lasmi, ko so zadovoljne, srečne in ta sreča ne izhaja iz moškega ampak iz osebenga zadovoljstva

Slabo bereš. Če in ko je doma je non stop na meni, ob meni in pri roki za vse ideje, brez skrbi. Majico sem pa takrat oblekla, da ne hodim naga po hiši, ni pa bilo časa za oblačenje, ker sva bila sredi dela… pač tako je naneslo, pa sem navlekla njegovo na hitro. Majice pa voham, ker mi dišijo po njemu. Stopim se v trenutku, kaj čem..takšna sem
[/quote]

Sorry, meni pa je to bolano. Sklepam, glede na to, kar pišeš, da glih nisi najmlajša, če imaš že odrasle otroke. Ne vem, ampak meni pomeni lajf tudi še kaj drugega kot plazenje po partnerju in pa urejanje za naskok partnerja. No ja, sem kar vesela, da nimam glih tako velik libido. Skelpam, da si učiteljica, če si cele dneve doma.

Hahah…kaksne copate? Umiram od smeha …;)
[/quote]
Ves kako so udobni. Usnjeni pa še luštkan zajček :)) se kar raznežim vsakič ko se v noge pogledam. Zvečer pred spanjem pa pridejo na vrsto nogavice mucke, tople, pughaste, Bele kot sneg 🙂

Čez komot ga ni. Rada imam udobna oblačila, rajši eno številko prevelika kot premajhna. Trenirka je zakon, seveda kvaliteten bombaž in čista. Če se strga, zašijem.

Jaz sem v razvlečenih trenirkah in mi tako paše. Dec naj pa izbira. To ali nič. Komu se še da ukvarjat z današnjimi deci, bedni so do amena. Mislijo da roža cveti od zanemarjanja?


Ha ha, a to mene in mojga sostanivalca opisuješ🤣🤣🤣

Sem samska, tako da takšne dileme in težave odpadejo :)))

Sorry, meni pa je to bolano. Sklepam, glede na to, kar pišeš, da glih nisi najmlajša, če imaš že odrasle otroke. Ne vem, ampak meni pomeni lajf tudi še kaj drugega kot plazenje po partnerju in pa urejanje za naskok partnerja. No ja, sem kar vesela, da nimam glih tako velik libido. Skelpam, da si učiteljica, če si cele dneve doma.
[/quote]

Slabo sklepaš 🙂


Avtorica ti ne znaš nič drugega kot samo to kar si napisala to ti je prioriteta.
Po domače povedano nastavljati svojo pi čk o enemu otepaču žalostno po drugi strani pa smešno.
Očitno nimaš ravno preveč dela zato ti pa gre poglavi take in drugačne kozlarije.

Nimam v lasti razvlečenih oblačil. Doma sem sedaj v kavbojkah in službenem gornjem delu (imamo veliko videoklicev). Drugače pa kavbojke in pulover ali tunika kadar ne delam. Športna oblačila nosim samo za šport. Urejena sem vedno, to pa ne pomeni da imam makeup. Kadar nimam videoklicev ga nimam, pa tudi drugače minimalno. Nisem pa nikoli zanemarjena. Živim pa trenutno sama. Ne vem no ampak pomoje je to znak neke depresije če se zanemariš zato ker te pač nihče ne vidi. Mislim saj tuširamo se menda ja ne zaradi drugih?

Ne vem o kakšnih krapih je govora, ne zgodbah… a res ne vem zakaj bi se lagala🤷‍♀️A je srečna zveza dandanes res taka redkost, da ljudje ne verjamejo, da je možna? Potem je res hudo….
[/quote]

Pusti jih srce zlato, škoda energije. Je pa žalostno, ko vidiš, kako ljudi ujezis s svojo srečo. Tule na monu se bolj vidi, na fb med prijatelji je bolj prikrito.

Opisujete se tako kot da bi bile vse povrsti ene k u r b e doma in takoj za p o f u k a t.
Sramota

In kaj je narobe, če si doma v ohlapni trenirki? To ne pomeni, da si neurejen. Meni ne moti, če je moj v širši in udobni trenirki ter reklamni kratki majici. Važno, da so čista oblačila, da je higiensko urejen. Jaz tudi doma nikoli ne nosim kavboj in puloverjev. Vedno navadne bombažne majice zgoraj in trenirko/pajkice/lepše spodnje dele pižam.

In kaj vam je tako grdega v tem, da je partner/-ka doma ‘domaće’ oblečena?

Jaz se vsak vecer brijem. Pravi, da drugace me ne bo p*****l.

Ženske bojo že vedele, vi moški se pa itak ne spoznate na vzorce in materiale. Tko da je čist vseen. :))
[/quote]

Jst rabm sam to vedt da mi je Recaro zice naredu.

Pusti jih srce zlato, škoda energije. Je pa žalostno, ko vidiš, kako ljudi ujezis s svojo srečo. Tule na monu se bolj vidi, na fb med prijatelji je bolj prikrito.
[/quote]

=Mislim=Razmislim beri poste pod temi niki so njeni prejšnji in ti bo jasno zakaj vsi vemo da so njene zgodbe izmišljene

New Report

Close