Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Ženske zdaj, ko ste doma, se kaj uredite za svojega moškega?

Ženske zdaj, ko ste doma, se kaj uredite za svojega moškega?

Midva sva tudi doma v spodnjem delu trenirk, čez pa majica. Stuširana, počesana, jaz imam vedno maskaro in glos, drugače pa sva sproščena. Saj nimam raztegnjene in spackane majice, ampak lepo, ob telesu, lepih barv, tudi za copate imam tiste lušne kosmate natikače. Urejene nohte na rokah in nogah. Lase si največkrat naredim kito ribjo kost. Mislim, da sem čisto spodobna. Kje pa boš sproščen, če ne doma?

Pusti jih srce zlato, škoda energije. Je pa žalostno, ko vidiš, kako ljudi ujezis s svojo srečo. Tule na monu se bolj vidi, na fb med prijatelji je bolj prikrito.
[/quote]

Hvala. Redki ste, ki to razumete in vidite.

=Mislim=Razmislim beri poste pod temi niki so njeni prejšnji in ti bo jasno zakaj vsi vemo da so njene zgodbe izmišljene
[/quote]

Še vedno ti, ki pišeš pod mojimi vzdevki vsakič ko se sprostijo a? Tako premišljeno in taktično komentiraš, da lahko kasneje napadaš anonimno in podtikaš svoje bolne misli meni. Kar imej si svoje prepričanje, o meni se ti v resnici niti sanja ne, a važno da uživaš v tej svoji zblojeni predstavi, samo ne vem koga želiš prepričati ..druge ali sebe? Pametni ljudje opazijo vse in še več in si naredijo lastno mnenje o drugih, ne pa da poslušajo hujskače in zlobneže, ki ti ne privoščijo niti normalnega življenja. En dobronameren nasvet: get a life

=Mislim=Razmislim beri poste pod temi niki so njeni prejšnji in ti bo jasno zakaj vsi vemo da so njene zgodbe izmišljene
[/quote]

Ja,ta je največja nakladačica tu gor.Od zasledovalca,samska,poročena in najbolj srečna na svetu,pol zapuščena,zdaj celo o otrocih piše,pa tisto bruh slinjenje po miki mišku,pa njeni izpadi hudobije-skratka ženska je adijo pamet.Včasih imam občutek da celo sama sebi verjame,mogoče so to že blodnje ali kakšna shizofrenija,vsekakor pa nima vseh kokoši v kurniku.

Mi smo po monovskem mnenju direkt za na grmado, po moje. Mož in sin sta doma poleti in pozimi v gatah in majicah, jaz pa – ali tudi, ali pa si dam gor kako odbito pižamo. Če bi se napacala z makeupom in si naredila kodrčke, bi me verjetno oba povprašala po zdravju. Pa ne samo to – tudi rignemo in prdnemo in se zaradi tega v bistvu sploh ne sekiramo. Seveda pa se redno umivamo in tudi kar oblečemo, je vedno čisto.
Za ostale ne vem, ampak jaz sem doma rada sproščena. Moj me pa zanima popolnoma enako – pa če je v službeni obleki, gatah ali pa nag. In on zame pravi enako. Skupaj in srečna že ohohoho let.

Mogoce ji pa ne kapne

ampak vi ste pa familija pri kateri jaz nebi nikoli šla na obisk. Pfuj. Kaj nimate niti osnovno kulturo?

Ja,ta je največja nakladačica tu gor.Od zasledovalca,samska,poročena in najbolj srečna na svetu,pol zapuščena,zdaj celo o otrocih piše,pa tisto bruh slinjenje po miki mišku,pa njeni izpadi hudobije-skratka ženska je adijo pamet.Včasih imam občutek da celo sama sebi verjame,mogoče so to že blodnje ali kakšna shizofrenija,vsekakor pa nima vseh kokoši v kurniku.
[/quote]

O glej glej moji največji oboževalci 😊 kaj bi jaz brez takih? Sploh nisem opazila, da sem spet tema dneva ..se pardoniram.
Jah, lahko je pljuvat po nekomu anonimno, mu ukrasti nicke in pisati v njegovem imenu, ko ga ni, da bi se branil… da bi mu lahko kasneje te iste podlosti vrgel pod nos. Jaz vem kaj je res in kaj ni, meni dovolj. 🙂 Vsak pameten pa si bo naredil sam svoje mnenje. Stila se ne da kopirati, pa če se še tako trudiš..ostaneš navaden prevarant in en velik nič. 😊 Original pa je vedno original.

Eh, kaj bi se trudila..tako in tako teraš še vedno iste fore, na katere nihče več ne pada.

New Report

Close