Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski gibi

Ženski gibi

Bemnti res ga bom enkrat fajn nabutal, da si po zapomnil ….

Medo

Od danes dalje so vabljene v moj lokal samo take ženske ………
Študiram da kar postavim tablo na vhod! …..pa obvezno morajo guncat čeveljček ……..
Ti Hubert si mi pa dal spet dela !!!!

Jani, grem v nabavo …….. rdeča rutica, rdeč body (da stlačim vanj tole svoje vzhajano testo, se pardonjeram, telo) …….. rdeče mrežaste nogavice in črno oprijeto obleko! Le počakaj, le počakaj, potem greva naprej z novimi triki!!!
Pozdravček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Najbolje, da na vhodu narediš podobo, ženskih prekrižanih nog in napol sezutega čeveljca, sam pol se bojim da bodo deci noter hodili.

Medo

Marijaaaaaa.heheheeh na bič ne pozabi!
heheheheh

L’dje pomagejte, oj jej, Mariiiiijaaaaaaaa…neeeeeeeeeeeeeeeeee, Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!

Jani

Sssssessttttttrcaaaaa, pooommaaaaaaaaaaaagej, pliiiiiiiiiiis

Ojla, bič bo prišel drugič sam, iz ……… škoda denarja še za to!
Pozdavček,
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he he Janiiiii..zraven pa kr vpijes..še še šeeeeeeeeeee…Marija ti kr ornk useki…
P.s. bratec drž se a si dec al ne!!?

Sem nehu vpit’, se vid’ da se gor na vaš konc sliš! Pa taka sestrca :((((((, klinc, dec gor al’ dol!
Marija, dej štumfe dol, de nau nesreče :)))))

‘Dijo!

Jani

ma bratec te poznam..vem kaj ti paše..ti kar uživi…heheh

Foušivce bom pa jest odganjala..a nisem dobra sestrica no..no?

Zmejnenu, ti kar tep, če bo kdo hotel zraven ;))) nej na vrsto počakajo!!!! :)))))

Čak , k bo lisice vzela, pa te na postlo prklenila …….

Ma kak jest naj tepem..sej nimam srca za to..jest jih sam odgajnam..strumfi jih bo tepel..aa..kaj mislis na to?

:)))))))))))))))))))))))))))))

čau, pa lep dan vsem!

Jani

K je nabolj vroče bo pa spizdu..wopss uslo mi je

Ne morem delat nadur :))))))))))))))) klinc evo zdej pa res!

hi hi hi ejdi lep dan ti želim še lepšo nočko..bye

Jani, pazi zdaj, odmaknila sem se od PC-ja in ……… na nogi počasi ………. čisto počasi ………… zibljem črni salonarček ……….. in …………….

Jani, a vidiš?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma marija..jani doma ze ziblje svojo zenskico…zenkico mislim..

Perla, ti pa res znaš pokvariti vso romantiko!

Dobro jutro in en leeeeeep dan! Vsem!

Jnai

Marija, še ena pesem:

…to mi deli, skoz mi deli, to mi deli skoz…..

Nič ne pomaga, samo še bolj je otečen…..

Pa še sladoled jim daj brezplačno, pa spremeni ime lokalu, ne vem,
Pr čevljeguncarju, naprimer.

Bo spet taka gužva v BTC, za moško gledalstvo iz promenadnega hodnika, pa daj za alibi kr eno posneto fuzbal tekmo…….gledamo, kao……..

Hubert, ti si naš pravi stilist. Bravo.

New Report

Close