Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski gibi drugi del

Ženski gibi drugi del

……….taki bolj podolgovati ……………

Te že slišim.Samo ne morem ugotoviti iz katere smeri prihaja tvoj smeh .

V to je tudi mene prepricala..ma Kaja zgresila poklic…

Vecino sem prebral. Zato Hubertu hvala za posebej izvirno temo, ceprav je on vedno izviren. Strumpija moram posebej pohvaliti, ker se je z odgovorom trojno izkazal: kvaliteta (za oci in usesa in srce..), duhovitost ( zamislite -on predvideva) in kvantiteta (mislim dolzino odgovora vec kot deset stavkov…)…No, za nagrado je dobil vec bresplacnih koristnih nasvetov, kot pa bi mu jih za velike denarja dala katera koli marketinska agencija.
Saso je tako standard za duhovitost in zmeraj posoli zadevo.
Punce so vedno pri taksnih temah iskreno nagajive in z veliko sarma, samo pri tej temi pa se vidi da poznajo moske v dno duse… Bemti, sem se pocutil precitan kot star cajteng, tud kaselj in slabo pocutje sta me minila ob vseh teh oblikah oblizovanja. In domislija je sla na paso…Ne vem kako pri drugih, pri meni se vse zacne pri citanju obraza… Potem sem se pa spomnil na nesrecnega angela, ki bi vprasal: “A nimate tega doma?” In jaz sem v veliki zadregi! .No, saj kavo s smetano pijemo, zlicke in soncna ocala tud imamo, za sladoled se mi zdi prepozno al pa tud ne, samo podtaknit ga je treba.., takega mikrofona pa ne potrebujemo….Bom zacel z opazovanjem ob prvi priliki, sam se mi nekam zdi, da bo tokrat angel imel prav, da nekaj od tega ze manjka……
Pa se nekaj, meni se zdi Kaja kot prebujena trnjulcica…Madonca, nisem vedel, da zna bit ona tako prekleto zensko zapeljiva… No, to je moje mnenje..
Zamudnik Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ojla , Pepi , tud mene ni blo zraven pri vsej tej stvari .
Tako , da bom zdaj kar malo v zadregi , ko si bom naročala kavo s smetano. Jaz namreč vedno najprej z žličko pojem smetanco , potem žličko diskretno obliznem (glej zgoraj , na začetku teme – pol sem mrknila na tečaj ) no in tako naprej …
V službi pa po novem za malico ne jem več banan !

Pa sem se prejšnji teden spraševala , zakaj neki se mi sodelavci pri malici režijo in je eden rekel , da zadnje čase izžarevam seks , a, dobro jutro ?!
lp A.

Jaaaaaaaaaa, Andrejka, saj ni treba nehat, kdor ima domisljijo naj jo ima, zakaj ne bi bilo moskim lepo na svetu, ce tudi tako male stvari osrecujejo, haha.. sam pretiravat pa ne smes, da kdo stvari prevec za res ne vzame, menda se zna vcasih tud to zgodit zenskam, a se nimas nic taksnih izkusenj? Ko te clovek ne bi vsaj malo poznal, bi te drago placal, taksna lisicka si…
Lepo se imej,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi , saj ne , da ne bi hotla osrečit soljudi , le to je , da če vem , kaj počnem , ne znam več prav početi :))
Pa se lahko zgodi , da sploh ne bo več mmmmmmmmmmm….
a.

Pa saj ni treba zraven nic mislit, tisto natur obnasanje je najboljs, vsaj zame…Te pozdravljam, ker grem nazaj lezat, me se kar pase tist hudic, bom se pol po poldne mal pogledal, kaj se je dogajalo..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

A ti še nizi ZDRAV !!!!!!
veš ,ne bomo mi dolgo čakali ,te bomo kar ………
hahahahah

Sem vsega vajen, se nic ne bojim…a, si kje angela srecal, al mi s cim drugim grozis?
Ampak zakaj se puncam javno in na dolgo ne zahvalis za dobljene nasvete za izboljsanje poslovanja lokala, pa reklamo o tistem dobrem sladoledu, pa se, pa se, nimas pojma kolk bi to kostal, da si kje drugje narocil! Pravi nehvaleznes si, ce mene vprasas, kaj pa dunjska sola na to rece?

Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma pusti ti sedaj BEČ , i te tice mace ,………tebe pa mora res zvit ,da celo pomisliš na najhujše ………Kljuka ne seri , Yerry . Kaj pa POZ.ENERGIJA , PA VOLJA A ?????

New Report

Close