Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŽENSKI PAČ NE MOREŠ UGODITI…

ŽENSKI PAČ NE MOREŠ UGODITI…

tu ko enkrat ispadeš , se teško ponovno ujameš , hehehee
lep pozdravček

Sašo, jest sem obupol :))))))))))))) nad temi klobasami :)))))))))))) Lovca, hehehehehe :)))))))))))

Ej si mi polepšal dopoldne s tem prvim stavkom :))))))))))))))))))))))))))))))

Sončka pa velik brlog 🙂

Jani

Tu mi pa malce dlje nese: Medo + Medvedka = en bolj debel medved!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lisička, tvoji posti se mi zelo dopadejo,
ker narediš prvih par stavkov takih
bolj kratkih, tako da potem tisti kur…
kvadratek sprejemam sporočila
binglja v tri krasne, jaz pa vseeno
berem, namesto čakam milosti,
da bo ugasnil.

Lisička pač…….

Je ravnokar prišel z banke, kamor je šel po denar za puškico. In ljubi LOVEC, poglej na koledarček, kaj se bo storilo v četrtek, pa boš videl, zakaj klobasica!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bemti da res..nic ne stekam..grem nazaj čičat u kotek..heheheh

Poslušaj , ti mačkon , tole zdaj pa je bilo tako po lisjaško napisano , da sumim , da si dlako zamenjal 🙂
Najprej čisto malo pogladiš , pol pa puf – ostane lisička praznih šapic …

Mačkast lisjak pač ….

Ja, tudi meni se tako zdi… Vidis, moje punce so ocitno se v medotovem brlogu, bom pa iskoristil, da skocim na en kozarcek rujnega…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Plačilni dan?

Ma ne, pridruži se nam, več kot nas je, bolj se stiskamo. Samo, da ne bomo kakšnega bodička dobili od ježka !

Saško, srček moj, full moon vendar. Tko, zdej grem spet v ilegalo.
Cmokec Jana

Prazna luna , bumbar !
Zato pa nas , ženskice , tako meče !
A.

Matr, sem spet falila, buča trapasta. Sej človek tle nima miru, da bi počivu.

Aha, zdej mi je jasno, zakaj se je včeraj doma tako mudilo, da smo zaklali une svinje. Ker je danes luna, pa bi postale pokvarjene in ne bi prišle še en teden na mesto.

Vidiš, pa imajo kdaj prav tudi stari ljudje……

Čist, konc, out, finito… Ne sledim…. tema….. drugič 🙂

Jana, le kako ne bi bila že boljš… sej nimate časa še za kofe ne :))))))

Ajd, do jutri!

Jani

Pa a ti še ne veš, da se nikol teme ne moremo držat.

S pravog puta mi skrenemo.

do sobote , ti bo namreč uspelo ,……..heehhee

Jao meni kukulele – prisežem lisička, di nisem nič hotal pikat. Verjem, da so bodice spravljene, sem ključek v predal vrgla! Ne bod prestrašena, prooosim.

Pa bol ko gledam, pa gledam, pa iščem, pa brskam – zares ne najdem, kje bi ti pokazala bodičko.

Če je bila, ni bila namerna, prosim, oprosti.

A oproostiš?
Prosim?

Mama medvedka, na pomoč!

Ne, Mojca Pokrajculja!

Medo + Medvedka = en dober par….

Ja , sej mogoče sem se pa res od zajčka strahu navlekla !
Ma previdnost je mati modrosti , pa še mal imam slabo vest , ko medvedki po brlogu razmetavam .
Pa sej sem že pridna .
Sam takooooo rabim mal toplote , pa božanja , pa ….

Uh, ti ubošček moj, ti.

Na, ti pošiljam malo sončka (Jani je šel baje v ilegalo…), vsak žarek te bo 100x pobožal.

Čutiš?
A je kaj bolje?

Pa hvala , sem že potolažena !
A vidiš , kako sem vsa babja – ko tako hitro menjam razpoloženje 🙂

Čuj , Mici , zdaj , ko sva absolutni rekorderki s temami o ženskah in očeh , bi pa lahko šli mal na lovorike sedet v kak kafič , pa srkat kaj sladko-toplega , pa sklepat stave , kdo se nama bo pridružil kot tretji , kaj praviš ?
A.

Pa sem te le nasel lisicka moja..Si pozabla, kdo je strokovnjak za bozanje, dotike in te stvari, a? Tud men se danes boza in segret sem se tud, hehehe.. Glede Mici, sem ti pa tam zgoraj nekje povedal, da ni jezica, ampak sovica uharica.. Ona ze ve zakaj! Do sem pa prisel tako, da sem kliknil, nato pa odsel na kavo. Ne vem kaksne masine mate vi, jaz s procesorjem 800 in povsem opranimi Windowsi ne morem vec slediti tej debati…, predolgo se nalagajo sporocila…
pa enga vrocga cmokca za papa..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Mici, n’c smrkat pa jokcat, nasa lisicka vse razume, vse in zdej je spet vse glihno !!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Miciiii ne, ni ilegala, samo enostavno ne sfolgam vsega brat, kaj da bi še odgovarjal… res… me je kar groza, kolk ste napisal danes, pa šele na pol dne smo….. Sicer si sonce poslala Andrejki, no ja, anu mal me je pa oplazilo :)))

Lep dan, sončka, pa enga cmoookca, teb, pa vsem kar vas je danes tuki gor….. ne sledi 🙂

Jani

New Report

Close