Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski ušel voziček na cesto

Ženski ušel voziček na cesto

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=8&c_id=168267

Grozna novica, še bolj grozna situacija za vse vpletene. :((((

Upam, da malček dobro in čimprej okreva.

Vsem v opozorilo, da naj se vozičkov trdno držijo!!!!

Šoferju svaka čast za pomoč in dejanje, sej mu ni moglo biti lahko!

No tale šofer je bil kar šofer reševalnega vozila. Mu je pa že dolžnost, da pelje otroka v bolnico.

nova
Uredništvo priporoča

To dokazuje, da tako stara ženska ni več primerna za imeti otroka.

48 let pa prestara, da bi pazila na otroke? kdaj bi pa potem ti vzgojiteljice popokala v penzijo? takoj po 40?

Sem ravno pred kratkim videla, kako je mamici ušel trikolesni voziček na cesto, ko je čakala na semaforju in se prevrnil naokoli. Tisto se je na srečo bolje končalo kot tole…

Ja, res grozno. :((( Upam, da bo z malčkom vse v redu.
Sem se pa prav malo zasekirala sama nad sabo … jaz ta malega zdaj, ko imam v vozičku še podloženo ovčjo kožo, dostikrat ne pripnem. Si niti predstavljati ne upam, da bi mi voziček kam odneslo. :((( Se bom disciplinirala.

48 let pa prestara, da bi pazila na otroke? kdaj bi pa potem ti vzgojiteljice popokala v penzijo? takoj po 40?[/quote]

Imel sem v mislih, da ženska pri 48. ni primerna za biti mati dojenčku.

Kje pa piše, da je bila to njegova mamica?

Upam, da otročiček čimprej okreva s čimmanj posledicami.

Ma kje to piše? Ali poznaš primer osebno? Ni zafrkancija, ker jaz res nisem zasledila v tem članku, da je bil to šofer reševalec? Ali sem kaj spregledala? Vse je možno!

V Delu piše, da je otročka imela teta in da ga je zbil reševalec…

Hvala!

48 let pa prestara, da bi pazila na otroke? kdaj bi pa potem ti vzgojiteljice popokala v penzijo? takoj po 40?[/quote]

…a ne bi blo fino,da bi šle že pri 40 v penzijo…

Ma kje to piše? Ali poznaš primer osebno? Ni zafrkancija, ker jaz res nisem zasledila v tem članku, da je bil to šofer reševalec? Ali sem kaj spregledala? Vse je možno![/quote]

V tem članku piše, da je bil šofer osebnega vozila in ne reševalnega. Torej gre za napačno informacijo.

Jaz sem prebrala v Delu ( ali je bil Dnevnik), da ga je pazila teta in da je otrok oz. voziček z otrokom priletel naravnost v reševalno vozilo in ga je potem tudi on odpeljal.

Jesenice – »Česa takšnega pa še ne!« so zmajevali z glavami očividci včerajšnje nenavadne prometne nesreče, ki se je zgodila nekaj minut pred poldnevom na Cesti železarjev na Jesenicah in v kateri se je hudo poškodoval 15-mesečni otrok. Otrok je sedel v otroškem vozičku, ki ga je po pločniku in okoli hiše vozila njegova teta. Kot je pripovedovala na kraju dogodka, ji je voziček nenadoma ušel iz rok in se po klančini z otrokom vred odpeljal na glavno cesto ravno v trenutku, ko je iz smeri Slovenskega Javornika pripeljal rešilni avto. Voznik rešilca se nesreči ni mogel izogniti; voziček z otrokom je najprej zbil po vozišču, že v naslednjem trenutku pa je nesrečnega malčka odpeljal v jeseniško bolnišnico, od koder so ga s helikopterjem prepeljali v Univerzitetni klinični center v Ljubljano. Zaradi nesreče je bil promet skozi mesto oviran dve uri.

Policisti, ki so ugotovili, da je bila nesreča posledica opustitve dolžne skrbi nad otrokom, bodo o izsledkih oziroma okoliščinah prometne nesreče poročali na Okrožno državno tožilstvo v Kranju.

Vir: http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,280724&src=csr

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

New Report

Close