Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ŽENSKICE

ŽENSKICE

Lepo se imej in pazi da te kdo za mucko ne prime, lahko še dol padeš.
Cmokija tud teb!

…mmmmmmmmmm……………bi kaj napisala……..pa ne bom………..
Misli si, kaj bi počela s tvojim tičkom………..
:)))
đizus………….adijo!

Amen!hahahaha

Ne, ne, srči, s pihanjem na dušo vsem nam, samo vidim, kaj nas čaka in se vsakič znova prepričam, da si nas sposoben vse zadovoljiti točno tako kot si želimo. Prstka na ščegetavčka res še nisi dal, ampak si predstavljam kako bi bilo in mi že samo ob misli, postane toplo med nogami. In potem seveda odplavam in si predstavljam, kako z jezičkom raziskuješ mojo p…. in okušaš moje sokove, ker ne zdržim dolgo se obrnem in v uta vzamem tvoj k… in zraven stiskam tvoje dragulje. Poivaš mi ga vedno globje in čutim kako raste v mojih ustih in s tvojim užitkom narašča tudi moj in prvič me popelješ do vrhunca. Medtem ko mi prihaja, močno stiskam tvojega korenjaka in ko je konec se vsedem nate in te počasi jaham. Najin ritem postaja vedno bolj divji, ti me držiš za boke in me z vso silo nabijaš in tik pred vrhuncem zastokaš:” Maja, prišlo mi bo!” Jaz vstanem, se sklonim k tvojemu korenjaku, ga vzamem v usta in ti mi spustiš svoje sokove, ki so nekaj najslajšega. Še nekaj časa se sladkam s tvojim ku…., poljubljam tvoja jačjka in potem se stisnem k tebi in v tišini zaspiva……

mmmmmmm, Majči, 3 x sem prebral in vsakič mi je bilo lepše!!! Še še še, hočem še!

Več dobiš v živo! :)))

Komaj čakam da zaznam tvoj telesni vonj, okusim sladkobo tvojih ustec, prijetnega okusa soka tvoje lulike, primem tvoje joškice, ritko, pa luliko..!

Oh, Kir tudi jaz že komaj čakam, da se tvoje besede enkrat uresničijo. Da ne bom samo sanjala tvoje roke na mojem telesu, ampak jih bom čutila, kako grabijo moje joškice, gnetejo mojo ritko, kako raziskuješ moje telo, me ližeš, grizeš,….. ahhh, ja, pa bom še malo sanjala, ne?! :)))

Sanje so dovoljene. In veliko se jih tudi uresniči!

Ja? Ne vem, če so se mi že kdaj kakšne sanje uresničile. Bi bilo pa definitivno prijetno, če bi se te, ki jih sanjam pri belem dnevu.:)

Tudi ti? Jaz kar naprej samo o Maji:-)))

Res? Ampak žensk z imenom Maja je več, KIR je pa verjetno samo eden.;) In jaz sanjam o tebi srček, enem in edinem.

Tudi jaz samo o eni Maji, ljubica! :-)))))))))))

:)) Kaj naj rečem? Imaš kakšen recept, kako do uresničitve sanj?

Rp.:
Dobit se morava in povaljat!:-)))

dr. KIR

Končno! In ne čakaj pomladi…

Hvala npj! :)))

Ja, samo kaj naj pa naredim, če se tako spretno izmikaš. Bi se ti pa z veseljem prepustila, da me pregledaš, dr. KIR. :)))

Bo vsaj topleje, pa (p)tički bodo peli, rožice cvetele…

A kot takrat ko sem bil otrok – kot vsi smo se igrali “zdravnike”, jaz pa sem vedno bil ginekolog? Pacientke pa same punčke in dobro so bile pregledane…hahahahahahahaha

Ja, upam da bi mene bolj podrobno pogledal. Bi bila pa jaz z veseljem tvoja medicinska sestra, s kratko haljico, brez spodnjih hlačk,….

In Majči bo v kiklci okrog skakala….

mmmmmmm!
Poleti hodiš v minici?

Ne ga srat Majči, bi te kar na ginekološkem stolu nabrisal :-)))))

Ja.

New Report

Close